Модельні еталони: пропорції тіла 90х60х90

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
��������� �������: ��������� ���� 90�60�90
% Заповітні цифри 90х60х90. Скільки жінок мріє, вимірявши одного разу фігуру, виявити, що досягнуті саме ці результати. Але насправді чи настільки еталон ідеальний? Такі параметри фігури підходять далеко не всім жінкам, для кого-то відповідати їм неможливо, не завдаючи серйозної шкоди здоров'ю, а комусь пощастило - фігура підходить під модельні зразки, але тільки відображення в дзеркалі все одно не влаштовує.
% Статті за темою «Модельні еталони: пропорції тіла 90х60х90» %
Модельні еталони: пропорції тіла 90х60х90
% 90х60х90 - вже не модно. Сучасні стандарти сексуальності %
Модельні еталони: пропорції тіла 90х60х90
% 90-60-90: в полоні універсального стандарту %
Модельні еталони: пропорції тіла 90х60х90
% 90-60-90 - ідеальна пропорція або масовий психоз? %
Модельні еталони: пропорції тіла 90х60х90
% Як добитися ідеального тіла %

Головна причина того, що безліч жінок з усього світу мріють відповідати модельним стандартам, полягає в тому, що голос моди наказує їм мати саме такі параметри фігури. Ніби загіпнотизовані, жінки піддають себе виснажливим дієтам, аби тільки ті самі цифри були досягнуті. Але якщо подивитися на результат, чи дійсно анорексичних манекенниці мають такі прекрасні фігури? У чому причина того, що цей дивний ідеал прийнятий у всьому світі?

Є кілька версій щодо того, як саме з'явилися і набули такої популярності ці самі ідеальні числа. Основна гіпотеза полягає в тому, що модель ідеальної фігури була створена виробниками одягу. 90-60-90 - це розмір, на який досить просто і зручно розробляти сукні. Манекенниці для демонстрації одягу повинні були мати пропорції, зручні для модельєрів, і з часом так вийшло, що цей же стандарт став основним для жіночої фігури, незважаючи на те, що більшість жінок йому далеко не відповідали.

Якщо основна задача одягу для людей, виключаючи її практичну функцію, - це зробити їх красивим і підкреслити достоїнства фігури, то сам факт того, що дизайнери стали створювати одяг як предмети мистецтва, породив абсолютно інший підхід. Модель потрібна, в першу чергу, для демонстрації одягу, вона в цьому випадку є просто живим манекеном, основна увага приділяється не їй, а сукні. Модельєри створюють колекції одягу, а дівчата лише демонструють її.

Незважаючи на те, що ведуться розмови про те, що сьогодні в моді більш живі і природні жіночі фігури, які не відповідають еталону 90-60-90, навряд чи найближчим часом на подіумах з'являться моделі з іншими стандартами. Щоб світ моди дійсно визнав факт, що жінки не відповідають параметрам ідеального манекена, що кожна з них має свою індивідуальність і красу, необхідно, щоб це усвідомили самі жінки.

Поки що більшість дівчат готові піти на всілякі позбавлення, навіть заподіяти серйозної шкоди своєму здоров'ю, але володіти «ідеальної» фігурою. Щорічно від анорексії і булімії помирає чимало дівчат, чиї природні дані такі, що підтримувати заповітні стандарти їм просто не можна - це завдає непоправної шкоди здоров'ю.

Звичайно, це все не означає, що потрібно кидатися на кожне улюблені ласощі і об'їдатися їм, користь спортивних вправ теж ніхто не відміняв. Просто кожна жінка повинна, тверезо поглянувши на себе в дзеркало, усвідомити, в чому саме її справжня краса. Стандартизовані пропорції дуже рідко підходять живим людям, і це стосується не тільки питань про розмір одягу.

Та й якщо уявити собі, що все б володіли такими постатями, стало б просто нудно, чи не так? Дійсно гарна фігура виглядає здоровою і пропорційної. Досить згадати, що найкрасивіші жінки в історії мали пропорції, дуже далекі від стандарту 90-60-90.

Теги: пропорція, тіло

Супермоделі 90-х: історії успіху

% Марина Малиновська, автор JustLady. % % %
����������� 90-�: ������� ������
% Свого часу вони затьмарювали своєю популярністю актрис, політичних діячів і зірок шоу-бізнесу. Їм поклонялися мільйони, тисячі мріяли про такий же слави і популярності. Якими вони були тоді і що з ними зараз? Супермоделі дев'яностих років ...
% Статті за темою «Супермоделі 90-х: історії успіху» %
Супермоделі 90-х: історії успіху
% Легендарні супермоделі 90-х: Де вони зараз? %
Супермоделі 90-х: історії успіху
% Тайра Бенкс: історія успіху %
Супермоделі 90-х: історії успіху
% Супермодель %
Супермоделі 90-х: історії успіху
% Тетяна Сорокко: перша радянська супермодель %

