Це по любові. 9 причин не відкладати секс на завтра

% Причин відкласти секс у тебе достатньо: втомилася, болить голова, тільки після РАГСу. Але чи знаєш ти, що секс підвищує самооцінку і позбавляє від головного болю? Разом з жіночим журналом JustLady давайте з'ясуємо чому і як це відбувається @. @
% Статті по темі «Це по любові. 9 причин не відкладати секс на завтра » %
Це по любові. 9 причин не відкладати секс на завтра
% Не відкладайте секс на завтра, яким можна зайнятися сьогодні %
Це по любові. 9 причин не відкладати секс на завтра
% Секс заради кар'єри %
Це по любові. 9 причин не відкладати секс на завтра
% Як не помилитися: за і проти сексу на першому побаченні %
Це по любові. 9 причин не відкладати секс на завтра
% Секс з колишнім чоловіком %

1. Зробіть мені красиво!

Як тільки твої стосунки з коханим стають близькими, ти розумієш, що останнє, про що він думає в ліжку, це твої недосконалості. Подивися на себе в дзеркало відразу після сексу: відображення буде відрізнятися від того, що ти звикла бачити. «Секс допомагає стати впевненою досконало власного тіла», - пише у книзі «Думай сексом» психолог Дженні Хер. Дослідження центральної лікарні Единбурга показало, що люди, які займаються сексом не менше трьох разів на тиждень, виглядають на 10 років молодше тих, хто приділяє партнерам менше уваги. Під час сексу виділяється естроген - гормон, який робить волосся блискучим, а шкіру гладкою.

2. Курс на зближення

Чоловікові, щоб розкритися для відносин, потрібно зайнятися сексом, а жінка не ляже в ліжко, поки не поговорить по душам. Ми дуже вразливі, коли оголені. Але не чекай, що партнер спочатку розкладе свої почуття по поличках і тільки потім покладе руку на твоє коліно. Переходь до активних дій прямо зараз - лежачи на сусідніх подушках, душевно поговорити приємніше, ніж в кафе.

3. Робочий момент

Займися сексом перед важливою виступом - і ти станеш холоднокровним і красномовним доповідачем. Дослідження Університету Пейслі в Шотландії довело, що задоволені ранковим сексом люди поводяться спокійніше і зосередженіше, ніж їхні колеги. Ті, хто займався сексом перед початком експерименту, були менше схильні до стресу, а їх кров'яний тиск після закінчення випробувань швидше нормалізувався.

 Адже під час сексу в кров виділяється заспокійливий гормон - окситоцин. У сексу на початку дня є і додатковий ефект - ти зможеш присвятити себе роботі, хоча б кілька годин не відволікаючись на фантазії і інтимне листування з коханим.

4. Ліки від болю

Пам'ятаєш літню тітоньку-гінеколога в жіночій консультації, яка стверджувала, що ти станеш здорова як бик, як тільки вийдеш заміж. Виявляється, вона була не так вже далека від істини. Після оргазму в півтора рази збільшується кількість фагоцитів (білих кров'яних тілець) - саме вони підвищують захисні можливості організму, знищують ракові клітини і б'ються з вірусами.

 Секс сприяє і посиленню імунітету - зростає рівень імуно глобуліну в крові. До того ж, багато фахівців вважають, що оргазм полегшує болі при мігрені краще, ніж більшість винайдених людством таблеток: вироблення окситоцину під час статевого акту допомагає позбутися хронічних і передменструальних болів.

5. Взятися за розум

Секс підвищує рівень IQ. Перрі Барлетт, австралійський вчений з Квінслендського інституту мозку, стверджує, що секс і біг стимулюють в організмі вироблення речовини, яка відповідає за утворення нових клітин мозку. Поява в крові пролактину допомагає організму підтримувати працездатність мозку і запобігати захворювання типу хвороби Альцгеймера або Паркінсона. Біг - це прекрасно, але чомусь неважко здогадатися, що вибере більшість.

6. Мирний час

Гормон окситоцин робить нас милими. Один оргазм перетворює навіть саму похмуру особу в приємну в усіх відношеннях дівчину. І ось ти вже позичаєш молодшій сестрі улюблені туфлі, перекладаєш через дорогу бабусь і майструєш шпаківні. «Було встановлено, що люди, які займаються сексом рідше трьох разів на місяць, менш щасливі, ніж інші», - повідомляє соціолог Ігор Кон.

Інтимна близькість - це наочне підтвердження того, що ви сексуальні і спроможні. З часом це підтвердження стає упевненістю за замовчуванням, а хороша самооцінка - одна з умов щастя.

7. Сніданок у ліжку

«Секс - це фітнес і дієта із задоволенням, - впевнена Лариса Нікітіна, лікар-психотерапевт (медичний центр« Ехінацея »). - Він піднімає рівень ендорфінів і знижує ризик виникнення депресії, а значить, і бажання «зажувати» тугу шоколадкою або бананами. Якщо жінка сідає на жорстку дієту, у неї, як правило, підвищується потреба в сексі. Зазвичай вона заїдає емоційний дефіцит солоденьким, але цілком можливо заміщати їжу поцілунками і стимулювати спалювання жиру за допомогою сексу ».

8. Тільки спокій

Після оргазму в кров викидається пролактин - він послаблює дію іншого гормону, який з'явився в крові при збудженні - дофаміну. Перемога одного гормону над іншим дає людині відчуття насичення і задоволеності. Причому це почуття можна випробувати досить повно тільки в результаті проникаючого сексу. Після такого оргазму рівень пролактину в 4 рази вище, ніж після оргазму від мастурбації.

