Нормальна вага жінки: вистачить худнути?

% Ольга Устимова, автор JustLady. % % %
���������� ��� �������: ������ ������?
% Жінки прагнуть наблизити свою фігуру до ідеальних параметрах. Для цього пані прагнуть дотримуватися дієт, правильного харчування, займаються фітнесом, ходять на масаж, в сауну і на інші процедури для схуднення.
% Статті за темою «Нормальна вага жінки: вистачить худнути? » %
Нормальна вага жінки: вистачить худнути?
% Кому не можна худнути? %
Нормальна вага жінки: вистачить худнути?
% Худнути або НЕ худнути? %
Нормальна вага жінки: вистачить худнути?
% 10 причин НЕ худнути %
Нормальна вага жінки: вистачить худнути?
% Худеем правильно. Як правильно худнути жінці %

Як жінці обчислити свою нормальну вагу

Якщо ви вирішили, що ваша вага далекий від ідеальної відмітки, перш ніж виснажувати себе дієтами, перевірте, чи дійсно це так.

Існує кілька формул, згідно з якими можна вирахувати свою оптимальну вагу. Наприклад, жінки можуть скористатися такою: 0, 85 х ваш зріст в см - 100. Також дана формула може бути більш делікатної - ідеальний вага відповідає: ваш зріст, виражений в см - 100. Тобто, якщо ваш зріст 168 см, оптимальна вага буде 68 кг.

Якщо ваша думка розходиться з висновками за формулами, згадайте, що їх розробляли фахівці.

Як дізнатися ідеальна вага дівчині? Використовуйте формулу: зростання, виражений у см х об'єм грудей в см / 240.

Французький антрополог Поль Брок запропонував свою формулу знаходження ідеального ваги. Якщо жінка має зріст до 165 см, їй необхідно вирахувати: зростання, виражений в см - 100. При зростанні 166 - 175 см необхідно відняти 105. А при зрості 175 см і вище віднімайте 110. Але фахівці вважають, що формулу Брока можна використовувати тільки для людей 40-50 років. Жінка 20-30 років повинна зменшити цей показник на 12%. Якщо вам більше 50 років, додайте до значення 7%.

Три типу статури

Людей по статурі можна поділити на три типи: астенік (тонкокостий), нормостенік (нормокостний), гіперстенік (ширококостий). Визначити свій тип жінка може за індексом Соловйова. Виміряйте обхват зап'ястя, перевірте, до якого типу вас можна віднести. Якщо ваш показник в інтервалі 15-17 см, ви нормостенік. Індекс Соловйова більше 17 см? Вас можна віднести до ширококоста статурі. Ви астенік, якщо показник менше 15 см.

Індекс маси тіла

У більшості цивілізованих країн фахівці визначають оптимальну вагу за допомогою індексу маси тіла (індексу Кетле). ІМТ - вага тіла в кг ділити на зріст у квадраті. Якщо у вас виходить показник менше 15, спостерігається нестача ваги. Індекс маси тіла в межах від 15 до 20 означає, що у вас нормальне значення ваги. Показник вище 25 свідчить про надмірну вагу. Якщо ви отримали ІМТ більше 30, задумайтеся, така величина говорить про ожиріння.

При розрахунку оптимальної ваги за формулами, додавайте 3-5 кг для гіперстеніка і забирайте 3-5 кг для астеніка.

Наскільки ідеальні ваші параметри, можете дізнатися за допомогою вище перерахованих формул.

