ТЕСТ: Як правильно вибрати собі дієту?

% Якщо ви вирішили схуднути, то ні в якому разі не сідайте на дієту, запропоновану подругою і нібито надзвичайно ефективну. Всі люди, залежно від віку, стану здоров'я і навіть психологічного типу, по-різному реагують на різні дієти і препарати для схуднення, тому в будь-якому випадку почати треба з візиту до лікаря. У тому випадку якщо рекомендації фахівців отримані, дієта знайдена, але чомусь не приносить результатів пройдіть наш тест, і визначте свою сумісність з обраної для схуднення дієтою.
% Статті за темою «ТЕСТ: Як правильно вибрати собі дієту? » %
ТЕСТ: Як правильно вибрати собі дієту?
% Кращі дієти зими 2009. Худни із задоволенням! %
ТЕСТ: Як правильно вибрати собі дієту?
% Легкі дієти для схуднення %
ТЕСТ: Як правильно вибрати собі дієту?
% Як правильно вибрати подарунок для жінки %
ТЕСТ: Як правильно вибрати собі дієту?
% Дієта доктора Аткінса - виправдана вона? %

 Відповідь "а" - 2 очки, "б" - 1 очко, "в" - 0 очок.

1. Як часто протягом одного дня ви харчуєтеся?

а) Три рази.
% Б) Два рази.
% В) Один раз.

2. Ви снідаєте:

а) Щоранку.
% Б) Один-два рази на тиждень.
% В) Дуже рідко. Майже ніколи.

3. З чого складається ваш сніданок?

а) З вівсяної каші і якого-небудь напою.
% Б) З смаженої їжі.
% В) З одного тільки напою.

4. Чи часто ви протягом дня перекушуєте в проміжках між сніданком, обідом і вечерею?

а) Ніколи.
% Б) Один-два рази.
% В) Три рази і більше.

 5. Як часто ви їсте свіжі овочі і фрукти, салати?

а) Три рази в день.
% Б) Три-чотири рази на тиждень.
% В) Один-два рази на тиждень.

 6. Як часто ви їсте торти з кремом, шоколад?

а) Раз в тиждень.
% Б) Від одного до чотирьох разів на тиждень.
% В) Майже кожен день.

 7. Ви любите хліб з маслом?

а) Майже не торкаюся до таких бутербродів.
% Б) Іноді з чаєм не відмовляю собі в цьому "незабаром" страву.
% В) Дуже люблю і балую себе майже кожен день.

 8. Скільки разів на тиждень ви їсте рибу?

а) Два-три рази і більше.
% Б) Один раз.
% В) Один раз і рідше.

9. Як часто ви їсте хліб і хлібобулочні вироби?

а) Раз на день.
% Б) Два рази на день.
% В) Три рази і більше.

 10. Перш ніж приступити до приготування м'ясної страви, ви:

а) прибирали весь жир.
% Б) прибирали частина жиру.
% В) Залишаєте весь жир.

11. Скільки чашок чаю або кави ви випиваєте протягом одного дня?

а) Одну-дві.
% Б) Від трьох до п'яти.
% В) Шість і більше.

 12. Ваша середня денна доза спиртного?

а) Келих червоного вина.
% Б) Одна-дві чарки міцних напоїв.
% В) Більше чотирьох чарок міцного спиртного.

А тепер підіб'ємо результати:

21-24 очка. У вас відмінна дієта. Причин для занепокоєння немає.
? -21 Очко. Хороша дієта. Своєрідна "золота середина".
? -16 Очок. Ваша дієта потребує ретельної коригуванню.
% 0-12 очок. Те, як ви харчуєтеся, дієтою не назвеш. Більше того, існує серйозна небезпека для вашого здоров'я.
 nskfitness.ru

Теги: тест, дієта, схуднення

Продукти з негативною калорійністю: міфи і реальність

% Щоб позбавитися від зайвої ваги люди йдуть на все: катують себе фізичними вправами до сьомого поту, приймають спеціальні таблетки, читають «чудодійні» змови і голодують. Однак деякі стверджують, все це абсолютно ні до чого, адже існує таке явище, як продукти з негативною калорійністю. Сьогодні жіночий журнал JustLady спробує розібратися, чи так це насправді. %
% Статті за темою «Продукти з негативною калорійністю: міфи та реальність» %
Продукти з негативною калорійністю: міфи і реальність
% Наркоз - міфи і реальність %
Продукти з негативною калорійністю: міфи і реальність
% Пластична хірургія в Росії: міфи і реальність %
Продукти з негативною калорійністю: міфи і реальність
% 4 способи скоротити калорійність меню %
Продукти з негативною калорійністю: міфи і реальність
% Кодування від зайвої ваги %

У рубриці Модні тенденції: сукні з оксамиту

Чутки пронегативною калорійністю деяких продуктів народилися, звичайно, не на порожньому місці. Вся справа в неправильному трактуванні даного терміну. Як ви знаєте, всі процеси, які протікають в нашому організмі, вимагають витрат енергії, простіше кажучи, витрати калорій. Таким чином, для того, щоб переварити з'їдену їжу, ви неминуче витратите якусь кількість спожитих калорій.

