Як визначити тип фігури

% Love, автор JustLady. % % %
��� ���������� ��� ������
% Існує класифікація жіночих фігур згідно контурам тіла: співвідношенню стегон до талії та грудей, жировим відкладенням та іншим параметрам. Залежно від типу своєї фігури жінкам рекомендують підбирати дієту і методи схуднення. Як відомо, жіночі фігури діляться на «груші», «трикутники», «прямокутники» і «пісочний годинник».%
% Статті за темою «Як визначити тип фігури» %
Як визначити тип фігури
% Як визначити свій тип фігури %
Як визначити тип фігури
% Типи фігур: як визначити і що носити? %
Як визначити тип фігури
% Як підібрати одяг для жінки з фігурою "пісочний годинник" %
Як визначити тип фігури
% Як одягатися залежно від типу вашої фігури %
% Щоб визначити свій тип фігури, критично погляньте на себе в дзеркало, а також вимірюйте об'єм талії, стегон і грудей. Якщо у вас плечі вже стегон, в наявності талія і плоский живіт, вигнуті стегна, що створюють враження «важкої» нижньої частини тіла (повні сідниці і стегна), ви сміливо можете зараховувати себе до «грушам». Цей тип фігури ще називають типом А чи «пірамідою». Для власниць такого статури характерний уповільнений обмін речовин і тенденція до відкладення жиру нижче талії (хоча сам верх тіла може виглядати худим).%

Зазвичай ці жінки швидко набирають вагу і не люблять займатися фізкультурою. Для них рекомендується йога, бодіфітнес, оздоровче плавання і т. Д. Зайві кілограми грушовидні жінки швидко втрачають при емоційному сплеску - закоханості, прискоренні робочого ритму і т. П. Кращий раціон для них - протеїни з низьким вмістом жирів (легка риба, сир) , багато листового салату, овочів, фруктів, а також нерафіновані вуглеводи (хліб з борошна грубого помелу, варену картоплю, темний рис).

«Пісочний годинник» або тип Х має вузьку талію, повні груди і ширину плечей приблизно рівну ширині стегон. Яскравий приклад пісочного годинника - Венера Боттічеллі. Повніють власниці фігури пісочного годинника зазвичай на сідницях і стегнах. Швидкість обміну речовин у них середня. Для жінок цього типу корисна аеробіка, теніс, прогулянки, плавання, йога і танці, оскільки серйозна праця в гімнастичному залі швидко їм набридне. Харчуватися «пісочним годинах» потрібно тричі на день, обмежуючи себе в каві і спиртному. Зауважте, що вони можуть легко скинути зайву вагу саме завдяки режиму. Для власниць параметрів пісочного годинника рекомендується дієта з фруктів і сирих овочів, основними джерелами білка повинні служити риба, птиця, яйця і нежирні молочні продукти. Вранці бажано їсти фрукти з мюслі.

«Прямокутник» або тип H характеризується невеликими грудьми, повними ногами і приблизно однаковим співвідношенням ширини плечей, талії і тазу. У них є тенденція до утворення жирових відкладень в зоні стегон і живота. Швидкість обміну речовин помірна. Темпераментом і статурі «прямокутників» підходять сквош, аеробіка, біг, плавання, теніс. Для них особливо корисно роздільне харчування, а головний прийом їжі потрібно перенести на вечір, так як такі жінки зазвичай «сови». Сніданок і обід у них повинен бути легким, низкобелковой. На вечерю можна включити достатню кількість білків і овочів. Для збереження стрункості рекомендуються інтенсивні фізичні вправи.

«Трикутник» або тип T має плечі, які значно ширше тазу. Жир у них відкладається, в основному, на тулуб (спина, груди, боки). Характерна середня швидкість обміну речовин. Рекомендована дієта - знежирена. Їм потрібно менше вживати жирів і цукру, а більше клітковини. «Трикутники» відчувають підвищену потребу в білках, ніж жінки іншого статури. Жінка-Трикутник зазвичай «жайворонок»: вона найбільш енергійна з ранку. Тому їй потрібно рясний сніданок, щільний обід і легку вечерю. З фізичних вправ корисна аеробіка, плавання, біг, велосипедний спорт, енергійні танці.

Теги: тип, фігура

Детоксикація

������������
% У сучасних умовах життя наш організм постійно піддається впливу шкідливих факторів. Внаслідок цього в ньому накопичується безліч шкідливих речовин, так званих токсинів. Для очищення існує безліч методів і програм, що носять загальну назву «детоксикація». % Що таке детоксикація читайте в жіночому журналі JustLady. %
% Статті за темою «Детоксикація» %
Детоксикація
% Кому потрібна детоксикація %
Детоксикація
% Киснева капсула альфа Oxy Spa: показання та процедура %
Детоксикація
% Обгортання парафанго %
Детоксикація
% Вода з лимоном: рецепт схуднення %

Детоксикація в дослівному перекладі означає «робити вільним від отрути». Тобто, простіше кажучи, детоксикація - звільнення від шкідливих речовин (токсинів).

Забруднене повітря, погано очищена вода - все це отруює наш організм, і людина бореться з цими факторами в міру сил. Проте мало хто замислюється над тим, що токсини привносяться в наш організм постійно, з нашого благословення і повної згоди.

Згадайте хоча б хімічні речовини, ці «незамінні помічники по будинку», косметику, засоби для укладання волосся і багато іншого, від чого ми вже не в силах відмовитися.
% Не зайве буде нагадати і про продукти харчування. В першу чергу, це такі корисні овочі і фрукти, які під час вирощування піддавалися обробкою отрутохімікатами.

