Про який секс мріють чоловіки

� ����� ����� ������� �������
% Чоловіки і жінки різні буквально у всьому. Це виявляється і в такій делікатній сфері, як сексуальні відносини. Якщо для жінок саме поняття «ідеальний секс» немислимо без романтичної обстановки, довгих попередніх ласк, поцілунків і ніжних слів партнера, то чоловіки дивляться на все це як на прикру втрату часу, що не дозволяє відразу отримати найголовніше.
% Статті за темою «Про який секс мріють чоловіки» %
Про який секс мріють чоловіки
% Про кого мріють чоловіки? %
Про який секс мріють чоловіки
% 6 видів сексу, про які мріє кожна жінка %
Про який секс мріють чоловіки
% Cекс, який ми шукаємо %
Про який секс мріють чоловіки
% Чоловічі і жіночі сексуальні фантазії %
% Чоловіки набагато швидше жінок збуджуються і настільки ж швидко остигають. Слабкій статі, навпаки, властиво повільне збудження, яке зникає далеко не відразу після близькості. Окремі винятки не змінюють цього загального правила. Тому розумний і досвідчений чоловік, звичайно ж, постарається діяти так, щоб принести задоволення коханої, навіть знаючи, що тим самим позбавить себе справжнього задоволення. Адже це не той секс, який йому потрібен!%

То про яку ж секс мріють чоловіки? Зрозуміло, всі представники сильної статі різні, у кожного свій індивідуальний темперамент, звички, уявлення про те, що дозволено, а що ні. І все ж чоловіки часто мріють про спонтанний секс, тобто, щоб близькість з коханою сталася де завгодно і коли завгодно, без будь-якої попередньої підготовки, ласк, просто тому що раптово захотілося. Такий секс часто пов'язаний зі страхом: «А раптом побачать? », Може подарувати партнерам дуже сильні, гострі відчуття, змусити їх згадати колишні часи колишньої пристрасті. Це дуже корисно в тих випадках, коли між чоловіком і жінкою виникло охолодження, і необхідно просто-напросто здригнутися.

Деякі чоловіки отримують величезне задоволення від домінуючого сексу, коли жінка виступає в ролі покірної виконавиці будь-яких бажань, зображуючи боязку, беззаперечно коряться партнерку (типу рольових ігор «пан - служниця»). Іноді в любовну гру додаються елементи примусу, навіть фізичного покарання. Якщо таке відбувається з доброї волі, за згодою жінки, в певних межах це допустимо. Але треба знати міру і не нав'язувати подібного сексу партнерці, якщо вона цього не хоче.

І, звичайно, чоловік оцінить оригінальний секс. Він буде вдячний, якщо кохана жінка захоче внести в їх інтимні стосунки щось нове, незвичне. Мова йде не тільки про альтернативні форми сексу, які теж повинні практикуватися тільки з обопільної згоди і без найменшого примусу. Красиве, сексуальну білизну, нова зачіска, пустотлива стрижка в області бікіні - все це і багато іншого, підказане жінці її фантазією, може буквально вдихнути нове життя в партнера. Ніякого шаблону, стандартів - ось цим правилом потрібно керуватися парі в інтимних відносинах.

Теги: очей, життя, секс, чоловік

Розбуди в собі тигрицю: як стати розкутою в сексі

% Eromanova, автор JustLady. % % %
������� � ���� �������: ��� ����� ����������� � �����
% Сексуальна революція відбулася вже давно. Але, тим не менш, деякі дівчата і жінки все ще ведуть себе в ліжку скуто. І саме тому не отримують задоволення. Щоб завжди отримувати задоволення, потрібно розслабитися, зрозуміти себе і своє тіло. І, звичайно ж, намагатися принести задоволення своєму партнеру.
% Статті за темою «Розбуди в собі тигрицю: як стати розкутою в сексі» %
Розбуди в собі тигрицю: як стати розкутою в сексі
% Як стати розкутіше %
Розбуди в собі тигрицю: як стати розкутою в сексі
% Як розбудити бажання в сплячій жінці %
Розбуди в собі тигрицю: як стати розкутою в сексі
% Як бути розкутою %
Розбуди в собі тигрицю: як стати розкутою в сексі
% Як розбудити в ньому пристрасть %
% Не прагніть перейняти манеру поведінки у актрис. Будь-яка копія виглядає безглуздо. Ви не повинні ставати підробкою когось, знайдіть себе, свою манеру поведінки, і тоді ви зможете стати справжньою тигрицею в ліжку. Для початку займіться власною зовнішністю. Перед ввечері любові проведіть косметичний сеанс. Ви повинні виглядати якнайкраще. Зробіть укладку, скористайтеся дорогими парфумами, прийміть розслаблюючу ванну, нанесіть гарний макіяж. Не забудьте і про еротична білизна, адже будь-яка жінка буде почувати себе більш привабливою в стильному і красивому нижній білизні.%

Перед зустріччю з вашим партнером проведіть сеанс аутотренінгу. Встаньте оголеною перед дзеркалом і почніть хвалити себе. Немає жодного ідеального людини, тому не варто звертати уваги на власні недоліки. Говоріть комплімент кожної частини свого тіла. Думайте про те, яке бажання воно викличе у вашого чоловіка. Налаштуйте себе на позитивну хвилю і забудьте про власні комплексах.

