Милий, а яка в тебе група крові?

% Астрологія протягом багатьох століть займалася вивченням питання відповідності партнерів один одному. Жодного чоловіка абсолютно не здивує питання, задане йому дівчиною на побаченні: «А хто ти по знаку зодіаку? »У Японії ж багато дівчат запитають:« А яка в тебе група крові? »Японці вважають, що генетичні властивості крові сильно впливають на характер та індивідуальні особливості людини. Це може здатися дивним, але в Японії приводом для відмови при прийомі на роботу може стати не підходяща для цієї професії група крові.
% Статті за темою «Милий, а яка в тебе група крові? » %
Милий, а яка в тебе група крові?
% Група крові і твій характер %
Милий, а яка в тебе група крові?
% Кращі дієти зими 2009. Худни із задоволенням! %
Милий, а яка в тебе група крові?
% Що таке холестерин %
Милий, а яка в тебе група крові?
% Аналізи під час вагітності - готуємося до пологів %

Дійсно, група крові - це не тільки показник індивідуального біохімічного будови організму, це голос природи, що виявляється на фізіологічному і психологічному рівні. Вченими давно доведено залежність між групою крові і сприйнятливістю людини до захворювань, стійкістю до фізичних і психічних навантажень. Може, варто прислухатися до досвіду всезнаючих японців і при наступній зустрічі запитати у вашого чоловіка: «Милий, а яка в тебе група крові? »Можливо, це допоможе вам зрозуміти, чи підходить вам такий чоловік і як з ним поводитися. Отже, про все по порядку.

В жилах кроманьйонців, наших далеких предків з кам'яного століття, текла кров тільки однієї групи - першої. Це були мисливці, що мігрували в пошуках здобичі. До цих пір саме ця група крові є базовою і домінуючою на нашій планеті.Чоловікові з першою групою крові властиві яскраво виражені якості лідера. Це виключно енергійні чоловіки, завжди знаходяться в русі і пошуку. Вони цілеспрямовані, напористі, намагаються за всяку ціну добитися свого. Чоловіки з першою групою крові мають гарну витривалістю, міцним здоров'ям і непоганий інтуїцією (практично порівнянної з жіночою).

Найбільше такі чоловіки люблять неприступних жінок. Інстинкт мисливця змушує його боротися за таку жінку до «переможного». Будучи його дружиною, можна не хвилюватися: він завжди принесе додому «м'ясо мамонта» для вас і дітей. Зазвичай чоловіки з першою групою крові добре просуваються по кар'єрних сходах, займають керівні посади. У таких чоловіків яскраво виражений «основний інстинкт». Вдома у нього завжди є колекція порнофільмів. У ліжку з ним не засумуєш: він із задоволенням експериментує і фантазує, а часом просто невтомний.

Бійтеся романів на стороні. Обов'язково готуйте такому чоловікові різноманітні м'ясні та рибні страви: звички м'ясоїда - кроманьйонця закладені в ньому на генетичному рівні. Однак такі чоловікидуже ревниві і насилу переносять навіть справедливу критику. Вони можуть бути надмірно запальними і неврівноваженими, хоча і швидко заспокоюються. Намагайтеся уникати прямої критики і різких висловлювань у спілкуванні з таким чоловіком, ласкою і лестощами можна домогтися набагато більшого. Краще покажіть з себе милу й покірну дружину і принесіть йому біфштекс з кров'ю.

Приблизно 20000 років до нашої ери кроманьйонці практично повністю заселяють територію Європи та Азії, добувати їжу тільки полюванням вже можливо не для всіх. Люди стають осілими землеробами. Радикальні зміни в способі життя, харчуванні і заняттях провокують повну перебудову травного тракту й імунної системи. В результаті мутації з'являється друга група крові. Як нащадок стародавніх землеробів неоліту з їх розміреним і впорядкованим, суворо підлеглим природним ритмам способом життя,чоловіки з другою групою крові виключно відповідальні, сумлінні і старанні. Вони володіють спокійним і врівноваженим характером, звикають робити все строго за наміченим планом.

Такі чоловіки прекрасно ладнають з людьми, добре працюють в команді і прекрасно почувають себе на підлеглих посадах. Вони дуже люблять відчувати від жінки «материнську турботу», тому часто поступаються лідируючі позиції в шлюбі жінці. Це вірні та романтичні чоловіки, дуже люблять дітей.У ліжку він більше піклується про партнерку, Ніж про себе, тому сміливо беріть ініціативу в свої руки. До мінусів чоловіки з другою групою крові відноситься психологічна вразливість, нездатність розслабитися і хворобливе впертість. Вони дуже важко переносять образи, засмучення і життєві негаразди.

Населення Землі продовжувало невблаганно зростати, і людині довелося освоювати нові території, більш північні і холодні регіони. Злиття популяцій та адаптація до нових умов життя породили третю групу крові. Носії третьої групи крові - племена кочівників - скотарів, були змушені пристосовуватися до нових кліматичних умов, до непередбачуваного кочового способу життя, томучоловікам з цією групою крові характерна винахідливість і схильність до творчого мислення. Це цілеспрямовані, активні і відкриті натури. Такі чоловіки легко пристосовуються до нових умов життя і дуже оптимістичні.

Зміна роботи та місця проживання для них - не проблема. Висока ймовірність, що чоловік з третьою групою крові високо взметнется по кар'єрних сходах, адже згідно зі статистикою 45% мільйонерів мають третю групу крові. Такі чоловіки вміють доглядати і спокушати. Він не забуде замовити букет квітів з приводу і просто так. Це справжні Дон Жуани і Казанови. Однак, хоч він і може дозволити собі інтрижку на стороні, сім'я і діти - це святе. Саме ймовірність подружньої невірності - основний мінус такого чоловіка.

