5 нетрадиційних методів схуднення

% Ольга Командіна, автор JustLady. % % %
5 �������������� ������� ���������
% Більшість людей, що прагнуть схуднути, знають, що зайві кілограми «без бою» не здаються. Навіть сама сувора дієта не завжди приводить до бажаного зниження ваги. Тим, хто втомився від постійного підрахунку калорій і харчових обмежень, варто звернути увагу нетрадиційні стратегії схуднення.
% Статті за темою «5 нетрадиційних методів схуднення» %
5 нетрадиційних методів схуднення
% Система схуднення за допомогою 25 кадру: за і проти %
5 нетрадиційних методів схуднення
% Чи допомагають пластири для схуднення %
5 нетрадиційних методів схуднення
% Голковколювання - ефективний спосіб схуднути %
5 нетрадиційних методів схуднення
% Вправи для схуднення %
% Фітованни%

Цей спосіб не передбачає ніяких обмежень в їжі. Його ефективність заснована на жиросжигающий властивості деяких цілющих рослин. Лікарські трави нормалізують обмін речовин в організмі, сприяють прискореному розщепленню жирових клітин і зниження апетиту.

Найбільше для схуднення підходять збори з декількох компонентів, узятих в рівних пропорціях. Наприклад, добре доповнюють один одного березове листя, листя і коріння лопуха, кропива, пирій, череда, хвощ, перстач гусячий, спориш, квітки ромашки. Суху трав'яну суміш беруть з розрахунку 500 г на 10 л води. Заливають її окропом і дають настоятися протягом 45 хвилин. Потім відвар проціджують і виливають у ванну. Температура води не повинна перевищувати 37оС. Найкраще приймати фітованни перед сном протягом 10-15 хвилин. За один курс рекомендується провести 10 процедур, потім слід зробити перерву в 1 місяць.

Гіпноз

Методика полягає в тому, що людину вводять в стан трансу і «кодують» на схуднення. Вийшовши з гіпнозу, пацієнт позбавляється від підвищеного апетиту. Йому стає легше контролювати розмір порцій і утримуватися від переїдання.

Для підтримки тривалого ефекту додатково використовують спеціальні аудіо- та відеоролики, які містять підсвідомі повідомлення. При перегляді і прослуховуванні цих записів у людини посилюється мотивація до зниження ваги і зміцнюється установка на відмову від шкідливої ​​їжі.

Операція

До хірургічного втручання вдаються тільки в самих крайніх випадках за наявності об'єктивних медичних показань, наприклад патологічної форми ожиріння. В ході операції на верхній відділ шлунка накладають спеціальне кільце (бандаж). Воно розділяє орган на два, пов'язані між собою вузьким проходом.

Їжа потрапляє спочатку в верхній (малий) шлуночок, який заповнюється досить швидко, посилаючи в мозок сигнали про насичення. Людина відчуває ситість, навіть деяку зайву переповненість шлунка і припиняє їсти. При такому способі зниження ваги не змушує себе чекати, тому щоденне споживання калорій різко скорочується.

Масаж і голковколювання

Ці альтернативні методи схуднення засновані на зовнішньому впливі на організм. При голкотерапії активізуються точки на шкірі людини, пов'язані з печінкою і селезінкою. На думку фахівців, порушення діяльності саме цих органів призводить до формування жирових надлишків.

Лікувальний масаж нормалізує кровообіг і сприяє прискоренню обміну речовин. Тим самим жирові тканини швидше розщеплюються, вивільняючи накопичену енергію. Людина не тільки худне, а й отримує заряд бадьорості.

Дорогоцінні камені

Особливо цінними для бажаючих схуднути є смарагд і бірюза. Використовувати їх пропонується у вигляді прикрас, талісманів і амулетів. Ці камені відновлюють гормональну систему, збої в роботі якої часто стають причиною появи зайвих кілограмів.

Бірюза володіє заспокійливим властивістю і пробуджує творчу енергію людини. Урівноважений і захоплений людина рідше «заїдає» проблеми, а значить, ефективніше скидає вагу. Ізумруд ж допомагає боротися зі шкідливими звичками, до яких можна віднести і обжерливість.

Теги: спосіб, схуднення, метод, методика

Жіночий алкоголізм невиліковний?

