Бананово-молочна дієта: як харчуватися смачно і стати стрункішою

% Ольга Малоземова, автор JustLady. % % %
��������-�������� �����: ��� �������� ������ � ����� ��������
% У гонитві за стрункою фігурою всі засоби хороші. Але є дієти, яких не варто дотримуватися довго. Вони підійдуть, коли потрібно скинути 2-3 кілограми, і дотримуватися їх варто не більше трьох днів. Це так звані монодієти. Одна з них - бананово-молочна. Дієта досить легка і смачна, але якщо після закінчення її ви станете харчуватися як завжди - скинуту вагу моментально повернеться.
% Статті за темою «Бананово-молочна дієта: як харчуватися смачно і стати стрункішою» %
Бананово-молочна дієта: як харчуватися смачно і стати стрункішою
% Зимова дієта: як стати стрункішою до весни %
Бананово-молочна дієта: як харчуватися смачно і стати стрункішою
% Як харчуватися по дієті Монтіньяка %
Бананово-молочна дієта: як харчуватися смачно і стати стрункішою
% Морквяна дієта: як стати стрункішою %
Бананово-молочна дієта: як харчуватися смачно і стати стрункішою
% Магічна дієта: як стати стрункішою в реальності %

Як видно з назви, основу дієти складають молоко і банани. Молоко багате кальцієм і корисними мікроелементами, а так само вітамінами А, B, С і D. Також воно містить велику кількість жирів, необхідних нашому організму. А ось банани швидше смачні, ніж корисні. Але все ж і в них є необхідні нам речовини - вітамін В6, фолієва кислота і магній. До того ж, вони добре втамовують голод і залишають відчуття ситості надовго.

 Однак, харчуючись тільки молоком і бананами, наш організм недоотримує величезна кількість елементів, необхідних для його життєдіяльності. Для нормального функціонування всіх систем необхідні жири, білки, вуглеводи, різні кислоти і луги. А в бананах і молоці хоч і присутні корисні речовини, але їх зовсім недостатньо. Тому якщо ви вирішили дотримуватися цієї дієти більше 3-х днів - обов'язково приймайте полівітаміни.

 Як же треба харчуватися під час бананово-молочної дієти? У день вам дозволено з'їдати три банана і випивати 500 мл молока. Розподіляти прийоми їжі можна як завгодно, але краще не їсти після шостої вечора. Так само дозволена будь-яка мінеральна вода, зелений чай, кава. Але в напої не можна додавати цукор, тільки цукрозамінники.

 За перші 3 дні дієти у вас гарантовано піде 2-3 кілограми. А от потім зниження ваги сповільниться. Це пов'язано з тим, що через бідність раціону обмін речовин в організмі змінюється. Відчуваючи постійний голод, наше тіло включає захисні системи і уповільнює всі обмінні процеси. Призводить це до того, що зайві кілограми йдуть дуже повільно, або не йдуть зовсім. Тому всі монодієти, до яких належить і бананово-молочна, краще дотримуватися не більше 3-х днів. Якщо ви хочете продовжувати її і далі - обов'язково додайте в свій раціон корисні продукти - яйця, овочі, варене нежирне м'ясо і рибу. Просто їжте невеликими порціями, а склянку молока і банан вживайте на вечерю. Тоді ваша вага знову почне йти, і ви без проблем знайдете красиве струнке тіло.

Найголовніше, про що потрібно пам'ятати, це те, що починати схуднення можна тільки порадившись з лікарем - дієтологом. Він розпише вам необхідний раціон, пояснить, як чинити, якщо вага встав і порекомендує дії, які допоможуть прискорити обмін речовин.

