Секс по листуванню

% Silverwire, автор JustLady. % % %
���� �� ���������
% Секс з віртуальним партнером дозволяє повірити в мрію, втілити свої фантазії в кібержізнь. Сьогодні ви можете займатися коханням з Робертом Паттінсоном, а завтра - з Антоніо Бандерасом. Секс по листуванню, звичайно ж, не замінює реального спілкування, але може і допомогти вам бути більш бажаною.
% Статті за темою «Секс по листуванню» %
Секс по листуванню
% Любов по переписці. Міфічна і реальна %
Секс по листуванню
% Як закохати в себе по листуванню %
Секс по листуванню
% Як займатися віртуальним сексом %
Секс по листуванню
% Особливості національної листування %
% Ви не бачите свого партнера, тому можете уявити собі кого завгодно. Всі ваші фантазії приймаються і не засуджуються, у відповідь ви дізнаєтеся про відверті мріях іншої людини. Спілкування на такому рівні практично ніколи не вдається налагодити в реальному житті, не дозволяють комплекси і сором'язливість.%

Якщо вам ніхто не заважає, не стукає в двері і не підглядає з-під прикритих століття, ви маєте можливість повністю розслабитися і отримати задоволення. Але спочатку все-таки потрібно поспілкуватися зі співрозмовником на абстрактні теми, щоб зрозуміти, як кожен з вас реагує на репліки один одного.

Не варто маніритися і демонструвати зайву скромність, ви опинилися тут з конкретною метою, так доведіть експеримент до кінця! Зазвичай бажаючих зайнятися сексом по листуванню знаходиться досить багато, тому ви можете вибрати партнера, з яким перебуваєте «на одній хвилі».

Не думайте про реальну зовнішності інтернет-співрозмовника, інакше ви позбавите себе найпривабливішою боку віртуального сексу - анонімності. Адже і вас ніхто не змушує розповідати про реальний розмір грудей і обсязі стегон. Краще заздалегідь вибрати собі сексуальний образ і дотримуватися його, принаймні, з цим партнером.

Можна створити кілька різних анкет, щоб експериментальним шляхом зрозуміти, що приваблює чоловіків найбільше. Та й самі ви зможете вибрати з декількох партнерів найкращого. У сексі по листуванню величезну роль грає стиль і мову співрозмовника, адже якщо вас коробить від його виразів, ніяких інтимних стосунків не вийде.

Чоловіка потрібно хвалити і в реальному житті, і в кіберпросторі, це закон для жінок, бажаючих мати якісний секс! Відпускайте більше компліментів: «Який ти сильний і витривалий! »,« Мне нравиться любити тебе! »,« Я хочу тебе все більше і більше! ». Такі фрази ніколи не бувають зайвими.

Секс по листуванню може бути хорошою підготовкою до реального спілкування, він допоможе вам розкріпачитися і бути сміливішими в житті. Таке спілкування дасть вам об'єктивну інформацію про те, чого хочуть чоловіки. Ви зможете задати будь яке вас цікавить і сподіватися, що людина відповість вам відверто, адже йому немає чого щось приховувати від віртуальної партнерки.

Вважайте киберсекс якимсь етапом на шляху до досягнення щастя в реальному житті. Правда, не варто зациклюватися на цьому занятті, адже у світі є маса та інших цікавих речей.

Теги: інтернет, секс, листування, інтим

Пози для орального сексу: секрет вашої гармонії

% Пластилінова ворона, автор JustLady. % % %
���� ��� ��������� �����: ������ ����� ��������
% Отримувати задоволення від орального сексу можуть і чоловіки, і жінки. Підбір підходящої пози, яка буде для пари максимально зручною та ефективною в цьому виді інтимних ласк, залежить від анатомічних особливостей партнерів, їх росту, ваги і особистих переваг.
% Статті за темою «Пози для орального сексу: секрет вашої гармонії» %
Пози для орального сексу: секрет вашої гармонії
% Оральний секс для чоловіка - це наркотик? %
Пози для орального сексу: секрет вашої гармонії
% Кращі пози для зачаття дитини %
Пози для орального сексу: секрет вашої гармонії
% Обережно, оральний секс! %
Пози для орального сексу: секрет вашої гармонії
% Небезпеки орального сексу %

Оральний секс і все про нього

Існує два види орального сексу - кунілінгус і феляцію тим. У першому випадку партнер пестить статеві органи жінки, у другому маніпуляції проводяться з чоловічим пенісом.

Феляцію тим набула великого поширення в інтимній практиці багатьох пар. Він може бути як окремим актом задоволення чоловіки, так і випереджати інші форми сексуального контакту - наприклад, вагинальную, анальну, петтінг та інші.

Найбільшою чутливістю володіє головка статевого члена, особливо по краю, де вона переходить в стовбур. М'якими дотиками язика до цієї частини пеніса можна швидко довести чоловіка до оргазму.

Якщо під час інтимних ласк дивитися партнеру в очі, таким зоровим контактом можна порушити його ще сильніше. Крім того, так ви зможете помічати відчувають їм емоції і на основі цього коригувати свої дії.

