5 доданків здорового способу життя
% Наталія Латонова, автор JustLady.
%
%
%
% Здоров'я - одна з головних людських цінностей. Про цю істину треба пам'ятати постійно, а не тільки тоді, коли організм починає старіти, і в ньому з'являються збої. Дотримуючись 5 доданків здорового способу життя, ви зможете не тільки знизити ризик серцевих захворювань, але і продовжити своє життя.
% Статті за темою «5 доданків здорового способу життя»
%
% Раціональне харчування - основа здорового способу життя
%
% Як підтримувати здоровий спосіб життя
%
% Вплив способу життя на наш настрій
%
% 5 відмовок від здорового харчування
%
Доданок №1. Правильне харчування.
Скоригувавши зовсім небагато свій раціон, можна зменшити ризик хронічних захворювань. Наприклад, прибравши з меню гострі приправи, можна позбутися від печії.
Прислухайтеся до вашого організму, він обов'язково дасть інформацію, що йому не вистачає. Так, наприклад, якщо вагітна жінка мріє про крейді, це означає, що в її організмі не вистачає кальцію.
Щоб їжа приносила користь, у ній має бути правильне поєднання жирів, білків і вуглеводів. Не забудьте про вітаміни і мікроелементи - це важливі складові здоров'я. Овочі, зелень, фрукти повинні бути у вашому раціоні щодня.
Доданок №2. Завжди в русі.
Люди, які багато рухаються, і відчувають себе краще, і живуть довше. Без руху м'язи атрофуються, кров застоюється, розумові процеси сповільнюються. Тому якщо у вас є можливість - гуляйте щодня в парку або в лісі. Якщо ні - запишіться в тренажерний зал. Для тих, кому тренажерний зал не по кишені, існує фітнес для ледарів - прості вправи, які легко виконувати вдома. Навіть генеральне прибирання квартири - вже рух.
Доданок №3. Загартовування.
Ні, ніхто не закликає вас купатися в ополонці. Набагато простіше загартовуватися будинку за допомогою контрастного душу. По-перше, ця процедура привчить ваш організм до перепадів температур і таким чином захистить від простудних захворювань. А по-друге, є ще один ефект - омолоджуючий.
Доданок №4. Здоровий сон.
Сон є джерелом гарного настрою та гарного самопочуття. Медики вважають, що здоровій людині для сну необхідно 7-8 годин. При цьому якщо вам достатньо всього 6 годин, не варто насилувати свій організм і спати до обіду.
Хорошим стимулятором спокійного сну є вечірні прогулянки і вміння розслаблятися.
Доданок №5. Мислите позитивно.
Звичайно, знайти масу негативу просто: зламався каблук - винен виробник взуття; посварилися з подругою - у неї жахливий характер; немає особистого життя - навколо не ті чоловіки.
Пам'ятайте, позитивне мислення - це не відхід від реальності. Навпаки, воно необхідне для того, щоб стійко справлятися з життєвими труднощами, боротися з недоліками і пишатися своїми досягненнями.
Теги: образ, здоров'я, харчування, життя, загартовування, гігієна
Як зміцнити слабкі судини
% Міцним здоров'ям і гарним самопочуттям може похвалитися далеко не кожна людина, такі проблеми як інсульти, інфаркти, вегетосудинна дистонія починаються з загального погіршення стану судинної системи. Від якості роботи судин безпосередньо залежить робота кожного органу і, якщо ця робота супроводжується збоями в кровопостачанні, то результати не змушують на себе чекати.
% Статті за темою «Як зміцнити слабкі судини»
%
% Слабкі судини: зірочки і червоні плями
%
% Як зміцнити вени - корисні рецепти для красивих ніг
%
% Судинні зірочки - як зробити шкіру здоровою
%
% Зміцнення судин не така вже складна задача. Для метеозалежних людей, у яких спазми судин головного мозку і перепади артеріального тиску безпосередньо залежать від зміни атмосферного тиску, дуже корисно прийняття ванн. Проте слід врахувати, що температура води не повинна бути вище 40 ° C і не нижче 37 ° C, а тривалість не довше 10-15 хвилин.% Підсилити ефект від гідротерапії можна за допомогою нескладного масажу: від кистей рук до серця і від пальців ніг до серця круговими рухами масажною щіткою. Після масажу постійте під злегка прохолодним душем.
