Ерогенні точки у жінок: таємниці жіночих кнопочок

% Sphejno, автор JustLady. % % %
��������� ����� � ������: ����� ������� ��������
% Люблячий чоловік мріє знайти всі ерогенні зони на тілі своєї коханої. От тільки проблема в тому, що їх дуже багато і у кожної жінки ці диво-кнопочки розташовані в різних місцях. Не кожен наважується на такі тривалі пошуки, але знайшов буде сповна винагороджений за свої праці. Адже тільки участь цих точок може повною мірою підготувати партнерів до інтимної близькості, розпалити пристрасть і наблизити яскравий оргазм.
% Статті за темою «Ерогенні точки у жінок: таємниці жіночих кнопочок» %
Ерогенні точки у жінок: таємниці жіночих кнопочок
% Ерогенні зони у жінок: де знаходиться пристрасть %
Ерогенні точки у жінок: таємниці жіночих кнопочок
% Ерогенні зони: Мігруючі точки насолоди %
Ерогенні точки у жінок: таємниці жіночих кнопочок
% Ерогенні зони: 5 гарячих точок тіла, про які ти не знала! %
Ерогенні точки у жінок: таємниці жіночих кнопочок
% Чоловічі і жіночі ерогенні зони: які зони найчутливіші %

Ерогенні зони: голова і шия

Часто жінкам дуже подобається, коли коханий чоловік гладить їх потилицю. У багатьох дівчат ерогенні точки знаходяться на губах і мовою. Трохи рідше на повіках і на лобі. А ось мочки вух, сама вушна раковина, область за вухами і шия - одна суцільна ерогенна зона у більшості дам. Найбільше бажання викликають ледве відчутні дотику. Легке погладжування ерогенних точок і гарячі поцілунки здатні розкріпачити жінку і порушити її.

Ерогенні зони: від плечей до живота

Однак сміливі чоловіки не зупиняються і продовжують цілувати і пестити свою кохану, спускаючись все нижче. Плечі, внутрішня сторона зап'ястя і кінчики пальців виявляються часом дуже чутливою зоною жіночого тіла. Вони реагують як на легкий дотик, так і на більш інтенсивні масажні рухи.

Багатьом дівчатам дуже подобається, коли коханий молодий чоловік розминає і попутно цілує їхні плечі. Спробуйте кінчиками пальців провести уздовж хребта, якщо дівчина тремтінням реагує на такі ласки, значить, на спині у неї знаходиться маса ерогенних точок, причому, ближче до попереку їх стає все більше.

Але, мабуть, найбільш чутлива зона знаходиться в області грудей. Жіночі груди - другий за значимістю збудливі місце після шиї і вух. Соски і навколососкових область - невичерпне джерело насолод, який може подарувати чоловік своїй коханій, і будь-які маніпуляції з ними діють безвідмовно практично завжди, допомагаючи досягти струминного оргазму.

Струменевим оргазмом або Сквирт називають жіночу еякуляцію - рясне виділення прозорої рідини, не пов'язане з сечовипусканням. Вважається, що сквірт набагато сильніше і яскравіше звичайного оргазму.

Ерогенні зони: все, що нижче ...

Самі стегна і особливо внутрішня їх сторона, а також сідниці - область, в буквальному сенсі, напхана ерогенними точками. Ласки, поцілунки і гаряче дихання партнера викликають тріпотіння всього жіночого тіла. Але чим ближче чоловік підбирається до лобка, тим сильніше завмирає жіноче серце, тут чуттєві рецептори реагують на кожен рух коханої людини.

Точка Граффенберга або точка G розташовується в піхві практично біля самого входу, на відстані всього декількох сантиметрів. Дівчина може сама намацати її, вивчаючи своє тіло. Саме ця точка відповідає за струменевий оргазм.

Клітор і статеві губи - найбільш чутлива зона жіночого тіла. Цілеспрямовані ласки в цій області часто є завершальною стадією прелюдії, що нерідко закінчуються кліторальним оргазмом.

