Вагінізм - коли секс з коханою людиною перетворюється в борошно

�������� � ����� ���� � ������� ��������� ������������ � ����
% Ольга завжди відмовчувалася, коли родичі запитували її про те, чи скоро у неї з чоловіком з'явиться дитина. А як їй відповісти на таке питання, якщо вся справа в тому, що за два роки шлюбу вона займалася з чоловіком сексом всього ... три рази! Ольга віддавала собі звіт в тому, що це ненормальна ситуація: навіть при одній думці про близькості з чоловіком вона відчувала жах. Коли вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, вона ще не мала досвіду інтимних відносин. Втім, і з майбутнім чоловіком вона його не отримала: вони вирішили розпочати статеве життя після весілля. Точніше, так захотіла сама Ольга, ну а чоловік не був проти, адже якщо у його коханої дівчини такі погляди, то він згоден почекати.
% Статті за темою «Вагінізм - коли секс з коханою людиною перетворюється в борошно» %
Вагінізм - коли секс з коханою людиною перетворюється в борошно
% Льняна мука %
Вагінізм - коли секс з коханою людиною перетворюється в борошно
% Як не думати про секс %
Вагінізм - коли секс з коханою людиною перетворюється в борошно
% Спонтанний секс - радість чи лихо? %
Вагінізм - коли секс з коханою людиною перетворюється в борошно
% 10 способів змусити улюбленого ревнувати %

Коли ж настав день «Ікс» - перша шлюбна ніч - з'ясувалося, що молодій дружині секс приносить такий сильний біль, що подальша статеве життя просто неможлива. Звичайно, пара на цьому не залишила свої спроби, але спроби зайнятися коханням не приносили Наталії ніякого задоволення - тільки болісну біль і страх. Незабаром, пара вирішила взагалі відмовитися від інтимної близькості, доставляючи один одному задоволення іншими способами. І так би ця ситуація і не змінилася б, якби подружжя не мріяли народити дитину. І тільки заради цієї думки Ольга вирішила звернутися до гінеколога і пройти огляд. Як виявилося, зроблено це було не дарма: лікарі поставили Наталії діагноз -вагинизм. Читайте більш докладно про цю делікатну проблему в жіночому журналі JustLady.

Як розповіли Ользі лікарі,вагинизм - Це судомний спазм м'язів піхви і тазового дна, через який секс або взагалі неможливий, або доставляє жінці сильний біль. Нерідко вагинизм служить причиною того, що жінка відмовляється від інтимного життя, а шлюб позбавляється своєї природної частини. Особливо це гірко для пар, які мріють про дітей ...

Вагінізм - Це статеве порушення, при якому вхід у піхву жінки, образно кажучи, замикається. Жінка рефлекторно стискає стегна, м'язи черевної стінки скорочуються і все її тіло робить захисні рухи, щоб не допустити проникнення. Цим порушенням можуть страждати жінки будь-якого віку. На щастя, відсоток страждаючих їм невеликий - 2-3% жінок. Зазвичай це порушення жінка відразу відзначає з початком статевого життя, коли в момент втрати цноти вони відчуває сильний страх болю, а м'язи піхви судорожно скорочуються. Втім, іноді це порушення виникає раптово. Деякі жінки при вагінізмі можуть відчувати статеве збудження, і навіть попередні ласки їм приємні і викликають задоволення. Але сам статевий акт стає для них борошном.

У чому причина вагинизма?

Вагінізм нерідко виникає через психічної травми. Наприклад, якщо жінка пережила насильство або партнер дуже грубо поводився з нею при дефлорації. Також причиною може бути інфекція піхви, ураження шкіри піхви, травма статевих органів. Іноді причиною є певний склад характеру жінки і нерішуче поведінка чоловіка. Такому шлюбу могли передувати довгі дружні стосунки чоловіка і дружини, відкладання статевого життя і заміна її петтінгом. В результаті жінка все далі затягує такі відносини, бажаючи зберегти цноту. Однак тривала відсутність статевого життя не вирішує проблему, а тільки посилює її і погіршує відносини між подружжям.

Як виявляється вагинизм

Зазвичай він виявляється при перших спробах зайнятися сексом. Дівчина перед близькістю відчуває сильний страх, і під час дефлорації м'язи починають судорожно скорочуватися, що робить подальше проникнення неможливим. Пара може вирішити відкласти спроби, але потім все знову повторюється.Вагінізм проявляється і при гінекологічному дослідженні.

Як поводяться чоловіки

Зазвичай, коли дружина страждає вагинизмом, чоловік відчуває себе розгубленим і просто не розуміє, що відбувається і в чому причина цього. Деякі можуть думати, що жінка спеціально напружується, щоб уникнути з ними сексу, або ж що дружина на щось образилася, і тому не хоче з ними близькості. Якщо ж чоловік вважає, що це через нього жінка відчуває біль, і він винен у її муках, то у нього теж можуть початися порушення в сексуальній сфері. Якщо ж чоловік у всьому звинувачує дружину, вважаючи, що вона сама винна, то такий шлюб, швидше за все, закінчиться плачевно: чоловік або піде з сім'ї, або буде шукати інших жінок.