Також для зміцнення судин дуже корисні трав'яні ванни з ромашкою, кропивою, чистотілом, материнкою і низкою, а ще можна заварювати готові суміші для ванн, які є в аптеках. Така аромогідротерапія, крім зміцнення судин, добре впливає на загальний стан організму, допомагає розслабити нервову систему, а міцні нерви - запорука міцного здоров'я.
Ще один ефективний засіб - це контрастний душ, який надає тонізуючу дію на стінки судин і капілярів. Він буде дуже корисний тим, хто знайомий з проблемами безсоння, нападами серцебиття, «дзвоном у вухах» і головними болями, а також з синдромом постійної втоми. Вирішивши зайнятися оздоровленням за допомогою душа, слід врахувати, що ранкову процедуру необхідно завершувати холодною водою, щоб підбадьоритися, а вечірню - теплою, щоб розслабитися і приготуватися до сну.
Крім водних процедур для зміцнення судин немаловажно дотримуватися раціон харчування, який повинен бути збалансований. Відомо про шкоду холестерину, відкладення якого в судинах веде до утворення бляшок. Для профілактики захворювання серцево-судинної системи народна медицина рекомендує вживати родзинки, чорнослив, курагу, горіхи, а також мед і лимони.
Теги: система, посудина, зміцнення
Інтимний догляд: найважливіші правила догляду за інтимною зоною
% Інтимна гігієна - це делікатна, але дуже важлива частина гігієнічних процедур, а знання та дотримання її основних правил і нюансів не тільки допомагають зберегти здоров'я репродуктивної системи, а й впливають на загальний стан організму.
% Статті за темою «Інтимний догляд: найважливіші правила догляду за інтимною зоною»
%
% Як правильно доглядати за інтимною зоною
%
% Гель для інтимної гігієни - навіщо і чому
%
% 7 правил інтимної гігієни
%
% Інтимна пластика: поговоримо про інтимні проблеми й способи їх вирішення
%
Одним з основних правил інтимної гігієни є вчинення інтимного туалету не менше двох разів на день - вранці і ввечері, проте не варто забувати про нього і після кожної інтимної близькості. Щоб уникнути різних неприємностей і запальних процесів мити інтимні частини тіла потрібно тільки теплою водою. Крім того, при підмиванні не можна використовувати губки або мочалки і звичайне мило.
Основними косметичними засобами для інтимної гігієни повинні бути гель і мило для інтимної гігієни, в яких містяться речовини, які сприяють підтримці кислотно-лужного балансу і зволожуючі компоненти. Якщо немає можливості використовувати гель або мило, то можна скористатися спеціальними вологими серветками.
Після завершення гігієнічних процедур делікатне місце не потрібно витирати - достатньо лише промокнути за допомогою рушника. До слова сказати, у кожного члена сім'ї має бути свій особистий рушник.
Для того щоб убезпечити себе від зайвих мікроорганізмів і потенційних інфекцій, потрібно ретельно мити руки не тільки після туалету, але і до його відвідин. Крім того, після відвідування туалету бажано протирати інтимну зону вологими серветками.
Ще один метод захисту від небажаних захворювань - правильний вибір нижньої білизни. Як чоловікам, так і жінкам не варто віддавати перевагу занадто тісним моделям білизни. Варто відмовитися і від білизни, виготовленої з синтетичних матеріалів.
До додаткових правилам жіночої інтимної гігієни варто віднести правила використання прокладок і тампонів. Так, щоб не нашкодити своєму організму, щоденні прокладки необхідно міняти як мінімум двічі на день. Під час менструації прокладки потрібно міняти до 5-6 разів протягом доби, навіть якщо вони ще не повністю наповнені. Що стосується тампонів, то найкраще використовувати їх лише в крайніх випадках і лише в перші дні від початку менструації. Причому міняти їх необхідно не рідше, ніж раз на 4 години.
Теги: система, здоров'я, догляд, зона, процедура, гігієна
|