Як виміряти параметри тіла

% Sky, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� ����
% Перш ніж почати худнути, потрібно визначити, якими параметрами ви володієте на даний момент. По-перше, це дозволить вам відслідковувати зміни, які відбуваються з вашим тілом, а по-друге, наочно продемонструє, чого ви домоглися в кінцевому підсумку.%
% Статті за темою «Як виміряти параметри тіла» %
Як виміряти параметри тіла
% Як виміряти обсяг талії %
Як виміряти параметри тіла
% Як виміряти обсяг стегон %
Як виміряти параметри тіла
% Як виміряти свої обсяги %
Як виміряти параметри тіла
% Як виміряти пульс %
% Основними параметрами, які враховуються при вимірюванні тіла, є обхват грудей, стегон і талії. Саме в цих областях відображаються зміни, які супроводжують процес схуднення. Причому зміни відбуваються в залежності від фізіології і схильності кожної конкретної людини: у когось в першу чергу зменшується об'єм грудей, а у кого-то всі зміни відображаються спочатку на талії або стегнах.%

Визначити свої параметри вам допоможе сантиметрова стрічка. Зверніть увагу на те, що вона не повинна бути розтягнута. В іншому випадку, вимірювання не будуть точними. Найкраще проводити їх завжди одним і тим же інструментом, щоб виключити можливість невідповідності стрічок один одному. У будь-якому випадку різниця між показаннями «до» і «після» буде точніше, якщо ви не будете міняти стрічку на іншу.

Якщо у вас є можливість, то попросіть когось виміряти вас. Показання в такому випадку будуть більш точними, ніж тоді, коли ви будете проводити вимірювання самостійно. Встаньте рівно, випрямивши спину. При вимірюванні стегон розташуйте сантиметрову стрічку горизонтально, намагаючись охопити найбільш виступаючі точки. Стрічка не повинна бути занадто натягнута або, навпаки, ослаблена.

Перейдіть до талії. На відміну від техніки вимірювання стегон, тут ви повинні розташувати вимірювальну стрічку так, щоб вона охопила самі вузькі частини. При вимірюванні постарайтеся розслабитися, живіт не повинен бути втягнутий. Сантиметрову стрічку не натягуйте дуже сильно, щоб дані вийшли найбільш достовірними.

При вимірюванні грудей розташуйте стрічку таким чином, щоб вона пройшла по найбільш виступаючим місцях. Вимірювання проводиться на видиху. Зверніть увагу на те, що знаючи свій обхват грудей, ви без зусиль зможете визначити російський розмір вашого одягу. Для цього просто поділіть число, що вийшло на два.

Щоб виміряти зріст, притулившись до стіни або будь-який інший рівної вертикальної поверхні. Спина повинна бути пряма, п'яти і голова повинні торкатися до обраної поверхні. За допомогою книги або лінійки визначте точку на стіні, відповідну вашому зростанню. А потім виміряйте відстань від неї до підлоги. При вимірюванні зростання не забудьте зняти взуття.

Теги: параметр, тіло, мірка

Корисні збори трав для зниження апетиту

% Христина Удалова, автор JustLady. % % %
�������� ����� ���� ��� �������� ��������
% Трави здавна використовуються людством в самих різних областях. Не є винятком і дієтологія. Трав'яні збори використовуються сьогодні в багатьох дієтах, адже вони значно знижують апетит і прискорюють обмінні процеси, що значно полегшує процес схуднення.
% Статті по темі «Корисні збори трав для зниження апетиту» %
Корисні збори трав для зниження апетиту
% Трави, що знижують апетит %
Корисні збори трав для зниження апетиту
% Схуднення за допомогою трав %
Корисні збори трав для зниження апетиту
% Обгортання від апетиту %
Корисні збори трав для зниження апетиту
% Продукти, що пригнічують апетит %

Багато трави мають здатність утворювати велику кількість слизу в шлунку, що ускладнює вироблення шлункового соку. В результаті рецептори не реагують на який надійшов їжу в повній мірі, завдяки чому насичення відбувається набагато швидше, і довше не виникає відчуття голоду.

Такою дією володіють багато трави, але фахівці рекомендують приймати їх в зборах. При даному способі вживання не тільки знижується апетит і притупляється відчуття голоду, але і поліпшується робота кишечника, нирок, печінки, що сприятливо впливає на очищення організму в цілому.

Збори трав для схуднення можна складати по своєму смаку. Добре, якщо у вас є можливість зібрати свіжі трави і запасти їх на майбутнє. У таких зборах краще зберігаються корисні речовини. Однак якщо ви не розбираєтеся в рослинах, краще скористатися зборами, що продаються в аптеках, щоб уникнути побічних ефектів і отруєнь.

