Сильний оргазм у нашій владі!

������� ������ � ����� ������!
% Секс - один з найважливіших елементів нашого життя, те, що не тільки наповнює її змістом дітонародження, але і дозволяє отримувати ні з чим незрівнянне задоволення. А воно так необхідно і тілу, і нашої, виснаженою побутовими негараздами, психіці! Однак багато жінок, на жаль, не можуть скористатися повною мірою цим подарунком природи. Причина тому - слабкі оргазми або навіть повна їх відсутність. Найчастіше це стає істотною проблемою, що заважає сприймати життя у всій її повноті і налагоджувати добрі стосунки з протилежною статтю. Про те, чому так відбувається, як можна вирішити цю проблему і зробити оргазм яскравіше, розповідає своїм читачам інтернет-журнал JustLady.
% Статті за темою «Сильний оргазм у нашій владі! » %
Сильний оргазм у нашій владі!
% Види жіночого оргазму %
Сильний оргазм у нашій владі!
% Як продовжити чоловічий оргазм %
Сильний оргазм у нашій владі!
% Де живе оргазм? %
Сильний оргазм у нашій владі!
% Жіночий оргазм. Коротко про важливе %

Відсутність сильного оргазму у жінки. Основні причини

З точки зору фізіології жіночий оргазм являє собою спазми м'язів передньої частини піхви, які відбуваються під час кульмінації статевого акту. Спазми ці повинні сприяти грандіозного насолоди, хвилями розходяться по всьому тілу від клітора. Повинні ... Але, трапляється й так, що спазми відсутні або хвилі насолоди слабкі, а то й зовсім непомітні. Відповідно, слабкий або непомітний і оргазм. І підсилити його не можуть ніякі, навіть самі вправні ласки чоловіка.

Чому це відбувається? Якщо немає ніякої патології жіночих статевих органів, проблема може полягати в недостатньому кровопостачанні органів малого таза, низької чутливості знаходиться в цій області частини нервової системи і в психологічному стані жінки, не готовою до відчуття насолоди в повній мірі. Саме це психологічний стан є найвагомішим чинником у даному випадку. Адже якщо ми думаємо під час інтимної близькості про щось стороннє, про те, щоб отримати від цієї близькості максимум задоволення, не може бути й мови.

Є й інші перепони, що заважаютьотримати сильний оргазм, Але вони менш істотні і долаються без особливих труднощів.

�������� ������� ������

Способи вирішення проблем з оргазмом

Проблеми з жіночим оргазмом - питання, яке на сході намагалися вирішити ще в незапам'ятні часи. Цілком ймовірно, східних мудреців надзвичайно тривожило такий стан справ, і вони розробили цілі системи, що допомагаютьзробити оргазм яскравіше. Найпростіша і доступна з них, рекомендована даоськими мудрецями, практика, являє собою вправи вагінальних м'язів, які нормалізують кровопостачання тазових органів і сприяють пожвавленню їх нервової системи. Ці вправи можна проводити де завгодно і коли завгодно. Полягають вони в стисканні і разжіманіі м'язів піхви, що проводяться з чергуванням сили і швидкості. Досить робити щодня до чотирьохсот-п'ятисот таких скорочень, і проблема з оргазмом вирішиться досить просто і швидко. Якщо тільки вона не носить психологічний характер.

А в цьому випадку, як не дивно, найбільш ефективним способомзробити оргазм яскравіше є ... Удавання! Саме удавання, що складається в початковій імітації оргазму, привчає свідомість жінки до того, що оргазм - це диво, до якого потрібно прагнути. Дивного тут мало - наші зовнішні маски взаємодіють з нашим внутрішнім настроєм, з часом створюючи його і регулюючи. Простіше кажучи, якщо людина досить довго грає якусь роль, рано чи пізно, вона стає частиною його змісту. Те ж саме відноситься і до оргазму. Постійно зображуючи його, як блаженні стогони, конвульсії по всьому тілу, судомні поштовхи таза, ми змусимо свідомість прийняти факт насолоди, і глибокий і сильний оргазм стане реальністю. І, що саме чудове, - повторювати його можна буде багаторазово.

