Біль під час сексу: причини і методи боротьби

% Світлана, автор JustLady. % % %
���� �� ����� �����: ������� � ������ ������
% Вся сила любові один до одного особливо сильно проявляється під час близькості. Однак іноді інтимне життя партнерів ускладнюється. Наприклад, коли статевий акт жінці доставляє не насолода і задоволення, а неприємні відчуття і навіть заподіює біль.
% Статті за темою «Біль під час сексу: причини і методи боротьби» %
Біль під час сексу: причини і методи боротьби
% Методи знеболювання пологів %
Біль під час сексу: причини і методи боротьби
% Болі в спині: причини і симптоми %
Біль під час сексу: причини і методи боротьби
% Біль у суглобах. Чому вона буває? %
Біль під час сексу: причини і методи боротьби
% Болі при місячних. Чому вони бувають і як з ними боротися %

Ситуації, коли дівчата уникають статевих актів або зводять їх число до мінімального, не так рідкісні. Тоді приходить усвідомлення, що з жінкою щось не так. Але насправді проблеми можна легко вирішити. Основних існує декілька.

Недостатньо мастила.
% У деяких випадках біль під час близькості може бути викликана короткою прелюдією. Іншими словами, дівчина не встигає збудитися, і в неї виробляється недостатня кількість мастила. Якщо попередні ласки зробити більш тривалими, від проблеми можна буде позбутися.

Однак не завжди відсутність мастила можна пояснити короткою прелюдією. Наприклад, при надмірному вживанні алкоголю і в період лактації її збільшення не дасть результату. Тоді ситуацію можна виправити, якщо використовувати спеціальні гелі-лубриканти, які можна придбати в аптеці.

Вагінальна інфекція.
% Викликати біль під час статевого акту можуть і різні захворювання, наприклад, молочниця, герпес, хламідіоз. Але, як правило, ці інфекції викликають так само свербіж і печіння, неприємні виділення з піхви. Щоб уникнути зараження партнера необхідно користуватися презервативом, а так само звернутися до фахівця для призначення лікування.

Підвищена чутливість.
% Піхва відрізняється великою чутливістю. І якщо креми, гелі та мило викликають навіть невелике роздратування, то при статевому контакті воно посилюється. Тому варто віддати перевагу мило без ароматичних добавок, а також вибирати нижню білизну переважно з натуральних тканин.

Гінекологічні проблеми.
% Якщо під час близькості жінка відчуває різкий гострий біль, то необхідно звернутися до фахівця. Причинами можуть бути кіста яєчника, міома матки, ендометріоз та інші захворювання. У кожному конкретному випадку потрібне особливе лікування.

Інфекція сечостатевого тракту.
% Коли в процесі статевого акту жінка відчуває біль між ніг або внизу живота або часті позиви до сечовипускання, це може бути ІМТ. У цьому випадку необхідно здати сечу на наявність інфекції, і, якщо діагноз підтвердиться, почати лікування, рекомендоване фахівцем.

Теги: час, біль, секс, акт, боротьба, метод, причина, відчуття

Що робить жінку не сексуальною

��� ������ ������� �� �����������
% Ретельно підібрана сукня з глибоким декольте, найніжніший аромат парфумів, дороге мереживну білизну. Всі ці атрибути сексуальності можуть в один момент втратити свою актуальність. І для цього не потрібно особливо старатися. Досить не оновити манікюр, не привести в порядок взуття або не подбали про свіжість волосся. Так, один тільки неправильний штрих може зіпсувати всю картину, яка так довго і старанно створювалася. Адже і не тільки недоглянута зовнішність здатна зруйнувати сексуальний образ жінки. Що робить жінку не сексуальною, і як не допустити наявність неправильних штрихів на своїй особистій картині сексуальності, знає жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Що робить жінку не сексуальною» %
Що робить жінку не сексуальною
% Що робить жінку сексуальною %
Що робить жінку не сексуальною
% Сексуальна активність: злети і падіння %
Що робить жінку не сексуальною
% Сексуальні риси характеру %
Що робить жінку не сексуальною
% Секрети сексуальної привабливості %

Чомусь жінки частіше цікавляться тим, як можна стати сексуальною, але зовсім забувають про те, що не окремо взяті риси характеру, предмети одягу або особливості поведінки змушують прискорено битися чоловічі серця. Взагалі чоловіки рідко можуть визначити, що конкретно їм подобається в жінках, вони бачать образ в цілому. Але от про те, що саме не подобається в жінці,що робить жінку не сексуальною, Зможе розповісти практично кожен чоловік.

Грунтуючись на чоловічих міркуваннях, можна навіть скласти рейтинг ознак жіночої не сексуально. Звичайно, доходити до абсурду, і слухати думку чоловіків, яким не сексуальними здаються, наприклад, блондинки, чи дівчини із зростанням менше 175 см і з розміром грудей менше третього, не потрібно, і навіть протипоказано. Але в основному представники сильної статі схожі в своїх уявленнях про те,що робить жінку не сексуальною.

