5 корисних для фігури поз

% Марія Білочка, автор JustLady. % % %
5 �������� ��� ������ ���
% Наукові дослідження показали, що завдяки певним сексуальним позам, можна позбутися зайвих кілограмів. Та й з якою насолодою! Адже худнути і хорошеть потрібно з задоволенням. %
% Статті за темою «5 корисних для фігури поз» %
5 корисних для фігури поз
% Секс на варті фігури %
5 корисних для фігури поз
% Кращі пози для зачаття дитини %
5 корисних для фігури поз
% Чудеса акробатики: найскладніші пози для сексу %
5 корисних для фігури поз
% Йога для новачка: як зробити вибір %

Поза №1: "Цирк дю Солей".
% Технологія: встаньте в позу "кішечки", голову опустіть вниз. Партнер повинен підійти ззаду, однією рукою взяти вас за ногу, яку вам потрібно відірвати від підлоги, а другою рукою притримувати вас в області талії. Другу ногу вам теж необхідно відірвати від підлоги і просунути між ніг партнера. Однією рукою опери об підлогу, а другий візьміться за руку партнера.

При занятті сексом в даній позі працюють м'язи преса і спини, що дозволяє за короткий час підтягнути животик, розвинути координацію і зміцнити м'язи опорної руки.

Протипоказана дана поза людям, що страждають судинними захворюваннями і мають проблеми з хребтом.

Поза №2: "Наїзниця збоку".
% Технологія: партнер повинен лягти на бік, а ви сядьте перпендикулярно, перекинувши через нього ноги. Введіть член собі в піхву. Опери на руки і почніть рухатися.

У цій позі задіяні м'язи ніг, сідниць, преса і рук.

Протипоказань немає.

Поза №3: ​​"Невагомість".
% Технологія: ляжте на спину. Партнер повинен встати перед вами на коліна і піднімаючи ваші стегна і сідниці увійти в вас. Щоб полегшити проникнення, прогніться злегка в попереку.

Дана поза здатна привести в тонус стегна і сідниці. Крім того, вона чудово зміцнює інтимні м'язи і сприяє посиленню оргазму.

Протипоказань немає.

Поза №4: "Руки Калі".
% Технологія: партнер повинен встати на одне коліно, а ви опустіться зверху на нього, так щоб ваші ноги були по обидві сторони його зігнутої ноги.

Дана поза є досить простою, але ефективною, тому що задіяні м'язи ніг, сідниць і преса.

Протипоказань немає.

Поза №5: "Золота рибка".
% Технологія: партнер повинен лягти на ліжко і витягнути ноги. Ви поверніться до нього спиною, опустіться на пеніс і, спираючись руками, витягніть ноги назад.

У даній позі працюють м'язи ніг і сідниць.

Протипоказань немає.

Теги: м'яз, фігура, поза, секс, задоволення

Брудні слова в ліжку

% Леся Михайлова, автор JustLady. % % %
������� ����� � �������
% Багато хто думає, що коли справа дійшла до сексу, то розмови ні до чого. Але не варто забувати про те, що найчастіше, у своєму партнері можна розпалити вогонь пристрасті за допомогою будь-яких фраз, вдихів, стогонів і своїх еротичних фантазій. Знати все про бажаннях партнера - неможливо, але висловлювати свої, ніхто не забороняє. Адже за чашкою чаю можна поговорити про мистецтво, про новини і, в крайньому випадку, про роботу, але для сексуальних виразів саме місце - ліжко.
% Статті за темою «Брудні слова в ліжку» %
Брудні слова в ліжку
% Пусть говорят, Або про нецензурщини в ліжку %
Брудні слова в ліжку
% 7 помилок чоловіків у ліжку %
Брудні слова в ліжку
% 3 помилки чоловіків у ліжку. Виправляємо разом! %
Брудні слова в ліжку
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %

Перебуваючи на піку пристрасті, набагато простіше розповісти партнеру про свої сексуальні ідеях. І в самий раз, буде навіть прохання про здійснення їх. Все залежить від випадку. Якщо це секс ніжний і чуттєвий, то хочеться чути слова про те, як вам добре разом, що ви бажані та ін. А якщо у вас сьогодні в сексі роль «дикої стерви» - дівчині хочеться чути про те, яка вона «сучка» і «хижачка». Сьогодні, ви можете бути дияволом, завтра - ви ангел у плоті.