Ще менше людей пам'ятає про те, що навіть корисні продукти в неправильному поєднанні можуть запросто «народити» токсин.
% І вже зовсім мало хто надає значення тому, що дуже корисний і вирощений в екологічно чистих умовах продукт, може в підсумку нагородити наш організм токсином, просто тому, що ми його проковтнули, не особливо обтяжуючи роботою щелепи.

Виникає природне запитання: за таких умов, яким же чином нам вдається переступити хоча б 30-річний рубіж?
% Все досить просто, справа саме вдетоксикації.

Організм кожної людини забезпечений органами, здатними виконувати функціїприродної детоксикації організму. Печінка чистить кров, нирки і сечовидільна система виводять токсини з водою, кишечник видаляє зайве після переробки їжі і т.д. На природну детоксикацію працюють і фізичні навантаження, завдяки яким організм виводить отрути з дихальних шляхів і, з потім, через шкіру.

Зрозуміло, що все це чітко працює в абсолютно здоровому організмі. Ще краще, якщо такий організм не отримує отруйні речовини додатково, що, на жаль, практично неможливо.

Набили оскому досягнення сучасної цивілізації буквально не залишають нам вибору, і навіть при самому здоровому способі життя, ми все одно отримуємо і накопичуємо в організмі токсини. З часом процеси природноїдетоксикації погіршуються, організм не справляється з навантаженням, органи і системи виходять з ладу. У результаті ми хворіємо і старіємо раніше покладеного терміну.

Тому логічно припустити, що повинні існувати методи детоксикації, здатні надати підтримку організму, відновити природні функції і в деякому роді повернути молодість.
% І такі методи існують.

На жаль чи на щастя, але їх досить багато, вони різні й часом суперечать один одному. Одні, наприклад, радять у процесі програми істотно збільшити фізичні навантаження, інші, навпаки, рекомендують сильно не надриватися. Те ж саме відноситься і до рекомендованих продуктам, дієтам, іншим методам очищення.

Вирішивши, що нам необхіднадетоксикація, Ми сідаємо на всілякі дієти, озброюємось клізмами, голодуємо, приймаємо спеціальні препарати. В результаті наше здоров'я ще більш підірвано: шлунок змучений постійним голодуванням, всі вітаміни та макроелементи вимиті великою кількістю рідини, з кишечника видалені всі «робочі» бактерії за допомогою очисних клізм.

У світлі цього, хочеться уточнити, щодетоксикація, Звичайно, необхідна кожному, але до цього питання слід підходити строго індивідуально, що може зробити тільки лікар. Всі порівняно жорсткі методи підходять тільки для використання в клініках, під постійним наглядом.

У домашніх же умовах слід проводити тільки щадні види детоксикації і, що є головною умовою,робити це регулярно. Саме регулярність таких очисток допоможе підтримувати природні функції очищення організму і не завдасть шкоди.

І, звичайно, пройшовши черговий курс детоксикації, не слід розслаблятися.
% Що це означає?
% Всі ми знаємо, що хворобу легше запобігти, ніж лікувати. Те ж саме відноситься і до очищення організму.
% Слід докласти зусиль, щоб впускати в себе поменше токсинів.

Як це зробити?Їсти побільше свіжих овочів і фруктів, Які попередньо потрібно добре вимити і не полінуватися ретельно прожувати.
Переважно роздільне харчування, Методи якого добре описані у відповідній літературі.

Продукти швидкого приготування, фастфуд та інші смаколики, які так зручно проковтнути прямо на робочому місці, ніяк не сприяютьдетоксикації.

Зайва вага взагалі досить шкідливе явище, а в плані токсинів і зовсім небезпечне. Справа в тому, що деякі отрути накопичуються саме в жировій тканині. Вони здатні там сидіти досить тихо, отруюючи організм поступово і непомітно. Але варто нам почати худнути (що деякі роблять із завидною регулярністю), як все це море отрути спрямовується в кров, вивільняючись в процесі спалювання жиру.
% І тут багато що залежить від того, чи встигнуть доктора зрозуміти, що за недуга з такою швидкістю руйнує наш організм.

Заняття спортом обов'язкові, Якметод детоксикації і в якості підтримки організму після неї. Адже під час фізичних навантажень наш метаболізм прискорюється, ми активно дихаємо і потіємо, системи працюють в прискореному режимі. Все це дозволяє нам звільнятися від токсинів.
% Зайве нагадувати про вибір відповідних місць для прогулянок і занять на свіжому повітрі.

Обов'язково пити воду. Вам не потрібно перетворюватися в «людини-басейн», але нормальний питний режим необхідний, особливо після навантажень.
% Тут же необхідно згадати і прийомвітамінів і мінералів. Чим більше води ми п'ємо, тим швидше тіло від неї позбувається, і корисні речовини буквально вимиваються в процесі.

Звичайно, в ідеалі слід було б відмовитися від побутової хімії, життя в загазованому місті і всім переїхати на природу ближче до чистих водойм. На жаль, це неможливо. Але можна постаратися хоча бзвести до мінімуму кількість хімічних речовин, З якими ви стикаєтеся протягом життя.

На закінчення хочеться підвести підсумок.
% У якийсь моментдетоксикація організму стає необхідна кожному, оскільки своїми силами він не справляється. Але робити це краще з дозволу (а ще краще, під наглядом) лікаря.

Слід вибирати програми, що пропонують більш натуральні методи (використання трав, вітамінів, фізичних навантажень і т.п.) і (якщо немає особливої ​​необхідності) відмовитися від тих, де використовуються будь-які лікарські препарати.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: організм, детоксикація