Як виміряти обсяг стегон

��� �������� ����� ����
% В даний час деякі жінки воліють online-покупки, тобто ті, які відбуваються у вигляді інтернет-магазинів. Як правило, щоб придбати відповідну за розміром річ, необхідно максимально точно знати свої параметри. Стегна - найважливіший з них.
% Статті за темою «Як виміряти обсяг стегон» %
Як виміряти обсяг стегон
% Як виміряти свої обсяги %
Як виміряти обсяг стегон
% Як виміряти параметри тіла %
Як виміряти обсяг стегон
% Як підтягнути внутрішню частину стегна %
Як виміряти обсяг стегон
% Як зменшити об'єм стегон і сідниць %
% Вимірюйте об'єм стегон краще на оголеному тілі. Пам'ятайте, що щільні штани збільшать розмір на пару сантиметрів, а то й більше. А тягне білизну, навпаки зменшить. Тому, якщо у вас немає можливості оголити цю частину тіла, відніміть з отриманого результату кілька сантиметрів або додайте.%

Встаньте прямо перед дзеркалом, ноги поставте так, щоб вони стикалися один з одним. Зверніть увагу на те місце, де буде знаходитися найбільш виступаюча частина сідниць, саме по цій лінії і повинна проходити вимірювальна стрічка.

Розташуйте стрічку на стегнах паралельно підлозі. Врахуйте, що вона повинна лягти рівно, при цьому не натягуйте її і не розслабляйте, адже від цього залежить отриманий результат, а значить, і ваш розмір одягу. Зафіксуйте результат.

Якщо ви не можете визначити максимально піднесену точку ваших стегон, то виміряйте обхват сідниць в різних місцях і виберіть найбільший за сантиметрам обсяг.

Якщо вам необхідно виміряти об'єм стегон зверху, поставте ногу на високий підйом (наприклад, стілець) так, щоб при зігнутому коліні утворився кут, рівний приблизно 90 градусам. Це робиться для того, щоб штани, які ви купите, що не були вам тісні і не розійшлися по шву. Розслабте ногу так, щоб м'язи були в спокійному стані, після цього на найширшу частину стегна (приблизно на відстані п'яти-семи сантиметрів від пахової області) покладіть вимірювальну стрічку. Чи не стягуйте її занадто сильно. Зафіксуйте отриманий результат.

Якщо живіт входить в об'єм стегон (при повноті), то чи не втягуйте його занадто сильно, інакше штани, куплені вами, будуть жати, а це приносить чималий дискомфорт. Перед вимірюванням зробіть вдих і видихніть. Тільки після цього вимірюйте об'єм стегон.

Теги: стегно, вимірювання

10 правил правильного схуднення

% Юлія Бірім, автор JustLady. % % %
10 ������ ����������� ���������
% Питання, як скинути зайву вагу без шкоди для здоров'я, хвилює мільйони людей. Безумовно, найоптимальніший спосіб схуднути для кожного індивідуальний, але спільним знаменником неодмінно служать правильне харчування і фізичні навантаження. Здоровий спосіб життя допомагає не тільки прибрати зайві кілограми, але і не обзавестися побічними захворюваннями.
% Статті за темою «10 правил правильного схуднення» %
10 правил правильного схуднення
% Секрети правильного схуднення %
10 правил правильного схуднення
% Основи правильного схуднення: спорт і здорове харчування %
10 правил правильного схуднення
% Секрети і рецепти схуднення за 2 дні %
10 правил правильного схуднення
% Правильне схуднення: робота над помилками %
% Правило 1%

Приступаючи до будь-якої дієти або програми вправ, проконсультуйтеся з лікарем. Навіть якщо ви впевнені у своєму «залізному здоров'я», ніколи не буде зайвим переконатися в тому, що зміна способу життя не позначиться на ньому в гіршу сторону.

Правило 2

Завжди ставте перед собою індивідуально досяжні, реалістичні цілі. За даними медиків, у людей із зайвою вагою втрата всього лише 5-10 відсотків ваги може значно поліпшити здоров'я в цілому. Той же відсоток маси тіла, втрачений в найкоротші терміни, здатний спровокувати загострення або розвиток ряду захворювань. Почніть з того, що поставте собі за мету втратити пару кілограмів за місяць, навіть якщо ваш зайву вагу вимірюється в десятках кіло. Психологічні переваги при досягненні мети послужать вам вагомим стимулом продовжувати далі, а не кидати процес на півдорозі.

Правило 3

Визначте тригери (події або причини, що змушують вас вести себе певним чином), які провокують вас на переїдання або ж ведуть до того, що ви кидаєте вправи. Постарайтеся виключити їх. Приміром, зберігайте здорові закуски в шухляді робочого столу, щоб не спокушатися солодким, принесеним колегами на офісну кухню, вибирайте щадні вправи, такі як плавання, якщо ваші суглоби починають боліти від бігу або аеробіки.

