Guerlain: історія бренду

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
Guerlain: ������� ������
% Guerlain. Це ім'я знає кожен поважаючий себе парфумерний магазин. Не менш десяти ароматів цієї марки відомі магазини постійно мають в наявності. Парфумерний будинок Guerlain існує більше 180 років, їм було випущено 300 і більше ароматів. Краса і тонкі душевні переживання надихали чоловіків великої династії Guerlain на створення своїх шедеврів.
% Статті за темою «Guerlain: історія бренду» %
Guerlain: історія бренду
% Духи Guerlain %
Guerlain: історія бренду
% Персона: Бернар Арно %
Guerlain: історія бренду
% Мода на парфуми %
Guerlain: історія бренду
% Косметика в подарунок %

Історія бере свій початок, коли на світ з'явився П'єр Франсуа Герлен, який вивчившись на хіміка, відкрив своє аптекарську справу. Саме цей невеликий магазинчик випустив перші флакони духів Guerlain c поетичною назвою «Душа квітів». Покупці знайшлися швидко, однак, велику славу приніс аромат, який був спеціально створений для Наполеона III.

На підготовку одеколону «Імперіал» пішло чимало часу, але результат того вимагав. Паскаль підніс кришталевий флакон, на якому позолоченим рельєфом красувалася бджола, на весілля імператора. І захопленню Наполеона не було меж. Цей день став дуже знаменним для Паскаля: його призначають офіційним імператорським парфумером, а високопоставлені особи не перестають робити йому замовлення. Щоб зберегти пам'ять про зліт в кар'єрі, Герлен вирішує зберегти гравіювання, яка виявилася такою вдалою, і робить її своїм логотипом. Бджолині стільники і сьогодні наносять на флакони Guerlain.

У 1864 році П'єр вмирає, а його справу підхоплюють сини - Габріель і Еммі. У Габріеля схильність до комерції, і він бере керування на себе. А романтичний хлопець Еме береться за парфумерію.

У 1889 році Еме випускає аромат-сенсацію: Jicky присвячується його першого кохання, це перші духи, які мають початкову, середню і базові ноти аромату. У цих парфумах стали використовувати синтетичні разом з натуральними компонентами. Jicky був ароматом, який підходив і чоловікам, і жінкам. А ім'я Jicky - це ім'я молодої особи, яка назавжди залишилася в серці Еме Герлена.

У 1910 році Еме Герлен залишає світ, і його справу продовжують племінники - Жак і П'єр. Історія любить повторюватися: П'єр займається комерцією, а Жак становить аромати. Шедевр Shalimar - аромат, який створив Жак Герлен, має популярність і в наш час. У 1955 році онук Жан Поль допомагає дідові в створенні аромату Ode. «Ода» - перше творіння Жан Поля і, як не прикро, останнє творіння Жака - в 1956 році він помирає. Жан Поль навчався у діда парфумерному ремеслу з 15 років, і хоча не мав освіти і був неуважним, дід залишив справу саме йому: саме Жан з точністю зумів передати запах нарцисів, отримуючи його зі штучного елемента.

Жан Поль не підвів діда. Багато працюючи, після закінчення чотирьох років Жан випускає популярний аромат для чоловіків - Guerlain - Vetiver. Хлопець працює день і ніч, домовляється з постачальниками сировини, привносить досконалість в хімічні формулювання, проводить експерименти з запахами.

Головним джерелом для натхнення Жан Поля були жінки. Першій своїй дружині він присвятив духи Guerlain Chant d'Aromes, друга дружина отримала аромат Samsara. Вийшов фільм Франсуази Саган, і спеціально для головної героїні Катрін Деньов був випущений аромат Chamade. «Тільки запах може перетворити страшну жінку в красуню» - заявив Жан-Поль. Жан прекрасно розумів, що парфумерія та мода свого роду родичі.

Успішна парфумерна компанія Guerlain домоглася світової слави: величезна кількість хітів чоловікам і жінкам створив геніальний парфумер. Однак прогрес не стоїть на місці, і парфумерія Guerlain переживає корективи. Синтетичні компоненти витісняють натуральні з вражаючою швидкістю, і багато модні будинки користуються цим і знижують собівартість на парфум. Конкурувати з парфумерними ароматами, які втричі дешевше, зовсім нелегко, але і переходити на синтетичні матеріали Жан Поль відмовився. Остаточно розчарувавшись, Жан Герлен продає свою справу LVMH, досить відомої корпорації.

І ось вперше за майже 200 років аромати повністю видозмінюють, замінюючи натуральний компонент синтетичним. Запахи начебто такі ж, вони навіть набули особливої ​​стійкість і яскравість, але душа великої династії Guerlain в цих ароматах вже не закладена.

