Раб і пані

% Олександра Максимова, автор JustLady. % % %
��� � �������
% У сексуальних іграх ми неусвідомлено, а іноді й навмисно вибираємо ролі, протилежні тим, які звикли грати. Ну хто захоче грати в генеральне прибирання, миття машини або роботу в офісі на вихідних? Одна з поширених секс-забав - раб і пані.
% Статті за темою «Раб і пані» %
Раб і пані
% Домінування жінки: пані та раб %
Раб і пані
% Раба %
Раб і пані
% Домінування жінки в ліжку: перекручення чи норма? %
Раб і пані
% Кращі рольові ігри %
% У патріархальному суспільстві чоловік змушений, часом проти своєї волі, постійно домінувати. Він - годувальник, глава сім'ї, повинен відповідати своїй посаді, підтримувати свій статус серед інших чоловіків, нести відповідальність за підлеглих і т.д.%

Сексуальна гра для нього - можливість розслабитися, скинути імідж великого і сильного, стати (ненадовго і понарошку) рабом чарівною пані. Під час гри можна, не відчуваючи більше тягаря відповідальності, повністю покластися на ініціативу жінки. І одночасно надати їй можливість заявити про свої бажання, повніше розкрити свої переваги і свою сексуальність.

А що ж жінка? Втомившись від свого підлеглого становища в сім'ї та суспільстві, вона із задоволенням бере в свої руки владу над своїм вічним паном - чоловіком. І таким чином обом гра в раба і пані дозволяє розкріпачитися, навчитися довіряти один одному.

Можливий і дещо інший аспект. Іноді в цій грі присутній відтінок садо-мазо. Акцент робиться на приниженні, покаранні і болю. Але таким чином чоловік дійсно підсвідомо карає себе за приниження і біль, який вільно чи мимоволі заподіяв іншим. Саме тому «рабами» прекрасних мучительок нерідко стають чоловіки, що займають досить високе положення в суспільстві. Жінка ж, будучи в грі жорстокої пані, позбавляється від зайвої агресії, яка в іншому випадку могла б здорово зіпсувати життя їй та її близьким.

Крім того, міняючись місцями, стаючи в незвичайне для себе положення під час сексуальних ігор, чоловік і жінка не дозволяють своїй психіці затвердіти в звичних рамках. І, яку б роль вони для себе не вибрали, безсумнівно, отримують новий емоційний і почуттєвий досвід, краще пізнають себе і свого партнера @. @ Сексуальна гра - непоганий спосіб розслабитися, але не варто забувати, що це тільки гра.

Теги: гра, приниження, раб, чоловік, пані

Секс-тренування: п'ять способів завжди бути у формі

% Sestr, автор JustLady. % % %
����-����������: ���� �������� ������ ���� � �����
% Звичайно, будь-якій жінці завжди хочеться бути в хорошій фізичній формі. Але, як завжди, знаходиться безліч перешкод, які заважають зайнятися спортом і тренуваннями. Якщо на відвідування фітнес-центру ви не завжди можете викроїти час, то від задоволення зайнятися сексом навряд чи відмовитеся. Спробуйте сумістити приємне з корисним і влаштовувати секс-тренування, використовуючи п'ять способів завжди бути у формі.
% Статті по темі «Секс-тренування: п'ять способів завжди бути у формі» %
Секс-тренування: п'ять способів завжди бути у формі
% Бути у формі навіть у похмурі дні %
Секс-тренування: п'ять способів завжди бути у формі
% Як поліпшити форму грудей %
Секс-тренування: п'ять способів завжди бути у формі
Секс-тренування: п'ять способів завжди бути у формі
% Модний манікюр 2011: курс на колір! %
% Якщо під час любовної гри ви будете активно брати в ній участь, а не лежати нерухомо, ваші зусилля, напевно, будуть винагороджені бурхливим оргазмом. Як з'ясували невтомні вчені, за півгодини таких занять жінка може витратити до 1500 калорій. У разі коли ви зможете проконтролювати себе хоча б деякий час, вам вдасться додатково включити в «обов'язкову програму» ще кілька вправ на розтяжку і відновлення м'язового тонусу.%

Використовуйте позу «жінка зверху», щоб підкачати відразу кілька груп м'язів: трицепси, біцепси і передпліччя. Нехай ваш улюблений сяде, витягнувши вперед ноги. Сядьте на нього верхи, обхопивши його сідниці ногами, і почніть повільні рухи вверх-вниз. Навантаження можна переносити з рук на ноги і назад. Так заодно ви накачаєте стегна і сідниці.

Сядьте навпочіпки над партнером, лежачим на спині. Почніть повільні присідання і підйоми, намагаючись не навантажувати при цьому спину. Спочатку це секс вправа може здатися досить складним, але якщо ви почнете практикувати його регулярно, то м'язи ніг зможете накачати досить швидко.