Теги: вага, жінка, формула

 Як швидко позбутися втоми

��� ������ ���������� �� ���������
% Втома - це стан людини, яке проявляється у відчутті млявості і слабкості, в м'язових болях, у відмові пам'яті і нормальної роботи мозкової діяльності. Все це є симптомами перенавантаження. Мозок посилає організму сигнал про те, що людина потребує відпочинку. Але що робити, якщо втомлений не може покинути робоче місце або відмовитися від розваги, яке не можна пропустити?
% Статті за темою «Як швидко позбутися втоми» %
Як швидко позбутися втоми
% Як позбутися втоми після робочого дня %
Як швидко позбутися втоми
% Як позбутися від червоних судин в очах %
Як швидко позбутися втоми
% Як позбутися синдрому емоційного вигорання %
Як швидко позбутися втоми
% Фізичні вправи проти розумової втоми на роботі %
% Є кілька способів швидко позбутися втоми. Досить поширеним методом зняття її симптомів вважається контрастний душ. Як відомо, вода - хороший джерело енергії. Вона буквально змиває тяжкість проблем і перевтома. А контрастний душ - це вірний шлях до повернення в бадьорий стан і піднесений настрій.%

Добрими «енергетиками» сьогодні визнаються кави або чорний шоколад. Вже не раз дослідники підтверджували, що ці два продукти здатні «розворушити» навіть самого втомленої людини.

Позбутися втоми можна і за допомогою фізичних навантажень. 10 хвилин стрибків, бігу або швидкої ходьби допоможуть розвіятися. М'язи придбають тонус. Сон і втома підуть в нікуди. Іншим варіантом фізичних вправ є прогулянка. Свіже повітря забезпечить приплив кисню в організм, циркуляція крові покращиться, симптоми втоми швидко зведуться нанівець.

Втома можна перемогти і більш простим способом. Потрібно лише 20 хвилин посидіти із закритими очима або послухати улюблену музику, порухатися в такт ритмам і навіть поспівати. Цей метод хороший тим, що не вимагає зусиль з боку людини. Заряд енергії та піднесеного настрою забезпечить музика.

Прийде на допомогу під час втоми і гумор. Читання анекдотів, спілкування з улюбленими подругами і друзями, перегляд комедії або добрих відеороликів врятують втомленої людини від його напасті.

І, звичайно, позбутися втоми можна за допомогою глибокого дихання. Двадцять вдихів - видихів із затримкою дихання на 3-7 секунд допоможуть поліпшити кровообіг, що позитивно позначиться на загальному самопочутті.

Таким чином, справитися з втомою швидко і ефективно можна і на робочому місці, і вдома. Запам'ятавши ці нескладні прийоми, кожна людина, яка відчуває серйозні навантаження, зможе на час підбадьоритися. Але як тільки видасться вільний день або годину, потрібно як слід відпочити і розвіятися, щоб перевтома не перейшло в хронічну стадію.

Додаткові джерела:

  • Як швидко позбутися втоми
% Автор:Андрій Сидоров

Теги: втома

Як схуднути, якщо фігура «груша»

% Bacheva, автор JustLady. % % %
��� ��������, ���� ������ ������
% Так вже розпорядилася природа, що найбільш поширений тип жіночої фігури - «груша». Це й не дивно, запаси жиру на стегнах і животі призначені для захисту та харчування найціннішого - майбутньої людського життя. Що б не говорили феміністки, основне призначення жінки - бути матір'ю. Але саме цей тип фігури доставляє жінкам найбільше прикрощів.
% Статті за темою «Як схуднути, якщо фігура« груша »» %
Як схуднути, якщо фігура «груша»
% Як схуднути у верхній частині тіла %
Як схуднути, якщо фігура «груша»
% Як схуднути за типом фігури %
Як схуднути, якщо фігура «груша»
% Як ефективно схуднути на огірках %
Як схуднути, якщо фігура «груша»
% Дієта Софі Лорен: як схуднути %

Перш за все, худне варто запам'ятати - область талії і стегон призначена самою природою для нагромадження жиру. Саме звідси жирові запаси буду витрачатися в останню чергу. Якщо ви схуднете на сім кілограм, то шість кілограм підуть з верхньої частини тіла і тільки один з нижньої. А якщо ви після жорсткої дієти знову наберете сім кілограм (що найчастіше і буває), то шість кілограм осядуть на стегнах, а сьомий повернеться в область грудей і плечей. Нехитра арифметика показує, один раунд «схудла - поправилась» призведе до того, що в області тазу ви придбаєте п'ять додаткових кілограм. Сумно?