Крім безпосередньої стимуляції пеніса ротом, ви можете обхопити руками член біля основи, пестити пальцями чоловічі статеві залози (по-простому - яєчка, яйця) або погладжувати соски, які у чоловіків теж бувають чутливі до дотиків. Різноманітність в оральному сексі залежить від вашої фантазії і побажань партнера.

Цікаві пози для орального сексу

У класичній позі для орального сексу чоловік стоїть, а партнерка опускається поруч з ним навпочіпки або на коліна. У цьому випадку пеніс знаходиться приблизно на рівні її особи, що дає їй можливість для активних і різноманітних маніпуляцій з чоловічими статевими органами.

У класичній позі жінка може контролювати глибину занурення члена і момент настання оргазму.

Ще одна позиція для минета - чоловік лежить на спині, а ви сідайте на його ноги або поруч. У цій позі у жінки також вільні руки, які можуть бути використані для додаткової стимуляції. Крім того, партнеру прекрасно видно всі ваші дії, що дозволяє йому збудитися від них ще більше.

Займатися оральним сексом можна і лежачи на боці, повернувшись один до одного. Для цього жінці потрібно лише спуститися нижче, щоб чоловічі статеві органи виявилися в зоні доступу. Правда, в такій позі чоловікові майже не видно, що ви робите.

Ви також можете лягти на спину, щоб чоловік міг влаштуватися біля вашого обличчя. Для партнера така поза досить зручна, а ось вам буде важко контролювати глибину занурення.

Одна з популярних поз для обопільного орального сексу називається «шістдесят дев'ять». Чоловік лежить на спині, а ви лягаєте на нього зверху таким чином, щоб його пеніс перебував перед вашим обличчям. Якщо у вас немає значної різниці в зрості, перед його обличчям виявляться ваші сідниці.

У позі «шістдесят дев'ять» чоловік може одночасно робити вам кунілінгус, поки ви робите йому мине.

Наступна поза підходить для глибокого проникнення. Ви лежите на ліжку, голова трохи свешивается з краю, а чоловік влаштовується біля вашого обличчя. У цьому положенні ви можете відчути себе покірною і безпорадною перед діями партнера, але багатьох жінок це заводить.

Теги: секс, секрет, гармонія, поза, особливість, стимуляція, мінет

Як стати незабутньою в ліжку

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
��� ����� ������������ � �������
% Жінці, яка хоче стати чудовою коханкою, потрібно навчитися не тільки приносити задоволення партнеру, а й самій отримувати його. При цьому необхідно враховувати особливості як фізіології, так і психології чоловіків. Знання деяких хитрощів допоможе також уникнути рутинності подружнього сексу і зробити його більш пристрасним і бажаним.
% Статті за темою «Як стати незабутньою в ліжку» %
Як стати незабутньою в ліжку
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %
Як стати незабутньою в ліжку
% Фітнес в ліжку %
Як стати незабутньою в ліжку
% Ігри в ліжку %
Як стати незабутньою в ліжку
% Венеціанський карнавал в ліжку %
% Особливе значення має поведінка жінки не тільки під час сексу, але і до нього. Якщо чоловік чекає першого кроку від своєї партнерки, має сенс спробувати спокусити його. Стиль спокушання буде залежати від особливостей характеру партнера. Одні чоловіки віддають перевагу ніжні тривалі ласки і романтику, в той час як іншим подобається, якщо жінка агресивно накидається на них, а також пропонує зайнятися коханням в екстремальних умовах - наприклад, на колесі огляду або в затишному тихому місці міського парку. Від обстановки і поведінки жінки залежатиме дуже багато.%

Якщо чоловік сам хоче спокусити вас, трохи пококетувати, жартома змушуючи його домагатися згоди, а потім плавно переходите до сексу. Хороша коханка повинна бути і хорошою актрисою в ліжку. Мова йде не про симуляції оргазму, а про вміння бути різною, грати ролі. Це особливо важливо в тому випадку, якщо ви хочете урізноманітнити своє інтимне життя з людиною, яка вже давно є вашим коханцем. Запитаєте, чого б йому хотілося, і чиніть бажання. У деяких ситуаціях бувають доречні додаткові елементи - перуки, шиньйони, перекладні татуювання та ін.

Постарайтеся не втрачати впевненості в собі і не бійтеся запитати партнера, чого б йому хотілося, а потім виконати його бажання. Якщо чоловік соромиться розповісти про свої таємні мрії, почніть першою. Займаючись любов'ю, давайте йому поради, приправляючи їх похвалами. Наприклад, ви можете попросити його погладити вашу груди, запевняючи, що вам дуже подобаються його сильні, ласкаві руки. Шепочіть на вушко про свої таємні фантазії, і, можливо, партнер зможе побороти збентеження і розповісти вам про свої.

Не приховуйте задоволення, адже чоловікові важливо знати, що він все робить правильно. Солодкі стогони часом можуть порушувати набагато сильніше, ніж сам фізіологічний статевий акт. При цьому не забувайте пестити партнера. Чоловіче тіло дуже тонко відчуває жіночу ласку. Приємними можуть бути погладжування попереку, сідниць, грудей і навіть легке покусування мочки вуха. Слідкуйте за реакцією партнера і шукайте «вразливі місця», адже це допоможе вам зробити секс справді незабутнім.

Теги: постіль, коханка, секс