Четверта група крові - наймолодша. З'явилася вона приблизно тисячу років тому в результаті змішування індоєвропейців та представників монголоїдної раси. Тому зустрічається вона досить рідко. Володарі цієї групи крові -багатогранні, творчі та обдаровані особистості. Їх посидючість і багата фантазія часом просто вражає. Чоловіки з четвертою групою крові відрізняються спокійним і м'яким характером. Вони завжди готові вислухати жінку і перейнятися її переживаннями. З таким чоловіком легко ужитися, він тактовний, чесний. У шлюбі він досить стриманий і ніколи не одружиться через секс. Проте чоловіки з четвертою групою крові нерішучі, вельми схильні до хворобливого «самоїдства» і, внаслідок, до заниженої самооцінки. Це часто заважає розумному і талановитому чоловікові домогтися успіхів на службі. Прагнення до копання в собі часто доводить і до нервового розладу. Тому такому чоловікові просто необхідна моральна підтримка мудрої жінки. Просто змусьте його повірити в себе.

Звичайно, не беремося стверджувати, що все вищевикладене є непорушною істиною і керівництвом до дії. Однак вдивіться уважніше в свого чоловіка: ймовірно в самій глибині душі в ньому живе його далекий кровний предок - той самий кроманьйонець - мисливець часів кам'яного століття.

З настанням весни вітає компанія Флоріст.ру - квіти з доставкою по Росії і світу

Теги: милий

Вумбілдінг

% Щоб бути сексуально привабливими, ми сідаємо на дієти, робимо маски та масажі, посилено качаємо м'язи живота, рук, ніг, стегон - всього крім ... Є у жінок інтимне містечко, що має певну групу м'язів, але більшість з нас навіть якщо і чули, ніколи не піддавали їх яким-небудь гімнастичним вправам. Але чи знаєте ви, що існує спеціальний метод тренування інтимних м'язів, який називається вумбілдінг.
% Статті за темою «Вумбілдинг» %
Вумбілдінг
% Вумбілдинг в домашніх умовах %
Вумбілдінг
% Поговоримо про вумбілдингу %
Вумбілдінг
% Як зміцнити м'язи піхви %
Вумбілдінг
% Гімнастика для інтимних м'язів %

(За матеріалами сайту Девочка.Ню

Термін вумбілдінг вперше введений Муранівского В.Л. в його книзі "Розвиток жіночих м'язів", де абревіатура ВУМ означає Вагінальні Керовані М'язи. Вводячи цей термін, автор мав на увазі під вумбілдингу відновлення (придбання) природних м'язових дій при сексі, зачатті, вагітності та пологах.

ВумбілдінгІнтимні м'язи відіграють значну роль у збереженні здоров'я жінки. Ми часом не замислюємося про те, що взаємини між чоловіком і жінкою - це мистецтво. Одна з проблем наших жінок - це невміння усвідомлено керувати своїм тілом, а особливо своїми інтимними м'язами. Мудра природа заклала в кожній жінці здатність керувати цими м'язами. Проте з часом ми втратили цей дар. У давні часи в деяких культурах знання про розвиток м'язів любові були елітарними, зберігалися в спеціальних храмах, релігіях та навчаннях. В Індії матері з дитинства навчають цьому своїх дочок, на відміну від західних жінок, які залишаються в невіданні до кінця життя. Мистецтво володіння інтимними м'язами займає особливе місце в репертуарі японських гейш. Тайки і філіппінки досі зводять з розуму європейських чоловіків! Секрет їх привабливості криється в тому, що у цих жінок розвинені ці самі м'язи. Технікою володіння інтимними м'язами володіли самі великі жінки світу. Тепер, якщо дуже захотіти, розвинути їх зможе будь-яка з нас. Добре розвинена мускулатура здатна збагатити емоційний і сексуальний світ жінки, допомогти досягти гармонії в інтимному житті.

У рубриці Здоров'я: Лікування карієсу

Чи варто витрачати на це сили?
Відповідь однозначна - "так"! Регулярна робота м'язів сприяє профілактиці захворювань, пов'язаних з м'язовою діяльністю, даху- і лімфоснабженіем (нетримання сечі, опущення матки і піхви), дозволяє знизити і виключити застійні явища, запобігає цілу гаму гінекологічних захворювань. Цьому сприяє хороша циркуляція крові і, як наслідок, насичення м'язових волокон киснем.

Жінкам, які планують мати дітей, треновані м'язи допоможуть перенести пологи з мінімальними розривами тканин.

Чим краще розвинені м'язи, тим краще, яскравіше переживається оргазм (сильніше стискаються нервові закінчення), тим швидше він виникає, і тим їх більше. Робота м'язів постійно збільшує сексуальний апетит і міру його угамування зростаючою кількістю оргазмів. А, на думку сексологів, чим довше, частіше і більше жінка переживає оргазмів, тим довше вона зберігає молодість, легкість і красу. Розвиваючи вагінальні (або інтимні) м'язи, Ви не тільки поліпшите своє здоров'я, відчуєте впевненість в собі, а й ощасливите свого обранця, станете для нього найпривабливішою жінкою на світі.

Вумбілдінг Матеріали по інтимним м'язам, їх розвитку та використання пройшли державну патентну експертизу РФ, визнані корисними, новими у світовій практиці, не містять відомостей, заборонених до відкритої публікації і обмежують їх поширення.

Більш повну інформацію про ці м'язах, їх розвиток і використання ви знайдете на сайті Девочка.Ню »

Теги: форум, казахстан, вумбілдінг