25 кадр: методика схуднення

25 ����: �������� ���������
% Методика «25 кадр для схуднення» - це ціла серія інформаційної продукції, що служить для оздоровлення організму і зниження зайвої ваги. В даний час вона дуже актуальна, тому що не вимагає особливого харчування і занять спортом.
% Статті за темою «25 кадр: методика схуднення» %
25 кадр: методика схуднення
% Система схуднення за допомогою 25 кадру: за і проти %
25 кадр: методика схуднення
% Ефект 25 кадру для схуднення %
25 кадр: методика схуднення
% Імбир для схуднення, протипоказання, корінь імбиру, чай з імбиром %
25 кадр: методика схуднення
% Чи допомагають пластири для схуднення %

Методика роботи з програмою «25 кадр для схуднення»

Методика схуднення за допомогою 25 кадру є своєрідним програмуванням підсвідомості людини на зниження ваги. Диск для схуднення встановлюється на комп'ютері і регулярно виводить на екран монітора картинки, які постійно змінюються, створюючи відеоряд зображень.

Копітко створена методика швидкого схуднення розрахована так, що кожен 25 кадр несе певну інформацію, яка невловима для зору. На підсвідомому рівні людський мозок сприймає і фіксує отримані швидкоплинні дані, а, отже, посилає орієнтовні імпульси, задаючи установку, яка коригує поведінку людини. Іншими словами, методика 25 кадру полягає у своєрідному кодуванні центральної нервової системи людини на швидке схуднення.

Фахівці рекомендують починати використання програми «25 кадр для схуднення» поступово. У перші 3 тижні застосовуйте її не більше 30 хвилин в день, потім зробіть перерву приблизно на 1 тиждень. Далі ще протягом 3-х тижнів використовуйте «25 кадр для схуднення» по 30 хвилин щодня.

Так повторіть 3 рази.

Даний варіант застосування методики не є єдиним. Можна перебувати за комп'ютером з включеною програмою «25 кадр» і довше, в середньому 1-3 години на день. Якому способу віддати перевагу - вирішувати вам.

Кількість втрачених кілограмів залежить, насамперед, від кількості проведеного за комп'ютером часу, а також індивідуальних особливостей вашого організму.

Переваги методу «25 кадр для схуднення»

Головним плюсом даної методики є її абсолютна нешкідливість, так як ваша підсвідомість саме визначає, як краще йому слід позбавлятися від зайвої ваги. Крім цього, програма «25 кадр» відрізняється ще і ненав'язливість, вона не буде відволікати вас від роботи за комп'ютером. Проте будьте обережні, якщо захочете завантажити програму «25 кадр» з інтернету безкоштовно. Вона може виявитися неефективною або навіть шкідливою.

Недоліки методу «25 кадр для схуднення»

При всіх безперечних перевагах цієї методики схуднення, вона не є ще до кінця вивченою. Психологи не можуть конкретно пояснити, як саме впливає на підсвідомість «25 кадр» і чи впливає взагалі. Ефективність даного методу схуднення - це скоріше не факти, а припущення.

В даний час в інтернеті ви зможете знайти величезну кількість відгуків про програму «25 кадр для схуднення». Комусь вона допомогла, а комусь - ні. Але краща перевірка на ефективність - випробувати на власному досвіді.

Теги: кадр, схуднення, методика, гідність

Індекс маси тіла: розрахунок і трактування значення

������ ����� ����: ������ � ��������� ��������
% Найголовніше питання літа для дівчат - як привести себе у форму. Жінкам хочеться підійти до пляжного сезону в досконалому вигляді: струнка талія, гарні довгі ноги, можливість надіти спідниці, шортики, сексуальне бікіні. Але чи знаєте ви, яка вона, ідеальна фігура? А знати це необхідно, якщо мають намір «пограти» зі своєю вагою.%
% Статті за темою «Індекс маси тіла: розрахунок і трактування значення» %
Індекс маси тіла: розрахунок і трактування значення
% ІМТ. Розрахунок і трактування значення %
Індекс маси тіла: розрахунок і трактування значення
% Статура %
Індекс маси тіла: розрахунок і трактування значення
% Як обчислити індекс маси тіла %
Індекс маси тіла: розрахунок і трактування значення
% Як обчислити індекс маси тіла %

Звичайно, не існує універсального рецепту стрункості, який підходить всім без розбору, так само як і немає єдиного канону краси. Однак існує показник, за допомогою якого можна визначити, наскільки тіло струнко і здорово. Цей показник - відомий багатьом індекс маси тіла. Більшість про нього чули, але не всі вміють його розраховувати. Зробити це дуже легко - підрахунок проводиться самостійно за хвилину. Тому не треба переплачувати «фахівцям-дієтологів», що обіцяють розрахувати цей знаменитий індекс - це просто зробити самій.

Оскільки у кожної дівчини своя індивідуальна конституція, можна точно сказати, які ідеальні параметри. При однаковому зрості і вазі жінка з одним типом фігури може здатися стрункою, а з іншим - пухловатой. Тому показник індексу маси тіла передбачає певний люфт, в якому здатне коливатися співвідношення зросту і ваги, зважаючи при цьому оптимальним.

