Як перемогти свої комплекси і стати впевненою в собі?

% Sofia, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� ��������� � ����� ��������� � ����?
% Невпевненість у собі і приховані комплекси можуть серйозно отруювати життя, заважати будувати відносини і навіть призвести до трагічних наслідків. Любов до себе і свобода від чужої думки - ключ до успіху і внутрішньої гармонії. Позбутися від гнітючих комплексів можна лише поступово і планомірно, радіючи навіть незначним результатами.
% Статті за темою «Як перемогти свої комплекси і стати впевненою в собі? » %
Як перемогти свої комплекси і стати впевненою в собі?
% Як перебороти сором'язливість %
Як перемогти свої комплекси і стати впевненою в собі?
% Не труїте мені життя! Війна з комплексами %
Як перемогти свої комплекси і стати впевненою в собі?
% У ліжку з коханим: як забути про сором'язливості %
Як перемогти свої комплекси і стати впевненою в собі?
% Як підняти собі настрій %
% Насамперед, спробуйте розібратися в причинах ваших комплексів. Найчастіше вони пов'язані з певними травмами минулого. Якщо стрес був досить сильним, ви напевно намагаєтеся витіснити цей спогад зі своєї пам'яті. Тим часом досить знову повернутися до проблемної ситуації, щоб переоцінити її. Спробуйте заново розібратися в проблемі, ще раз «пережити» її, а потім відпустити. Цілком можливо, гнітюче враження перестане чинити такий сильний вплив на вашу реальне життя.%

Якщо аналіз приніс певні результати, у вас є всі шанси позбутися наявних комплексів. В першу чергу займіться самовдосконаленням. Проте в даному випадку не слід допускати поширеної помилки: у своєму прагненні стати краще не варто фанатично слідувати своєї мети, намагатися продемонструвати оточуючим свої позитивні зміни і переживати через найменшої помилки. Отримуйте додаткову освіту, відвідуйте виставки, займайтеся фітнесом, вивчайте іноземні мови: робіть подібні речі для себе, насолоджуючись самим процесом. Через певний час ви обов'язково помітите, що частина комплексів і невпевненості пішли самі по собі, а навколишні почали дивитися на вас трохи інакше.

Візьміть за правило ставитися до себе з любов'ю, починаючи з дрібниць. Прийміть як даність, що ви гідні найкращого. Не дозволяйте вами маніпулювати, не бійтеся позбавлятися від людей з вашого оточення, які відносяться до вас зневажливо, не беріться за роботу з свідомо заниженою оплатою. Балуйте себе хоча б іноді якісними речами, вишуканою їжею, приємними подарунками. Незабаром подібні моменти стануть звичною частиною вашого життя.

Не звертайте увагу на кпини, глузування, двозначні висловлювання інших людей. Подібна поведінка ніяк не залежить від вас, оскільки це проблема саме тих людей, хто дозволяє собі подібні речі. Невпевнені, незадоволені особистості таким чином самостверджуються за ваш рахунок. Задоволений життям, самодостатній і гармонійний людина ніколи не буде піднімати себе над ким-небудь і висміювати чужі недоліки.

Всупереч поширеній порадою «полюбити себе таким, який ти є», спробуйте позбавитися від максимальної кількості мінусів, що заважають вам жити. Перш за все, якщо це стосується зовнішності. Займіться фігурою, запишіться до хорошого косметолога, зробіть нову стрижку. Не менш надихаючим буде зміна гардероба або похід до візажиста. Після оновлення іміджу замовте професійну фотосесію у хорошого фотографа: результат може настільки здивувати вас, що від багатьох комплексів не залишиться і сліду.

Посміхайтеся і зберігайте позитивний настрій по відношенню до оточуючих: це допоможе вам привернути до себе ще більше позитивних емоцій.

Теги: себ, комплекс, впевненість

Як збільшити свою сексуальність

% Alien, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���� �������������
% Недостатня сексуальність і пристрасність можуть викликати проблеми в інтимній сфері як у чоловіків, так і у жінок. З давніх часів існують різні способи збільшення сексуальної привабливості, які ефективно використовуються до наших днів. Це різні продукти з афродизіаками, парфуми з феромонами, спеціальні вправи, мета яких - підвищити впевненість в собі і полюбити своє тіло.%
% Статті за темою «Як збільшити свою сексуальність» %
Як збільшити свою сексуальність
% У чому сила жіночої сексуальності %
Як збільшити свою сексуальність
% Психологічний настрій на сексуальність %
Як збільшити свою сексуальність
% Сексуальність: що впливає? %
Як збільшити свою сексуальність
% Алкоголь і сексуальність %
% Перше, що потрібно зробити, щоб підвищити свою сексуальність - повірити, що ви можете це зробити, що ваше тіло, голос, поведінка можуть залучати. Полюбіть себе, незважаючи на всі недоліки. Пам'ятайте, що ідеальна фігура - це поняття, яке змінюється в залежності від моди. Не потрібно намагатися підігнати своє тіло під певні рамки, адже у різних людей різні смаки. Робіть вправи, які допоможуть вам сформувати сексуальну привабливість. Наприклад, виберіть собі героїню, яка, на вашу думку, красива і сексуальна (для чоловіків - героя). Постарайтеся перед дзеркалом відтворювати її пози, вираз обличчя, жести. Або роздягніться і перед дзеркалом розглядайте своє зображення, відзначаючи найпривабливіші частини тіла.%

Стати впевненими в собі і перестаньте соромитися. На думку психологів, екстраверти більш вдалим в сексуальному житті, тому що вони вміють налагоджувати стосунки і не бояться показувати своїх бажань. Навчіться виявляти почуття: розмовляйте про секс, озвучуйте свої думки, пишіть смс і електронні листи. Обмінюйтеся з партнером своїми фантазіями.