Теги: молочна, молоко, дієта, банан, схуднення, відкликання

Як харчуватися в проміжках між дієтами

��� �������� � ����������� ����� �������
% Кожна дієта - це своєрідне випробування для організму людини. Нерідко трапляється так, що, посидівши трохи на тій чи іншій дієті, накидаєшся з шаленством на їжу і не маєш можливості насититися. Виходить, що всі обмеження були даремно. Звичайно, так і буде, якщо не харчуватися правильно в проміжках між дієтами.%
% Статті за темою «Як харчуватися в проміжках між дієтами» %
Як харчуватися в проміжках між дієтами
% Бананово-молочна дієта: як харчуватися смачно і стати стрункішою %
Як харчуватися в проміжках між дієтами
% Як харчуватися по дієті Монтіньяка %
Як харчуватися в проміжках між дієтами
% Як харчуватися до і після тренування %
Як харчуватися в проміжках між дієтами
% Дієта при панкреатиті: як харчуватися правильно %
% Як правильно харчуватися після закінчення дієти, який спосіб життя вести, яким повинен бути раціон, щоб знов не погладшати? На ці та інші питання у кожного своя відповідь. Але деколи краще прислухатися до рекомендації дієтолога.%

Підберіть собі особливий графік харчування, який би оптимально підходив саме вам. Не забувайте головне правило: «Краще їсти частіше, але невеликими порціями». Намагайтеся їсти не пізніше, ніж за 2-3 годин до сну.

Додавайте в раціон більше овочів і фруктів. Беріть за правило наступний принцип: 70% меню - свіжі овочі і фрукти і 30% - жири і білки тваринного походження. Перевагу віддавайте фруктам і овочам, які ростуть на території вашої країни. Такі, як банани, ківі, ананаси та ін. Не забороняється включати в раціон, тільки в зовсім невеликій кількості, щоб його урізноманітнити.

Взимку приймайте додатково мультивітамінний комплекс, тому що вміст вітамінів у фруктах і овочах під час їх зимового зберігання істотно знижується. Відсутність в організмі вітамінів послаблює імунну систему, що призводить до ризику появи всіляких хвороб, таких як ГРЗ та грип.

Намагайтеся мінімізувати споживання борошняних і кондитерських виробів. Ліквідувати їх цілком з меню немає потреби, а звести до мінімуму кількість можливо. Раз все ж ви - любитель солодкого, то пробуйте споживати кондитерські вироби зі зниженою жирністю.

Не намагайтеся «заїсти» власний голод тими продуктами, які попалися під руку. Меню краще прораховувати і складати завчасно. При підрахунку кількості ккал, не забувайте також включати поживність продуктів, які споживаєте.

Приймайте їжу не поспішаючи, не займайтеся іншими справами в цей час. Насичення організму трапляється повільно, із запізненням порівняно зі швидкістю, з якою споживається їжа. Читання за столом, перегляд ТБ відволікають увагу від процесу їжі, і таким чином можна вжити істотно більша її кількість.

Не переїдайте, що не їжте про запас. У випадку, якщо не можете визначити ступінь насичення організму, тоді завершуйте прийом їжі з властивим незначним відчуттям голоду. Набагато краще вжити менше їжі, але складається з більш якісних продуктів. Якщо є можливість, придбайте свіжі, а не заморожені продукти, так як в них більше корисних речовин, а вартість майже що однакова. Звертайте увагу і на термін придатності продукту, а прибрати їжу на базарі - на ветеринарне свідоцтво.

Чим жорсткіше була дієта, тим важче з неї виходити. Намагайтеся підшукувати ту, яка принесе лише користь організму. Вчені довели, що правильно обрана дієта набагато успішніше жорстких її аналогів. Результат досягається швидше і зберігається найбільш ефективно в междіетном інтервалі часу.

Залиште в раціоні продукти, багаті вуглеводами (фрукти, макарони, хліб). Вони щодня тонізують залози організму, стимулюючи цим вироблення власного інсуліну та інших гормонів, які регулюють число різноманітних жирів і попереджають зародження діабету.

% Автор:avtor

Теги: дієта, проміжок