Гігієна порожнини рота і свіжий подих

% Напевно вам доводилося стикатися з одним цікавим явищем: гарне враження про людину моментально валиться, варто йому відкрити рот. Причому йому зовсім не обов'язково сказати якусь дурість, його промови можуть бути розумними і досить цікавими. У чому ж причина? Як ви, напевно, вже здогадалися, жіночий журнал JustLady присвячує свій черговий розповідь однієї з найважливіших тем - гігієні порожнини рота і свіжому диханню.
% Статті за темою «Гігієна порожнини рота і свіжий подих» %
Гігієна порожнини рота і свіжий подих
% Свіже дихання полегшує розуміння %
Гігієна порожнини рота і свіжий подих
% Секрети свіжого дихання %
Гігієна порожнини рота і свіжий подих
% Запах з рота? Є рішення! %
Гігієна порожнини рота і свіжий подих
% Запах з рота: причини бувають різними %

У рубриці Худнемо разом: нічний голод, причини нічного голоду, звичка їсти вночі

Гігієна порожнини рота - Комплекс процедур, абсолютно необхідних людині. Наприклад, в давнину люди не мали поняття про це ні найменшого поняття. Дослідження археологів прямо підтверджують цю теорію - знайдені ними кісткові останки представників стародавніх поселень показали, що багато ще молоді люди мали погані зуби, а в деяких випадку вони були відсутні зовсім.

У сучасному світі основною процедуроюгігієни порожнини рота є чищення зубів. Як ви знаєте, це зовсім не простий процес, і вимагає грамотного підходу. Потрібна хороша щітка, зубна паста з певним складом і, звичайно, важливий сам процес. Він повинен займати не менше 3-х хвилин і проводитися вранці і ввечері, а краще всього ще й після кожного прийому їжі. Не забувайте при цьому про мову - тут бактерій найбільше.

У роті живуть і розмножуються близько трьохсот тисяч бактерій, які харчуються залишками їжі, що скупчується на зубах і між ними, вони-то і виділяють неприємні запахи.

Зубна нитка, яка повинна бути у ванній кімнаті у кожного, допомагає витягувати шматочки їжі, що застрягли між зубами, і руйнують не тільки зуби, але і ясна. Зрозуміло, що запальний процес, викликаний бактеріями, не сприяєсвіжому диханню.

Також не варто нехтувати відвідинами стоматолога. Очищення зубів від стійкого нальоту за допомогою сучасних технологій не пошкоджує емаль, входить в комплекс процедурз гігієни порожнини рота і повертає свіжий подих.

Особливо ретельноїгігієна порожнини рота повинна бути у людей, що палять, а так само у тих, хто часто вживає каву, спиртні напої, пряні і гострі приправи. Все це, додатково до неприємного запаху, викликає сухість у роті, тому потрібно вживати достатню кількість води, щоб не допускати пересушування.

Часто люди приділяють достроково увагигігієні порожнини рота і все одно не можуть похвалитисясвіжим подихом. У чому причина? Таке явище може бути симптомом захворювань шлунка - гнильні процеси, що виникають через хворобу або неправильного харчування, супроводжуються неприємними запахами, які й відчувають ваші співрозмовники. Вихід один - обстежитися у лікаря.

Не відрізняютьсясвіжим подихом і прихильники різних методик тривалого голодування. Організм в цих випадках виробляє хімічну сполуку з запахом, схожим на ацетон. Значить, потрібно припинити ставити над собою експерименти, в іншому випадку у вас скоро не знайдеться жодного співрозмовника.

Багато хто вважає, що жувальна гумка гарантуєсвіжий подих. Це не так. Вона хороша длягігієни порожнини ротапісля їжі і приховує запахи тільки на короткий час, то ж відноситься і до спеціальних дезодорантам.

Інфекційні та хронічні захворювання дихальних шляхів теж не сприяютьсвіжому диханню. Різні бронхіти і тонзиліти можуть супроводжуватися неприємним запахом, який зникає після своєчасного лікування. Якщо у вас є подібний недуга, щоденноїгігієни порожнини рота недостатньо, потрібна термінова консультація та лікування у лікаря.

