Чоловічий клуб: маніпулювання жінкою в ліжку

% Icegirl, автор JustLady. % % %
������� ����: ��������������� �������� � �������
% У модних глянцевих журналах періодично спливають статті про маніпулювання жінок чоловіками. Нібито вони заради досягнення своїх інтересів готові піти на все, однак чоловіків, що маніпулюють жінкам, нітрохи не менше, а способи їх хитрішими і нещадний.
% Статті за темою «Чоловічий клуб: маніпулювання жінкою в ліжку» %
Чоловічий клуб: маніпулювання жінкою в ліжку
% Головні помилки жінок в ліжку %
Чоловічий клуб: маніпулювання жінкою в ліжку
% Ініціатива в ліжку карна? %
Чоловічий клуб: маніпулювання жінкою в ліжку
% Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку %
Чоловічий клуб: маніпулювання жінкою в ліжку
% У ліжку з ним любити себе %
% У століття емансипації жінка стала не тільки берегинею домашнього вогнища, а й мисливицею. Все частіше трапляється, що дівчина зачаровує і спокушає хлопця. Однак залишилися ще екземпляри, здатні затягнути жінку в ліжко, вміло надавав на тонкі струнки невивченою жіночої душі.
Психологія маніпулювання надзвичайно проста: гра на почуттях, псевдооткровенность, компліменти з натяком.

 Поки ви не в парі

Відносини - це своєрідна війна статей, і виграє той, хто краще володіє ситуацією. Це стосується і постільних баталій.
% Вашій увазі пропонується найбільш поширені способи маніпуляції жінками на ранніх етапах відносин:

1. «Гра в кохання». Дівчина дуже хоче почути три заповітних слова «Я тебе люблю! »! Якщо він був настільки відвертий, не побоявся відкритися вам, ви повинні нагородити його відповідним призом, адже ці слова йому далися так нелегко. Жінки - істоти наївні і дозволяють обвести себе навколо пальця.

2. «У пастці». Як не дивно, дівчата досі мріють про казкові принців. Хочеться красивих залицянь, квітів, романтики, приємних сюрпризів. Коли такий подарунок долі несподівано з'являється в житті дівчини, вона перетворюється на витає в пташку. Очікуваний результат - вона виявляється в чіпких чоловічих лапах і його ліжку.

3. «Кращий друг». Як часто дівчатам не вистачає чоловічого погляду з боку в деяких ситуаціях! Тут з'являється він - лицар без страху і докору, здатний підтримати вас у будь-якій ситуації, примчатися по першому вашому дзвінку в іншу частину міста. Ви відчуваєте, що він - споріднена душа, і готові з ним злитися воєдино.

 Як маніпулювати жінкою в тривалих відносинах?

Здавалося б, все прекрасно і стабільно: ви засинаєте і прокидаєтеся разом, радієте один одному, любіть один одного. Та чи кожен день? Часом трапляється так, що після роботи і сил немає до дивана доповзти, а тут ваш чоловік - з хтивим поглядом і прямим докором в очах. Секрети маніпулювання в такій ситуації нескладні - потрібно уважніше придивитися.

Чоловічих прийомів маніпуляцій досить багато, і практично всі вони спрямовані на те, щоб жінка відчувала почуття провини і намагалася якось її спокутувати - як правило, через ліжко.

1. «Око за око» - найпоширеніший спосіб маніпулювання. Він прибрав квартиру, приготував вечерю, зробив вам масаж ступень - гряде час розплати, за все хороше потрібно платити. Однак у такій ситуації і ви можете опинитися в плюсі. Скільки можна заробити на маніпуляторі? Ви - йому секс, він, у свою чергу, веде домашнє господарство.

2. «Турбота про вас і прогнозування майбутнього». Чоловіки не менш підступні, ніж жінки, і вони можуть зіграти на найбільш незахищених жіночих слабкостях. «Люба, ти ж хочеш діточок? Як же вони у нас з'являться без частих багатогодинних тренувань? »І ви в турботі про майбутнє потомство без задньої думки кидаєтеся в бій.

