Секс із зав'язаними очима. Міфи і правда

���� � ����������� �������. ���� � ������
% Секс із зав'язаними очима може внести в інтимне життя пари якусь родзинку, адже цей спосіб вираження емоцій дуже незвичайний. До того ж, зав'язавши очі, ви позбудетеся від незручності, скутості і скутості.
% Статті за темою «Секс із зав'язаними очима. Міфи і правда » %
Секс із зав'язаними очима. Міфи і правда
% Міфи про ідеальному сексі %
Секс із зав'язаними очима. Міфи і правда
% Міфи про подружню зраду %
Секс із зав'язаними очима. Міфи і правда
% Міфи і правда про пластичну хірургію %
Секс із зав'язаними очима. Міфи і правда
% Міфи і правда про уколах краси %
% Твердження 1. Якщо під час сексу обидва партнери зав'яжуть очі, інтимна близькість не відбудеться.%

Це неправда. Наприклад, хіба можна переплутати груди з сідницею? Люди, які зустрічаються досить тривалий час, знають статура один одного дуже добре. До того ж закохані пари іноді займаються сексом в непроглядній темряві. Тому переплутати частини тіла буде складно. Тим більше під час сексу активно працюю органи дотику, нюху і слуху.

Твердження 2. Секс із зав'язаними очима вважається більш яскравим і пристрасним.

Цей міф правдивий наполовину. Вся справа в тому, що всі люди різні. Одним подобається милуватися партнером під час інтимної близькості, інші ж вважають за краще займатися любов'ю з закритими очима. Тому хтось може бути в захваті від такого сексу, а хтось не зможе розслабитися і отримати задоволення.

Затвердження 3. Людини збуджує момент невідомості.

Так, це правда. Уявіть, що у вас зав'язані очі під час прелюдії. Чоловік цілує вас в губи, потім раптом зупиняється і раптово починає грати з вашою мочкою, через кілька секунд ви раптом відчуваєте гарячі поцілунки на грудях. Така сліпа гра розбурхує уяву і заводить.

Затвердження 4. Щоб зняти напругу і скутість при занятті сексом з незнайомцем, необхідно зав'язати очі.

Якщо ви тільки познайомилися з чоловіком, зав'язані очі під час сексу не допоможуть зняти напругу і незручність. Але якщо ви зустрічаєтеся з ним давно, але відчуваєте якесь горе, такі експерименти в сексі допоможуть вирішити ваші проблеми.

Затвердження 5. Щоб займатися любов'ю із зав'язаними очима, потрібно довіряти своєму партнеру.

Можливо, це дійсно так, адже невідомо, що спаде чоловікові в голову. Хоча деякі жінки люблять ризикувати.

Теги: очей, правда, відчуття, міф, секс, час

Як відчути оргазм

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
��� �������� ������
% Уявна нездатність отримати оргазм може стати для жінки серйозною проблемою. Секс перетворюється на неприємний обов'язок, зростає ризик виникнення депресій, з'являється помилкова переконаність у власній фригідності. Насправді жінки можуть відчувати оргазм, потрібно лише навчитися цьому. Трохи роботи над собою, і секс стане незрівнянно більш приємним.
% Статті за темою «Як відчути оргазм» %
Як відчути оргазм
% А чи був оргазм? %
Як відчути оргазм
% Як продовжити чоловічий оргазм %
Як відчути оргазм
% 5 причин, по яких ти повинна відчувати оргазм %
Як відчути оргазм
% Вагінальний оргазм і як його випробувати %
% В першу чергу залиште свої страхи і похмурі думки. Справжня фригідність - явище вельми рідкісне, притому вона не є невиліковною хворобою, і від неї при бажанні можна позбутися. Також будуть абсолютно недоречні сумніви в «адекватності» власної фізіології. Щоб досягти оргазму, потрібно зуміти на нього налаштуватися, заспокоїтися, знайти упевненість в собі. Женіть страхи і сумніви геть.%

Вивчайте власне тіло. Мастурбація може здатися неприйнятною, однак насправді в ній немає нічого поганого. Ваша мета - відчути задоволення, знайти свої ерогенні зони, визначити, що саме вам подобається в сексі. Якщо цього не знаєте ви, то партнер тим більше не зможе розгадати таємниці вашого тіла. Також в деяких ситуаціях бувають вельми доречні фізичні вправи, розвиваючі сексуальність. Це можуть бути як домашні уроки стриптизу, так і заняття йогою для жінок, що дозволяють позбутися сумнівів і розвинути свою чуттєвість.

Приділіть особливу увагу попередніми пестощів. Якщо вам потрібно трохи часу, щоб як слід налаштуватися на секс, не бійтеся повідомити про це партнеру. Ніжний любовний масаж, м'які погладжування і, можливо, келих вина допоможуть вам заспокоїтися, відчути впевненість у собі і збудитися. Не поспішайте і не забувайте про психологічної складової занять любов'ю.

