Аллен Карр: легкий спосіб схуднути

����� ����: ������ ������ ��������
% Серед безлічі дієт і систем харчування для позбавлення від зайвої ваги кожен з нас шукає найпростіший і невитратний спосіб. Особливо просунуті враховують при цьому також користь такого харчування для здоров'я, прагнучи до більш природного і повноцінному раціону. Аллен Карр, а разом з ним і жіночий журнал JustLady, пропонує вам розглянути ще один легкий спосіб схуднути.
% Статті за темою «Аллен Карр: легкий спосіб схуднути» %
Аллен Карр: легкий спосіб схуднути
% Монодієта - легкий спосіб схуднути %
Аллен Карр: легкий спосіб схуднути
% 5 способів схуднути на відпочинку %
Аллен Карр: легкий спосіб схуднути
% 10 найбільш поширених помилок при схудненні %
Аллен Карр: легкий спосіб схуднути
% Незвичайні способи схуднути %

До початку 80-х років минулого століття навряд чи хтось чув ім'я успішного бізнесменаАллена Карра. Вперше про нього почали говорити після того, як він написав книгу, присвячену новому методу відмови від куріння.

Метод був багаторазово випробуваний і дав позитивні результати, а його автор став знаменитий. Вирішивши не зупинятися на досягнутому, він зайнявся розробкою схожого методу для зниження ваги.

Основні вимоги, які висував Карр до своєї роботи, це простота застосування і максимум користі для здоров'я. Не можна сказати, що всі відразу вийшло, але в результаті тривалої роботи, нарешті, вийшла книгаАлена Карра «Легкий спосіб схуднути» (У російському варіанті «Легкий спосіб скинути вагу»).

По суті це ще один метод, що припускає роздільне харчування, вживання корисних і відмова від «поганих» продуктів. Але є в цьому методі і деякі особливості. Давайте розглянемо детальніше, що нам пропонує Аллен Карр.

������ ������ ��������

Легкий спосіб схуднути: сурогати

Цим терміном автор позначає всі продукти, які шкідливі для людини. Сюди відноситься все, що піддалося тій чи обробці, все, що не можна з'їсти без будь-яких добавок і всі кулінарні шедеври, що містять величезні кількості вуглеводів, але при цьому не забезпечують наше тіло необхідною енергією.

Якщо розглядати конкретніше, все, що ви смажите, варіть, консервуєте і т. Д. В їжу не годиться. Різні десерти, солодощі, випічка - теж. Мало того, до суррогатам автор відносить також багато продуктів, які ми звикли вважати цілком природними і навіть необхідними.

М'ясо

Аллен Карр у своїй книзі наполягає на тому, що м'ясо абсолютно не потрібно людині, більше того, воно шкідливе для здоров'я і не дає і малої дещиці енергії, яку йому прийнято приписувати.

Автор пояснює, що наш шлунок не містить достатньої кількості кислот і ферментів, щоб перетравити м'ясо, яке за задумом розробника методу, належало б їсти сирим. Але ж і приготоване м'ясо важко для шлунка, а значить, гальмує травлення. А раз ми не можемо їсти його, чи не посоливши і не поперчивши, а то і не додавши соусу, значить, це їжа не природна, для організму некорисна.

Молоко та молочні продукти

Тут нам теж не залишають вибору. Молоко, як пише Карр, засвоюється тільки маленькими дітьми, в шлунку у яких є спеціальний фермент, переробний молоко. Після певного віку діти, а тим більше дорослі вже не здатні його нормально перетравлювати, що, знову ж таки, шкодять шлунку.

Ще більш ненормальним вважає автор пити молоко тварин не свого виду. Тобто для дитини призначене тільки молоко матері, а коров'яче - виключно для теляти і так далі.

На перший погляд здається, що після таких жорстких обмежень нам залишається тільки вегетаріанство: горіхи, насіння, фрукти, овочі, крупи, злаки. Про рибу, до речі, автор теж не забув і заніс її в список сурогатів.

Вітаміни

Це ще один продукт, який нам не слід вживати, купуючи готові комплекси в аптеках. Справа в тому, що авторлегкого способу схуднути пропонує робити основний упор на свіжі фрукти та овочі, а значить, в добу ми будемо отримувати достатню кількість вітамінів і мінералів з рослинних продуктів.

Проте все не так просто і водночас не так жахливо. З одного боку, складності виникають навіть з дозволеною їжею, адже, наприклад, крупи і злаки, які ми купуємо в магазинах, вже піддалися обробці: їх очистили, розплющили або пропарити, а то й зовсім ізмололі в тонку муку.