Вагінізм - лікування статевого порушення

А тепер, власне, найголовніше питання: якщо поставили діагноз вагинизм, лікування чи зможе подарувати жінці можливість вести повноцінне статеве життя? Відповідь, на щастя, позитивний. Продовжуючи розмову про героїню сьогоднішньої статті жіночого журналу JustLady Ользі, зауважимо, що їй вдалося перемогти і свій страх перед статевим життям, і реакцію свого організму. Втім, не можна сказати, щолікування вагинизма дуже просте. Ні, воно вимагає терпіння і наполегливості. Тут потрібна допомога як психологічна, так і гінекологічна. В основному лікування спрямоване на те, щоб усунути страх жінки перед інтимною близькістю, і усунути мимовільну реакцію організму - зведення стегон і скорочення м'язів піхви. JustLady радить всім жінкам, які зіткнулися з такою проблемою, не ховати все в собі, а обов'язково поговорити з гінекологом. Причому з лікарем потрібно бути максимально відвертою, щоб він зміг допомогти. Лікування може зайняти більше року, поки жінка і психологічно, і фізично підготуватися до того, що секс з коханою людиною - це не біль і страх, а задоволення.

Дуже важливо, щоб між подружжям були ніжні і довірчі відносини, адже саме тоді можливо перемогти будь-яку проблему, коли з нею борешся спільно. Трохи волі і терпіння, і ви, нарешті, зможете насолоджуватися повноцінними сексуальними стосунками зі своєю коханою людиною!

Аліса Терентьєва

Теги: вагинизм

Постійна сексуальна незадоволеність

% Олена Іванова, автор JustLady. % % %
���������� ����������� �������������������
% У суспільстві на правах анекдоту ходить вислів, що сексуально незадоволена жінка - страшне явище. Вона агресивна, роздратована, зла, здатна на неадекватні вчинки. Над нею жартують, відпускають на її адресу двозначні жарти, а часом просто неприкрито сміються. Тим часом, смішного тут мало, постійна сексуальна незадоволеність чревата для жінки серйозними захворюваннями.
% Статті за темою «Постійна сексуальна незадоволеність» %
Постійна сексуальна незадоволеність
% Сексуальна незадоволеність. У чому причина? %
Постійна сексуальна незадоволеність
% Чому він дивиться порно? %
Постійна сексуальна незадоволеність
% Сексуальна несумісність як причина розлучень %
Постійна сексуальна незадоволеність
% Основні причини чоловічих зрад %
% Медики звертають увагу на те, що, не отримуючи сексуального задоволення, жінки ризикують придбати так званий синдром Кехрера. Він виражається в психосоматичних розладах, викликаних емоційним дісстресс, який якраз і виникає на грунті сексуальної незадоволеності. Під дистрессом в даному випадку розуміється психічний стан, під час якого у людини відбувається збій рівноваги між бажаннями і отриманням бажаного.%

Говорячи про синдром Кехрера, найчастіше мають на увазі такі ознаки розладу психіки, як дратівливість, відчуття тривоги і внутрішнього неспокою, нерідко - агресію. На фізичному рівні синдром проявляється в тягнуть болях внизу живота, рясних виділеннях з матки - білях, розширенні вен в області тазу, сухості піхви. Можуть спостерігатися також розлад стільця і ​​дисменорея - болючі місячні або взагалі порушення циклу.

Якщо до фізичного болю жінки вміють ставитися терпимо - приховують її, не звертають уваги, глушать лікарськими засобами, то стримувати почуття тривалий час їм дуже складно в силу їх природної емоційності. А що буде, якщо жінка закличе на допомогу твердість духу і спробує придушити в собі негативні почуття, буде тримати їх під замком?

Стримуючи емоції, жінки подвоюють навантаження на свою психіку. Будь стриманість небезпечна розвитком незворотних психозів. Вчені з університету Абердіна (Шотландія) шляхом наукових досліджень встановили, що такі вольові жінки рано чи пізно все одно виплеснуть своє невдоволення і гнів. При цьому їхні емоції будуть носити куди більш потужний, інтенсивний характер, ніж якби вони звільнилися від них вчасно. До речі, чоловіки, що стримують негативні почуття, можуть з часом просто забути про них, жінки - ніколи.

Крім придбання психосоматичних захворювань, проблема жінки, що відчуває постійну сексуальну незадоволеність, полягає в тому, що їй дуже складно пояснити партнеру, наскільки велике її бажання статевої близькості. Вона соромиться говорити про це, вважаючи потреба в сексі властивістю розпусну особистості.

Неймовірний факт: згідно з твердженнями сексопатологів, більше 70% чоловіків впевнене, що секс повинен мати місце тоді, коли вони захочуть цього. Думка про те, що їх партнерки можуть відчувати потребу в статевих актах більш часто, чекаючи при цьому повного сексуального задоволення, просто не приходить їм у голову.

Теги: постійна, грунт, небезпека, незадоволеність