Багато продуктів з афродизіаками сприяють підвищенню сексуальної активності. До них відносяться: спаржа, артишоки, шоколад, мигдаль, устриці. Приготуйте коханій людині вечерю з використанням цих продуктів, і незабутня ніч вам забезпечена. Цей спосіб діє для обох статей. А запах кориці надає потужний збудливу дію на чоловіків.

Купіть собі парфуми з феромонами або просто гарні парфуми, аромат яких вам дуже подобається. Поки точно не доведена ефективність феромонів в різних косметичних засобах, але приємний запах в будь-якому випадку підвищує сексуальність і привертає увагу.

Одягайтеся сексуально. Вважається, що на чоловіків збудливо діє червоний колір, так як це пов'язано з мисливським інстинктом. Показуйте достоїнства свого тіла: жінки з гарними грудьми можуть носити одяг з декольте, зі стрункими ногами - міні-спідниці. Чоловікам теж варто ставитися до одягу серйозніше і вибирати моделі, які підкреслюють рельєф тіла.

Теги: активність, збільшення, сексуальність

Секс і гігієна: поради венеролога

% Світлана Карбишев, автор JustLady. % % %
���� � �������: ������ ����������
% Більшість молодих людей вважає себе охайними і відповідальними в ліжку. Але насправді, гігієна в сексі - це не тільки похід в душ перед тим, як лягти в ліжко. Як правильно дотримуватися правил секс-гігієни, щоб секс приносив тільки радість і задоволення, знає далеко не кожен.
% Статті за темою «Секс і гігієна: поради венеролога» %
Секс і гігієна: поради венеролога
% Сексуальна гігієна: небезпеки та рекомендації %
Секс і гігієна: поради венеролога
% Особиста гігієна в інтимному житті %
Секс і гігієна: поради венеролога
% Милий, а де довідка від венеролога? %
Секс і гігієна: поради венеролога
% Інтимна гігієна для ідеальної жінки %

Щодня на популярних сайтах і в тематичних виданнях обговорюються найрізноманітніші питання про секс. Тепер можна з упевненістю сказати, що в 21 столітті секс є! Однак питань гігієни в сексі приділяється дуже мало уваги. Особливо це упускають молоді люди, яких більше цікавить, як здивувати дівчину різноманітністю поз і значним розміром своєї гідності. Кілька порад лікаря-венеролога будуть зовсім не зайвими навіть для тих, хто вважає себе дуже досвідченим в інтимі.

Елементарне правило, яке, на щастя, для багатьох стало обов'язковим - перед тим, як лягти в ліжко, прийміть душ. Активний або сидячий спосіб життя, тісна білизна, густе волосся в промежині, натирання одягу призводить до розмноження бактерій і появі специфічного запаху навіть у здорових людей. Митися потрібно м'яким милом або засобами для інтимної гігієни 1-2 рази на день.

Секс під час менструації можуть дозволити собі тільки постійні партнери, впевнені один в одному. Лікарі не рекомендують практикувати секс в цей період при випадкового зв'язку. У «критичні дні» шийка матки відкривається, що збільшує ризик проникнення інфекції ззовні і розвитку запалення. Також джерелом інфекції для чоловіка може стати і недостатньо чистоплотная дівчина.

Дуже рідко молоді люди використовує презерватив при оральному сексі, адже від цього знижується чутливість, та й присмак гуми в роті мало кому приємний. Але слід пам'ятати, що існують захворювання, при яких краще утриматися від оральних ласк. Це ангіна, скарлатина, карієс, герпес на губах, запалення верхніх дихальних шляхів, ГРВІ. Хвороботворні бактерії можуть привести до запальних захворювань сечостатевої системи і порушення мікрофлори.

Ні для кого не секрет, що анальний секс давно не є незвичайним видом статевих стосунків. Функцію прямого відділу кишечника все прекрасно представляють. У нормі слизова оболонка людей заселена великою кількістю кишкових бактерій. Тому лікарі настійно не рекомендують практикувати вагінальний секс відразу після анального. Краще всього використовувати презерватив або обмити статевий член проточною водою з милом.

І наостанок, стара проста істина - ніщо не захищає від хвороб, що передаються статевим шляхом так, як презерватив. Якщо ви сумніваєтеся в чистоті партнера, можна додатково після інтиму обробити статеві органи розчинами мірамістину або хлоргексидину. Вчасно подбайте про гігієну під час сексу, і тоді лікарям-венерологам не доведеться потім дбати про вас!

Теги: рада, гігієна, венеролог, охайність, секс