Після пологів не хочу сексу

����� ����� �� ���� �����
% Майже всі жінки після пологів до сексу досить холодні. І якщо в перший місяць догляду за малюком часу на думки про любовні ігрищах не залишається, то через два-три молоді мами починають бити тривогу: інтимна близькість сприймається, як неприємний обов'язок. В їх голови вже починає закрадатися страх, що постільні відносини вже не відновити, а за холодністю дружини послідує і відторгнення чоловіка. Не поспішайте бити тривогу! Сьогодні жіночий журнал JustLady відкриє хитрості природи: чому не хочеться, коли захочеться, і що зробити, щоб момент близькості був приємний для обох.
% Статті за темою «Після пологів не хочу сексу» %
Після пологів не хочу сексу
% Секс після пологів - не ставте хрест на своєму інтимному житті %
Після пологів не хочу сексу
% Фігура після пологів %
Після пологів не хочу сексу
% Контрацепція після пологів %
Після пологів не хочу сексу
% Все про секс після пологів %

Сексом не дає займатися ... природа

Донька в сім'ї Кондратьєвих з'явилася три місяці тому. Але разом з довгоочікуваним щастям, до молодої мами Віке прийшло повне сексуальне байдужість.

- Коли стало ясно, щоя після пологів не хочу чоловіка, В голові почали крутитися думки, що це якась патологія. Я все так само люблю його, але на рівні голови .... А хотілося б і на рівні ліжку.

����� ����� �� ���� ����

Здавалося б, просто «пробка» в голові. Але людське тіло - мудро, і не просто так відторгає неугодний процес. Жінка заявляє -після пологів не хочу сексу! - А насправді це кричать гормони, що влаштували після пологів в її організмі справжню бучу. Природа потроїла так, що після народження дитини - сильніше потрясіння жіноче тіло не відчуває за все життя, організм повністю перебудовується і всі сили кидає на вигодовування і догляд за малюком. Тут є і більш глибокий, майже містичний зміст - вкладений інстинкт ніби говорить: спочатку ти повинна вигодувати і поставити на ноги цієї дитини, а не прагне тут же зробити іншого. Вето на секс може тривати до року - моменту, коли малюк не зміцніє. Все дуже розумно - продовження потомства понад усе.

Ще одна причина, по якій жінка не підпускає до свого тіла чоловіка - це груди. А точніше сказати, два сховища для молока. З їжею не можна грати, адже так? Багато жінок навіть побоюються, що мікроби (!) Чоловіка, які він залишить на молочних залозах, можуть якось нашкодити малюкові.

Існують і більш приземлені причини, за якими вдаватися до любовних утіх не хочеться. Наприклад, розриви, які бувають після пологів майже у кожної жінки. Наклавши шви, лікарі радять почекати тижнів шість, перш ніж все заживе. Крім того, приблизно стільки часу потрібно, щоб кров остаточно пішла з матки і зникла рана від її кріплення плаценти.

До речі, серед бучі гормонів, де гасло «Після пологів не хочу чоловіка! », Є і самий крикливий - естроген. Саме тому, що його рівень знижується, молода мама може впасти в післяпологову депресію, а так само на якийсь час позбутися ... мастила. З букетом розривів, швів, та ще й без природного зволожувача перестати відчувати інтерес до сексу - раз плюнути.

Інтерес, коли ж ти повернешся?

Через шість тижнів займатися сексом вже можна. А коли ж захочеться?
% - Відчуття, щопісля пологів не хочу сексу пішло приблизно через два місяці, - ділиться мама дворічного Вадима Світу. - Звичайно, уб'ю ж такий феєрії, як під час вагітності і до неї спочатку не було. Але зараз все повернулося на свої місця, і сексом ми займаємося не менше, аніж раніше.

Звичайно, цифра в два місяці - приблизна і все індивідуально. Психологічна реабілітація триває від шести-десяти тижнів до року. І, до речі, зовсім не обов'язково, що секс після пологів втратить колишній лиск! Багато жінок зізнаються, що саме після появи дитини оргазми стають набагато яскравіше і довше! Яка після цього капризно скаже «після пологів не хочу чоловіка»?!

�� ���� �����

Перша шлюбна ніч ... після пологів

Деякі порівнюють перший секс після пологів з ... позбавленням невинності. І в цьому є своя правда. Дійсно, жінка так само боїться - а як це буде, як вести себе, як буде вести себе чоловік, чи не буде, врешті-решт, боляче. Але якщо дотримуватися деяких заходів, то ваш післяпологовий дебют може бути цілком вдалим.

По-перше, обов'язково дочекайтеся, коли всі рани затягнуться, шви заживуть. Інакше чоловік просто може травмувати вас своєю пристрастю, і навіть гірше - занести інфекцію. Такий любові і рад не будеш!

