Як зробити ніч незабутньою

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ������� ���� ������������
% Подарувати коханій незабутню ніч мріють багато жінок, їм хочеться стати особливими, щоб не було рівної їм коханки і чоловікові не прийшло в голову змінити. Готуючись до особливої ​​ночі, зробіть деякі моменти підготовки правилом і для кожної нової вашої зустрічі.
% Статті за темою «Як зробити ніч незабутньою» %
Як зробити ніч незабутньою
% Як зробити ніч для нього незабутньою %
Як зробити ніч незабутньою
% Новорічний секс: як зробити новорічну ніч незабутньою %
Як зробити ніч незабутньою
% Незабутня ніч після довгої розлуки %
Як зробити ніч незабутньою
% Новий рік 2013: незабутня ніч %
% Створіть романтичний і чуттєвий антураж в кімнаті, де збираєтеся провести ніч зі своїм коханим. Зробіть прибирання, провітріть приміщення, поміняйте постільна білизна на шовкове прохолодне. На ліжко накидайте декоративних подушок - вони прийдуть вам на допомогу в деяких сексуальних позиціях. Для особливо пристрасних натур може і не підійти класичний варіант освітлення ложа любові свічками - є небезпека перевернути їх і підпалити будинок! Скористайтеся світильниками з червоними абажурами або плафонами, є лампочки, що імітують полум'я свічок.%

Постарайтеся з'ясувати заздалегідь, яку з інтимних зачісок воліє бачити ваш партнер, і зробіть її. Взагалі, підійдіть з усією ретельністю до питань гігієни та догляду за тілом. Запах чистого тіла коханої жінки для чоловіка краще будь-якого парфуму. Але шкіра повинна бути доглянутою, гладкою і шовковистою. Варто відвідати спа-салон або масажний салон для досягнення найкращого результату. Затримайтеся тут і приділіть час волоссю - підлікуєте їх і освіжіть стрижку.

Не захоплюйтеся готуванням на кухні - ніч кохання на повний шлунок неможлива! Запасіться фруктами, горіхами і шоколадом. Купуйте пляшку хорошого вина. Якщо ви зголодніли, то разом приготуєте потім що-небудь легке.

Нижня білизна не повинно бути поношені, тільки сексуальне, найкраще підходяще вашій фігурі. Обов'язково купіть свіжий спокусливий пеньюар, щоб було що накинути, коли підете в ванну кімнату або на кухню. Правда, в його відсутність завжди виручає майка або сорочка чоловіки.

Коли ваш улюблений прийде, поцілуйте його так, щоб у нього не залишилося жодних сумнівів щодо планів на сьогоднішню ніч. Не турбуйтеся, якщо пляшка вина поки не знадобиться! Віддавайтеся почуттю, яке захопить вас обох - немає нічого кращого природності в любові. Чи не жеманьтесь і не приховуйте свої бажання - чоловіки чекають пристрасті і запалу нітрохи не менше жінок. Можна навіть взяти на себе провідну роль - роздягнути партнера солодко повільно і цілувати кожну клітинку його тіла. Такий початок ночі буде довго згадуватиметься чоловікові. Дозвольте і йому любити вас так, як він хоче - насолоджуйтеся кожною миттю.

Після втамування першого сексуального голоду затейте легку бесіду на фривольну тему, в процесі якої з'ясуєте, що кожен з вас чекає від продовження ночі. Так ви будете точно знати, що ваш партнер хоче найбільше. Якщо це не неприємно вашим бажанням, догодите коханому. Безсумнівно, він теж зробить для вас все і навіть більше. Для підтримки атмосфери любові включіть красивий еротичний фільм. Засинаючи в обіймах один одного, ви будете бурмотіти ніжні і ласкаві слова, які будуть звучати ще довго у вашому житті!

Теги: ніч, антураж

Як продовжити чоловічий оргазм

��� �������� ������� ������
% Скільки слів, припущень і наукових досліджень було присвячено жіночому оргазму! Складний, невловимий, що не піддається прогнозам жіночий оргазм був і залишається об'єктом суперечок і обговорень на протязі багатьох років. Чоловічий же оргазм розглядається, як правило, завжди однозначно: або він присутній, або - на жаль ... У цій статті жіночий журнал JustLady розповість про те, які проблеми сексуального плану хвилюють сильну половину людства, про способи, які дозволяють посилити і продовжити чоловічий оргазм.
% Статті за темою «Як продовжити чоловічий оргазм» %
Як продовжити чоловічий оргазм
% Як відбувається оргазм %
Як продовжити чоловічий оргазм
% Види жіночого оргазму %
Як продовжити чоловічий оргазм
% Як продовжити секс %
Як продовжити чоловічий оргазм
% Трохи про чоловічий оргазм %

Чоловічий оргазм не менш складний, ніж жіночий. Його якість і здатність чоловіка досягти вищого насолоди залежать від безлічі факторів, у тому числі, від уміння і бажання жінкипосилити чоловічий оргазм, Принести задоволення своєму партнеру. Чоловік може отримати величезне задоволення від сексуального спілкування, а може залишитися байдужим. Хоча, в плані фізіологічному все буде нормально - статевий акт станеться і закінчиться еякуляцією. Ось це і є основна помилка: більшість з нас ототожнюють еякуляцію з оргазмом. Однак чоловіча природа влаштована так, що він може відчувати одне без іншого. Еякуляція (викид сперми) буває мимовільної, наприклад, при медичних процедурах, і вона не супроводжується оргазмом. І навпаки, частий секс з коханою жінкою іноді закінчується оргазмами без еякуляції, просто тому, що закінчилася сперма.

