Стриптиз для коханого

�������� ��� ��������
% Чому чоловіки люблять дивитися на танцюючих жінок? Все дуже просто: у танці жіноче тіло виглядає найбільш привабливим. І зовсім необов'язково потрібно бути професійною танцівницею для того, щоб доставити чоловікові естетичне задоволення і показати йому всі достоїнства свого тіла. Стриптиз для коханого - це набагато більш зачаровує і збуджували захід, ніж танець, який будь-який чоловік може споглядати в спеціальних клубах і барах. Головне - вміти розкріпачуватися і доставляти задоволення своїм танцем і улюбленого чоловікові, і в першу чергу собі. Як це зробити, знає жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Стриптиз для коханого» %
Стриптиз для коханого
% Стриптиз для улюбленого %
Стриптиз для коханого
% Як навчитися танцювати стриптиз для коханого %
Стриптиз для коханого
% Замовляємо стриптиз на дівич-вечір! %
Стриптиз для коханого
% Чоловічий стриптиз: як навчити коханого %

Одна моя знайома дуже довго готувалася достриптизу для улюбленого. За кілька місяців підготовки в її фільмотеці скупчилося кілька десятків дисків з багатообіцяючими назвами «Танець фатальної красуні», «Руху любові» і «Таємниці домашнього стриптизу». Вона відточувала свою майстерність, демонструючи при будь-якому зручному випадку всі завчені рухи знайомим дівчатам і подругам. Але коли прийшов час втілити всі отримані знання та навички на практиці, її позитивний настрій кудись випарувався. «Я стала соромитися, і не змогла навіть почати рухатися під музику, не кажучи вже про те, щоб красиво і загадково роздягнутися», - ці слова знайомої ще раз підтвердили, що красивий і розпалює пристрастьстриптиз для улюбленого можна станцювати хоч з підготовкою, хоч з повною імпровізацією. Головне - настрій, який присутній у нас в голові, і щирі почуття до «глядачеві», а не відточені до дрібниць руху і ідеальна фігура.

Хоча деякі технічні моменти все ж потрібно врахувати перед тим, як кинути до ніг коханої всі свої сексуальні вбрання, і про них ми зараз поговоримо. Але не забуваймо, що найголовніше - це бажання і настрій. Встриптизі для улюбленого не буває такого, що щось пішло не так, десь не вийшло виконати заплановане рух або потрапити в ритм музики. Все має бути максимально природно.

Музика

Існують визнані музичні хіти для виконання стриптизу. Але якщо героїня фільму «9 з половиною тижнів» пристрасно танцювала під акомпанемент отримала згодом небачену популярність пісні Джо Кокера, то це зовсім не означає, що для Вас це музичне творіння також буде кращим музичним супроводом. Більше того, неусвідомлене рівняння на красуню з фільму - не кращий варіант длястриптизу для улюбленого, Який повинен бути просочений індивідуальністю і Вашими почуттями, а не нагадувати картинки з фільмів або музичних кліпів.

Виберіть для еротичного танцю ту музику, яка по-справжньому зачіпає Ваші почуття і пробуджує в Вас бажання танцювати. Неважливо, яка це буде музика - повільна або швидка. Головне - це емоції, які Ви відчуваєте під час її звучання.

��� ���������� �������� ��������

Реквізит

Проблема багатьох жінок полягає в тому, що під час танцю вони не можуть знайти застосування своїм рукам. Саме тому найскладнішою частиноюстриптизу для улюбленого є не роздягання, а те, що передує йому. Знімаючи з себе одяг, Ви займаєте руки і не тривожитеся про те, що вони вибиваються із загального образу. А ось про те, чим будуть зайняті руки до роздягання, потрібно подумати.

Завдання трохи спрощується, якщо в якості стриптизу для улюбленого Ви обрали східні танці. У цьому випадку руки виконують характерні рухи, і беруть активну участь у створенні образу. Що ж стосується інших танців, то тут Вам на допомогу прийде найрізноманітніший реквізит. Боа, капелюхи, батоги, іграшкові наручники, - всі ці предмети не тільки допоможуть зайняти руки, але і зроблять стриптиз для улюбленого індивідуальним. Так, професійним танцівницям легше, адже у них є пілон (спеціальний шест для танців), але зате у Вас є інша перевага - глядач, який відчуває до Вас почуття, і не зверне уваги на промахи, які, до слова, допускають і аматори, і професіонали.

Образ

Вибираючи реквізит для стриптизу, Ви формуєте образ. І зовсім необов'язково це має бути образ пристрасної спокусниці. Якщо у Вас грайливий настрій, то перетворитеся на школярку в гольфах і з бантиками, якщо хочеться театральності і шику - в танцівницю з кабаре. Всі образи можна створити з підручних засобів, використовуючи наявні в шафі у кожної жінки палантини, парео, прикраси. До речі, прикраси - це той ще реквізит. Хто сказав, що під часстриптизу для улюбленого потрібно знімати тільки одяг? Відмінно виглядає в процесі еротичного танцю звільнення від браслетів з погладжуванням власних рук, а також позбавлення від сережок з одночасною демонстрацією краси свого волосся.