Отже, перш ніж сісти на дієту або зібратися на тривалу вилазку в спортзал, треба визначити, на якому рівні шкали індексу маси тіла ви знаходитесь. Індекс маси тіла - це міжнародний параметр, який дозволяє зіставити поточний вагу з нормальним, недостатнім, надлишковим. Значення цього індексу можна дізнатися, розділивши масу тіла на зріст у квадраті в метрах. Формула для розрахунку виглядає наступним чином:
% Індекс маси тіла = маса тіла (кг) / квадрат росту (м).

На цьому етапі виникає питання: про що говорить отримане значення, погано це чи добре? Для трактування значення індексу існує спеціальна шкала. Вона поділяє значення індексу так:

• якщо ІМТ & lt; 19 - у вас нестача ваги;
% • якщо 19 & lt; ІМТ & lt; 24 - ваша вага в нормі;
% • якщо 25 & lt; ІМТ & lt; 30 - у вас надмірна вага;
% • якщо ІМТ & gt; 30 - це ожиріння.

Як видно, для кожної категорії є певний інтервал. Тому немає нічого поганого в тому, щоб набрати або скинути протягом року 3-4 кг. Ви все одно зможете залишитися в прийнятних межах. До того ж, все дуже сильно залежить від типу вашої фігури. Природно, чим ближче показник індексу до нижнього або верхнього значенням інтервалу, тим ближче ви до відповідної категорії.

Крім цього, якщо вважати, що зростання у дорослої людини є величиною практично постійною, можна від зворотного визначити ідеальну масу тіла для кожного. Візьміть для цього значення приблизно з серединки інтервалу нормальної ваги (десь 22), помножте його на квадрат зростання в метрах. На отриманий показник можна орієнтуватися як на якийсь ідеал.

Напевно, багато дівчат, схильні перебільшити недоліки в області своєї фігури, порахувавши індекс, зрозуміли - все не так страшно, а цілком в нормально. Якщо у вас виникли проблеми з підрахунком індексу, в інтернеті сьогодні існує багато безкоштовних онлайн калькуляторів за розрахунком індексу маси тіла. Наприклад, найбільш просунутий: Індекс маси тіла, співвідношення талії до зростання, процентного вмісту сухої м'язової маси і жиру.

Теги: маса, індекс, вага, тіло, значення, розрахунок, трактування

Найефективніший спалювач жиру

% Олена Кулагіна, автор JustLady. % % %
����� ����������� ��������� ����
% Деякі повні жінки в гонитві за ідеальною фігурою готові на все: пити таблетки для схуднення, не їсти по кілька днів, займатися багато годин в спортивному залі. Але, на жаль, це не завжди дає відчутний результат. Щоб привести фігуру в порядок, зверніть увагу на найефективніші природні спалювачі жиру. Вони абсолютно не шкодять здоров'ю, а ось зайва вага поступово починає зникати.
% Статті за темою «Найефективніший спалювач жиру» %
Найефективніший спалювач жиру
% Як схуднути за допомогою скакалки %
Найефективніший спалювач жиру
% Бромелайн - що це? %
Найефективніший спалювач жиру
% Нормальна кількість жиру в організмі %
Найефективніший спалювач жиру
% Як зменшити талію на 10 см %
% До найефективнішим спалювач жиру можна віднести кофеїн - він прискорює метаболізм, перешкоджає відкладенню підшкірного сала. Але є одна проблема: кофеїн погано засвоюється з кави, тому деякі дієтологи рекомендують приймати харчові добавки. Перш ніж почати худнути за допомогою них, необхідно проконсультуватися з лікарем. Якщо у вас є відхилення в роботі серця, кофеїн вам протипоказаний.%

Зелений чай також відомий своїми жиросжигающими властивостями. Крім кофеїну, який міститься в листках у досить великих кількостях, в чаї присутні і катехіни. При регулярному вживанні напою посилюється обмін речовин, що веде до швидкого висновку жирів з організму. Якщо ви хочете вдатися до допомоги цього природного жиросжигателя, зупиніть свій вибір на листовому чаї, а не на пакетированном. Пийте його щодня по 3-5 склянок.

Цитрусові також сприяють поступовому схудненню. Особливо славиться жиросжигающими властивостями грейпфрут. Дослідження довели, що в ньому містяться флавоноїди нарінгина, які й стимулюють розщеплення жирів. Їжте грейпфрути кожен день. Намагайтеся не знімати гіркувату плівку, яка обволікає часточки, адже саме в ній знаходиться велика кількість нарінгина.

Як би не було дивно, але білкові продукти теж допомагають позбутися непотрібних жирових відкладень. У них міститься карнітин, який провокує організм переробляти жирові клітини для отримання енергії. Також білок збільшує м'язову масу, яка в свою чергу сприяє скиданню зайвих кілограмів.

Звичайно, спалювання жиру відбувається повільно, але зате результат зберігається довгі роки. Якщо вас все ж привертає приваблива реклама диво-пігулок для схуднення, - не піддавайтеся спокусі. Багато препаратів надають згубний вплив на організм, але не всі спалюють зайві жирові відкладення.

Теги: жир, спалювач