Більшість чоловіків заявляють, що вони легко досягають оргазму, але от по силі свого прояву всі оргазми різняться. Багато чоловіків зізнаються, щопосилити чоловічий оргазм можливо, якщо "віддатися волі хвиль" і спробувати відмовитися від усіх проблем, які дуже сильно заважають повному розчиненню в своїй партнерці. Розумні жінки знають, як завести чоловіка, якпосилити і продовжити чоловічий оргазм. І величезну роль тут відіграє настрій чоловіка, його душевний стан.

������� ������� ������

Голову відключаємо - включаємо лібідо

Психологія сексуальності, як у жінок, так і у чоловіків має одні установки. Якщо чоловік втомився на роботі, якщо він вимотаний фізично, секс для нього відходить на другий план. І в цьому випадку марно вимагати виконання "подружніх обов'язків". Але, з іншого боку, секс - це відмінна розрядка, яка дозволяє вийти з депресії і підняти настрій. Чому б нам, жінкам, не взяти ініціативу у свої руки? Тільки діяти в цьому випадку треба ненав'язливо, м'яко. Ніякої агресії і прямолінійності - підходьте здалеку. Смачну вечерю, приємна музика, гарний пеньюар ... Почніть з масажу, хай чоловік розслабиться і відчує вашу турботу. Поступово ваші ласки повинні ставати наполегливіше, цілеспрямованіше і, результат не змусить себе чекати - кінець цієї прелюдії буде приголомшливим.

Точне вплив - продовжуємо чоловічий оргазм

Ерогенні зони жінки розосереджені по всьому тілу, а у чоловіка вони розташовуються ближче до "центру". Тому, щоб чоловічий оргазм відбувся, насамперед, потрібно стимулювати член. Хочете доставити своєму чоловікові незабутні відчуття,продовжити чоловічий оргазм - Вчіться звертатися з його головною ерогенною зоною. Мине і ласки руками здатніпосилити чоловічий оргазм, Адже губами ми можемо щільніше обхопити член, точніше на нього впливати.

Кілька способів посилити чоловічий оргазм

1.Стриманість. Ніщо так не збуджує чоловічу половину людства, як вимушене утримання. Особливо, якщо секс неможливий за цілком прозаїчним причин: тривале відрядження, завантаженість на роботі або просто звичайний відмова з боку дівчини. Особливо "заводить" чоловіка, якщо протягом вимушеного утримання його намагаються спокусити або якось по-іншому "розігріти". Дражніть свого партнера, грайте з ним як кішка з мишкою - це зробить ваш секс незабутнім іпосилить чоловічий оргазм. Тільки не затягуйте з утриманням, інакше це відіб'ється на здоров'ї.
% 2.Спонтанний секс. Спонтанний секс завжди збуджує і дозволяє випробувати сильні відчуття. Спровокуйте свого чоловіка в якомусь незвичному місці - ліфті, під'їзді чи парку. Раптово з'явилося бажання з будь-якого зробить секс-гіганта. Необов'язково всі свої сексуальні відносини робити екстремальними, але іноді такі експерименти необхідні кожній парі. Спонтанний секс в незвичній обстановці може подарувати масу незабутніх, сильних вражень іпродовжити чоловічий оргазм.
% 3.Прелюдія. Для чоловіка прелюдія важлива так само, як і для жінки. Не забувайте про еротичній білизні і попередні пестощі. Станцюйте для нього, пошепчіть йому на вушко приємні слова, накрийте, зрештою, красиво сервірований стіл - з вином і легкими закусками. Творіть, експериментуйте - чим більше збуджує прелюдія, тим сильніше буде оргазм у вас і вашого партнера.
% 4.Емоціям тут місце. Не секрет, що на якість сексу дуже сильно впливає емоційний фон. Існує досить популярна думка, що жінка може відчувати оргазм тільки з коханою людиною, а чоловікові, в принципі, все одно з ким займатися сексом, партнерка просто повинна порушувати його фізично. Це помилка. Будь-які відносини в парі складаються з фізіологічного потягу і можливості випробувати спільні емоційні переживання. Загальні враження, потрясіння (як хороші, так і негативні) зближують партнерів, привносять в їхні стосунки характерність і індивідуальність.

Зробити секс незабутнім іпродовжити чоловічий оргазм дуже навіть можливо. Сексуальні стосунки - це та сфера, яка прекрасно піддається коригуванню. Змініть серйозні обличчя на радісні, внесіть елемент креативу і не бійтеся експериментів - у вас все обов'язково вийде!

 Світлана Крутова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: відео, секс, оргазм