До того, щобзробити оргазм яскравіше, Слід поставитися дуже серйозно. Аспекти сексуального життя надзвичайно важливі для гармонійного розвитку жінки. Відсутність глибокого оргазму нерідко провокує виникнення комплексу неповноцінності і в неї, і у партнера, який може вирішити, що він поганий коханець. Але зосереджуватися під час інтимної близькості лише на отриманні оргазму ні в якому разі не слід, - це створює напругу, що заважає прийняти весь комплекс приємних відчуттів від сексу і гальмує наступ кульмінації.

Для того, щоботримати сильний оргазм, Потрібно вміти відключатися від зовнішнього світу, забуваючи всі тривоги. Напруга, страх несумісні з глибоким задоволенням і позбавляють нас можливості настання після сексу емоційного і фізичного комфорту. Виникають вони не тільки через якихось побутових проблем, а й при неприязне ставлення до партнера. Тому жінці слід вибирати для інтимної близькості чоловіка, до якого вона відчуває симпатію. Особливо це відноситься до тих, для кого сексуальні реакції невіддільні від емоційних переживань.

Причиною відсутності оргазму може бути і негативне ставлення до сексу в цілому через виховання, негативного досвіду в минулому, страху осуду з боку оточуючих і так далі. Така позиція в корені невірна. Сексуальність - не порок, а нагорода природи. І знищення її є не що інше, як свідомий крок до психологічного і фізіологічного потворності. Якщо сексуальність приглушена або відсутній взагалі - потрібно намагатися розбудити її всіма силами. Холодна, безпристрасна жінка малоприваблива і практично не має можливості влаштувати особисте щастя.

Одним словом, усім нам треба прагнути до того, щоб отримати сильний оргазм, і способів для досягнення цієї мети досить багато.

Прийоми, за допомогою яких можна досягти сильного оргазму

Для того, щоб отримати від сексу максимум задоволення, в першу чергу, створимо для нього потрібну обстановку. Готуючись до інтимної близькості, заспокоїмося і спробуємо забути на час про всі тривоги і турботи. Налаштуємо свідомість на отримання задоволення і скажемо собі, що секс і сильний оргазм - це природно і необхідно. І, навіть якщо оргазм не настане в цей раз - нічого страшного. Задоволення від інтимної близькості теж дорогого коштує.

Бажано, щоб ми якомога більше збудилися ще до початку статевого акту. Цьому сприяють як попередні ласки, так і запропоновані даосцамі вправи, про які ми говорили вище. Під час близькості зосереджуємося тільки на власних відчуттях, проганяючи сторонні думки і максимально розкріпачена. Вибираємо ту позу, яка нас найбільше влаштовує і дає можливість повного захвату відбувається. Якщо є бажання, фантазуємо - еротичні фантазії є потужним стимулом для яскравого оргазму. Цьому заважає почуття провини перед партнером? Значить, робимо його головною дійовою особою у своїх фантазіях!

Дихаємо глибоко - це допомагає зняти напруженість, яку ми можемо не усвідомлювати. Рухаємо тазом вгору-вниз, ритмічно скорочуючи м'язи піхви, посилюючи, таким чином, тиск на його стінки. Для посилення оргазму, відчуваючи його наближення, поводимося так, наче він уже настав, - стогнемо, звиваємося, скорочуємо м'язи піхви. Це допоможе тілу розкріпачитися і, в підсумку, повністю підкоритися хвилях насолоди.

Це самі загальнодоступні поради, що допомагаютьзробити оргазм яскравіше без особливих зусиль. Сьогодні розроблено безліч технік, вивчення яких дозволяє досягати кульмінації в інтимній близькості. Поставимося до цього питання з усією серйозністю - і перед нами відкриється дивовижний світ, подорож по якому завжди буде приносити невимовну радість і доставляти безмежне задоволення!