Клаудіа Шиффер по праву вважається найяскравішою блондинкою дев'яностих. Вона народилася в 1970 році в Німеччині і до 17 років вірила, що зможе стати, як і татко, прекрасним юристом. Однак похід в клуб, де її помітив Мішель Леватон (директор знаменитого модельного агентства «Метрополітен»), змінив плани дівчини. Незважаючи не протестують мами, яка вважала, що школу закінчити все-таки потрібно, Клаудіа виїхала до Франції, де стала дівчиною з обкладинки журналу Elle. Фотосесії для п'яти журналів, перший мільйон, контракт з Chanel, титул «Дівчина року», зйомка в першому фільмі - все це обрушилося на Шиффер, немов снігова лавина. До честі молодої дівчини, Слава не запаморочила їй голову і вона прекрасно розуміла, що краса може пройти. Клаудіа відкрила свій бізнес. Зараз модель зайнята розвитком своєї мережі кафе, пише книги і займається благодійністю. У 2002 році вона вийшла заміж. Шиффер досі щаслива в шлюбі і виховує двох дітей. Вона вже втомилася відхиляти пропозиції вийти на подіум, але іноді знімається для журналів.

Крісті Тарлінгтон - спортсменка, актриса, модель і просто красуня. Вона народилася в 1969 році в Каліфорнії і до 13 років єдиною її пристрастю були коні. Ця пристрасть до коней і привела її у світ моди - саме на конкурсі наїзниць її помітив знаменитий фотограф Денні Коуді. Крісті почала брати участь у зйомках для того, щоб заробити на заняття кінним спортом, проте незабаром велика кількість пропозицій змусило дівчину повністю переключитися на роботу моделі. Незабаром чутки про чарівну зовнішності Тарлингтон дійшли до найвпливовіших людей в світі модельного бізнесу і їй запропонували контракт на зйомки в Парижі. Це виявилося першим і останнім провалом дівчини, після якого вона повернулася до Америки, проте не здалася. Знаменита в світі моди Ейлін Форд взяла Крісті під опіку і змогла домогтися фотосесії для італійського журналу Vogue. Після цієї роботи пропозиції полилися на модель річкою, вона стала працювати з такими компаніями, як Maybelline і Calvin Klein. Зараз основне заняття Тарлингтон - випуск своєї лінії одягу та участь у благодійних акціях. Вона щаслива в шлюбі і виховує доньку.

Сінді Кроуфорд (Синтія Енн Кроуфорд) з'явилася на світ 20 лютого 1966, в одному з невеликих містечок штату Іллінойс - Де Кельб. У шістнадцятирічному віці один з газетних фотографів помітив симпатичну дівчину на поле під час роботи по запиленню кукурудзи і зробив її фото. Ця фотографія в газеті і переконання оточуючих послужили поштовхом до того, щоб Сінді спробувала себе в якості моделі. Кроуфорд володіє хорошим рівнем інтелекту: середню школу вона закінчила з найвищим балом. І, якби не кар'єра моделі, дівчина могла б стати фахівцем з інженерної хімії, адже вона провчилася одну чверть в Північно-західному університеті, вигравши академічну стипендію. До 1986 року вона працювала з фотографом Віктором Скребнескі, а після вела програми на MTV, знімалася у фільмах (але це не було вдалим), першою з супермоделей позувала для журналу «Плейбой», була на обкладинках 600 журналів. Сінді була неймовірно популярна і затребувана. Зараз вона заміжня, виховує двох дітей, займається благодійністю і щаслива цим. 

Канадка Лінда Євангеліста має італійське коріння. Вона народилася в сім'ї робітників в 1965 році. Місцевий конкурс краси під назвою «Міс Ніагара» став для дівчинки 12 років з незвичайним розрізом очей стартом у кар'єрі моделі. Перше професійне співробітництво юної Лінди було з агенством Elite, а незабаром дівчина стала топ-моделлю світового масштабу. Двічі Лінди була заміжня, але ім'я батька свого єдиного сина, народженого нею в 2006 році, вона не розголошує. Особа марки Clairol, модель всесвітньо відомих агенств, вона працювала для Chanel і Choe, Dolce & amp; Gabbana і Versace. Сьогодні Лінда Євангеліста затребувана і успішна - вона знову на сторінках модних журналів і обличчя косметичних фірм. Вона грає на акордеоні і шалено любить своїх собак (їх у неї чотири).

Ці жінки самі досягли успіхів у кар'єрі і змогли знайти себе. Зараз вони не так знамениті, проте професійно затребувані, улюблені і щасливі.

Теги: успіх, історія, синди, кроуфорд, Клаудія, шиффер, супермодель, кристя, Лінда, євангеліст, Терлінгтон