Анальний секс перший раз: як зробити процес комфортним і приємним

% Євгенія Онєгіна, автор JustLady. % % %
�������� ���� ������ ���: ��� ������� ������� ���������� � ��������
% Анальний секс здавна вважався «брудним» і ставився під заборону більшістю світових релігій. У деяких країнах за акт содомії передбачена не тільки адміністративна та кримінальна відповідальність, але навіть смертна кара. Незважаючи на протиприродність цього процесу, чоловіки мріють зайти з «чорного входу». Багато гетеросексуальні пари успішно вводять анальний акт у свою сексуальну практику і отримують ні з чим незрівняне задоволення, оскільки він додає пікантності, відчуття гостроти і новизни.
% Статті за темою «Анальний секс перший раз: як зробити процес комфортним і приємним» %
Анальний секс перший раз: як зробити процес комфортним і приємним
% Перший раз за кордоном: короткий посібник %
Анальний секс перший раз: як зробити процес комфортним і приємним
% Як здивувати коханого чоловіка в ліжку %
Анальний секс перший раз: як зробити процес комфортним і приємним
% Генеральне прибирання квартири по фен-шуй %
Анальний секс перший раз: як зробити процес комфортним і приємним
% Методи знеболювання пологів %

 Заборонений плід солодкий

Анальний секс в перший раз - дуже відповідальний момент, як для жінки, так і для чоловіка. Якщо пара прийняла рішення зайнятися анальним сексом, потрібно позитивний емоційний настрій і спеціальна підготовка, щоб процес був безпечним, комфортним, безболісним і подарував обом партнерам насолоду.

Перший важливий момент - обопільна згода і повна довіра.

Якщо жінка при одній лише думці про анальний секс відчуває страх і огиду, то вона не повинна йти на цей крок тільки на догоду своєму партнеру.

Друге правило - гігієна. Крім суворого дотримання особистої гігієни, для безпеки обох партнерів потрібно обов'язково використовувати презерватив, навіть якщо ви повністю довіряєте один одному. Мікрофлора ануса і органів сечостатевої системи різні, тому прямий контакт абсолютно неприпустимий. Після анального проникнення слід поміняти презерватив, якщо потім планується класичний вагінальний секс.

Третє правило - запасіться великою кількістю мастила. При вагінальному сексі виділяється природна мастило, а при анальному сексі такого «бонуса» немає. Слина швидко висихає, тому краще всього придбати мастило в спеціалізованому магазині інтимних товарів або в аптеці. Віддайте перевагу лубриканти на водній основі - вони запобігають руйнуванню латексу.

Мастило дозволить зробити проникнення більш легким, а призначені спеціально для анального сексу лубриканти, у складі яких присутній анестетик, дозволять звести больові відчуття до мінімуму.

 Наслідки анального сексу

Слід пам'ятати про те, що при анальному сексі зростає ризик отримання інфекцій і серйозних захворювань, що передаються статевим шляхом. Подібні проблеми після анального сексу виникають, якщо пара нехтує правилами особистої гігієни і безпеки.

При втраті контролю з боку чоловіка жінка може отримати різні травми заднього проходу - від дрібних, до значних: анальні тріщини і розриви, слабкість сфінктера, геморой.

 Москва не відразу будувалася, або як заняття анальним сексом безболісно

Який би палкою і розкутою не була пара, слід пам'ятати про те, що треба діяти поступово. Почніть з попередніх ласк: чоловік повинен докласти максимум зусиль, щоб розслабити партнерку. Не варто нехтувати оральними ласками, стимуляцією ануса своєї дами мовою і губами.

Розпочати перше проникнення найкраще мізинцем, потім вказівним пальцем: рухайтеся поступово і ніжно. Можна використовувати різні іграшки з магазину інтимних товарів, які призначені для анального сексу. Існує безліч гаджетів для дорослих: анальні тренажери та розширювачі, пробки, намиста, кульки, ланцюжки, ялинки, фалоімітатори і дилдо, вибромассажери і вібратори.

Аксесуари для еротичних ігор мають градацію: від новачків до «просунутих користувачів».

При введенні члена слід бути найбільш акуратним: не робіть різких рухів і не намагайтеся ввести його повністю, дійте поступово й акуратно.

Зберігайте з партнеркою тісний мовний контакт: говоріть з нею, підбадьорюйте.
 При дискомфорті або різкого болю слід припинити пенетрацию і повторити попередні ласки, щоб заспокоїти і розслабити жінку. Пам'ятайте, що задоволення в анальному сексі полягає не в різких поступальних рухах, а у відчутті наповненості.