 Ольга Кочева
% Жіночий журнал JustLady

Теги: оргазм

Як розслабитися в сексі

% Eromanova, автор JustLady. % % %
��� ������������ � �����
% Коли людина напружений, всі його відчуття тимчасово притупляються. Це особливість з'явилася у людей вже давно. Саме вона дозволяла під час вирішальних сутичок не відчувати болю і дискомфорту. У наш час подібна реакція є для більшості людей атавізмом, але відключити її, на жаль, неможливо. Саме з цієї причини жінка, яка не може розслабитися в ліжку, не отримує задоволення, вона просто не відчуває ніяких відчуттів.
% Статті за темою «Як розслабитися в сексі» %
Як розслабитися в сексі
% Як розслабитися в ліжку з чоловіком %
Як розслабитися в сексі
% Сім простих способів розслабитися %
Як розслабитися в сексі
% Нескучний секс і уроки романтики %
Як розслабитися в сексі
% Як позбутися сорому у ліжку %
% Щоб отримувати задоволення від сексу, потрібно вміти розслаблятися. От тільки зробити це часом дуже і дуже важко. Щоб уникнути непотрібної напруги, варто підготуватися заздалегідь. Приведіть себе в порядок: прийміть душ, видаліть зайве волосся, скористайтеся кремами, зробіть укладку і гарний макіяж, надягніть еротична білизна. Для жінки дуже важливо те, як вона виглядає. Розслабитися буде складно, якщо ви знаєте про те, що виглядає не дуже привабливо.%

Потім потрібно зайнятися аутотренінгом. Для початку створіть приємну для вас обстановку. Запаліть аромалампу або ароматичні палички, включіть легку, розслаблюючу музику. Підійдіть до дзеркала і уважно огляньте себе. Ви повинні полюбити себе такою, яка ви є. Якщо ваш партнер займається з вами сексом, значить, ви залучаєте його. Тому женіть геть будь-які сумніви і невпевненість! Ви красиві! Примусьте себе повірити в це, позбудьтеся від своїх комплексів.

Спробуйте трохи помріяти. Уявіть собі, як би ви хотіли зайнятися сексом. Продумайте найменші рухи, свої і партнера. Уявіть, які саме ласки принесуть вам максимальне задоволення, в якій саме позі ви хотіли б зайнятися коханням. Забудьте про рамки та обмеження. Це ваші мрії, і ви повинні відчувати себе в них максимально комфортно.

Підготуйте кімнату. Занадто яскраве світло, як і повна темрява, мало підходить для сексу. Краще всього, якщо в приміщенні буде кілька слабких джерел світла. Наприклад, невеликі бра або свічки. Заправте ліжко чистим і красивим білизною. Адже від обстановки залежить багато чого. На елегантному шовковій білизні ви будете почувати себе інакше, ніж на звичайній білому простирадлі.

Коли ваш партнер буде поруч, постарайтеся подумки повернутися в ваші мрії. Якщо щось пішло не так, як вам хочеться, не соромтеся сказати про це. Ви повинні відчувати себе комфортно і отримувати максимум задоволення. Забудьте на час про всі клопоти і проблеми. Настав ваш час, і ви повинні використовувати його по максимуму.

Не думайте про те, як ви виглядаєте в тій чи іншій позі, адже саме з цієї причини більшість жінок не можуть отримати оргазм. Повірте, чоловікові в цей момент не до ваших картинних поз. Ось і ви не повинні забивати голову всякою нісенітницею. Ідеальних людей немає, абсолютно нормально, що у вас є свої маленькі недоліки. Вони не повинні заважати вам.

Якщо розслабитися все ж не виходить, закрийте очі і постарайтеся уявити що-небудь спокійне і заспокійливо. Наприклад, морський приплив або схід сонця. Дихайте спокійно і рівно. Запам'ятайте, що в сексі немає рамок. І якщо ви не отримуєте задоволення, то тільки через себе самої. Все в ваших руках. Навчіться розслаблятися, щоб завжди відчувати оргазм.

Теги: постіль, секс, напруга