Дієта Людмили Гурченко: як худнуть зірки

% Людмила Марківна багато років сидить на своїй дієті.
% Статті за темою «Дієта Людмили Гурченко: як худнуть зірки» %
Дієта Людмили Гурченко: як худнуть зірки
% Дієта Людмили Гурченко %
Дієта Людмили Гурченко: як худнуть зірки
% Дієта Ольги Бузової: як худнуть зірки %
Дієта Людмили Гурченко: як худнуть зірки
% Дієта Кейт Мідлтон: як худнуть при дворі Англії %
Дієта Людмили Гурченко: як худнуть зірки
% Худеем правильно. Як правильно худнути жінці %

У рубриці Краса: Секрети манікюру

На сніданок актриса їсть: на вибір - омлет з двох яєць, або порція каші на 1, 5% молоці, або фруктовий салат і один йогурт без цукру, або 200 грамів знежиреного сиру з варенням. Напій - без цукру.

Обід Гурченко складається з:тарілки овочевого супу плюс шматок хліба, 100 грамів гарніру (картоплі, макаронів, розсипчастої каші), 200 грамів свіжого салату (наприклад, з капусти), 100 грамів відвареного м'яса (нежирного), птиці або риби.

Полудень Людмили Марківни такий же, як сніданок, або два квадратики шоколаду, або один невеликий пиріжок.

На вечерю актриса їсть порцію тушкованих без жиру овочів. А на ніч випиває склянку нежирного кефіру або йогурт без цукру, або яблуко.

У підсумку розміри актриси практично не змінюються все життя: зріст - 173 см, об'єм грудей - 88 см, талії - 56 см, стегон - 96 см, вага - 58 кг, розмір ноги - 38-й.

Теги: дієта, людмила, гурченко

Кашевая дієта: як привести вагу в норму

% Кашевая дієта - один із способів комфортної чищення організму. Каші мають ефект щітки, яка соскребает зі стінок внутрішніх органів шлаки, токсини і забирає їх з собою. Для досягнення бажаного ефекту протягом 10 днів ви не повинні їсти нічого, крім каші: рисової, гречаної, пшоняної, пшеничної. При цьому можна з чистою совістю вибирати, яку крупу є в той чи інший день. Так, якщо ви, наприклад, обожнюєте гречку, можете їсти її на здоров'я хоч всі десять днів. %
% Статті за темою «Кашевая дієта: як привести вагу в норму» %
Кашевая дієта: як привести вагу в норму
% Легкі дієти для схуднення %
Кашевая дієта: як привести вагу в норму
% Протеїнова дієта доктора Дюка %
Кашевая дієта: як привести вагу в норму
% Жіноча дієта %
Кашевая дієта: як привести вагу в норму
% Енергетична дієта: як підібрати правильне меню %

У рубриці Краса: Видалення волосся

Перед варінням крупу слід ретельно промити, а варити кашу тільки на воді, без солі, спецій, молока і масла. Важливо, щоб приготована каша була якомога суші, що не розвареної. Тоді згадуваний раніше ефект щітки тільки посилиться.

Кашевая дієта - це не голодування, ви можете їсти скільки і коли завгодно. При появі найменшого почуття голоду відразу кладіть ложку каші в рот - так Ви збережете безперервність процесу чистки. Тому, вирушаючи на роботу, на прогулянку з дитиною, навіть на концерт або дискотеку, майте при собі баночку з кашею.

Голодувати, навіть короткий час, на Кашевая дієті не можна. Пити слід якомога менше, причому тільки воду, краще мінеральну, і тільки за півгодини до їди або через 30 хвилин після.

Це непросте випробування для вашого організму і до нього треба підготуватися заздалегідь. Перш за все, налаштуйтеся психологічно. Крім фізичного дискомфорту - слабкість, головний біль - можуть з'явитися відчуття жалості до себе, пригніченість, навіть депресія. Це нормально.

Сьогодні провідними дієтологами світу доведено, що причина більшості хвороб внутрішніх органів - їх інтоксикація, або просто забрудненість. Чим більше накопичилося в організмі токсинів, тим він гірше справляється з хвороботворними бактеріями, що викликають запалення, а значить, тим слабкіше його захисні реакції.

Сама повноцінна їжа, яка повинна бути основою нашого харчування, - рослинна. Причому переважати в нашому раціоні повинні навіть не овочі та фрукти, а злаки, як сирі, так і варені, тобто каші. Вони легко засвоюються і легко виводяться з організму. Не випадково лікарі-дієтологи при самих різних захворюваннях призначають змішану дієту з овочів, фруктів і каш, щоб очистити організм і допомогти йому боротися з хворобою. При цьому чим важче захворювання, тим більший відсоток злакових повинен міститися в лікувальній дієті.

В ідеалі кожна клітина нашого організму має отримувати весь набір необхідних мінералів, але з 124 елементів по таблиці Менделєєва ми отримуємо на добу не більше 10-15. Це пов'язано з тим, що більшу частину нашого раціону, як правило, становлять м'ясні продукти, які не містять всіх необхідних речовин. Тому ми маємо хронічний недобір мікроелементів і організм роками працює в некомфортних умовах.

