Нігті як показник здоров'я

% Mazajka, автор JustLady. % % %
����� ��� ���������� ��������
% За нігтям можна зрозуміти, наскільки здоровий чоловік. Плями на нігтях, насамперед, не косметичний дефект, а показник проблем зі здоров'ям. Що це означає? Проблемні нігті завжди говорять про неприємності зі здоров'ям або ж про несумлінне ставлення до догляду за нігтями. Плями на нігтях називаються лейконіхіі. Найчастіше такою проблемою страждають дівчата, що сидять на виснажливих і не збалансованих дієтах.
% Статті за темою «Нігті як показник здоров'я» %
Нігті як показник здоров'я
% Про ваше здоров'я розкажуть ... нігті %
Нігті як показник здоров'я
% Швидка допомога: що робити, коли нігті ламаються і шаруються %
Нігті як показник здоров'я
% Як привести нігті в порядок %
Нігті як показник здоров'я
% Правильний догляд за ламкими нігтями %

Білі плями або смужки на нігтях будуть свідчити про брак мікроелементів і вітамінів. Смужки і плями на нігтях можуть мати різну форму і розміри.

Дефіцит в організмі кальцію, заліза і магнію теж грає свою роль. А вже вітаміни А, Е, С - особливо. Їх дефіцит миттєво проявляється на стані нігтів.

Дефіцит білків також позначається на стані нігтів. Через це на них можуть з'явитися парні смужки. Зазвичай такий дефіцит обумовлений хронічними нирковими захворюваннями, через які білок виводиться з організму в два рази швидше.

Хвороби нирок призводять до хронічних захворювань, які теж залишають свої «сліди» на нігтях. Їх називають «половина на половину». Нижня частина нігтя стає білого кольору, а верхня залишається без змін - рожевої і гладкою. Тому, якщо ви виявите у себе такі ознаки, поспішіть звернутися до фахівця з нирковим захворюванням.

На нігтях можуть з'явиться лінії Бо. Ці лінії є самими дивними захворюваннями і причини їх толком ще не з'ясовані. Ніготь може травмуватися при обрізному манікюрі, коли жінка самостійно намагається видалити кутикулу і тисне на інструмент сильно. На нігті з'являються поперечні смужки, ближче до області лунки. Лікування тут неможливо застосувати, потрібно чекати, коли ніготь відросте сам, і постаратися більше не травмувати його, найкраще - звернутися до професіоналів.

Але лінії Бо можуть бути не тільки через неякісне манікюру. Вони можуть проявлятися і внаслідок проблем зі здоров'ям. Зростання нігтів може зупинитися через сильну лихоманки. Лінії будуть проявлятися у вигляді глибоких борозенок. Також потрібно чекати, коли ніготь повністю відросте. Зашліфувати такі лінії не зможе жоден майстер, бо глибина борозенок буває до 1 мм.

На нігтях можуть з'являтися і чорні плями. Це слідства або посиленою пігментації, або крововиливи. Крововиливи можуть бути після ударів або ударів. Іноді важко виявити його причину. Так, наприклад, при запаленні печінки може відбутися внутрішнє крововиливу під нігтьову пластину. Те ж може статися при ендокардиті - запаленні оболонки серця. Тому, якщо ви не ранить і не отримували травми, то слід показатися лікарю.

Теги: пляма, ніготь, здоров'я, білий, білі, показник