Погляд

Застава пристрасногостриптизу для улюбленого - Це Ваш погляд. Не потрібно під час танцю розглядати кришталики на люстрі або оббивку дивана. Дивіться прямо йому в очі, і нікуди більше. Правда, є одне «але». Якщо будете правильно виконувати цю рекомендацію, то навряд чи дотанцуете стриптиз для улюбленого до кінця. Набагато раніше він завадить Вам зробити це, і прискорить намічений сценарій еротичного вечора для двох. Але Ви ж зовсім не проти такого розвитку подій, правда?

Підготовка

Як ми вже говорили, розучувати еротичний танець до дрібниць не потрібно. Хоча якщо Ви зовсім не любите імпровізацію, то цілком можете трохи потанцювати перед дзеркалом. При цьому основна увага приділяється не правильності руху, а красу свого тіла. Милуйтеся ним, і Ви самі побачите, як потрібно рухатися, щоб показати в кращому вигляді всі свої достоїнства.

Перед годиною Х можна влаштувати романтичну вечерю або не менш романтичну «спільну ванну». Але нехай вечерю не буде занадто щільний. З повним шлунком навіть професійна танцівниця НЕ станцює якісний стриптиз. Фрукти і зовсім небагато вина - ось кращий вечерю передстриптизом для улюбленого.

Створіть у приміщенні напівтемрява, включіть музику, і скажіть коханому, що його чекає захоплююча подорож у країну спокус. Втім, можна і не говорити нічого, він сам все зрозуміє.

Забудьте про свою сором'язливість і скутості, адже глядач - це Ваш улюблений чоловік, який сто раз бачив Вас роздягненою, давно знає кожну Вашу родимку, і, незважаючи на всі уявні Вам недоліки Вашого тіла, він любить Вас.

 Інна Дмитрієва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: інтернет, магазин, стриптиз, журнал, роздягання

Домінування жінки в ліжку: перекручення чи норма?

% Ельза Заріпова, автор JustLady. % % %
������������� ������� � �������: ���������� ��� �����?
% Питання про домінування жінки в ліжку викликає різні думки. Такий розподіл ролей в парі, покора одного партнера іншому може наводити на думки про збочення. З іншого боку, підпорядкування чоловіки - спосіб внести різноманітність у сексуальні відносини, що вважається нормою.
% Статті за темою «Домінування жінки в ліжку: перекручення чи норма? » %
Домінування жінки в ліжку: перекручення чи норма?
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %
Домінування жінки в ліжку: перекручення чи норма?
% Головні помилки жінок в ліжку %
Домінування жінки в ліжку: перекручення чи норма?
% Ініціатива в ліжку карна? %
Домінування жінки в ліжку: перекручення чи норма?
% У ліжку з ворогом %
% Домінування жінки може носити як тимчасовий, так і постійний характер. У першому випадку підпорядкування чоловіки є частиною сценарію сексуальної рольової гри. Можливо, деякі люди час від часу відчувають бажання підкоряти або коритися. Чоловік може втомлюватися від того, що змушений бути сильним і в сім'ї, і на роботі, і в суспільстві. Те, що на один вечір їм заволодіє жінка, додає його життя гостроту. Також і дівчина, ніжна, м'яка і покірна в житті, може випробувати особливе відчуття від своєї влади над партнером в ліжку.%

У тому, що вони знаходять один одного і отримують взаємне задоволення, нічого поганого немає. Зазвичай в таких іграх використовуються відповідні аксесуари - батоги, страпони, пов'язки, кляпи, наручники. Тут дуже важливо наявність чіткої домовленості між партнерами і повне взаєморозуміння між ними. Як би не досягалася розрядка, необхідна дорослій жінці, якщо при цьому задоволені і вона, і її партнер, щоб не відбувалося за дверима подружньої спальні, це вважається нормою.

Якщо ж жінка не може вийти з ролі пані, не отримує задоволення від більш звичних актів любові, все стає серйозніше і ближче до перекручення. Коли дама відчуває задоволення тільки при підпорядкуванні собі чоловіки і примушує його до якихось дій, можливо, в її душі живе ненависть до представників протилежної статі. Така поведінка буває властиво зарозумілим, жорстким, егоїстичним натурам, нездатним на відносини, які вважаються нормою.

Бажання принизити партнера і заподіяти йому біль може виникнути через нанесених жінці душевних травм і образ. Звичайно, буває, що і така владна «пані» знаходить свого «раба», і їх обох влаштовує такий стан справ. Але все одно, постійне перебування в ролі домінуючої ненормально для жінки. Виправити ситуацію допоможе досвідчений сексолог.

Теги: гра, постіль, норма, домінування, перекручення, чоловік, жінка