Зовні цей дефіцит може ніяк не виявлятися: ви не відчуваєте неприємних відчуттів, начебто здорові, навіть рожевощокий, але всередині йде непомітна руйнівна робота. Що робити? Пам'ятати, що каші - це дуже енергоємна їжа, і періодично «чистити» з їх допомогою організм, одночасно підживлюючи клітини мікроелементами. В результаті таких простих процедур, як Кашевая монодієта, баланс мікроелементів в клітинах відновлюється і вони починають працювати в повноцінному режимі. Енергетичний баланс забезпечує поступове очищення, а значить оздоровлення всього організму.

Теги: дієта

Швидко схуднути допоможе лимон

% Недавно дієтологи розвінчали міф про чудесне ефекті ананасової дієти. Тепер у них новий фаворит - лимон. Які ж золоті правила лимонної дієти?
% Статті за темою «Швидко схуднути допоможе лимон» %
Швидко схуднути допоможе лимон
% Дієта перед відпусткою: схуднути за 48 годин %
Швидко схуднути допоможе лимон
% Дієта "Срочно схуднути" %
Швидко схуднути допоможе лимон
% Як змусити себе схуднути %
Швидко схуднути допоможе лимон
% Як схуднути на чаї, меді і кефірі %


На основі властивостей цього цитруса британський лікар Тереза ​​Чонг розробила особливий режим харчування і випустила цілу «Лимонну книгу». Як стверджує Чонг, всі наші біди, пов'язані із зайвою вагою, відбуваються, насамперед, від порушень роботи травної системи. Останні, мовляв, не дозволяють організму отримувати всі поживні речовини, необхідні для спалювання жиру, - звідси і беруться непотрібні кілограми.

Причому традиційні дієти, засновані на голодуванні, тільки посилюють наші проблеми. Намагаючись схуднути, ми тільки псуємо собі шлунок і позбавляємо організм необхідної енергії. Звідси почуття млявості, депресії і, в результаті, уповільнення обміну речовин. А слідом за цим з'являється і зайва вага, стверджує Чонг.

Новий метод, розроблений дієтологом, Не має на увазі серйозних обмежень в їжі. «Лимонна» дієта просто радить дотримуватися нормально харчування - не переборщувати, але й не намагатися постійно недоесть. А головним продуктом для вас має стати лимон - його сік, м'якоть і шкірка.

Цей цитрус нормалізує процес засвоєння поживних елементів і обмін речовин, обіцяє Чонг. За її словами, як не дивно, саме лимон відрізняється підвищеним вмістом лимонної кислоти в порівнянні з іншими фруктами. А вона відмінно стимулює травлення, вступає в реакцію з ферментами і виводить токсини з організму. Крім того, споживання лимона знижує ризик заробити цукровий діабет.

Правда, навітьчудо-дієта від доктора Чонг має такі ж недоліки, як і всі інші. По-перше, вона не підходить людям з підвищеною кислотністю. У кращому випадку ви ризикуєте отримати печію, в гіршому - виразку. А по-друге, фізичних вправ вам все одно не уникнути.

7 правил лимонної дієти

1. Щоранку пийте лимонний сік, розведений гарячою водою. Якщо немає соковижималки, потовчіть пару часточок лимона в окропі.

2. Їжте фрукти і овочі 4-5 разів на день. Не обов'язково кожен раз завантажувати в себе по цілій порції салату. Одного яблука або, наприклад, моркви буде достатньо. Разом з фруктами з'їдайте пару-трійку горіхів - білки допоможуть вам «збити» рівень цукру, який міститься в фруктах.

3. Додавайте в супи і салати подрібнену шкуру лимона. М'ясо та рибу при готуванні обов'язково сприскують лимонним соком.

4. Намагайтеся їсти поменше цукру. І не забувайте, що він може переховуватися навіть в наслідках на смак продуктах - білому рисі, картоплі, білому хлібі і кукурудзі.

5. Не виключайте зі свого раціону жири. Звертайте увагу на продукти, що містять жирні кислоти омега 3 і омега 6, - це горіхи і жирна риба. Уникайте здобних виробів і червоного м'яса

6. Відмовтеся від напівфабрикатів і консервів, намагайтеся їсти тільки свіжі продукти. Звичайно, з нашими цінами слідувати цьому правилу досить складно, тому з усіх «банкових» продуктів зупиніть свій вибір на квасолі і сочевиці.

7. Не поспішайте: їжте регулярно, з перервами в 3-4 години. Їду пережовувати повільно і ретельно. Якщо після обіду вам здається, що ви все ще голодні, потерпіть хвилин 20: ваш мозок просто не встиг обробити інформацію і послати організму сигнал про те, що ви ситі.

Теги: лимон, кислота, сік, дієта, користь, схуднення, травлення, схуднення, взаємодія