ABS-дієта для плоского живота

% Кому з нас не хочеться мати плоский живіт? А кому реально вдається досягти цієї мети? Справа в тому, що далеко не всі дієти годяться, щоб боротися з жиром в області живота, і навіть фанатичні заняття спортом не завжди здатні позбавити нас від негарних жирових складок, так що псують силует.
% Статті за темою «ABS-дієта для плоского живота» %
ABS-дієта для плоского живота
% Вороги плоского живота %
ABS-дієта для плоского живота
% 4 способи стати господинею плоского живота %
ABS-дієта для плоского живота
% 8 вправ для плоского живота %
ABS-дієта для плоского живота
% Щоб живіт був плоским %

Вегетаріанство

Інноваційну систему харчування, покликану раз і назавжди вирішити проблему, розробив головний редактор американського видання журналу "Men's Health" Девід Зінченко.

Принципи ABS-дієти доступні і прості у виконанні. Відчуття голоду - останнє, що загрожує зважилися слідувати цій системі. Помітний результат обіцяється вже через 6 тижнів.

Отже, підійдемо до самої суті:

ABS-дієта базується на 12-ти групах продуктів, які і допоможуть тобі досягти оптимальних результатів. Весь твій раціон повинен грунтуватися саме на них - і вже, принаймні, в кожен з прийомів їжі ОБОВ'ЯЗКОВО з'їдати 2 види продуктів з цього списку.

Постарайся відмовитися від алкоголю або хоча б обмежити вживання оного 2-3 келихами на тиждень. Крім того, під забороною солодкі газовані напої і соки з пакетиків з доданим цукром.

Всього їсти треба 6 разів на день - сніданок, обід, вечеря і три перекусу приблизно через дві години після основного прийому їжі. Розмір порцій регулює виключно твій здоровий глузд.

Голодувати і недоїдати можна ні в якому разі, але й об'їдатися теж не варто. Все-таки це дієта, хоча цілком можливо, ти цього навіть не помітиш. І, у висновку, хороша новина. Один раз в тиждень, за обідом або вечерею, ти абсолютно офіційно можеш дозволити собі повністю забути про правила і є все, що тобі завгодно!

Основні продукти ABS-дієти

1. Мигдаль та інші горіхи.

Альтернатива: насіння соняшнику, гарбуза; авокадо.

Під забороною: солоні і зацукровані горіхи.

Продукти цієї групи допомагають у боротьбі з ожирінням, серцевими хворобами, раком і навіть зморшками. Є постачальниками білка, мононасичених жирів, вітаміну Е, магнію і фосфору. У день рекомендується з'їдати до двох пригорщею горіхів.

2. Бобові (квасоля, горох, соя).

Альтернатива: турецький горох (хумус), сочевиця.

Під забороною: смажена квасоля

Сприяють спалюванню жирів і будівництву мускулів, протидіють раку кишечника, серцевих захворювань, високого кров'яного тиску і ожиріння.

3. Шпинат і зелені овочі.

Альтернатива: жовті, червоні і помаранчеві овочі, такі як помідори, солодкий перець.

Під забороною: овочі, смажені в маслі або під жирним вершковим соусом.

Овочі, як відомо, джерело вітамінів, клітковини, кальцію і магнію. Зелені овочі допомагають до того ж нетрайлізовать вільні радикали, що викликають старіння.

4. Знежирені і нежирні молочні продукти (молоко, йогурт, сир).

Альтернатива: домашній сир, нежирна сметана.

Під забороною: незбиране молоко, заморожений йогурт.

Кальцій, вітаміни А і В, фосфор, потассіум - далеко не повний список корисних речовин, що містяться в молочних продуктах. Тим, хто їх їсть, не загрожує остеопороз, високий тиск, оберігають вони і від раку.

5. Вівсянка (без добавок і цукру).

Альтернатива: інші багаті клітковиною крупи.

Під забороною: моментальні каші з добавками.

Каші містять величезну кількість клітковини і складних вуглеводів, які живлять наш організм енергією і є відмінною профілактикою серцевих захворювань, раку кишечника, діабету.

6. Яйця.

Білок, що міститься в яйцях, має високу біологічну цінність. Він незамінний в будівництві м'язової системи і при спалюванні жирів. Також в яйцях є вітаміни А і В12.

 7. Індичка й інше нежирне м'ясо.

Альтернатива: риба і морепродукти.

Під забороною: сосиски, бекон, шинка, жирні шматки м'яса.

М'ясо, щоб не говорили вегетаріанці, це найважливіша складова раціону людини. У ньому є білок, залізо, цинк, фосфор, потассіум. Риба, крім усього іншого, незамінне джерело омега-3 насичених жирів.

8. Арахісове масло.

Альтернатива: масло з кешью і мигдалю.

Під забороною: масла з додаванням цукру і трансгенних жирів масового виробництва.

На жаль, арахісове масло (та ще й у чистому вигляді, без добавок) - продукт вкрай рідкісний на наших прилавках. Якщо тобі не вдалося його знайти - нічого страшного, значить, в твоїй дієті буде тільки 11 пунктів.

9. Оливкова олія.

