Розрахунок оптимальної ваги

% Катерина Фед, автор JustLady. % % %
������ ������������ ����
% Похвалитися ідеальною фігурою, яка відповідає світовим стандартам краси, можуть не багато. Але й ті, чия вага на перший погляд в нормі, можуть страждати від прихованої (латентної) повноти.
% Статті за темою «Розрахунок оптимальної ваги» %
Розрахунок оптимальної ваги
% Як розрахувати ідеальну вагу для жінки %
Розрахунок оптимальної ваги
% Як порахувати нормальну вагу %
Розрахунок оптимальної ваги
% Підтримання оптимальної ваги у чоловіків %
Розрахунок оптимальної ваги
% Як розрахувати ідеальну вагу %
% Для визначення оптимальної ваги використовуються розроблені дієтологами формули. Одна з найпоширеніших - Формула Поля Брока. Вона має максимально простий вигляд і не вимагає складних підрахунків. Згідно цій формулі, для визначення оптимальної ваги потрібно відняти від свого зростання (в сантиметрах) 100 (якщо ваш зріст до 165 см), 105 (при зростанні до 175 см) і 110 (якщо ваш зріст більше 175 см).%

Формулу Брока не можна назвати точної. Фахівці в галузі дієтології дотримуються думки, що за даною схемою найбільш вірно вираховується вага людей у ​​віці від 40 до 50 років. Людям у віці до 30 слід зменшити отриманий результат на 10%, у віці старше 50 - збільшити на 5-7%. Але навіть після внесення поправок в формулу підрахунку, вона залишається небездоганною. У формулі Брока не враховується тип статури людини.

До трьох основних типів статури людини відносяться: нормостенический (нормокостний), астенічний (тонкокостий) і гиперстенический (ширококостий) типи. Визначити свій тип можна, вимірявши обхват зап'ястя.

Обхват зап'ястя для жінок астенічного типу - 16 см. Представниці нормостеніческого статури володіють обхватом зап'ястя від 16.5 до 18 см. У жінок з гиперстенической статурою цей показник становить понад 18 см. Для чоловіків астенічного типу характерно зап'ясті менше 17 см в обхваті. Для гиперстенического типу більше 20 см. Обхват зап'ястя від 17.5 до 20 см володіють чоловіки з нормостенічним типом статури.

Отримавши результат, можна ще трохи допрацювати наведену раніше формулу Брока, віднявши від отриманого результату 10% (для астенічного типу) або перебував 10% (для гиперстенического).

Обчислити оптимальну вагу можна також по Формулі Брунхарда. Для цього необхідно ріст (в сантиметрах) помножити на окружність грудної клітки і розділити отриманий результат на 240.

Одна з найскладніших формул підрахунку оптимальної ваги - Формула Неглера. За цією формулою за еталон приймається співвідношення 45 кілограмів ваги на 152, 4 см росту і на кожні 2, 45 см додається по 900 грамів. До результату додається 10%.

Теги: вагу, формула, визначення, розрахунок, неглер, брунхард

Легкі дієти для схуднення

������ ����� ��� ���������
% Як не сумно, але добитися значимого й, найголовніше, гарантованого зниження ваги можливо тільки за допомогою дієти. Скільки б ви не витрачали зусиль і грошей на заняття в спортзалі, спеціальні масажі, біодобавки та чаї для схуднення - без певного режиму харчування скинути зайві кілограми і утримати вагу в нормі не вийде. Всі ці кошти мають самостійне значення і тільки підсилюють ефективність дієти або допомагають кращої її переносимості. Сьогодні жіночий сайт JustLady розповість про найлегших дієтах, які дозволяють скинути зайву вагу м'яко і відносно безболісно, ​​не виснажуючи свій організм божевільними голодуванням. %
% Статті за темою «Легкі дієти для схуднення» %
Легкі дієти для схуднення
% Молочна дієта для схуднення %
Легкі дієти для схуднення
% Дієта для схуднення стегон і живота %
Легкі дієти для схуднення
% Чи допомагають пластири для схуднення %
Легкі дієти для схуднення
% Овочеві салати для схуднення: вітамінна дієта %

Набір ваги пов'язаний, перш за все (якщо виключені гормонально-ендокринні захворювання) з малорухливим способом життя і переїданням. Норма калорій, необхідна для підтримки життєдіяльності у кожної людини своя, це залежить від активності і фізичних навантажень. Спортсмен, у якого за день проходить кілька тренувань, може собі дозволити з'їсти набагато більше, ніж офісний працівник, основну частину часу проводить в сидячому положенні. Не останню роль відіграє швидкість метаболічних реакцій (обмін речовин), яка закладається в людини генетично.