Теги: точка, зона, таємниця, клітор, оргазм, жінка, кнопочка, g

Домінування жінки: пані та раб

% Ірина Брусниця, автор JustLady. % % %
������������� �������: ������� � ���
% Прояв ініціативи в ліжку, а також повний контроль над партнером вважається домінуванням. Нерідкі ситуації, коли в сексуальних відносинах жінка бере на себе основні функції. Дане явище з наукової точки зору називається «Фемдом», від англійського female domination - домінування жіночої статі. % %
% Статті за темою «Домінування жінки: пані та раб» %
Домінування жінки: пані та раб
% Домінування жінки в ліжку: перекручення чи норма? %
Домінування жінки: пані та раб
% Раб і пані %
Домінування жінки: пані та раб
% Домінування у відносинах між чоловіком і жінкою %
Домінування жінки: пані та раб
% Гра для дорослих: party в ліжку %
% Поняття «Фемдом» означає перевагу жінки над партнером протилежної статі. У сексі домінування є дуже поширеним фетишем, який іноді доводиться до крайньої стадії - повне підпорядкування партнера, виконання будь-яких наказів, подобострастное ставлення до жінки як до володарці.%

По суті це своєрідна рольова гра під назвою «абсолютне рабство». Партнерка в таких інтимних відносинах отримує статус пані, доміно або верхньої, чоловік стає нижнім або сабміссівом, що означає - добровільно підкоряється партнер.

Сексуальні рольові ігри відбуваються не спонтанно, а за обопільним бажанням і за заздалегідь встановленим правилам. Головна відмінність фемідому від звичайного сексу - беззаперечний матріархат.

Партнери придумують протверезне стоп-слово, після виголошення якого гра повинна закінчиться. До тих пір, поки не прозвучить команда зупинитися, «пані» і «раб» можуть насолоджуватися своїми ролями.

Крайні форми домінування, доповнені елементами садомазохізму, відносять вже до девітівному поведінки (сильно відхиляється від загальноприйнятих соціальних норм). На відміну від сексуальних ігор, де застосування домінування і пасивності є умовним і проходить в м'якій формі, в садомазохізмі кожен отримує хворобливий задоволення від своєї ролі, впадаючи від неї в психологічну залежність. По відношенню до «рабу» використовуються різні, в тому числі й агресивні, способи сексуального підпорядкування - від морального приниження до заподіяння каліцтв різного ступеня тяжкості.

Звичайне ж домінування жінки в ліжку, так само як і рольова пасивність чоловіка, все-таки має відбуватися в розумних межах, не виходячи за етичні рамки і не порушуючи взаємні домовленості.

Теги: гра, постіль, раб, домінування, жінка, пані

Сексуальна активність: злети і падіння

����������� ����������: ����� � �������
% Сексуальна активність чоловіків і жінок має масу відмінностей. Чоловік спалахує, як наднова зірка, і моментально остигає після сексуальної розрядки. Жінка повільно й плавно підіймається до вершини задоволення, а потім так само неспішно спускається звідти. Чоловіча сексуальна активність досягає максимуму практично відразу після пробудження. Пік сексуальної активності жінки припадає приблизно на 23 години. Так і хочеться вигукнути - які ж ми різні! Немов і справді прилетіли з різних планет! Дослідники заявляють: саме різна сексуальна активність, брак інформації про неї та вміння знаходити компроміс в інтимних відносинах стає частою причиною розлучень. Сьогодні жіночий журнал JustLady пропонує Вашій увазі статтю на тему: сексуальна активність. %
% Статті за темою «Сексуальна активність: злети і падіння» %
Сексуальна активність: злети і падіння
% Холлі Беррі: сексуальна і дуже небезпечна %
Сексуальна активність: злети і падіння
% Секрет успіху Елізабет Тейлор %
Сексуальна активність: злети і падіння
% 5 видів чоловічої любові %
Сексуальна активність: злети і падіння
% Роман Павлюченко %

Один з популярних питань, які нам задають, такий: на який вік припадаєпік сексуальної активності у чоловіка і жінки?

Сексуальна активність у чоловіків і жінок розвивається неоднаково. Пік сексуальної активності чоловіка припадає на період між двадцятьма і тридцятьма роками. Це пов'язано з тим, що кількість тестостерону в цьому віці в організмі чоловіка гранично високо. Тому молоді хлопці деколи нагадують справжніх «секс-колекціонерів». Велика кількість партнерок, сексуальні пригоди, екстремальний секс - така сексуальна активність чималої частини молодих чоловіків! Зрозуміло, нерідко високі сексуальні апетити поєднуються з абсолютним невмінням приносити задоволення партнерці. Тому якість близькості з «секс-монстром», що переживаютьпік сексуальної активності, На жаль, може розчарувати!