Існують продукти, що містять калорії в дуже малих кількостях, на їх засвоєння, однак, енергія теж потрібно, як і в будь-якому іншому випадку. З'ївши такий продукт і перетравивши його, в «сухому залишку» ви придбаєте майже нульове кількість калорій. Однак прихильники схуднення за допомогоюпродуктів з негативною калорійністю схильні стверджувати, що при цьому можна вільно і безконтрольно поїдати все, що душі завгодно, доповнюючи раціон такими чудовими продуктами.

Але вся справа в тому, що негативною калорійністю як такої не існує. По ідеї негативною калорійністю, такий продукт повинен перетравитися, не залишивши організму жодної калорії, і на додачу ще прихопити добру половину у з'їденого паралельно шматка торта.

На жаль це неможливо. На перетравлення кондитерського виробу, зрозуміло, піде якась частина калорій, але їх кількостей мізерно, порівняно з тим, що залишиться. Іпродукти з негативними калоріями вам ніяк не допоможуть.

Тоді, може, сісти на дієту з продуктів з негативною калорійністю? Ідея приваблива, але небезпечна. Варіанти таких дієт існують, але все це короткочасні монодієти, при тривалому застосуванні завдають шкоди організму.

Навіть якщо ви будете є величезна кількість продуктів з негативною калорійністю, ви вага не наберете, але й не зможете як слід насититися і вже звичайно, ваш організм не зможе отримати всього спектру поживних речовин, які йому необхідні.

Це зрозуміло, тому що негативна калорійність приписується в основному зелені, спецій, травам і овочам. Ясно, що наїсться цим практично неможливо. Негативних же білків або жирів (які абсолютно необхідні нам в помірних кількостях) просто немає в природі.

При перетравленні цих речовин втрати незрівнянно малі, на відміну від придбань. Так, на їх засвоєння витрачається близько третини всіх калорій, і це досить багато, але негативного ефекту вони дати не можуть (неможливо уявити продукт, що вимагає для перетравлення більше 100% всіх отриманих калорій).

Невже теорія негативної калорійності не може принести ніякої користі? Може, звичайно, якщо не вимагати від неї дуже багато. Вам потрібно просто заповнити свій денний раціон переважнопродуктами з негативною калорійністю, Але і не відмовлятися зовсім від усього іншого, в розумних, зрозуміло, кількостях.

Простий приклад: ви з'їли курячу грудку, скажімо, на 200 калорій і шматок торта. Від грудки у вас залишиться приблизно калорій 140. З тортом гірше: цукор - чиста енергія, її організм візьме відразу. А жири відправить у великі комори - навіщо йому з ними возитися, йому достатньо цукру. І скільки часу і зусиль у вас піде, щоб дістати цей жир з «запасників» і спалити його? Так, не забудьте і про з'їдену грудку, там теж дещо залишилося.

А якщо ви з'їли ту ж грудку і салат з капусти з селери? Кількість калорій від білків ми порахували. А салатик на перетравлення забере майже всі свої калорії. Таким чином, вам досить невеликий пробіжки, і вважайте, що ви нічого не їли!

Якщо теоріянегативною калорійності продуктів здається вам привабливою, спробуйте схуднути, вживаючи продукти, яким приписуються такі властивості.

До них відносяться селера, грейпфрут, капуста і практично всі салатні овочі. Зрозуміло, що на них особливо не розтовстієш.

З напоїв виділяють зелений чай. Вважається, що на засвоєння склянки зеленого чаю потрібно витратити близько 60 калорій. І, звичайно, абсолютно негативний в плані калорійності продукт - звичайна вода.

З білкової їжі, в якості негативних калорій підійдуть нежирні сорти м'яса, птиця без жиру і шкіри, нежирні сорти риби. Однак тут теоріянегативною калорійності продуктів трохи буксує. Стверджується, що ці білки потрібні для побудови м'язів, робота яких спалює жири. Звідси видно, що з'ївши курячу грудку, для спалювання жирів все-таки потрібно буде попрацювати м'язами.

Прянощі і спеції. Тут в основному спрацьовує той фактор, що приправлена ​​їжа не вимагає досаливания. Якщо ви їсте мало солі, значить, не п'єте занадто велику кількість води. Отже, вона не затримується в організмі і не гальмує вуглеводно-жировий обмін.

Також спеції покращують травлення, а пекучі добавки сприяють виробленню тепла, що дійсно допомагає додатково витрачати калорії. Проте всім зрозуміло, що кілограм перчика чилі вам з'їсти не вдасться. В якості замінника цукру використовують таку пряність, як кориця. Досить прийнятний варіант, якщо врахувати різницю в калорійності цих продуктів.

Як бачите, ніякихпродуктів з негативною калорійністю, Які будуть нейтралізувати піцу і чіпси, а вже тим більше полювати за вашими чесно накопиченими жирами, в природі не існує. Зате є здорова їжа, вживаючи яку, можна істотно знизити калорійність денного раціону. А в поєднанні з помірною (або інтенсивної) фізичним навантаженням, істотно знизити вагу, не голодуючи.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: калорійність, калорія, торт, продукт, дієта, шматок, таблиця, кількість, реальність, міф, каллорійность