Альтернатива: арахісове, соняшникова олії.

Під забороною: маргарин, гідрогенізовані рослинні олії, масла, що містять трансгенні жири.

Про користь оливкової олії можна писати книги. Це найважливіший елемент будь збалансованої дієти. Масло постачає організм вітаміном Е і насиченими жирами, запобігає раку, серцеві захворювання, ожиріння.

10. Цельнозерновой хліб і крупи.

Альтернатива: коричневий рис, цільнозерновий паста.

Під забороною: продукти з білого борошна, випічка, продукти із зерновими добавками.

Цільнозернові крупи заважають організму накопичувати жири, містять клітковину, білок, і масу необхідних людині вітамінів. Допомагають боротися з ожирінням, раком, високим тиском, серцевими захворюваннями.

11. Малина та інші ягоди.

Альтернатива: більшість фруктів, особливо яблука і грейпфрути.

Під забороною: різні варення та джеми.

Ягоди і фрукти рясніють вітамінами, антиоксидантами і клітковиною. Вони захищають твоє серце, покращують зір, координацію рухів і пам'ять.

12. Протеїновий порошок.
Альтернатива: немає.

Під забороною: соєвий протеїн.

Єдиний продукт з нашого списку, який ти не знайдеш в супермаркеті. Тим не менш, в будь-якому спортивному магазині тобі допоможуть вибрати з декількох видів порошку.

Як бачиш, список продуктів, з яких ти можеш вибирати, складаючи своє меню вельми обширний. Для того щоб дієта працювала найбільш ефективно, дотримуйся наступних правил. Намагайся тренуватися хоча б три рази на тиждень. Перші два тижні, поки організм перебудовується під нову систему харчування, можна дати собі послаблення, але потім тренування бажано не пропускати. Обов'язково включи в програму спортивних занять вправи на прес.

Теги: живіт, журнал, дієта, відгук

Пляжна дієта: схуднути за 2 тижні!

% Влітку на пляжі кожна жінка хоче виглядати на всі 100%. Щоб домогтися стрункої і завидною фігури, необхідно багато працювати! А якщо ваші проблеми вже вийшли за рамки "пари зайвих кілограмів", то, на жаль, без ефективної дієти тут не обійтися. JustLady розповідає про одну з найпопулярніших в Голлівуді "пляжної" дієті.
% Статті за темою «Пляжна дієта: схуднути за 2 тижні! » %
Пляжна дієта: схуднути за 2 тижні!
% Як схудла Інна Воловичева з Дому-2? Дієта Інни Воловичева %
Пляжна дієта: схуднути за 2 тижні!
% Як схуднути під час годування грудьми %
Пляжна дієта: схуднути за 2 тижні!
% Дієта перед відпусткою: схуднути за 48 годин %
Пляжна дієта: схуднути за 2 тижні!
% Як схуднути без дієти %


Популярна пляжна дієта була розроблена кардіологом Артуром Агатстон з нью-йоркського університету. Спочатку він пропонував її своїм пацієнтам, у яких була зайва вага - адже це, безсумнівно, дає додаткове навантаження на серце.

Згодом дієта отримала широке поширення, оскільки виявилася дуже ефективною.

Цікаво, що багато знаменитих людей дотримувалися розробленого Агатстон раціону харчування. У їх числі Кетрін Зета-Джонс, Ніколь Кідман, Опра Вінфрі, зірка «Сексу у великому місті» Кім Кетролл, а також президентське подружжя Клінтон - Білл і Хілларі.

У своїх інтерв'ю Білл не раз говорив про те, що практично всі його знайомі знаменитості сиділи саме на цій дієті.

Мета дієти полягає в тому, щоб виключити з раціону харчування «погані» вуглеводи, вуглеводи з високим глікемічним індексом (вище 55) і жири, які, власне, і призводять до набору зайвої ваги.

Прості вуглеводи вживати можна - вони перетравлюються дуже швидко і виводяться з організму, перешкоджаючи набору зайвих кілограмів.

Дієта складається з 3 фаз.

Фаза перша

Цей етап триває 14 днів, раціон харчування протягом яких дуже обмежений. Вам доведеться відмовитися від вживання більшості продуктів, багатих вуглеводами.

Заборонені продукти:

- Жирне м'ясо
% - Хліб
% - Рис

- Картопля
% - Кукурудза
% - Молоко, соки

- Борошняні вироби, випічка
% - Фрукти, ягоди
% - Макаронні вироби

- Алкоголь
% - Деякі овочі: буряк, морква, солодкі помідори
% - Будь-які солодощі, в тому числі і морозиво

Потрібно особливо відзначити, що доведеться відмовитися від усіх солодощів, так як до їх складу входить цукор.

Тобто потрібно їжу, багату протеїнами:

- Пісне м'ясо (яловичина, свинина, телятина)
% - Біле м'ясо свійської птиці (курка, індичка)
% - Морепродукти (риба, ракоподібні)

- Горіхи (мигдаль, арахіс, фісташки, горіх пекан)
% - Сир (чеддер, фета, моцарела, пармезан)
% - Яйця

- Овочі (огірки, капуста, квасоля, баклажани, кабачки)
% - Нежирний сир, тофу
% - Зелень

- Гриби
% - Оливкова, соняшникова олії

Суворо дотримуючись запропонований план, за 2 тижні можливо позбутися зайвих 3-6 кілограмів. Відчуття голоду турбувати не повинно, є рекомендується часто і потроху - до 6 разів на день.