Довіртеся своєму партнеру і не бійтеся направляти його під час сексу. Кажете, чого б вам хотілося, міняйте пози, шукайте те, що подобається вам найбільше. Концентруйтеся на своїх відчуттях. Ви не повинні турбуватися або боятися, що знову не відчуєте оргазму. Ви не на іспиті, і попереду ще не одна сотня спроб. Просто отримуйте задоволення, не соромлячись його демонструвати. Роблячи так, ви багато разів збільшуєте шанси випробувати в підсумку оргазм. І пам'ятайте про одну жіночої хитрості: імітуючи оргазм, деякі пані часом грають роль настільки майстерно, що самі обманюють себе, і в результаті отримують ні з чим не порівнянне задоволення. Нехай ваші рухи і стогони порушать вас і допоможуть досягти піку насолоди.

Теги: оргазм, жінка

Як доставити справжню насолоду чоловікові

��� ��������� ��������� ����������� �������
% З проблемами подібного плану стикається величезна кількість пар. Колишньої вогонь начебто б згас, замість райського насолоди - секс раз на місяць як виконання важких подружніх обов'язків. Все уявлялося зовсім не так, коли ви починали спільне життя, і вам неприємно дивитися, як ваш благовірний, можливо, поглядає на інших симпатичних жінок. Замість того, щоб відразу кидати в свого чоловіка звинувачення, подумайте про те, чи все ви зробили, щоб ваша з ним сексуальне життя була яскравою і повної насолод?
% Статті за темою «Як доставити справжню насолоду чоловікові» %
Як доставити справжню насолоду чоловікові
% Як принести задоволення хлопцю %
Як доставити справжню насолоду чоловікові
% Секрети гарячого сексу %
Як доставити справжню насолоду чоловікові
% 5 чоловічих сексуальних комплексів %
Як доставити справжню насолоду чоловікові
% Де живе оргазм? %

Чомусь жінки схильні звинувачувати у таких проблемах виключно «цих грубих самців, яким потрібно тільки одне». Це все величезна помилка. Насправді ласка і ніжність потрібні чоловікам не менше, ніж жінкам, і милим дамам слід про це знати.

Знаходження ерогенних зон на тілі чоловіка - справа нелегка, але при правильному підході воно може перетворитися на ціле еротичне пригода. Тільки не перетворюйте цей пошук в медичний огляд! Все має відбуватися якомога більш природно. Почніть свою подорож по тілу чоловіка з якихось нейтральних зон - ніжно обстежте плечі, руки, просувайтеся далі і уважно стежте за реакцією чоловіка на ваші дотики.

Ерогенні зони часом можуть опинитися в самих непередбачуваних місцях. Зрозуміло, можна подивитися статистику найпоширеніших ерогенних зон, проте кожна людина унікальна, і не дивуйтеся, якщо ваш благовірний почне заводитися від дотиків до середнього пальця лівої ноги.

Існує також стереотип, що соски - це тільки жіноча ерогенна зона. Зовсім ні, величезна кількість чоловіків приходить в захват від таких ласк, а ось деяким жінкам це якраз зовсім не подобається.

Сідниці також вважаються суто жіночої зоною. Однак у чоловіків поблизу сідниць розташована передміхурова залоза, а значить, більшість з них буде просто на сьомому небі, якщо хтось зробить їм легкий еротичний масаж цієї зони.

Ерогенні зони можна відшукати і в самих, здавалося б, банальні місцях - шия, мочка вуха і т.д. Можна ніжно гладити їх пальцями або лоскотати мовою - чоловік буде в повному захваті. Дуже багатьом чоловікам, до речі, подобається масаж голови.

Чоловік дуже любить, коли його гладять по спині. «Погуляйте» пальцями по поверхні спини, погладьте її, обережно поводите по ній нігтями. Тільки не тріть свого коханого, біль більшості чоловіків зовсім не подобається.

Лише після таких ретельних досліджень можна переходити до пестощів головного чоловічого органа. Пам'ятайте, що всі ваші дотики повинні бути дуже легкими і ніжними. Погладжуйте кінчиками пальців, обережно грайте з чоловічим достоїнством, але намагайтеся не торкатися головки - у переважної більшості чоловіків вона занадто чутлива.

Якщо ви морально готові до цього, то почніть оральні ласки. Можна потренуватися на середньому пальці вашого партнера - будьте дуже ніжні і акуратні. Якщо ви з тих жінок, які не сприймають подібного, то вам слід знати, що ви позбавляєте свого чоловіка неземного задоволення, а себе - радості від доставлення цього самого задоволення.

А головне, пам'ятайте: що б ви не робили зі своїм чоловіком, робіть це з любов'ю, адже без любові ніякі ерогенні зони не допоможуть вам налагодити ваше сексуальне життя.

Теги: чоловік, задоволення, даний