Як зменшити обсяги тіла

��� ��������� ������ ����
% Красива фігура - сьогодні це обов'язковий атрибут успішної людини. Тому і жінки, і чоловіки постійно шукають все нові способи зменшення обсягів тіла. Зробити це можна різними способами. Головне, не нашкодити своєму здоров'ю в гонитві за ідеалом.
% Статті за темою «Як зменшити обсяги тіла» %
Як зменшити обсяги тіла
% Як зменшити ноги в обсязі %
Як зменшити обсяги тіла
% Як зменшити обсяг стегон %
Як зменшити обсяги тіла
% Як зменшити талію на 10 см %
Як зменшити обсяги тіла
% Як зменшити стегна в розмірах %
% Насамперед необхідно перевірити свій гормональний фон. Досить часто проблеми зайвої ваги пов'язані з неправильною роботою щитовидної залози. Звернувшись до ендокринолога і здавши необхідні аналізи, можна виявити причину набору ваги і усунути її за допомогою грамотної гормональної терапії.%

Проаналізуйте свій спосіб життя. Цілком можливо, що він малорухомий і в поєднанні з неправильним харчуванням є тим чинником, який веде до збільшення обсягів. Заведіть щоденник харчування, в нього записуйте все, що з'їли за день. Цілком можливо, що ви виявите деяку кількість зайвої їжі. Якщо ж ви не можете відмовитися від перекусів, замініть чіпси і бутерброди на корисні фрукти і овочі.

Фізичні навантаження дуже важливі для додання фігурі красивих форм. Однак якщо ви хочете саме зменшити обсяги, то будьте обережні з силовими навантаженнями. З їх допомогою не тільки зменшуються жирові відкладення, а й збільшується обсяг м'язів. А це не завжди те, що потрібно. Для зменшення обсягу жиру в організмі використовуйте аеробні навантаження, такі як біг, їзда на велосипеді, басейн, деякі види аеробіки.

Не нехтуйте салонні методами схуднення. Це масаж, обгортання, які не тільки сприяють розщепленню жирових відкладень і виведенню продуктів розпаду з організму, але і підтягують шкіру, роблячи її пружною і еластичною.

Сьогодні особливо популярними стають апаратні методи корекції фігури. З їх допомогою відбувається позбавлення від целюліту, підвищення тонусу шкіри. До таких процедур відносяться ультразвук і миостимуляция, лімфодренаж і електроліполіз, вакуумний масаж і мікроструми. Слід розуміти, що застосування лише однієї методики не дає видимих ​​результатів, так як вона спрямована на усунення якої-небудь однієї проблеми. Тоді як зменшення обсягів тіла передбачає вирішення цілого комплексу проблем. Найкращі результати досягаються при поєднанні декількох апаратних методів з ручним масажем, обгортання і мезотерапией.

Пам'ятайте, що різке зниження ваги може сильно нашкодити вашому здоров'ю. Оптимальним буде зниження ваги на 3 кг на місяць. У такому випадку організм не отримає стресу, а шкіра зможе відновитися до потрібних обсягів.

Теги: фігура, кілограм, тіло

Як схуднути за допомогою магії

% Христина, автор JustLady. % % %
��� �������� � ������� �����
% Зараз багато говориться про різні способи схуднення, а останнім часом повсюдно поширюються різні нетрадиційні способи, до яких можна віднести і схуднення за допомогою магії.
% Статті за темою «Як схуднути за допомогою магії» %
Як схуднути за допомогою магії
% Як схуднути за допомогою велотренажера %
Як схуднути за допомогою магії
% Як схуднути за допомогою йоги %
Як схуднути за допомогою магії
% Як схуднути в лазні %
Як схуднути за допомогою магії
% Як схуднути під час годування грудьми %

Магія, по суті справи, являє собою якесь диво, диво. Саме на таке диво і розраховують люди, які втратили надію позбавитися від зайвої ваги традиційними способами: за допомогою різних дієт, медицини та занять спортом.

Всі магічні способи схуднення засновані на трьох факторах: факторі сильної сугестивності, факторі самонавіювання і факторі наявності у певних засобів народної медицини лікувальних властивостей, що роблять позитивний вплив на зниження ваги.

Всі нині діючі знахарі, чаклуни, віщуни і екстрасенси - дуже хороші психологи. Саме на знанні людської психології багато в чому побудована вся їх «лікувальна сила». Давно відомо, що людина стає схильним до повноти і товстішає не тільки під впливом об'єктивних причин у вигляді переїдання і пасивного способу життя, а й у силу психологічних порушень. Стреси, нескінченні проблеми змушують людей заглушати їх споживанням великої кількості їжі, особливо солодкого, сприяючого вироблення гормону радості.