Недоглянутість

Одне з перших місць в чоловічому рейтингу ознак несексуальними займає жіноча недоглянутість. Сюди можна віднести вже згадане відсутність манікюру та педикюру, брудне взуття і неуложенние (а в деяких випадках і давно не бачили шампуню) волосся. Перешкодити на шляху до серця красеня також можуть такі інтимні деталі, як наявність рослинності в недозволених місцях і неприємний запах. Дійсно, жінка з рослинністю на ногах і в пахвових западинах виглядає сьогодні більш ніж незвично, особливо поруч з чоловіком-метросексуалом, який винищив на своєму тілі практично все волосся, залишивши тільки новомодну борідку, про сексуальність або не сексуально якої, до речі, теж можна написати окрему статтю.

Що стосується запаху, то мова йде не тільки про запах поту. Сюди ж відноситься неприємний запах з рота, занадто настирливий і кричущий аромат парфуму, і так часто вловлює від сучасних красунь запах сигарет.

Шкідливі звички

До речі, про сигарети. Навіть палять чоловіки не люблять, коли курить жінка. Таке ж негативне враження справляють на представників сильної статі жінки, що зловживають алкоголем. Тому, перш ніж звернутися до сигарети або чергового келиху вина з думкою про те, що вони допоможуть розслабитися і не нервувати на побаченні, добре подумайте.

У скарбничку шкідливих звичок, які роблять жінку не сексуальною, також можна додати звичку сутулитися. Просто зверніть увагу на те, як жінка перетворюється, коли вирівнює спину. З віком ми розуміємо, що потрібно було слухатися батьків і вчителів, які змушували сидіти за партою рівно, але навіть зараз у нас є чудові інструменти для того, щоб перестати сутулитися. Заняття йогою і пілатесом можуть просто-таки змусити тримати спину прямо, а танцювальні заняття не тільки відкоригують поставу, але і зроблять більш сексуальною ходу. Так, до речі, деякі чоловіки на питання про те,що робить жінку не сексуальною, Відповідають однозначно: «несексуальна хода».

Зухвала поведінка

Завжди вважалося, що чоловіків відштовхують гучний жіночий голос і сміх. Практика ж показує, що це не завжди так. Є чимало жінок, які зовсім не тихо сміються і розмовляють, і при цьому мають масу шанувальників. Більше того, привабливість таких жінок для чоловіків цілком з'ясовна. Вони вважають їх веселими реготухами, що йдуть по життю легко і невимушено. Але чи можна говорити, що в цьому випадку привабливість дорівнює сексуальності? Навряд чи, і чоловіки самі ж зізнаються, що вважають сексуальним тихий, вкрадливий і спокійний жіночий голос.

Неправильно підібраний одяг

Саме неправильно підібрана для конкретної фігури одяг може збентежити чоловіків більше, ніж параметри фігури. Як відомо, серед чоловіків знайдуться і любителі худеньких і ті, хто віддає перевагу пишні форми. Але ось нікому не подобається, коли дуже худі ноги підкреслені надмірно облягаючими джинсами, а зайві сантиметри в області талії просто випадають з надто занижених брюк. Правильно підібрані брюки - це не бігова доріжка, і від зайвих сантиметрів вони не врятують. Але, все ж, вони можуть максимально підкреслити достоїнства, які є у кожної жінки, і приховати деякі недоліки.

Нічого занадто

Тонка грань між сексуальністю і розбещеністю або вульгарністю змушує в черговий раз замислитися, перш ніж надіти занадто коротку спідницю і розповісти не дуже пристойний анекдот. Сексуальна жінка повинна відчувати цю грань у всьому. А тепер, у часи переможної ходи пластичної хірургії, ще й у вдосконаленні власної зовнішності. Сперечатися про те, чи вважається сексуальної пишні груди з силіконовими імплантатами або губи, обсяг яких створений штучно, ми не будемо. Та й невдячна це справа, враховуючи безліч нюансів, таких, як медичні або естетичні показання до операції. Проте соціологи не заспокоює, і постійно намагаються з'ясувати у чоловіків, чи подобається їм штучна краса. Результати опитувань свідчать про те, що чоловіки в більшості своїй вважають за краще натуральні форми.

Прагнення перетворити себе в сексуальний об'єкт, перед яким ніхто не може встояти, може виражатися в розумній коригуванню власної зовнішності у випадку, якщо це так вже необхідно. Але завжди потрібно пам'ятати про ту саму грані між сексуальним і вульгарним, а іноді навіть смішним. Крім того, потрібно пам'ятати ще про один: так, штучні форми привертають увагу. Але чи вдасться його утримати?

І, нарешті, головне. Чоловік може робити вигляд, що зовсім не розуміє, про що говорить жінка, він може переконувати свою обраницю в тому, що вона абсолютно неправа щодо перебільшення розмірів своїх стегон. Але абсолютно кожен чоловік дуже тонко відчуває, як жінка ставиться до себе самої. І не тільки відчуває, але ще й починає ставитися так само. Саме тому найочевидніший відповідь на питання про те,що робить жінку не сексуальною, Криється у ставленні жінки до себе. А звідси вже «ростуть» всі інші ознаки що сексуальності. Адже, погодьтеся, жінка, по-справжньому вважає себе сексуальною, ніколи не дозволить собі виглядати недоглянутою, вести себе зухвало або, тим більше, зловживати використанням досягнень пластичної хірургії.

 Інна Дмитрієва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: атрибут, сексуальність