Перш ніж докладно зупинитися налегких дієтах для схуднення, Давайте навчимося розраховувати свою норму калорій, яку ми можемо дозволити собі на день, не ризикуючи "прикрасити" талію зайвими складками. Сама універсальна формула - помножити свою вагу на 21, 6. Якщо ви 2-3 рази на тиждень займаєтеся яким-небудь видом фізичних вправ, додайте до отриманої суми ще 20%. Результат - ваша денна норма калорій, необхідна для підтримки існуючого ваги. Зайві 7000 калорій додають 1 кг ваги, відповідно, робіть висновки: хочете схуднути на 1кг за тиждень - скоротіть денний раціон на 1000 калорій. Необов'язково виснажувати себе голодуванням, при збільшенні фізичних навантажень достатньо буде дотримуватисялегку дієту, Щоб ваша вага повернувся в норму.

������ �����

Будь легка дієта для схуднення передбачає обмеження в кількості їжі. Навіть смачні дієтичні яблука можуть відкластися в зайві кілограми, якщо вживати їх у великій кількості. Зниження калорійності їжі, перевагу маложирних продуктів - ще одна неодмінна умова для схуднення. Замініть свинину телятиною або пісної яловичиною, вживайте в їжу менш жирні молочні продукти і сир - це буде ще одним плюсом у вашу боротьбу з обридлими відкладеннями на талії і стегнах. Правильний режим харчування прилегкій дієті - Третій фактор, що впливає на процес зниження ваги. Орієнтиром тут може служити відома всім прислів'я про вечерю, який необхідно віддати ворогу. Звичайно, таких жертв від вас ніхто не вимагає, але слідувати деяким правилам, все ж, доведеться. Найщільнішими повинні бути сніданок і обід, після шести годин вечора бажано не вживати їжі взагалі. Якщо ви все-таки зголодніли, можете перекусити нежирним йогуртом або крекером з трав'яним чаєм.

Вибираючилегкі дієти для схуднення, Виходите з своїх смакових уподобань. Навіщо мучити себе корисними, але не улюбленими продуктами?Найлегші дієти дозволяють скидати вагу, не зраджуючи своїм гастрономічним пристрастям, головне - дотримуватися основних правил, наведені вище: обмеження кількості їжі, зменшення її калорійності і правильний режим харчування.

������ ����� ��� ���������

Легкі дієти: овочева дієта

Чудово підходить для любителів овочів і фруктів. При цій дієті необхідно дотримуватися "закон веселки" - в раціоні повинні бути присутніми фрукти та овочі різних кольорів, це забезпечить вас необхідними вітамінами, мікроелементами та урізноманітнює меню. Овочі можуть вживатися сирими, піддаватися термічній обробці. Додатково в день потрібно з'їдати 100 г сиру твердих сортів і 200 г хліба з цільного зерна.

Легкі дієти: кисломолочна дієта

Ця дієта просто знахідка для любителів сиру, кефіру та йогуртів. Кисломолочні продукти містять кальцій, білок, сприятливо діють на роботу травної системи. Як додаток до них можна вживати легкі салати і фрукти, а так само трав'яний чай з медом. Овочі можна використовувати у вареному і запеченому вигляді, в якості заправки для салатів підійде лимонний сік або знежирений йогурт. У загальній складності в день можна вжити 200 г сиру і 700-800 мл кефіру або йогурту.

Легкі дієти: рибна дієта

Ще одналегка дієта для схуднення, Якою користуються багато світові зірки кіно та модельного бізнесу. Риба - джерело цінного білка, поліненасичені кислоти, що містяться в ній, попереджають хвороби серця, зміцнюють імунітет. В день потрібно з'їдати 600 г будь-якої риби, приготованої на пару або запеченої в духовій шафі. Гарнір готуйте з овочів: підійде все, крім картоплі, бобів і гороху. Сніданок можна доповнити одним яйцем або нежирним йогуртом.

Легкі дієти: дієта на морепродуктах

Морепродукти - просто джерело корисних мікроелементів, до того ж, вони мають відмінну харчовою цінністю. Морепродукти вважаються дієтичним блюдом, оскільки містять всього 7-8% жирів, а кремній і вітаміни групи В, присутні в них, прекрасно впливають на стан шкіри і волосся. Така смачна морська дієта передбачає прийом в їжу щодня 350-400 г будь-яких морепродуктів. Краще використовувати варені або смажені креветки - вони менш калорійні. До складу цієї дієти входять овочі (крім картоплі, кукурудзи і бобів), а так само невелика кількість кисломолочних продуктів - кефір або йогурт. Спробуйте заправляти салати лимонним соком, він допоможе засвоєнню заліза, яким так багаті морепродукти.

����� ����� � ������

Будь-яка дієта - це тільки сходинка до правильного способу життя і раціонального харчування, яке допоможе вам тримати свою вагу в нормі. Не женіться за моментальними результатами, будьте наполегливі у своєму бажанні добитися успіхів - цілеспрямована жінка завжди привертає увагу оточуючих чоловіків, незалежно від розміру своєї талії.

 Світлана Крутова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: морепродукт, дієта, схуднення