Потім займіться підготовкою кімнати. Яскраве світло, як і повна темрява, навряд чи підійдуть для занять сексом. Тому розставте по периметру кімнати свічки або запаліть кілька невеликих світильників. Не використовуйте свічки з ароматами, як і не запалюйте аромалампи або пахощі, чоловікам рідко подобаються подібні вишукування. Застеліть ліжко чистим і, головне, красивим білизною. Поруч поставте предмети, які можуть вам знадобитися: масло для масажу, вершки, пов'язку на очі, тонке пір'ячко.

Подумайте про те, як би ви хотіли зайнятися сексом. Які ласки ви б хотіли випробувати, скільки повинна тривати прелюдія, в якій позі вам сьогодні б хотілося займатися любов'ю. Продумайте все до дрібниць. І коли чоловік виявиться у ваших обіймах, згадайте свій сценарій і акуратно направляйте свого партнера.

Найголовніше в сексі - це розкутість. Якщо ви будете думати, які пози вам зайняти, щоб показати себе в кращому світлі, навряд чи ви отримаєте задоволення. Забудьте про власні недоліки. Сьогодні ви ідеал, про який мріють всі чоловіки. Будьте впевненою в собі, і якщо щось пішло не так, не бійтеся прямо сказати своєму партнерові. Це ваша ніч, і ви повинні м'яко, але наполегливо керувати їй. Не вдавайте, що не зображайте, а дійсно отримуйте задоволення. І, звичайно, не забувайте про те, що ваш чоловік теж повинен бути задоволений. Зробіть те, що сподобається йому. Не після прохань і умовлянь, а самі, з власної волі. Доставляйте задоволення і отримуйте його, тільки тоді ви станете по-справжньому розкутою в ліжку.

Теги: себ, секс, постіль, розкутість, тигриця

Як накачати інтимні м'язи

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� �������� �������� �����
% Якщо вас не задовольняють ваші відчуття під час сексу, якщо ви хочете здивувати і порадувати свого партнера, почніть тренувати інтимні м'язи. У Європі та Америці вже давно курси з навчання управлінню м'язами піхви стали популярними, але ці вправи ви з успіхом можете виконувати і вдома.
% Статті за темою «Як накачати інтимні м'язи» %
Як накачати інтимні м'язи
% Як зміцнити м'язи піхви %
Як накачати інтимні м'язи
% Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви %
Як накачати інтимні м'язи
% Поговоримо про вумбілдингу %
Як накачати інтимні м'язи
% Сім питань про м'язі %
% Програма тренування інтимних м'язів розрахована на поступове зміцнення цих тканин. Ви справляєте ці вправи кожен день, коли стримуєтеся, щоб не помочитися. Повторіть цей рух і відчуйте скорочення м'яза.%

Приблизно таким чином потрібно тренувати цей орган: стиснути, скоротити і виштовхнути. Ці дії спочатку потрібно робити в повільному темпі. Стискайте м'язи протягом 4-5 секунд, розслабте їх. Потім все те ж саме проробляти швидше.

Виштовхування відбувається при сечовипусканні, коли ви помірно тужітесь. Робіть це рух після стиснення і розслаблення. Ось і всі вправи, їх можна проробляти на роботі, в транспорті, перед телевізором. Тренуйтеся кілька разів на день по десять повторень кожного руху.

Після тижня подібних занять додайте ще по п'ять повторень. В ідеалі ви повинні кожен рух робити по 30 разів і не припиняти занять і після досягнення результату.

Ускладните вправи за допомогою спеціального пристосування - маленького яйця або кульки, які можна придбати в аптеці або інтим-салоні. Найкраще, якщо це виріб буде виконано з гладко відполірованого обсидіану або нефриту. У кульці повинна бути дірочка для підвішування грузика.

Цей тренажер потрібно прокип'ятити перед використанням, потім його можна просто мити і протирати гігієнічної серветкою. Шарик чи яйце обережно вводите в піхву, потім стисніть вагінальний сфінктер. Напружуйте м'язи піхви, наведіть тренажер всередині і спробуйте відчути його.

Потім робіть вправи з грузиком, тягніть його вниз рукою, а назад - за допомогою м'язів піхви. Коли ви будете надійно тримати кульку з вантажем, похитуйте тазом. За один підхід потрібно виконувати 30-60 рухів. Поступово збільшуйте вагу вантажу з 200 грамів до 2-3 кілограмів.

Спробуйте переміщати тренажер з вантажем всередині піхви. Відчувайте кожну працюючу м'яз. Починайте з трьох повторів. Коли дійдете до двадцяти, збільшуйте вагу.

Теги: м'яз, тренування, піхва