Можна спробувати:

Креветки з томатами

Інгредієнти

500 г томатів
P0 г очищених креветок
% 2 ст. ложки оливкової олії
% 2 лайма,
% 1 цибулина
% 1/2 ч. Ложки кмину
% 1/2 ч. Ложки солі
% Трохи перцю

Спосіб приготування

Нагріти духовку до температури 230 градусів. Порізати томати і цибулю, перемішати і викласти на невелике деко, додати кмин і сік лайма.

Креветки скропити оливковою олією, посолити, поперчити і викласти зверху на томати і цибулю. Всі поставити в духовку і запікати близько 8 хвилин, поки креветки НЕ порозовеют. Подавати до столу в теплому вигляді.

Фаза друга

Цей період триває до тих пір, поки ви не досягнете бажаних ваги і форм, або до тих пір, поки вага не перестане знижуватися. Якщо зайві кілограми перестають йти, значить, ви досягли свого оптимального ваги.

Харчуватися в другій фазі також потрібно часто і малими порціями, а от сам раціон харчування трохи розширюється.

У число дозволених продуктів поступово можна додати:

- Знежирені молочні продукти (сир, молоко, йогурт, кефір)
% - Несолодкі фрукти і ягоди (яблука, виноград, груші, банани, вишня, полуниця, кавуни)
% - Темний хліб
% - Коричневий рис

У невеликій кількості допустимі темний шоколад і вино. Білий хліб, борошняні продукти, білий рис, продукти, що містять крохмаль, солодощі знову ж таки потрібно виключити.

Сам упорядник дієти на другому етапі рекомендує їсти обсмажену на розпеченому маслі брокколі і кус-кус з куркою і лимоном.

Можна спробувати:

Кус-кус з куркою і лимоном

Інгредієнти

500 г готового кус-куса
% 0 г курки
 0 г суцвіть броколі
% 1 склянку води
% 1 ст. ложка оливкової олії
% 1 ч. Ложка лимонної цедри
% Сік 1 лимона

Спосіб приготування

У сковороду вилити воду і масло, обсмажити брокколі протягом декількох хвилин. Потім додати порізану скибочками курку і смажити до готовності.

В кінці додати лимонний сік, цедру і кус-кус, все добре перемішати. Зняти з вогню, накрити кришкою на 5 хвилин і можна подавати до столу.

Фаза третя

Фінальний етап починається тоді, коли досягнутий бажаний результат - тепер важливо зафіксувати і навчитися підтримати потрібну вагу. Цей період найтриваліший - він триває все життя. По суті, це новий спосіб життя, який вам доведеться прийняти, якщо ви хочете назавжди залишитися стрункою.

Кількість прийомів їжі зменшується до 4, а в раціон харчування включаються практично всі продукти, заборонені раніше, виключаючи картоплю, борошняні вироби і хліб з білої муки, а також цукор.

Не варто зловживати і солодощами. Однак зрідка на останньому, завершальному етапі можна побалувати себе забороненими продуктами.

У розробника дієти з цього приводу є свій погляд: він стверджує, що якщо перші 2 фази пройшли успішно, вам просто не захочеться їсти те, що заборонено.

Можна спробувати:

Полуниця в шоколаді

Інгредієнти

50 г гіркого шоколаду
% 1/2 ст. ложки збитих вершків
% 8 ягід полуниці
% Трохи рубаного мигдалю

Спосіб приготування

Шоколад добре подрібнити, змішати з вершками і підігріти на повільному вогні до тих пір, поки шоколад не розтане. Додати дрібку мигдалю і дати трохи охолонути.

Занурити кожну ягоду в шоколад і, акуратно виклавши на тарілку, поставити в холодильник до повного застигання - приблизно на 15 хвилин.

Плюси і мінуси

Як і у всякої дієти, тут є свої позитивні і негативні сторони.

Переваги:

- Спектр дозволених продуктів досить широкий;
% - Дієта допомагає впоратися з гіпертонією і запобігти розвитку серцево-судинних захворювань;

- Немає строго розкладу прийомів їжі;
% - Відсутнє почуття голоду: дозволено їсти стільки, щоб насититися;
% - Перші результати досягаються досить швидко - протягом перших 2 тижнів.

Недоліки:

- Деякі види дозволеного м'яса вимагають тривалого приготування;

- Хоча список дозволених продуктів досить широкий, від деяких заборонених "назавжди" - особливо від солодощів - більшості з нас відмовитися дуже складно.

- Першу, найсуворішу, фазу дієти проходять далеко не всі;

- Первісна втрата ваги може бути викликана виведенням з організму не жиру, а води! Вуглеводи забезпечують організм енергією, а з огляду на відмову від них починає витрачатися вода, запасена в м'язовій тканині.

Анастасія Владикіна

Теги: дієта, схуднення