Новий рік для дорослих: Дід Мороз і Снігуронька

% Анна, автор JustLady. % % %
����� ��� ��� ��������: ��� ����� � ����������
% Згадайте звичний сценарій проведення Нового року. Застілля з родичами і телевізор - як це банально! Чому б вам з коханим не влаштувати собі новорічне сексуальне пригода? І не просто зайнятися коханням, а спробувати щось нове, наприклад, пограти в рольові ігри? Адже новорічна ніч, як ніяка інша, підходить для виконання бажань, в тому числі, і еротичних ...
% Статті за темою «Новий рік для дорослих: Дід Мороз і Снігуронька» %
Новий рік для дорослих: Дід Мороз і Снігуронька
% Ідеї для дитячого новорічного свята %
Новий рік для дорослих: Дід Мороз і Снігуронька
% Сімейні традиції та Новий рік %
Новий рік для дорослих: Дід Мороз і Снігуронька
% Різдвяне оформлення фасаду %
Новий рік для дорослих: Дід Мороз і Снігуронька
% Як прикрасити будинок до свята Нового року %
% Рольові ігри гарні для пар «зі стажем», адже навіть найвірніші і люблячі чоловіки часом замислюються про секс з іншою жінкою. Крім того, сексуальні ігри дозволять вам отримати нові відчуття і відчути себе зовсім іншою людиною. Ви хочете бути фатальною спокусницею? Або, навпаки, скромницею і тихонею? Рольові ігри дозволять вам на одну ніч приміряти на себе будь-який з образів.%

Новий рік - достатньо традиційне свято, так чому б і в рольових іграх вам не послідувати традиціям? Мабуть, це єдина ніч у році, коли сексуальні образи Снігуроньки та Діда Мороза прийдуть як не можна до речі. Спробуйте обіграти цих казкових персонажів по-дорослому, і, можливо, ця новорічна ніч стане для вас незабутньою.

Оскільки Снігуронька вважається внучкою Діда Мороза, краще не грати в цих персонажів одночасно, хоча ... все залежить виключно від вашої фантазії і розкутості.

Якщо ви вирішили приміряти на себе образ Снігуроньки, подбайте заздалегідь про костюм. Традиційний костюм лісової красуні має сніжно-білий колір, проте сучасна Снігурка цілком може з'явитися перед своїм обранцем у відвертому костюмі подружки Санта Клауса. Пам'ятаючи про мету свого візиту, ви можете і зовсім обійтися без сукні, обмежившись красивим нижньою білизною в поєднанні з високими чобітьми і шапочкою або червоним ковпаком.

Перш ніж приступити до гри, продумайте свою роль. Якщо вам близький образ холодної красуні, будьте неприступні, але тільки на початку вечора. Шампанське, ніжні обійми і поцілунки поступово збуджують дівчину, і ось вже біле плаття падає на підлогу ...

Можливий і інший варіант розвитку подій - поки Дід Мороз розносить по домівках подарунки, Снігуронька вирішила погуляти на самоті і забрела в квартиру до симпатичного чоловіка. Природно, наївну дівчину цікаво, як влаштовано чоловіче тіло, їй хочеться все розглянути і помацати. А пропозиція «спробувати що-небудь цікаве» бентежить красуню, але, одночасно, і збуджує.

Запропонуйте коханому надіти костюм Діда Мороза. Сценарій рольової гри може бути, наприклад, таким: ви, одягнувши вечірнє плаття, чекаєте коханого, але замість нього на порозі з'являється Дід Мороз. Звичайно ж, він приніс подарунки, але для того, щоб їх отримати, вам доведеться виконати бажання казкового гостя. Зрозуміло, подарунки слід приготувати заздалегідь. Підійдуть секс-іграшки, відверту білизну, книга або диск з «пікантним» змістом.

Для того щоб новорічна рольова гра вдалася, постарайтеся максимально розкріпачитися і не ставитеся до подій занадто серйозно. Нехай початок Нового року стане для вашої пари яскравим і незабутнім, і, можливо, такий спосіб проведення свята перетвориться на сімейну традицію.