Пік сексуальної активності жінки, навпаки, починається після тридцяти років. Саме в цьому віцісексуальна активність жінки розпускається, подібно бутону. Жінка, не відчуває оргазм до цього, може нарешті знайти цю дорогоцінну здатність. Якщо молода дівчина найчастіше тільки «шукає» себе в сексі, то зріла, впевнена в собі жінка використовує власну сформовану, доспілу разом з нею сексуальну активність «на повну котушку». Для неї важливо і кількість, і якість сексуальних відносин, вона точно знає, що їй подобається, а що ні, і твердо націлена на те, щоб отримати максимум задоволення самій і доставити його партнерові.

Сексуальна активність у чоловіків і жінок, Як бачимо, досягає піку неодночасно. Звідси - можливі складнощі. Адже заміжня тридцяти-сорокарічна жінка у сексі потребує все більше - причому в сексі витонченому, динамічному, якісному. А от чоловік-ровесник іноді, на жаль, не в змозі запропонувати їй те, що вона хоче. Секс «з вигадкою», яскравий, фантазійний в його житті цілком може змінитися сумно знаменитим «подружнім обов'язком», «віддається» строго відповідно до вироблених стандартів. Образно кажучи, три хвилини на ласки, три хвилини на власне статевий акт. Набутий досвід деколи приноситься в жертву звичці.

Зрозуміло, вважати таке загальним правилом ні в якому разі не можна.Сексуальна активність чоловіків і жінок визначається індивідуальними факторами. Мова скоріше йде про «середній» чоловікові. Представники чоловічої статі з сильною статевою конституцією можуть переживати пік сексуальної активності практично десятиліттями. Вони і в 40, і в 45 зуміють по частині сексу заткнути за пояс будь-якого молодика - на їхньому боці не тільки високі сексуальні можливості, але і майстерність, що робить інтим справді чарівним.

Після сорока сексуальна активність чоловіків і жінок знову «перерозподіляється». Жінка в цей віці вже злегка втомилася від експериментів, їй хочеться спокою, розуміння, стабільності у всьому - у тому числі і в сексі. А ось у чоловіків все навпаки! Недарма розводи в цьому «небезпечному» віці, молоді коханки або навіть юна нова дружина - справа нерідке. Чоловік пристрасно бажає продовжити молодість, знову пережитипік сексуальної активності, Довести всім навколо і, насамперед, самому собі - він молодий і здатний на багато чого!

����������� ���������� ������ � ������

Звичайно, сексуальна активність у чоловіків і жінок багато в чому залежить від гормонального фону, способу життя, індивідуальних особливостей організму. Щоб зберегти стосунки в парі на тлі сексуального дисбалансу, доведеться чимало постаратися як чоловікові, так і жінці! Доведеться вчитися знаходити оптимальні для обох компроміси, розуміти один одного на основі знань на тему «сексуальна активність». А ще варто ... вживати в їжу «правильні» продукти! Жіночий журнал Charla.Ru знає: вірна дієта - шлях до активної сексуальності і еротичного довголіттю!

До речі, на запитання «які продукти стимулюють сексуальну активність? »,« Пік сексуальної активності та харчування - чи є взаємозв'язок? »Жіночий сайт JustLady просять відповісти дуже часто! Ще б пак - загадкові афродизіаки, що володіють здатністю пробуджувати яскраві бажання, цікавили людей завжди. Не варто думати, щосексуальна активність чоловіків і жінок може бути «простимульована» тільки екзотикою на кшталт равликів або якого-небудь заморського авокадо. Насправді достатньо лише дотримуватися збалансовану дієту, щоб сексуальна активність завжди була «на висоті».

Не забувайте про нерафіновані олії, а також, в помірних кількостях - тваринні жири. Морська риба з високим вмістом незамінних жирних кислот - також те, що потрібно. Горіхи, насіння, крупи, овочі та фрукти - обов'язкова складова дієти, завдяки якійсексуальна активність чоловіків і жінок залишається «у відмінній формі» в будь-якому віці!

��� ����������� ����������

Одним словом, звичайне здорове харчування допоможе Вам завжди відчувати себе так, немов пік Вашої сексуальної активності настав саме тепер! Відмовтеся від нездорової їжі (цукор і будь-які солодощі, крім меду, білий хліб і випічка, фаст-фуд), практикуйте регулярні заняття спортом - сексуальна активність безпосередньо пов'язана із загальним станом організму. Залишайтеся у формі - і відмінний секс буде радувати Вас і Вашого партнера завжди!

Яна Альтшулер
% Жіночий журнал JustLady

Теги: інтернет, журнал, активність, партнер, падіння, зліт, секс