3. «Гра в слабо - не слабо». Ви доросла розкута жінка, за ідеї здатна на різного роду сексуальні надмірності, але не прагне їх демонструвати. Маніпулятор відразу ж зверне увагу на це слабке місце і стане усілякими образами кепкувати вас і підстьобувати на нові звершення. Мишоловка зачинилися.

 Як спілкуватися з маніпулятором?

Потрібно завжди пам'ятати про свою неординарність, усвідомлювати ступінь своєї незалежності і тренувати силу волі.

Теги: клуб, спосіб, секрет, постіль, маніпуляція, маніпулювання, жінка

Поза наїзниці: плюси і мінуси

% Ірина Бєлкіна, автор JustLady. % % %
���� ���������: ����� � ������
% Поза наїзниці - найбільш улюблена чоловіками і зведена в ранг однієї з найсексуальніших. Досить легко досягти піку насолоди від заняття сексом саме в такій позі. Адже весь процес близькості контролює «наїзниця», а чоловік, добровільно опинився в залежному становищі від представниці слабкої статі, тільки розслабляється і отримує задоволення, практичний не проводячи ніяких дій.
% Статті за темою «Поза наїзниці: плюси і мінуси» %
Поза наїзниці: плюси і мінуси
% Сексуальні пози: класика жанру %
Поза наїзниці: плюси і мінуси
% Плюси і мінуси сексу у ванній %
Поза наїзниці: плюси і мінуси
% Точка G-spot: що це і як її знайти? %
Поза наїзниці: плюси і мінуси
% Слінг-рюкзак: плюси і мінуси %
% Позиція «жінка зверху» має безліч назв: «поза наїзниці», «відбійний молоток», «ковбойка» або «пастушка». Така близькість увазі становище чоловіка знизу, лежачи або сидячи на стільці, дивані і т.д., партнерка розташовується зверху, найчастіше особою до партнера, обхоплюючи його з двох сторін ногами. Проникнення в партнерку відбувається рухами, що імітують верхову їзду.%

У книзі кохання «Камасутрі» прописано безліч варіацій даної пози. До речі, в деяких з них навіть домінує чоловік. Наприклад, якщо жінка сідає на партнера боком, немов збирається кататися в жіночому сідлі, вона вже не зможе повністю контролювати і керувати процесом.

Деякі жінки намагаються уникати цієї пози, побоюючись виглядати недостатньо сексуально для чоловіка, виявивши неідальную груди, злегка широку талію та інші фізичні вади. Також жінка побоюється не виправдати очікувань досвідченого партнера. Перш ніж категорично говорити «ні», потураючи своїм комплексам, варто розібратися в перевагах сексу в ролі «наїзниці».

Поза наїзниці - це в першу чергу свобода для жінок, бажаючих пробудити свою чуттєвість. Мабуть, це єдина поза, коли партнерка може повністю контролювати і керувати процесом проникнення в себе, чергувати глибокі та легкі фрикції, дражнити чоловіка, прискорювати і сповільнювати темп. У цій позі жінка стежить за емоціями партнера, може бути зухвалою і м'якою або відверто «кататися» на своєму чоловікові.

Що стосується чоловіків, то їм завжди подобається, якщо жінка бере ініціативу в свої руки, коли вона підпорядковує собі його бажання і керує ним по повній. Ця поза дозволяє торкатися до партнерки вільними руками, проводити додаткову стимуляцію чутливих зон. Ще одна перевага - через обмеження в рухах поза наїзниці дозволяє партнеру продовжити і відстрочити пік задоволення.

Ще одна перевага пози - чудова можливість для впевненої в собі жінки продемонструвати свою красу, стрункі ноги, королівську поставу. Перебуваючи «на коні», будучи впевненою у власній красі, жінка стає справжньою богинею для сексуального партнера.

Однак не варто захоплюватися надто активними і грубими рухами. По-перше, дуже різкі фрикції при трохи зміненою амплітуді рухи можуть заподіяти серйозну травму статевого органу чоловіка в разі незручного стрибка на ньому. Поза наїзниці вважається відносно травмоопасной, якщо ви займаєтеся сексом в обмеженому просторі, з великою кількістю навісних полиць над головою, на задньому сидінні автомобіля і т.д.

Теги: коханка, поза, наїзник, партнерка, наїзниця, жінка