Курити, щоб схуднути?

% Багато жінок після безуспішних спроб скинути зайву вагу (після тривалих дієт, виснажливих тренувань у спортзалах, містичних змов), зневірившись, хапаються за сигарету з думкою: «Якщо нікотин вбиває коня, то цілком можливо, що він уб'є парочку зайвих кілограмів, які звішуються у мене в зовсім невідповідних місцях ».
% Статті за темою «Палити, щоб схуднути? » %
Курити, щоб схуднути?
% Зри в корінь, або чому вам важко схуднути %
Курити, щоб схуднути?
% Як змусити себе схуднути %
Курити, щоб схуднути?
% Як бігати, щоб схуднути %
Курити, щоб схуднути?
% Схуднути по-китайськи %

Що ж, цілком можливо, що, включивши сигарети в свій раціон, ви станете споживати менше калорій, замінивши «перекури» з чаєм і солодкими булочками справжніми чоловічими перекурами з горами недопалків і густими клубами диму. Спочатку вас трохи насторожить зловісний напис на пачці сигарет «МОЗ попереджає: куріння небезпечне для вашого здоров'я». "Але зайва вага не менше шкодить здоров'ю, та до того ж жінка з сигаретою виглядає куди миліше жінки з подвійним підборіддям," - подумаєте ви і з чистим серцем відкриєте першу пачку «отрути».

Безумовно, багато людей будуть відстоювати право сигарет «на життя», кажучи про те, що куріння допомагає розслабитися, відсторонитися від проблем або ж, навпаки, зосередитися при виконанні розумової роботи, підвищити рівень неспання, а деякі заявлять, що сигарета навіть замінює їжу. Кава і цигарка - відмінний спосіб перекусити і підбадьоритися. Але такі, здавалося б, приємні моменти затьмарює одне - ЗАЛЕЖНІСТЬ.

Якщо ви, зауваживши, що ваші зуби раптом пожовтіли, з рота неприємно пахне, волосся стали ламкими і тьмяними, особа більше походить на висушений лимон, голос став хрипким, очі постійно червоні і сльозяться, щось пустує серце, та ще й, переконавшись в тому, що зайві кілограми, випирають з під блузки, нікуди не поділися, вирішите кинути палити, тут-то вас і наздожене страшне розчарування!

Ви втягнулися. Вам постійно хочеться тримати в руках цю маленьку «чарівну паличку».

Організм чекає і вимагає своєї дози. Згадайте, як прикро, коли ви на дієті хочете з'їсти цукерочку або тістечко, але не можна, і від розчарування ви хапаєте всі цукерки в будинку і разом з'їдаєте. Так само ваш організм буде діяти і у випадку з куривом, він вимагатиме кожну звичну порцію нікотину, обурюючись неуважним господарем. Ви станете більш дратівливою, відчуєте себе набагато гірше і так само спробуєте заглушити бажання викурити сигарету, наприклад, парочкою цукерок або тістечком з кремом.

І сама сумна і небажана новина - після відмови від куріння ви раптом стрімко станете набирати вагу. Подумайте тільки, статистика показує, що в середньому жінки, що кинули палити, додають у вазі від 7 до 10 кілограмів. Вся справа в ліпідному обміні. Від нікотину він змінюється. І травна система, яка кардинально змінилася за час паління, буде не в силах відновитися в короткі терміни. Тому замість однієї дієти, якої ви дотримувалися до того, як почали курити, вам доведеться пережити дві.

Внаслідок цього куріння значно «розбовкає» вашу нервову систему. Адже, по суті справи, курці живуть тільки вірою в сигарету, в те, що вона допоможе дійти до бажаного стану. Позбувшись від сигарет, ви будете готові «спалахнути» по любому, навіть незначному приводу. До того ж, велика ймовірність того, що ваш сон перетвориться на болісне засипання ввечері і не менш болісний підйом вранці. Нервове виснаження рано чи пізно дасть про себе знати.

А якщо поглянути на проблему більш повно? Показники статистики ростуть не на користь кращих людей. Здавалося б, усього кілька викурених сигарет на день можуть призвести до таких страшних хвороб, як інсульт, рак легенів, онкологічні захворювання.

Чи варто продовжувати?

Отже, якщо ви все ж почали курити, сподіваючись позбутися зайвих кілограмів, беззастережно кидайте. Пухкі рум'яні щічки і апетитна фігурка куди більш приємні, ніж ссохшиеся пожовкле обличчя і помережане хворобами тіло.

А якщо ви не можете змиритися із зайвою вагою, та до того ж, незадоволені тим, що стали набирати зайві кілограми, кинувши палити, будьте активніше, більше рухайтеся, відкоригуйте свій раціон харчування. І пам'ятайте, що ніякі «чарівні палички» не допоможуть стати королевою! Тільки власне завзятість і бажання бути чарівною і привабливою допоможуть зберегти відмінну фігуру і безцінне здоров'я.