Теги: іграшка, раз, секс, процес, мастило, лубрикант, анестетик, проникнення

Спокусливі секс-пози

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��������������� ����-����
% Любовні ігри - це невід'ємна частина інтимного життя пари. Для залучення уваги партнера і його збудження в хід йдуть і такі речі, як спокусливі секс-пози. Вони допомагають уявити своє тіло в більш вигідному світлі і зробити процес попередніх ласк більш цікавим.
% Статті за темою «Спокусливі секс-пози» %
Спокусливі секс-пози
% Як зробити губи спокусливими %
Спокусливі секс-пози
% Спокусливі губи: секрети догляду %
Спокусливі секс-пози
% Ці спокусливі губи %
Спокусливі секс-пози
% Нічні духи: аромат від заходу до світанку %
% Особливо гарні, за визнанням експертів, секс-пози в ті моменти, коли пара вже досить давно разом. Адже після закінчення певного часу чоловік і жінка вже добре знають один одного: свої звички, особливості та бажання. І їм особливо необхідно різноманітність в ліжку.%

Які секс-пози є найбільш спокусливими

Сексуальні пози, які здатні розбурхувати уяву і підвищувати сексуальну активність партнера, як правило, злегка закруглені і жіночні. Так, наприклад, одним з лідерів рейтингу є різні вигини спини. На такі пози чоловіки реагують на рівні підсвідомості. Вигини можуть бути різної спрямованості - можна красиво прогинатися стоячи на четвереньках, можна дуже еротично притулитися до стіни, зігнувши спину і т.д.

Сексуальний вигин спини потрібно тренувати і практикувати, в іншому випадку в потрібний момент ви просто не зможете зробити цього красиво. А в найгіршому варіанті взагалі отримаєте проблеми зі спиною.

Процедура навчання правильному прогину спини не так складна, як здається. Необхідно просто попрактикуватися в умінні правильно стояти. Для цього необхідно встати біля стіни спиною, торкаючись до опори головою (при цьому не потрібно піднімати підборіддя), розгорнутими прямо плечима, ліктями, але не кистями рук, сідницями, литками ніг і п'ятами. Постарайтеся порухатися, випрямляючи спину і піднімаючи груди трохи вперед і нагору. Руку покладіть ззаду на хребет і трохи відштовхніть спину від стіни. Так ви отримаєте ідеальний глибокий вигин спини.

Ще однією сексуальної позою вважається вміння правильно сидіти. Ідеальний варіант - дама розслаблена і сидить так, щоб одна нога лежала на інший. Єдине, що необхідно враховувати, - це те, що ноги повинні з'єднуватися на рівні коліна. Однак чим вище до стегна будуть схрещені ноги, тим більший інтерес послідує з боку чоловіка. Пов'язано це з тим, що схрещені високо ноги візуально здаються довшими, стрункими і сексуальними.

Як варіант, можна сидіти зі схрещеними в стегнах ногами. Правда, тут слід враховувати довжину спідниці - все потаємні місця повинні бути прикриті. Адже основне призначення спокусливою сексуальної пози саме спокушати, натякати і дражнити, а не оголяти всі свої достоїнства.

Експерти впевнені, що занадто відвертий одяг, навпаки, відлякує чоловіків, а не приваблює. Тому весь наряд необхідно продумувати по-особливому ретельно.

Сексуальна і поза задумливою дами, яка крутить що-небудь в пальцях. Краще всього, якщо це буде довгастий предмет. Пов'язано це з психологічним підтекстом, який відкрив ще Фрейд, згідно з ним довгасті предмети несуть значення фалічних символів. А це саме по собі є збудливим видовищем.

Відмінний варіант спокусливою секс-пози - сидячи в кріслі похитувати туфелькою. Це один з найсильніших і однозначних еротичних сигналів, які чоловік може від вас отримати.

Що можна додати до спокусливих сексуальним позам

Якщо під час прийняття тієї чи іншої пози дама буде здійснювати які-небудь дотику, це надасть дуже сильний ефект на чоловіка. Так, наприклад, коли дама доторкається до свого тіла, при цьому заклично вигнувши спину, кавалеру не залишається нічого іншого, окрім як прочитати це невербальне повідомлення як заклик до більш тісного контакту. Як варіант, можна просто випадково струсити в улоговинку в вирізі одягу крапельку води.

Можна торкатися і до партнера. Достатньо злегка доторкнутися рукою до його зап'ястя в момент, коли ви сидите зі схрещеними ногами на кріслі, і все - він ваш. Як варіант, можна просто йому що-небудь передати - келих, тарілку, фрукт і т.д.

Не менш сексуальним сигналом чоловіки вважають і вміння жінки дихати з ним в такт. Це дуже сильна дія з боку дами. Те ж саме стосується і вміння непомітно рухатися з кавалером в такт. Причому мова в даному випадку йде не про ліжку. Можна злегка зеркаліть його дії. Але це зазвичай вміють робити далеко не всі дами.

Щоб вразити уяву чоловіки, необхідно ретельно і наполегливо тренуватися. Результат, який ви можете отримати буде дуже несподіваним.

Теги: поза, сигнал, секс