������� ���������� ���������?
% Невлаштоване особисте життя, відсутність друзів, втрата близьких і рідних людей, а також багато інших чинників стають причиною того, що жінка починає зловживати алкоголем. Спочатку вона випиває зрідка, так би мовити, для підняття настрою або для зняття стресу, але поступово дози алкоголю починають збільшуватися, тому що в нетверезому стані всі існуючі проблеми не здаються такою вже страшними.
% Статті за темою «Жіночий алкоголізм невиліковний? » %
Жіночий алкоголізм невиліковний?
% Жіночий алкоголізм: всього лише діагноз або вже вирок %
Жіночий алкоголізм невиліковний?
% Жіночий алкоголізм. Тихий, але не скромний %
Жіночий алкоголізм невиліковний?
% Як вилікувати жіночий алкоголізм %
Жіночий алкоголізм невиліковний?
% Жіночий алкоголізм: небезпека поруч %
% У сучасному суспільстві, особливо в нашій країні, випиваюча жінка всіляко засуджується і засуджується. Багато людей вважають, що, якщо дама почала вживати спиртні напої, то тут вже допомогти нічим не можна, так як жіночий алкоголізм невиліковний. І якщо в розвинених європейських країнах жінка може вільно звернутися до лікаря, то в Росії мало хто зважиться на цей крок через те ж громадської думки. Тим більше, що деякі готові внести цю сторону свого життя на судження сторонньої людини.%

Ще одна проблема жіночого алкоголізму полягає в тому, що далеко не всі представниці слабкої статі усвідомлюють, то у них є ця проблема. Їм здається, що випивши трохи алкоголю, вони просто розслабляються, але ніяк не страждають залежністю. Вони навіть не завжди можуть помітити, як кількість уживаного спиртного збільшується. Якщо спочатку жінка випивала келих вина, то з часом цей келих може перетворитися в пляшку і не в одну, а то й не в пляшку вина, а чогось міцнішого.

За допомогою алкогольних напоїв жінка намагається піти від якихось проблем у своєму житті. Можливо, вона розлучилася з коханою людиною або у неї неприємності на роботі, а, може бути, вона пережила загибель дорогого для себе людину. І якщо в її оточенні немає людей, з якими вона могла б поговорити, які підтримали б її у важку хвилину, то, швидше за все, вона вдасться до допомоги пляшки. У нас адже в країні не прийнято ходити до психологів, а ось алкоголь - це доступний і, як здається багатьом людям, ефективний спосіб боротьби з проблемами.

Буває, що жінка починає випивати, навіть якщо у неї є сім'я. Тут причини алкоголізму знову ж таки, найімовірніше, пов'язані з її психоемоційним станом. Може, її щось не влаштовує в сімейному житті, але сісти і поговорити про мучающих її сумнівах вона боїться, тому починає випивати. Причому інші члени сім'ї можуть довго не здогадуватися, що їх мама, дружина, дочка зловживають алкоголем.

Жінки, пристрасть до спиртного, намагаються всіляко приховати свою згубну звичку. Вони п'ють на самоті або ж у компанії подруг, у яких теж є якісь проблеми. Часом зрозуміти, що дама страждає алкоголізмом, можна тільки по змінам в її зовнішності і поведінці. Надмірне вживання спиртних напоїв призводить до того, що свіжий, рум'яний колір обличчя змінюється набряками, мішками під очима, блідістю. Жінка виглядає старше своїх років. Змінюється і характер, вона стає більш агресивною, дратівливою, часто вдається до брехні і брутальності.

Але, незважаючи на всі труднощі і існуючу думку, що жіночий алкоголізм невиліковний, з ним можна і потрібно боротися. І для успішного лікування дуже важливо, щоб поруч були люди, які підтримали б жінку в її стараннях впоратися із згубною звичкою. При цьому ні в якому разі не можна засуджувати жінку. Осуд може тільки посилити проблему, але ніяк не принесе користь. Ще потрібно знайти хорошого фахівця, який м'яко і ненав'язливо підведе хвору до того, що лікування необхідно, призначить і проведе його.%

Додаткові джерела:

  • Жіночий алкоголізм невиліковний?
% Автор:Ольга Безручко

Теги: алкоголізм