Ми говоримо про вульгарних і брудних словах. А що ж це взагалі таке? Деякі люди стверджують, що брудних слів не існує. Є вульгарне ставлення до тих чи інших слів. У звучанні таких фраз багато дикої пристрасті, сексуальності і драйву. Засмучує, що їх використовують в основному для лайки і виплеску негативних емоцій, а саме це застосування і робить їх в якійсь мірі непристойними. Самі по собі, погані слова не означають нічого і тому, самі люди надають брудний сенс своїм фразами. Але коли справа доходить до сексу, то тут їм саме місце, вони будять в нас незвичайну пристрасть.

Часта ситуація, коли дівчина на самій вершині сексуальних відчуттів відчуває себе "хтивої зухвалої самкою". Але ж вона хоче це не тільки відчувати, а й чути від свого партнера. Це все - тваринний інстинкт. "Мила дівчина" стає "повією" і "моєї сучкою". Важливо, щоб це не було звичайним явище в повсякденному житті. Так як слова вимовлені "в ліжку" набувають зовсім не той відтінок у повсякденному житті: відчувається вульгарність. У ліжку абсолютно доречно буде вимовляти такі фрази: «Зав'яжи мені очі», «отшлепать мене», «Проведи по моєму тілу шматочком льоду» і так далі. Все залежить від вашого бажання. Еротичним фантазіям, також саме місце в ліжку.

Відмовляючи собі в емоціях, ви обмежуєте і позбавляєте себе "бути особистістю". А адже справжня особистість знає, що таке самовираження, навіть, якщо це стосується будь-яких непристойностей під час сексу.

Головне, щоб такий секс був не дуже часто, тому що він не повинен приїдатися. І не варто забувати, що це всього лише гра, а в цьому випадку важливо, щоб вона в ліжку і закінчилася.

Теги: розмова, слово, секс, постіль

Секс під час менструації: чи допустимо інтим під час місячних?

% Антоніна Орлова, автор JustLady. % % %
���� �� ����� �����������: �������� �� ����� �� ����� ��������?
% Протягом усього менструального циклу гормональний фон жінки постійно змінюється. Тому гостре бажання зайнятися сексом може змінитися пасивним станом. У деяких жінок гостре порушення виникає під час місячних. Якщо ще кілька років тому заняття сексом під час місячних вважалося неможливим, сьогодні медицина це допускає. Тільки треба дотримуватися ряду правил і рекомендацій.
% Статті за темою «Секс під час менструації: чи допустимо інтим під час місячних? » %
Секс під час менструації: чи допустимо інтим під час місячних?
% Менструації під час вагітності. Чому йдуть місячні під час вагітності? %
Секс під час менструації: чи допустимо інтим під час місячних?
% Секс під час менструації %
Секс під час менструації: чи допустимо інтим під час місячних?
% Секс під час місячних: як отримати задоволення %
Секс під час менструації: чи допустимо інтим під час місячних?
% Болі при місячних. Чому вони бувають і як з ними боротися %

 Чи небезпечний секс під час місячних

Під час місячних збільшується приплив крові до статевих органів, піхва трохи розпухає, стає вже, чутливіші і добре зволоженим. Тому частина жінок відчуває оргазм під час місячних гостріше, отримуючи більше задоволення.

Займаючись сексом під час місячних треба знати, що це може призвести до ряду захворювань. Так як жіночий організм під час менструації найбільш вразливий.

 Кров, в свою чергу, є живильним середовищем для багатьох хвороботворних бактерій. Вони можуть потрапити в статевий орган чоловіка, викликавши запалення. З цієї причини заняття сексом під час місячних небажано.

Крім того, патогенні бактерії можуть потрапити в матку через відкрилась шийку і викликати ряд хвороб. Так само секс під час місячних може призвести до ендометріозу.

Ендометріоз - розростання слизової оболонки матки в місцях організму, де її не повинно бути. А статевий акт під час місячних сприяє цьому процесу. Раптово може піднятися температура і з'явитися болі внизу живота. Наслідком хвороби може бути безпліддя.

Тому кожна жінка сама повинна для себе вирішити - чи можна займатися під час менструації сексом. Для цього треба проконсультуватися з фахівцем і реально оцінити своє здоров'я і здоров'я свого партнера.

 Як займатися сексом при місячних

Заняття сексом під час місячних поряд з негативною стороною має і позитивну. Полегшуються болю, коротшає термін менструації.

Якщо ви все таки зробили свій вибір на користь заняття сексом, дотримуйтесь наступних правил:

- Прийміть душ або обмийте статеві органи перед сексом (після) разом з партнером;
% - Використовуйте презерватив;
% - Займайтеся сексом після днів рясного кровотечі.

Теги: акт, місячні, менструація, інтим, секс, час, полова