У народній медицині існує безліч рецептів, які допомагають знизити апетит. Наприклад, потрібно взяти по 2 частини листя перцевої м'яти, кори крушини, по 1 частини коренів кульбаби і плодів фенхеля і перемішати. Потім одну столову ложку сировини необхідно залити склянкою окропу, настояти протягом півгодини і випити на ніч.

Відмінно сприяє схудненню і покращує обмін речовин наступний збір. Листя берези, суниці, комірник, звіробій, мелісу, ягоди шипшини і квітки терну слід змішати в рівних пропорціях. Дві столові ложки отриманої суміші потрібно залити 300 мл окропу, а потім нагріти на водяній бані протягом 5 хвилин і настояти 2 години в термосі. Готовий збір проціджують і приймають 3 рази на день по половині склянки за 30 хвилин до їжі.

Мають здатність знижувати апетит і кукурудзяні рильця. Для цього необхідно 10 грам сировини залити 300 мл холодної води, довести до кипіння, а потім зняти з вогню, укрити рушником і настояти, поки не охолоне. Приймають такі ліки по 2 столові ложки перед кожним прийомом їжі.

Фенхель і кропива, поєднуючись один з одним, пригнічують відчуття голоду, мають сечогінну дію і зміцнюють організм. Для приготування такого збору необхідно змішати 2 частини листя кропиви і 1 частина насіння фенхелю. Одну чайну ложку суміші потрібно залити склянкою окропу і поставити на вогонь на 15 хвилин. Потім слід процідити відвар і приймати в теплому вигляді по 1 склянці 3 рази на день.

Теги: апетит, приготування, трава, зниження, збір

Як виміряти свої обсяги

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� ������
% В основному люди при схудненні орієнтуються на зміну ваги. Однак це не зовсім вірно. Адже в реальності для гарного зовнішнього вигляду набагато важливіше гармонійний розподіл обсягів тіла. Тому для розуміння ефективності дієти необхідно виміряти свої обсяги до і після обмежень в їжі. Як же це зробити? %%
% Статті за темою «Як виміряти свої обсяги» %
Як виміряти свої обсяги
% Як виміряти обсяг талії %
Як виміряти свої обсяги
% Як виміряти обсяг стегон %
Як виміряти свої обсяги
% Як виміряти розмір рукавичок %
Як виміряти свої обсяги
% Як виміряти параметри тіла %
% Навички у вимірі обсягу різних ділянок тіла можуть стати в нагоді вам не тільки при схудненні, а й, наприклад, для самостійного шиття або в'язання одягу. При помилкових розрахунках річ може вийти не відповідає вашому тілу.%

Бажано всі вимірювання проводити з ранку. В іншому випадку, наприклад, вимірювання ніг може бути недостатньо інформативним. Наприклад, наприкінці дня ікри і ступні можуть злегка набрякати і збільшуватися в розмірах.

Один з найважливіших показників стрункості фігури - об'єм талії - вимірюється наступним чином: потрібно знайти саму вузьку частину тулуба між грудьми і стегнами і обернути навколо неї сантиметрову стрічку. Причому при вимірюванні необхідно видихнути. При цьому не потрібно втягувати живіт - це спотворить результати вимірювання.

Об'єм грудей вимірюється по лінії сосків. Знову ж, не потрібно затягувати сантиметрову стрічку.

Найбільша кількість питань викликає вимірювання об'єму стегон. Найбільш точним можна вважати показник, отриманий шляхом проведення сантиметра через самі виступаючі точки сідниць. Потрібно орієнтуватися саме на них, а не на кістки тазу.

Крім цих основних вимірів існують і інші, які найчастіше використовуються при складанні викрійок, але можуть стати в нагоді і худне людям. Обхват шиї вимірюється в тому місці, де вона переходить в плечі. Крім об'єму грудей можна виміряти і обхват тіла під грудьми. Сантиметр повинен бути обгорнутий навколо жінки там, де закінчуються молочні залози.

Також додатково може бути корисним вимірювання об'єму живота. Це важливо для жінок, у яких він достатньо помітний. Сантиметр потрібно обернути навколо тулуба на три сантиметри нижче лінії пупка.

Окреме питання - вимірювання ніг. Воно також може бути вельми інформативно для оцінки як повноти людини, так і ступеня накачанності його м'язів. Обсяг стегна потрібно вимірювати, поставивши ногу на узвишшя так, щоб вона була зігнута в коліні під кутом в дев'яносто градусів. Сантиметр коштує обертати навколо найбільш широкої частини ноги, яка зазвичай знаходиться з декількох сантиметрах від пахової області. Обсяг гомілки можна визначати таким же способом, тільки потрібно вибрати найбільш широку частину ноги між коліном і ступень. Під час усіх вимірів м'язи повинні бути розслабленими.

Теги: одяг, розмір, фігура, тіло