Як зробити чоловікові @. @ Сюрприз в ліжку

% Митич Світлана, автор JustLady. % % %
��� ������� �������... ������� � �������
% Доставити чоловікові задоволення - завдання не занадто важка. Вивчіть книги по сексопатології, подивіться еротичне відео в інтернеті. Зверніть увагу, які ласки люблять чоловіки, і почніть вивчати його ерогенні зони.
% Статті за темою «Як зробити чоловікові @. @ Сюрприз в ліжку» %
Як зробити чоловікові @. @ Сюрприз в ліжку
% Як зробити приємно коханому чоловікові %
Як зробити чоловікові @. @ Сюрприз в ліжку
% Як здивувати чоловіка в ліжку %
Як зробити чоловікові @. @ Сюрприз в ліжку
% Ініціатива в ліжку карна? %
Як зробити чоловікові @. @ Сюрприз в ліжку
% Як зробити романтичний сюрприз %

 Попередні ласки у ванні

Запропонуйте чоловіку полежати разом з вами в гарячій ванні з піною. Нехай він ляже спиною на ваш живіт так, щоб ви руками змогли масажувати його потилицю. Потім помінятися місцями. Дайте відчути чоловікові ваше тіло. Після чого сядьте у ванній один навпроти одного і великим пальцем ноги проведіть, немов указкою, по ньому невидиму лінію, від підборіддя до статевого органу. В останній точці зупиніться і зробіть кілька рухів вперед-назад. Потім приголубте його пеніс рукою. Це порушить вашого партнера, а, значить, прийшла пора його переводити в ліжко.

Ухвалення гарячою ванною - вірний спосіб змусити чоловіка розслабитися і підготуватися до незабутнього сексу.

Правильний миньет

Правильний миньет дозволяє чоловікові швидше розслабитися, отримати максимум задоволень і після недовгих ласк досягти піку в формі виверження сперми. Як же робити правильно миньет? Пеніс має різні зони чутливості, тому й ваші ласки повинні бути різноманітніше. Сама ерогенна зона - голівка статевого члена. Оближіть її, як цукерку чупа-чупс, а потім візьміть пеніс в рот, здійснюючи кругові рухи за годинниковою стрілкою, а також рухи головою вгору-вниз, рух «гойдалки». Ви відчуєте, як пеніс твердне, а його головка збільшується в роті. Потім проведіть язиком по стовбуру пеніса від мошонки до голівки. Чи не залиште без уваги і його яєчка. Дуже ніжно доторкніться по ним язичком і його кінчиком також зробіть руху вгору-вниз. Кінчиком язика натисніть не сильно на саму підставу мошонки, знайдіть точку рівно посередині між стегон коханого чоловіка. Глибоко засмоктувати яєчка не варто - це може викликати біль у чоловіка або доставити йому неприємні відчуття. Спробуйте зробити глибокий міньет. Для цього при вдиху захопіть пеніс в рот від його заснування. Якщо відчуєте блювотні спазми, проковтнути слину - це доставить чоловікові приємне відчуття. Чим більше буде практики з глибоким міньетом, тим менше стане блювотних позивів. Як побачите після орального сексу прозорі плями на голівці члена, це означатиме швидке настання оргазму.

Миньет за певними правилами доставить справжню насолоду чоловікові.

Техніка сексуальних ласк

Безладні ласки, звичайно, приведуть у захват чоловіка, але краще пестити чоловіка за певною схемою. Почніть з його обличчя: м'яко доторкніться до його століттям, поцілуйте його вії, нахиліться до чоловіка, щоб він відчув ваш подих, але ще поки не притискайтеся до нього всім тілом. Легенько прикусіть мочку вуха, поцілуйте добірок, рукою проведіть по його грудях, повільно опускаючись все нижче. Мовою проведіть межу від пупка до лобка, руками пощипуючи внутрішні сторони стегон. Такі ласки люблять чоловіки - вони точно не залишать вашого обранця байдужим.