Як визначити свою ідеальну вагу

��� ���������� ���� ��������� ���
% Далеко не всі люди задоволеним своїм зовнішнім виглядом. Декому хотілося б позбутися зайвої ваги, а деяким, навпаки, - набрати кілька кілограм. Але перш ніж щось робити, необхідно з'ясувати, який же вага є ідеальним.
% Статті за темою «Як визначити свою ідеальну вагу» %
Як визначити свою ідеальну вагу
% Як порахувати свій ідеальний вагу %
Як визначити свою ідеальну вагу
% Як дізнатися свій ідеальний вагу %
Як визначити свою ідеальну вагу
% Як розрахувати свій ідеальний вагу? %
Як визначити свою ідеальну вагу
% Як визначити вагу по росту %
% Перший метод є найпростішим, але в той же час і найбільш приблизними. Для такого розрахунку визначте ваш зріст в сантиметрах і відніміть від цього числа 110. Різниця між цифрами і буде ідеальним вагою. Наприклад, якщо ваш зріст становить 165 сантиметрів, то ваш вага повинна бути приблизно 55 кілограм. Але варто ще раз повторити, що такий розрахунок дуже приблизний.%

Для визначення ідеальної ваги можна обчислити і індекс ваги тіла. Для цього зведіть в квадрат своє зростання в метрах. Наприклад, якщо ваш зріст становить 165 сантиметрів, то зробіть наступне обчислення: 1, 65 * 1, 65 = 2, 72. Якщо ваша вага становить 65 кілограм, то зробіть наступне дію: 65/2, 72 = 23, 89. Що ж стосується нормального індексу ваги, то він повинен становити приблизно 19-26. Якщо ваш індекс становить від 26 до 30, то це свідчить, що вам потрібно скинути кілька кілограм. Якщо ж індекс вище 30, то це показник ожиріння, яке необхідно лікувати. Індекс нижче 19 свідчить про те, що необхідно трохи наростити м'язи або набрати трохи ваги.

Існує і ще один спосіб визначити ідеальне значення ваги. Для цього спочатку виміряйте окружність грудей по лінії сосків на вдиху (нехай це буде складати 110) і зробіть ту ж процедуру на видиху (нехай це буде число 90). Тепер знайдіть середнє значення цієї цифри (в даному випадку це число 100) і помножте його на зріст. Припустимо, що ваш зріст становить 165 см. Після обчислень виходить число 16500. Тепер його потрібно розділити на 240 - це і буде ваш ідеальний вагу.

Пам'ятайте, що практично всі чудодійні формули по обчисленню ідеальної ваги дуже суб'єктивні. Вага та форми вашого тіла сильно залежать від генетичної схильності, а також від будови вашого організму, інтенсивності обміну речовин та інших факторів, які в розрахунки таких формул не беруться. Тому якщо вам подобається, як ви виглядаєте, якщо ви відчуваєте себе в своєму тілі комфортно, то набирати або скидати вагу нема чого - ви і так ідеальні.

Теги: індекс, вага, тіло

Як визначити нормальну вагу людини

��� ���������� ���������� ��� ��������
% Бездумно худнути так само небезпечно, як займатися самолікуванням. Потрібно твердо знати, яку вагу принесе вашому організму здоров'я, легкість і швидкість руху. І яку вагову «межу» можна переступати, щоб не нашкодити самій собі.
% Статті за темою «Як визначити нормальну вагу людини» %
Як визначити нормальну вагу людини
% Як визначити нормальну вагу %
Як визначити нормальну вагу людини
% Як визначити, нормальна вага чи ні %
Як визначити нормальну вагу людини
% Як визначити вагу по росту %
Як визначити нормальну вагу людини
% Як порахувати нормальну вагу %
% Щоб визначити свою оптимальну вагу, потрібно спочатку визначити, якого типу конструкції людського тіла належить ваше. Антропологи виділяють три основних.%

Гиперстенический тип характеризується середнім (або нижче середнього) ростом, широкою грудною кліткою, відносно короткими кінцівками, широкої кісткою.

Астенічний - це тип, який відрізняється високим зростом, довгими кінцівками і вузькою грудною кліткою. Це самий рідко зустрічається тип людського додавання, володарів не більше 15% від загальної кількості людей на землі. Саме до цього типу належать ті жінки, які стають манекенницями.

Відповідно, нормостенический тип характеризується усередненими, нормальними характеристиками тіла.

Щоб визначити свою конституцію, потрібно встати перед дзеркалом, втягнути живіт і випнути якнайдалі грудну клітку. Утворився міжреберний кут і буде показником. Якщо він близько 90 градусів - ви нормостенік, якщо він гострий (менше 90 градусів) - ви астенік, а якщо тупий (більше 90 градусів) - ви гіперстенік.

Відповідно, вагу, який є нормальним для астеніка, навряд чи може бути досягнутий, якщо ви нормостенік, а вже тим більше - гіперстенік. Взагалі, оптимальну вагу - це досить абстрактне поняття. Адже усереднених людей не існує в природі. Якщо ви відчуваєте себе добре, дотримуєтеся правильного харчування, виконуєте фізичні вправи, то не має особливого значення, вище або нижче вас вагу, ніж середній показник.

Але існують спеціальні формули, які можуть дати приблизний орієнтир, підказати вам, до чого прагнути або коли має сенс зупинитися. Наприклад, формула Кьютела. По ній коефіцієнт маси тіла вираховується діленням ваги тіла на зріст у квадраті. Причому зростання повинен бути виражений в метрах. Якщо отриманий коефіцієнт знаходиться в межах 20-23, то ваша вага повністю в нормі. Коефіцієнт 24-29 свідчить про те, що мається зайва вага, причому зрозуміло, що рівень критичності зайвої ваги підвищується разом з коефіцієнтом. Від показника 30 починається ожиріння. Індекс маси тіла нижче 20 - свідоцтво дефіциту ваги, що характерно для юних дівчат і іноді хлопців.

Обчисливши свою оптимальну вагу, ви завжди зможете коригувати свій раціон харчування і програму фізичних занять, щоб зберігати ідеальну вагу або наблизитися до нього.

Теги: людина, вага, формула, розрахунок