Теги: дух, історія, бренд, марка, аромат, guerlain

Російські моделі, що підкорили світовий подіум

% Віра Яковлева, автор JustLady. % % %
������� ������, ���������� ������� ������
% Підкорити світовий подіум - мрія і мета будь-якої дівчини, що починає кар'єру моделі. Через "залізної завіси" між нашою країною і всім світом, відсутності грамотних агентів і погане знання мов довгий час вважалося, що російським красуням пробитися на світові подіуми практично неможливо. Проте все більше російських моделей укладають мільйонні контракти з провідними модельними будинками світу @. @
% Статті по темі «Російські моделі, що підкорили світовий подіум» %
Російські моделі, що підкорили світовий подіум
% Російські топ-моделі, що підкорили подіум %
Російські моделі, що підкорили світовий подіум
% Чорна богиня модельного олімпу - Наомі Кембелл %
Російські моделі, що підкорили світовий подіум
% Джанні Версаче: історія знаменитого модельєра %
Російські моделі, що підкорили світовий подіум
% Світ моди: Хайді Клум %

Перша асоціація при словах "російська модель, яка підкорила Захід" - звичайно ж, Наталія Водянова. Дівчина з бідної сім'ї, що жила з матір'ю і сестрою-інвалідом і вимушена працювати з 11 років на ринку, щоб хоч якось допомогти прогодувати сім'ю, стала однією з найбільш високооплачуваних моделей у світі. Російську красуню, відвідувати в рідному Нижньому Новгороді модельну студію, запримітив столичний фотограф. Він запропонував п'ятнадцятирічної дівчини приїхати на проби до Москви. Далі Наталю чекав Париж, правда, не з розпростертими обіймами. Їй довелося пройти чимало кастингів, перед тим як увійти у світ високої моди. Однак, коли "російську Попелюшку" розгледіли, від пропозицій у неї вже не було відбою. Водянова рекламувала такі відомі бренди як Шанель, Гуччі, Лореаль Париж @.@ Модний дім Кельвін Кляйн запропонував їй стати офіційною особою продукції в 2003 році. Цей контракт, який забезпечив Наталії титул однією з найдорожчих моделей, був укладений після того, як роком раніше вона очолила практично всі модні покази провідних модельєрів на Тижні високої моди. 

Зараз Наталя на подіумі з'являється вкрай рідко. Вона живе в Лондоні, виховує двох синів і доньку (з батьком своїх дітей, британським лордом Джастіном Портманом Водянова розійшлася в 2011 році, після 10 років шлюбу). Також "російська Попелюшка" - президент благодійного фонду "Оголені серця", який організовує в Росії будівництво ігрових майданчиків для дітей.

Землячка Водянової - Ганна Вьяліцина (в російській вимові - Вяліцина) теж зробила на Заході запаморочливу кар'єру, увійшовши у віці 23 років у двадцятку найпопулярніших і високооплачуваних топ-моделей. Цей статус дівчина отримала завдяки контрактами, укладеними спочатку з паризьким, а потім з нью-йоркським агентством. Вона брала участь у показах провідних модельних будинків, таких як Олександр Маккуїн, Макс Мара, Кельвін Кляйн, Прада, Ральф Лорен та багатьма іншими. Саме Анна була обрана в якості чергового "обличчя" аромату "Шанель Шанс" від модного дому Шанель. Не раз вона ставала "дівчиною з обкладинки" журналів Vogue і Glamour. Красою російської дівчини виявилися підкорені не тільки модельєри, а й музиканти: Вьяліцина знялася в декількох кліпах, у тому числі на пісню Аланіс Морісетт. Популярності їй додав і роман з актором Леонардо ді Капріо, правда, недовговічний.

Поряд з Водянової і Вьяліциной до трійки найвідоміших російських моделей на Заході (станом на початок 21 століття) входить і Євгенія Володіна. Оскільки прізвища все трьох дівчат починаються на одну букву, європейські критики моди прозвали цей тріумвірат "Три V". Володіна прославилася як провідна модель Гуччі: представники бренду запримітили її під час фотосесії для італійського журналу Vogue. Надалі вона багато працювала в якості фотомоделі, в тому числі і для провідної світової марки елітного жіночої білизни Victoria's Secret. Протягом декількох років Євгенія брала участь в легендарному "Шоу ангелів" (показі білизни від і Victoria's Secret) що само по собі вже є фактом визнання її унікальності: як відомо, в "Ангели" беруть найкрасивіших дівчат світу.

Теги: модель, подіум, російська, захід, топ, мирова, водяні, російська