Теги: ванна, сюрприз, постіль, ласка, чоловік, миньета

Слова, які збуджують чоловіків: скажи йому на вушко

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
�����, ������� ���������� ������: ����� ��� �� ����
% Ніжні слова, сказані йому на вушко, здатні розбудити в ньому інтерес і пристрасть набагато сильніше, ніж недвозначні дії. Головне знати що і як потрібно говорити. А крім того, необхідно говорити їх у певній ситуації.
% Статті за темою «Слова, які збуджують чоловіків: скажи йому на вушко» %
Слова, які збуджують чоловіків: скажи йому на вушко
% Як залучити чоловіків на косметологічні процедури %
Слова, які збуджують чоловіків: скажи йому на вушко
% Як продовжити чоловічий оргазм %
Слова, які збуджують чоловіків: скажи йому на вушко
% Коли жінки маніпулюють чоловіками %
Слова, які збуджують чоловіків: скажи йому на вушко
% Його "критичні дні" %
% Влучні фрази здатні впливати на мозок чоловіка не менше збудливо, ніж зовнішній вигляд дами. Причому іноді жінка вимовляє заповітні слова, сама того не розуміючи. Але в більшості випадків все ж збуджуючі слівця добре продумані і вживаються до місця. Для тих, хто не дуже добре розуміє магію вербального спілкування, фахівці популярно роз'яснили, що відноситься до категорії магічних слів для чоловіка.%

Що з себе представляють збуджуючі слова

В першу чергу, ті слова, на які легко реагує чоловік, відрізняються простотою і лаконічністю. Слова, які ви вимовляєте, щоб завести партнера, можуть бути будь-якими - ніжними, ласкавими, чуттєвими, наївними, дурними, вульгарними, непристойними, але тільки не пафосними. Відповідний тип слів визначається тим, на що реагує ваш чоловік з погляду сексу. Так, наприклад, якщо його заводять всякі ніжності і дурості, типу «Мій милий ведмежа» і т.д., їх і потрібно вживати, щоб впливати на його слухові ерогенні зони.

Крім доречності слів, потрібна ще й правильна інтонація. Адже якщо вони будуть сказані невчасно і не до місця, можуть виявитися дурними і навіть смішними.

Для правильної вимови таких слів необхідний настрій жінки в першу чергу. Вона не повинна болісно вичікувати, коли можна вставити те саме заповітне слівце. Як правило, потрібні фрази вилітають з вуст пані в той момент, коли вона і її кавалер абсолютно розслаблені, насолоджуються ними ж самими створеної атмосферою. Це можливо тільки в тому випадку, якщо пару НЕ гнітять ніякі побутові проблеми, фінансові питання.

Фрази, які говорить кожна дівчина, щоб впливати на свого чоловіка, повинні йти від душі, а не бути заготівлею з журналів, штучної вставкою у ваших стосунках. Якщо немає емоційного забарвлення, не буде і емоційної реакції. Не можна в питанні сексу і флірту бути напряжно і натужною - це тільки все зіпсує і змусить чоловіка відчувати себе вкрай незатишно.

Фрази, для того щоб зробити чоловіка веденим, можуть бути досить простими - наприклад, самим звичайним компліментом. Так, наприклад, якщо ви тримаєте чоловіка за руку, погладжуєте його по пальцях і задумливо відзначаєте, що у нього прекрасні довгі аристократичні пальці, це може спрацювати набагато сильніше, ніж десяток дурниць, які ви прошепочете йому на вушко.

Якими фразами для віртуального сексу можна сипати, якщо ви знайомі з чоловіком всього п'ять хвилин? Ніякими. Щоб грамотно порушити кавалера словами, необхідно мати хоча б деяке уявлення про його характер і нахили.

Модні слова і фрази можна використовувати тільки знаючи їх значення. В іншому випадку ризикуєте сісти в калюжу.

Основні теми, які вважаються збудливими

Які фрази люблять чоловіки - таким питанням часто задаються дами, бажаючі мати важелі впливу на свого кавалера. Насправді це може бути зовсім будь-яка тема. Це і похвала фізичних достоїнств чоловіки, і натяк на інтимне продовження вашої зустрічі, і невеликі фривольні фантазії. Однак фрази для віртуального сексу завжди повинні залишатися в межах дозволеного.

Часто буває так, що пані самі говорять щось неналежне, а потім дивуються, що кавалер ставиться до них відповідно. Тому дуже важливо ретельно продумувати все, про що ви говорите.

Завжди потрібно намагатися викликати партнера на діалог своїм фразами. Звичайно, трапляються ситуації коли дама шепоче чоловікові дурості, а він мовчить, але посміхається, і їм обом комфортно.

Як не дивно, але іноді на чоловіка дуже діє дама в гніві, коли вона кричить і лається. Багато кавалери не знаходять нічого більш сексуального, ніж палаючі очі, здіймається груди. У цей момент навіть те, що вона вимовляє не так важливо.

У будь-якому випадку перед тим, як застосовувати такий метод спокушання до чоловіка, необхідно бути впевненою в тому, що він сприйме його правильно.

Теги: слово, вушко, чоловік, жінка