Другий важливий момент - це зниження рівня того самого естрогену. Для того щоб компенсувати відсутність природного мастила запасіться лубрикантами - секс «на суху» мало кому може принести задоволення.

По-третє, дуже часто після пологів розриви зашивають так, що піхва стає вже рази в два. Така вузькість може подобатися чоловікові, але у деяких жінок нова фізіологічна особливість може відгукуватися болем. Вихід тут простий - потрібно більше часу і уваги приділяти прелюдії. Нехай чоловік допомагає збудитися коханої рукою або мовою: це допоможе розслабити стінки піхви і прибрати з сексу нотку мазохізму.

І наостанок - поради з приводу грудей, з якої при будь-якому дотику бризкає молоко. Що з цим власне робити? Думки неоднозначні.

- Дружина подарувала доньку, і япісля пологів не хочу сексу, - Зізнається молодий батько Максим. - А все тому, що дивлюся на груди дружини не як на сексуальний об'єкт, а як на їжу для дочки. Навіть доторкнутися до неї страшно.

А деяких чоловіків налиті білою рідиною грудей навіть збуджують. Більше того, вони прагнуть спробувати жіноче молоко. Це можна сприймати, як новий елемент любовної гри. Але якщо гри з Малишкова «їжею» не викликають у пари особливого ентузіазму, перед сексом жінка може зцідити молоко або погодувати дитину - від цього його кількість повинна зменшиться. А можна вибирати пози, в яких зіткнення з грудьми буде зведено до мінімуму - наприклад, жінка зверху. Крім того, неможливість доторкнутися до молочних залоз може стати ... елементом любовної гри. Дивитися можна, а чіпати немає. Чоловікові таке розмаїття може навіть сподобатися.

Журнал JustLady впевнений: пологи і щастя бути батьками - це найважливіше рішення і одна з найбільших людських радощів! І, погодьтеся, в обмін на неї кілька місяців можна почекати з постіллю. Ми впевнені, що зовсім скоро ваше «після пологів не хочу чоловіка»Зміниться на« після пологів не можу відірватися від чоловіка! »

 Анна Казакова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: рід, посол, байдужість, секс

Клімакс і сексуальне життя

% Owosss, автор JustLady. % % %
������� � ����������� �����
% Жінки з жахом чекають періоду настання менопаузи. Чомусь вважається, що клімакс - це початок старості, яка забирає красу і привабливість і приносить поганий настрій і безліч зморшок. Кожна жінка хоче бути привабливою і сексуальною в будь-якому віці. Поширена думка, що секс під час клімаксу не приносить задоволення. Але це всього лише домисли.
% Статті за темою «Клімакс і сексуальне життя» %
Клімакс і сексуальне життя
% Клімакс у жінок %
Клімакс і сексуальне життя
% Клімакс у чоловіків %
Клімакс і сексуальне життя
% Ранній клімакс: симптоми та лікування %
Клімакс і сексуальне життя
% Як пережити клімакс %
% До об'єктивних факторів, що впливає на сексуальне життя жінки в період менопаузи, відноситься фізичний стан. Саме воно змушує жінку турбуватися.%

Клімакс є причиною зниження рівня естрогену в організмі. А це призводить до сухості в піхві, що ще більше підриває впевненість жінки у собі. Секс перетворюється на мрію, віддаляє все далі й далі. Адже біль при статевому акті пригнічує сексуальне бажання. Але небагато жінок знають, що проблему сухості піхви можна вирішити.

Секс і клімакс не є несумісними поняттями. Потрібно всього лише виконувати декілька правил.
% По-перше, пити більше води. Вода - найважливіша складова людського організму, яка сприяє, в тому числі, і виробленні змащення в піхву. По-друге, приймати вітамінний комплекс, що містять вітамін Е, який відповідає за вироблення естрогену. По-третє, приймати комбіновані трав'яні препарати, призначені для прийому в період менопаузи (наприклад, Естровел). Вони сприяють виробленню в жіночому організмі статевих гормонів, що відповідають за загальний настрій і сексуальний потяг.

Крім того, потрібно вести здоровий спосіб життя, т. Е. Не курити, багато рухатися, не зловживати солоної і гострої їжею, обмежити вживання алкоголю. Медициною доведено, що кращі ліки від клімаксу - постійна статеве життя. Адже секс - це розминка для організму, в якій беруть участь всі органи. Також секс чудово впливає на психологічний стан і кровообіг жіночого організму.

Навіть якщо під час клімаксу з'явився цілий букет хвороб, від сексу не варто відмовлятися. Адже при відмові від інтимної близькості у чоловіків у віці пропадає ерекція, а жіноче піхву втрачає мастило. Клімакс сексу не перешкода. Це золоте правило не варто забувати. І в зрілому віці можна жити повноцінним життям і отримувати від неї задоволення.

Теги: час, секс, життя, період, потяг, клімакс, менопауза