Звертаючись до різних магам, людина отримує необхідну психологічну підтримку, а якщо вона до того ж заснована на вірі в чудодійну лікування, то результат не змусить себе чекати. Організм, абстрагувавшись від психологічних проблем, самостійно нормалізує обмінні процеси, і вже не буде потрібно шукати розраду в їжі.

Магічний вплив нерідко ґрунтується на ефекті плацебо. Зневірений схуднути звичайними способами людина звертається до магу, будучи точно впевненим, що тепер-то йому допоможуть. Тут навіть не важливо, які маніпуляції здійснюватиме лікар, і які препарати він приготує для схуднення, скільки змов буде придумано. Для організму буде важливо одне - він отримує те, що хоче.

Якщо впевненість у такому лікуванні підживлюється до того ж широко розповсюджуваної в суспільстві репутацією цілющих здібностей мага, то ефект не змусить себе чекати. В організмі будуть запущені процеси, спрямовані на зниження ваги. Адже багато хто знає, коли сильно чогось чекаєш і підсвідомо до цього прагнеш, то велика ймовірність досягнення мети. Якщо постійно говорити собі, що ти худнеш, то сам рано чи пізно в це повіриш.

Ряд фахівців вважають, що людський організм настільки самодостатній, що здатний сам себе вилікувати від багатьох хвороб, головне, вселити собі здатність позбутися зайвої ваги, і все, механізм запущений.

Нарешті, третій фактор - фактор лікувального впливу різних народних засобів. Тут, в принципі, і так все зрозуміло. Більшість магів, знахарів та екстрасенсів відмінно знають рецепти народної медицини. Багато лікарські трави і рослини здатні зробити позитивний вплив на зниження ваги, і тут ніякої магії немає.

Теги: вага, допомога, схуднення, магія, зниження

Як схудла Надія Кадишева

% Лейла Філь, автор JustLady. % % %
��� �������� ������� ��������
% За порівняно невеликий проміжок часу Надія Кадишева перетворилася до невпізнання. Якимось чином їй вдалося скинути 10 кілограмів ваги. Разом із зайвими кілограмами співачка скинула і років 10. Граціозність і легкість, з якою Надія рухається по сцені, доглянута шкіра, струнка і підтягнута фігура - все це результат наполегливої ​​нелегкої праці. Як же схудла Надія Кадишева всього за кілька місяців? %%
% Статті за темою «Як схудла Надія Кадишева» %
Як схудла Надія Кадишева
% Знайомтеся: Надія Кадишева %
Як схудла Надія Кадишева
% Як схудла Інна Воловичева з Дому-2? Дієта Інни Воловичева %
Як схудла Надія Кадишева
% Як схудла Ніколь Річі. Зростання і вага Ніколь Річі %
Як схудла Надія Кадишева
% Як схуднути за допомогою велотренажера %

В першу чергу, співачка відмовилася від багатьох харчових звичок - їй довелося кардинальним чином змінити харчування. Основним принципом харчування Надії стало вживання кефіру - дієта кефіру. Відчуття голоду завжди необхідно було нейтралізувати, випиваючи склянку цього напою. Якщо не дотримуватися цього правила - розіграється апетит і можна зірватися з дієти. Кефір відмінно очищає кишечник і дозволяє відпочити травній системі. Після того як зайва вага пішов, співачка раз на тиждень продовжує влаштовувати розвантажувальні дні на кефірі. За такий день Кадишева випиває близько трьох літрів цього напою.

Наступний принцип харчування співачки - не приймати їжу після 6:00 вечора, уникати всіляких перекусів і дотримуватися збалансованого харчування.

Щоб швидше позбутися зайвих кілограмів, Кадишевої були приписані заняття фітнесом, яким вона раніше ніколи не займалася. Два рази на тиждень необхідно було відвідувати такі заняття. Позбавлятися від зайвих кілограмів було важко і фізично, і психологічно.

Щоб організм швидше позбавлявся від токсинів і шлаків під час дієти, Надія проходила спеціальні spa-процедури. До речі, вони ще допомагають шкірі зберегти пружність і еластичність при великій втраті ваги. У spa-процедури входили обгортання і маски. Спеціально підібрані для обгортань суміші проникають в розігріті шари шкіри, і зміни відбуваються на клітинному рівні. Вже після однієї такої процедури шкіра виглядає набагато свіже. Маски також сприяють виведенню токсинів і допомагають усунути жирність шкіри.

Надія Кадишева впевнена, що тільки такий комплексний підхід допоміг їй позбутися зайвих кілограмів.

Теги: вага, дієта, кілограм, надія, Кадишев