Теги: сценарій, рік, дід мороз, гра, снігуронька, дорослий

Техніки сексу: пози і прийоми

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
������� �����: ���� � �����
% Насолода від сексу, на жаль, отримують далеко не всі жінки. У деяких випадках в цьому винен партнер, а іноді причина відсутності оргазму полягає в елементарному незнанні технік сексу. А адже помітно поліпшити якість інтимного життя можна, лише освоївши деякі пози та прийоми.
% Статті за темою «Техніки сексу: пози і прийоми» %
Техніки сексу: пози і прийоми
% Кращі пози для зачаття дитини %
Техніки сексу: пози і прийоми
% Кращі пози для ранкового сексу %
Техніки сексу: пози і прийоми
% Сексуальні пози: класика жанру %
Техніки сексу: пози і прийоми
% Чудеса акробатики: найскладніші пози для сексу %
% Технік сексу існує так багато, що навіть знаменита Камасутра не здатна їх перерахувати. І зовсім не обов'язково знати всі пози, щоб насолоду отримували обидва партнера. Для цього достатньо мати уявлення лише про деякі основні прийоми і перевагах коханого.%

З давніх часів всі сексуальні техніки ділилися на три позиції: чоловік зверху, чоловік знизу і чоловік ззаду. З часом в інтимне життя закоханих пар прийшли і змішані позиції - сидячи, стоячи, на боці, орально-генітальні і т.д.

Класичної позою вважається «місіонерська», в якій чоловік знаходиться зверху. І, незважаючи на те, що деякі вважають її нудною, саме таке положення, є природним і приносить закоханим величезну насолоду. Плюси «місіонерської» позиції в тому, що коханці бачать обличчя один одного, відчувають всі запахи, можуть дарувати поцілунки і ласки. Стимуляція клітора в класичній позі найбільш сильна, тому жінка сама може регулювати тиск на цю чутливу зону, піднімаючи або опускаючи стегна, обвиваючи ноги навколо чоловіка.

Урізноманітнити будь-яку позу можна за допомогою спеціальних технік, що продовжують і підсилюють насолоду. Одна з них називається «потиск». Оволодіти цією технікою може будь-яка жінка, яка розвине інтимні м'язи за допомогою спеціального вправи, кілька разів на день напружуючи і розслабляючи м'язи піхви. Застосовують техніку «потиск» так: у момент, коли пеніс досяг максимальної глибини, жінка напружує м'язи піхви.

Посилення збудження обох партнерів гарантовано при застосуванні техніки «змія». Жінка, не випускаючи пеніса з себе, в такт з фрикціями повинна почати звиватися всім тілом, намагаючись якомога щільніше притиснутися до чоловіка. А опустившись на спину, партнерка може почати качати стегнами і сідницями, рухаючи їх вгору і вниз, вправо і вліво. Ця техніка називається «гойдалки».

Серед чоловічих технік особливою любов'ю у сексуальних партнерів користуються різноманітні рухи. Вони можуть бути качелеобразнимі, поступальними, ритмічними і т.д. Найприємнішим вважається такий прийом: чоловік з силою вводить пеніс максимально глибоко, здійснює декілька поштовхів, швидко виходить і знову впевнено проникає в піхву.

Декілька технік сексу існує і для симуляції точки G. Одна з найефективніших - в позі «чоловік позаду». Жінка при цьому повинна максимально вигнути спину, як кішка, опустивши верхню частину тіла і піднявши нижню. Для максимального впливу на чарівну крапку в позі «наїзниця», поверніться до чоловіка спиною, нахиліться вперед, спираючись на щиколотки партнера. Для посилення насолоди стегнами робіть рухи не тільки вгору і вниз, але і кругові.

Різноманітність поз для якісного сексу, звичайно, добре. Але головна умова для прекрасної ночі любові - відсутність поспіху, чуттєва прелюдія, насолода кожним моментом близькості. Влаштуйте свій маленький театр двох акторів, даруйте один одному ласки, поцілунки, пристрасні слова. Адже саме з цих дрібниць і складається найпрекрасніша техніка сексу тільки для вас двох.

Теги: секс, жінка, прийом, задоволення, технік, поза