Не забувайте про розтяжці. Її обов'язково потрібно включати в комплекс вправ у ліжку. Використовуйте будь-яке положення свого тіла, щоб, повільно потягуючись, розігріти і розтягнути ту чи іншу групу м'язів. Закиньте руки за голову, потягніть м'язи спини, згинаючи її в різних напрямках. Виконайте те ж саме з ногами, розкинувши їх в сторони або розвівши, зігнувши коліна.

Протягом всієї «розминки» ви можете постійно тренувати, напружуючи, м'язи піхви, стискаючи їх одночасно або на різній глибині. Ці вправи відомі, як «вправи Кегеля» - знаменитого гінеколога, який розробив цю методику зміцнення м'язів піхви. Ваш партнер отримає від такого тренування велике задоволення.

Лежачи на спині, закиньте ноги партнеру на плечі і напружте їх, піднімаючи і опускаючи таз вгору і вниз. Спробуйте підтримувати м'язи у постійному напруженні і рухатися рівномірно. Ритм можна змінювати в залежності від відчуттів, втім, далі ви себе вже навряд чи зможете чітко контролювати. Розслабтеся і пориньте в задоволення, винагороджуючи себе за повноцінно проведену тренування.

Теги: форма, м'яз, тренування, спосіб, вправа, навантаження, кегель, піхва, секс

Звір в ліжку

% Nyura, автор JustLady. % % %
����� � �������
% Часто в розмовах на сексуальні теми міркують про риб'ячої холодності, котячої грайливості, тигрячої пристрасті. Ці «звірині» порівняння, такі звичні в побуті, наводять на думку про існування цілої «звірячої» класифікації. Дійсно, з поведінки людей в ліжку легко можна впізнати їх тваринний сексуальний тип.
% Статті за темою «Звір в ліжку» %
Звір в ліжку
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %
Звір в ліжку
% Театральна вистава в ліжку %
Звір в ліжку
% Фітнес в ліжку %
Звір в ліжку
% Ініціатива в ліжку карна? %

Ведмідь - найпоширеніший чоловічий сексотіп. Такий собі сільський телепень, несподівано опинився в цивілізованому світі. Він незграбний, невигадливий і прямолінійний. Все розуміє буквально, але визнання і компліменти його дуже щирі - і цим зацікавлюють.

У сексі ведмідь простий, активний, егоїстичний. Головне для нього - досягти мети, в засобах же для її досягнення ведмідь не витончується. Приблизно таку ж поведінку і у жінок-ведмедиць, спокійних, флегматичних, невигадливих в житті і в ліжку.

Але ведмідь аж ніяк не лідер в постільному егоїзмі. Тут царює чоловік-лев. Якщо для ведмедя жінка просто засіб досягнення мети, то у левів до неї цілих ряд сексуальних вимог.

На думку лева жінка зобов'язана бути ініціативною і винахідливою в ліжку, потурати всім примхам «царя природи». Такі «королівські» вимоги охоче приймають жінки-левиці: істинні мисливиці, яскраві, палкі, вправні коханки.

Жінка-тигриця - ще один тип мисливиці. Її краса, зарозумілість, сміливість, впевненість у собі, надмірна сексуальність - все це як магнітом притягує чоловіків.

Як правило, тигриця сама вибирає собі партнера і може робити це відкрито, демонстративно, на очах у всіх. Секс з тигрицею пристрасний, яскравий, незабутній. Тигриця впевнена в своїй привабливості, вважає, що чоловік зобов'язаний їй поклонятися.

Чоловіки-тигри теж жагучі і винахідливі в ліжку. Але їх величезний мінус - легковажність - притаманний усім істинним коханцям.

А от чоловіки-лисиці відрізняються сталістю. У ліжку вони сповнені чарівності і винахідливості. Жінки-лисиці насамперед хитрі, спритні, розумні і розважливі - і в сексі і в будь-яких інших відносинах.

Існує і крилатий сексотіп - пташиний. Жінки-пташки скромні, залишаються в тіні своїх чоловіків, благоговіють перед ними, незмінно захоплюються і звеличують.

Чоловіки-птиці підкорюють дам талантами, приємними манерами, вишуканими, красивими компліментами. У сексуальному плані чоловіки-птиці далеко не на висоті, а критику з цього приводу сприймають вкрай образливо.

Але, звичайно, сексотіп рідко можна зустріти в чистому вигляді, адже кожна людина індивідуальна, з різними гранями характеру, натури, темпераменту. І перш за все він просто - людина.

Теги: тварина, секс, постіль, звір, класифікація, інстинкт, сексотіп