Тоді забудьте про будь чудодійних дієтах. Як би ви не старалися, вам не переграти свій гормональний фон. Єдиний вихід привести свою фігуру до рівноваги верхньої та нижньої частини тіла полягає в наступному:

- Скоротити загальне споживання калорій і переглянути свій режим харчування;
% - Збільшити аеробну жиросжигающих навантаження для нижньої частини тіла;
% - Збільшити верхню частину тіла за рахунок м'язової маси в цій галузі.

Переглянете не тільки своє меню, переглянете сам підхід до прийому їжі. Якщо ви їсте три рази на день, кожного разу ваш організм отримує приблизно 123 г глюкози. Ця глюкоза перетворюється в глікоген і відправляється прямим шляхом в печінку. Але печінка може в нормі містити тільки 90 г глікогену. Куди дівається різниця? Перетворюється в жир, звичайно. 33 г глікогену це приблизно 15 г жиру, що осів на стегнах. Три прийому їжі - 45 г в день; порахуйте, скільки вийде в рік. І це тільки в тому випадку, якщо ви харчуєтеся правильно і не переїдайте. Тому, щоб глюкоза не перетворювалася на жир, їжте частіше і маленькими порціями. Причому порції повинні бути рівноцінними. Скоротіть вживання швидких вуглеводів, які містяться в солодощах. Віддайте перевагу повільним вуглеводів, що містяться в крупах і зерновому хлібі. Вони згорають повільно, і печінка встигає переводити їх в енергію, а не в жирові запаси.

Для того щоб підсушити м'язи нижньої частини тіла і зігнати жир, потрібні вправи на витривалість - тривалі й монотонні. Якщо ви будете займатися вдома, виконуйте вправи не 10-15 разів, а набагато більше. Вам знадобиться 100-150 разів зробити «ножиці», щоб жир почав йти саме з потрібної частини тіла.
% На це немає часу? Доведеться виходити в люди.

Щоб зробити стегна стрункими, а сідниці підтягнутими, немає кращого вправи, ніж біг. Якщо бігати вам нудно, запишіться на танці або аеробіку. Чудово допомагає позбутися зайвої ваги скакалка. Головне запам'ятайте, силові вправи типу присідань зі штангою не для вас. Вони збільшать обсяг м'язової маси, але не позбавлять від жирових відкладень. В результаті стегна стануть ще ширше.

Працюючи над нижньою частиною тіла, не забувайте про верх. В першу чергу жирова тканина йде звідси. Тому, навіть після схуднення, диспропорція між верхом і низом буде зберігатися. Значить треба накачати м'язи. Саме для цього знадобляться вправи з гантелями або легкою штангою. Об'ємні м'язи розвиваються при короткочасному навантаженні з великою вагою. Виберіть прості базові вправи, такі як віджимання від підлоги, жим гантелей над головою або верхня тяга на блоковому тренажері, і виконуйте їх тричі на тиждень.
% Обов'язково влаштовуйте перерву між тренуваннями - м'язи ростуть під час відпочинку.
% Не бійтеся накачати гігантські м'язи як у Шварцнеггера, гормональний фон жіночого організму передбачає таких змін. Зате з ростом м'язової маси буде рости витрата жирової тканини, адже м'язи споживають велику частину енергетичних запасів організму.

Оптимальний режим занять у вашому випадку буде виглядати наступним чином:
% Понеділок, вівторок, середа - біг або скакалка протягом півгодини плюс силове тренування для плечей, спини і грудей.

Вівторок, четвер - аеробні заняття: біг, танці, велосипед. У вихідні можна просто погуляти. Прогулянка пішки відмінно зміцнює м'язи ніг і стегон.

Теги: груди, груша, фон, фігура, стегно, талія, вправа, область, витривалість, споживання, вуглевод, глікоген