З іншого боку,легкий спосіб схуднути Аллена Карра дозволяє нам вживати до 30% сурогатів на добу, за умови, що весь інший раціон складатимуть корисні продукти. Тобто, якщо ви не збираєтеся примкнути до рядів вегетаріанців, ви цілком зможете дозволити собі тваринні білки і що-небудь смачно-даремне в переділах норми в 30%.

Як визначити, до якої групи належить те, що ви зараз збираєтеся з'їсти?Алан Карр пропонує простий і нехитрий спосіб: корисно все, що можна просто взяти і з'їсти, все, що вимагає обробки, смакових добавок і тому подібний хитрувань - сурогати.

Легкий спосіб схуднути: основні правила

Як бачите, система харчування все ж надає нам вибір і не змушує відмовлятися від звичної (сурогатною) їжі зовсім. Але ефект від такого харчування навряд чи буде помітним, якщо не дотримуватися основних правил.

Правило перше. Ніколи не переїдайте. Намагайтеся накладати на тарілку не надто багато їжі і їсти повільно, добре її пережовуючи. Тоді мозок встигне вчасно дати вам сигнал, про те, що ви вже наситилися.

Правило друге. Чи не перекушуйте. Між основними прийомами їжі немає ніякої необхідності є щось ще, вважаєАллен Карр. Якщо вас мучить відчуття голоду через 2 години після ситного правильного обіду, то значить, вам просто нічим зайнятися. Якщо ж ви голодні, бо давно не їли, а можливості повноцінно пообідати не передбачається найближчим часом, можна і перекусити, але тільки корисними фруктами, а не чіпсами або шоколадом.

Правило третє стосується якраз вживання фруктів. Аллен Карр пропонує, їсти на сніданок тільки фрукти і нічого іншого. Таким чином, ви можете бути впевнені, що точно встигнете з'їсти за день необхідні 70% корисної їжі. До того ж фрукти - це вітаміни і рідина, які необхідні організму.

Наступний момент, щодо фруктів, це окреме їх вживання від усього іншого. Справа в тому, що якщо в шлунок разом з солодкими плодами потрапляє їжа іншого виду, починаються гнильні процеси, які викликають захворювання шлунково-кишкового тракту. Так що, якщо ви їли фрукти, більше нічого їсти не можна до наступного прийому їжі.

Правило четверте. Всі інші продукти можна поєднувати з овочами. Це здорове і корисне поєднання, овочі перетравлюються і разом з м'ясом, і разом з макаронами.

А ось м'ясо з макаронами (білки і вуглеводи) краще разом не поєднувані, так вони погано перетравлюються, опинившись у шлунку одночасно. Однак якщо дуже хочеться, то можна порушити це правило, але білків і вуглеводів тоді потрібно взяти зовсім потроху, решта доповнити овочами. Це і єп'ятого правило.

Правило шосте. В один прийом їжі не вживати багато різних видів продуктів.

Правило сьоме. За одну трапезу можна з'їсти тільки один вид сурогатів.

 Легкий спосіб схуднути: напої

Найкорисніші та природничі напої, стверджуєАллен Карр, - Це чиста вода (переважно мінеральна) і свіжовичавлені соки з овочів, фруктів і ягід. Кава і чай, запевняє автор, не можуть вважатися натуральними і корисними, незважаючи на своє рослинне походження, тому що їх абсолютно неможливо пити без цукру або інших добавок. Вони мають гіркий смак і в «первозданному» вигляді не приносять задоволення.

Алкоголь теж, природно, шкідливий. Однак при бажанні дані напої можуть бути включені в раціон в малих кількостях в переділах 30% норми сурогатів.

Також авторлегкого способу схуднути вважає, що зовсім необов'язково вливати в себе величезну кількість рідини. Для вгамування спраги цілком достатньо однієї склянки води або соку, адже протягом дня, якщо ви правильно харчуєтеся, ви будете з'їдати достатню кількість соковитих фруктів.

На закінчення хочу зазначити, що цей легкий спосіб схуднути має безліч позитивних відгуків, незважаючи на те, що Аллен Карр руйнує багато ідей і постулати, на яких виховувалося не одне покоління людей. Так що, здається, якщо ви ще не пробували нічого подібного, цей метод цілком заслуговує того, щоб поекспериментувати.

І не забудьте про контроль ваги. Щоденні зважування автором не вітаються, а от раз на тиждень рекомендується встати на ваги, щоб порадіти результатам.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: форум, спосіб, аудіокнига, відгук, ален, каррі, аллен