9. Здоровий сон

Якщо бойфренд бореться з безсонням, інтенсивний секс вирішить проблему. 80% чоловіків відразу після оргазму засипають без проблем. Після сексуальної розрядки в крові різко знижується запас глікогену - тваринного крохмалю, який живить м'язи. Коли його не вистачає, людина відчуває себе розбитим. Оскільки у чоловіків м'язова маса більше, ніж у жінок, втомлюються вони після сексу сильніше.

Анна Заболотна

Теги: посол, секс

Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується

% Часто доводиться чути від жінок: Він просто сексуальний егоїст! А в підтексті треба розуміти: думає тільки про себе, на мої відчуття йому наплювати, вважає, я сама винна, що не відчуваю оргазм ... Звідки беруться ці розмови - зрозуміло. Чоловіки адже влаштовані так, що отримання оргазму - це неминучий фінал їх сексу. А що стосується жінок, то у нас все не так однозначно. Статистика показує, що тільки 40% жінок дійсно відчувають оргазм. І все-таки, чи правильно звинувачувати в цьому чоловіків-егоїстів? Та й чи так уже погано, якщо вдуматися, бути в ліжку егоїстом ?!
% Статті за темою «Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується » %
Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується
% Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується %
Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується
% Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку %
Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується
% Сильний оргазм у нашій владі! %
Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується
% Чому жінки імітують оргазм %

У рубриці Мода: мода літо 2009

Оргазм егоїстичний

Оргазм як найвищий прояв задоволення за природою своєю егоїстичний. Хіба можна відчувати задоволення, не думаючи про себе, не заради себе? Мало того, якщо не піклуватися про те, щоб задоволення до тебе прийшло, так воно і пройде стороною. Можливо, тому багато жінок не відчувають оргазм.

Помилково вважати, щооргазм - Це те відчуття, до якого жінку повинен довести чоловік, а він, бач (див. Вище!), Думає тільки про себе. По-перше, ніхто нікому нічого не винен - ​​це як загальна концепція життя. А, по-друге, не можна дійти до мети, якщо не ЙТИ до неї самої, причому викладаючись по повній програмі. Найбільші відчуття виникають тільки тоді, коли сам активно включений процес - ну, так вже влаштувала природа.

Бути егоїстом в ліжку - це значить мати відразу кілька необхідних для настання оргазму бажань:
% • Хотіти сексу
% • Хотіти партнера
% • Хотіти оргазму

Погодьтеся, це ж цілком природний, що не негожий егоїзм.

Чоловіки - "за"!

Про що свідчить статистика? Здоровий жіночий егоїзм в ліжку чоловіками тільки вітаються. Адже жінка егоїстично налаштована на секс буде вести себе сексуально активно. Вона буде ініціативна і розкріпачена, буде згодна на різні експерименти, вона буде готова зайнятися коханням коли завгодно, і де завгодно, і дуже часто, і не дивлячись ні на що. Хто ж із чоловіків проти такої поведінки ?! Це ж не жінка, а просто мрія!

І головне. Жінку, що займається сексом з альтруїзму, заради задоволення партнера можна порівняти з секс-роботом, який не претендує на взаємність. А що б не говорили про чоловічий егоїзм, чоловікам все-таки важливо задовольняти жінку. Адже жінка, налаштована на власне задоволення, а значить, і яка отримує його, дає чоловікові новий імпульс для збудження і посилює його оргазм. Ось такий взаємовигідний замкнене коло.

Правила грамотного егоїста

Справедливості заради, треба уточнити, що егоїзм егоїзму ворожнечу. А вірніше, так: будучи егоїстом в ліжку, не забувайте, що сексуальний егоїзм вашого партнера теж повинен бути задоволений. Інакше як же!

Свого часу я почула одну цікаву думку, яка, по-моєму, має право зайняти гідне місце в джерелі народної мудрості: "Хороший секс - це союз двох егоїстів, що дозволяють в ліжку реалізуватися егоїзму обох". Точно підмічено, чи не так? І якщо ви хочете бути сексуально щасливими, то цього потрібно навчитися.

Наведу лише кілька правил, які допомагають бути в ліжку не просто егоїстом, а егоїстом грамотним.

1. Робіть те, що вам приємно.

2. Навчіться отримувати задоволення від того, що приємно партнеру.

3. Будьте відверті з партнером про ваші сексуальні переваги і намагайтеся здійснювати всі свої таємні бажання.

4. Якщо вам щось не подобається, не бійтеся сказати про це відразу, секс - це виключно область задоволень.

5. Нічого не соромся.

6. Будьте в ліжку вільні і не встановлюйте ніяких кордонів, дотримуючись принципу: все, чого хочуть обидва, припустимо.

7. Ніколи не зображайте оргазм.

8. Не шукайте винних і не впадайте у відчай, якщо оргазм не наступив, все вирішується часом, досвідом і величезним бажанням.

9. Будьте гнучкими в сексуальних ролях, то проявляйте ініціативу, то приймайте її ззовні.

10. Навчіться "відключати мізки" і отримувати фізичне задоволення.

11. Дозволяйте собі іноді відпочивати від сексу, при цьому не відчуваючи дискомфорту самому і не доставляючи дискомфорту партнеру.

Все зводиться до того, що бути егоїстом в ліжку рекомендується. Але пам'ятайте (скажу, перефразувавши відому мудрість): межі вашого егоїзму закінчуються там, де починається егоїзм партнера.

Автор: Юлія Дєточкіна
% Жіночий журнал JustLady

Теги: постіль, егоїзм