Правило 4

Якщо ви раніше харчувалися в ресторанах і кафе або купували напівфабрикати, позбудьтеся цієї звички - навчитеся готувати. Це дасть вам можливість експериментувати з різними спеціями, щоб додати аромат до продуктів харчування, а також освоїти низькокалорійні рецепти.

Правило 5

Не вибирайте дієту, а прагнете змінити свої харчові звички. Перегляньте раціон і складіть свій особистий харчової план. Дізнайтеся, скільки порцій кожної групи продуктів необхідно для підтримки вашого здоров'я. Фрукти, овочі, цільні зерна, білки і корисні жири є важливою частиною вашого щоденного харчування - не забувайте про це.

Правило 6

Уникайте таблеток або добавок для схуднення. Дієтичні добавки занадто легко стають важливіше здорового способу життя. Замість них їжте полівітаміни, які допоможуть забезпечити ваш організм необхідними мікроелементами і мінералами. З їх допомогою ви будете виглядати і відчувати себе краще.

Правило 7

Не пропускайте сніданок - ваше тіло потребує палива для «запуску», здоровий ранковий перекус дозволить вам почати день «правильно». Їжа поповнить запаси глюкози у вашому організмі і ваші м'язи отримають необхідну енергію.

Правило 8

Їжте менше, але частіше. Таким чином ваш організм починає прискорювати обмін речовин, спалюючи калорії швидше. Крім цього, міні-порції можуть запобігти переїдання. Харчуйтеся не поспішаючи. Доведено, що сигнал про насичення від шлунка до мозку доходить протягом 20 хвилин.

Правило 9

Намагайтеся внести у своє життя більше рухів, навіть якщо ви регулярно займаєтеся фітнесом в тренажерному залі. Ходіть пішки, танцюйте, катайтеся на роликах, купіть собаку і регулярно гуляйте з нею.

Правило 10

Зважуйтеся і вимірюйте обсяги кожні 15 днів. Це дозволить вам побачити позитивні результати, які можуть бути не настільки помітними, якщо ви будете робити це частіше. Добре також фотографуватися з тією ж періодичністю. Подібні фото - наочні свідчення вашого успіху.

Теги: образ, життя, схуднення, шкода, схуднення

Як дізнатися відсоток жиру в організмі

% Ассоль Опаріна, автор JustLady. % % %
��� ������ ������� ���� � ���������
% Струнка фігура є мрією багатьох людей. Але щоб її досягти, потрібно правильно розрахувати фізичні навантаження. Дл цього необхідно знати процентний вміст жиру в організмі.
% Статті за темою «Як дізнатися відсоток жиру в організмі» %
Як дізнатися відсоток жиру в організмі
% Нормальна кількість жиру в організмі %
Як дізнатися відсоток жиру в організмі
% Корисні властивості риб'ячого жиру %
Як дізнатися відсоток жиру в організмі
% Прибрати жир: продукти спалюють жир %
Як дізнатися відсоток жиру в організмі
% Жіноча дієта %
% Дізнатися вмісту жиру можна кількома способами. Сходити до фахівця, скористатися технікою або вирахувати самим за допомогою сантиметра.%

Про точний вмісті жиру у вашому організмі вам повідає дієтолог, фітнес-тренет та інші фахівці. Для цього потрібно прийти в клініку, де є узі-обладнання, і запитати, хто зможе вам розповісти цю інформацію. Як правило, в хороших фітнес-клубах присутня така техніка, запитайте у адміністратора, де вона. Вам підкажуть, як можна дізнатися необхідну вам інформацію.

Якщо ви хочете дізнатися, яка маса жирових клітин у вашому організмі зараз, то підготуйте сантиметр, комп'ютер з інтернетом і калькулятор.

Найпростіший спосіб. Відвідайте ресурс: http://www.s-body.com/index.php? option = com_wrapper & amp; Itemid = 140, виміряйте окружності талії, стегон і шиї, зважте на терезах і дізнайтеся своє зростання. Впишіть ці параметри в сантиметрах в необхідні віконця і натисніть кнопку «розрахувати! ». Система повідає вам про процентний вміст жиру в організмі і дасть необхідні поради по здоров'ю.

Ще простіше систему надає цей ресурс: http://edimka.ru/calc/fat/. Впишіть туди ваші зріст і вагу, об'єм талії в см, вкажіть стать і натисніть кнопку: «результат». Ви дізнаєтеся ваша вага без жиру, вага самого жиру і його відсоток в тілі.

Зайдіть на цю сторінку: http://expert.sportswiki.ru/fat.html. У верхньому лівому кутку буде написано: «калькулятор відсотка жиру в організмі». Натисніть на «почати консультацію» та дотримуйтеся пунктам. Напишіть підлогу, виміряйте складку над гребенем клубової кістки, це чітко показало на малюнках справа. Напишіть величину складки на трицепсе, складку на стегні в см, ваш вік і вагу. Програма видасть результати, - відсоток жиру, суху масу тіла і приблизну інтерпретацію сформованого результату.

Якщо не хочете себе вимірювати, то купіть електронні ваги з можливістю зазначення кількості жиру в організмі.

Теги: маса, організм, жир, вага, відсоток, тіло, суха