Щоб забезпечити собісвіжий подих, Можна піти на деякі корисні хитрощі. Наприклад, дослідження вчених показали, що вживання натуральних йогуртів, укупі з правильноюгігієною порожнини рота, Добре допомагає від неприємних запахів. Речовини, що містяться в цьому продукті, мають здатність вбивати бактерії, які живуть у роті і гальмувати їх зростання.

������ �������

Напевно вам з дитинства знайоме такий засіб чищення зубів, як свіжі яблука. Справа в тому, що яблука, як, втім, і інші сирі овочі і фрукти, механічно очищають зуби від нальоту, а міжзубні простору від волокон їжі. Тому не нехтуйте таким смачним і корисним способом зберегтисвіжий подих і здоров'я зубів.

Як показують дослідження вчених, неприємний запах з рота часто стає причиною труднощів на роботі, особливо це стосується тих, хто за родом діяльності часто спілкується з людьми. Навряд чи вам додасть авторитету таке явище і в тому випадку, якщо ви займаєте керівну посаду.

У плані особистого спілкування такі «дрібниці» теж дуже впливають. Якщо ви страждаєте подібною недугою, вам важче знайомитися і заводити стосунки, і навіть просто знайти людину, яка погодиться ваc слухати довше однієї хвилини.

З усього вище сказаного зрозуміло, щогігієна порожнини рота - Річ необхідна не тільки для вашого здоров'я, але й для іміджу та успішності в роботі і відносинах. А для того щоб матисвіжий подих, Тільки чищення зубів недостатньо - необхідно подбати про правильне харчування, стан внутрішніх органів та раціональне питному режимі.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: тонзиліт, дихання, гігієна, порожнина

Як побороти депресію

% Марина Малиновська, автор JustLady. % % %
��� �������� ���������
% Іноді все стає не в радість, мир ніби тьмяніє і нависає над вами гнітючої ворожістю, ніщо не піднімає настрою і здається, що життя прожите даремно. Це депресія. Вона може виникнути у будь-кого. Знати її витоки потрібно, а можливі способи боротьби з нею - необхідно. %%
% Статті за темою «Як побороти депресію» %
Як побороти депресію
% Як побороти весняну депресію %
Як побороти депресію
% Як побороти весняну депресію %
Як побороти депресію
% Як зняти депресію: кілька кроків до самозцілення %
Як побороти депресію
% Як побороти образу %

Найчастіше поганий настрій люди схильні зривати на своїх рідних і близьких людей, прагнучи перекласти на них провину за свої невдачі. Депресія змушує замикатися в собі, відмовлятися від зустрічей з друзями, поривати всі зв'язки із зовнішнім світом. У такі моменти потрібно зібрати всі сили і дати відсіч нахлинула меланхолії.

Щоб успішно побороти своє негативне стан і позбутися депресії, для початку потрібно визначити, чим це викликано. Згадайте, як ви провели свої останні місяці. Можливо, ви настільки запрацювались, що банальна втома і стала причиною депресії. Може бути ви розлучилися з коханою людиною або посварилися з найкращою подругою? У будь-якому випадку, постарайтеся з'ясувати причини депресивного стану, це вкрай важливо для успішного повернення до нормального життя.

Часто депресія викликає бурхливі емоції негативного характеру: потоки сліз, істерики, биття посуду. Не соромтеся своїх емоцій і не намагайтеся придушити їх. Виплеснув назовні негатив, ви зможете швидше побороти депресію.

Складіть список всіх своїх проблем і неприємних ситуацій. Подумайте, що можна зробити, щоб благополучно вирішити кожну ситуацію. В результаті у вас повинен вийти якийсь план дій, реалізувавши який ви зможете знайти душевний спокій. Але для вирішення проблем одного плану мало, необхідно зробити якісь кроки для його реалізації.

Не завадить також подумати про те, а чи так вам потрібно те, чого вам бракує? Можливо подруга, з якою ви посварилися, не так вже й необхідна, може бути вона і зовсім зрадила вас або обдурила довіру. Тоді й нема чого з нею спілкуватися. Втратили роботу - можливо, ця втрата не варто таких сильних переживань, і незабаром ви знайдете нову, ще краще. Пішов молодий чоловік, значить, не так він був хороший, не розгледів вас, і взагалі не заслуговує ваших сліз. Озирніться навколо, відкиньте весь баласт і почніть новий етап у своєму житті. Пам'ятайте, якщо закривається одні двері, обов'язково відкривається інша.

Теги: депресія, боротьба