Проблеми в сексі: у чому причина?

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
�������� � �����: � ��� �������?
% Секс - це важлива частина відносин. І якщо в інтимному житті партнерів з'являються проблеми, це може послужити навіть причиною розпаду союзу. Якщо з близькістю у вашій парі не все гладко, постарайтеся розібратися, через що ж стався розлад у вашій сексуального життя.
% Статті за темою «Проблеми в сексі: у чому причина? » %
Проблеми в сексі: у чому причина?
% Криза в сексі: причини і пошуки вирішення проблеми %
Проблеми в сексі: у чому причина?
% Секс як причина розставання %
Проблеми в сексі: у чому причина?
% Сексуальна незадоволеність. У чому причина? %
Проблеми в сексі: у чому причина?
% Біль під час сексу: причини %

Психологічні причини

І для чоловіків, і для жінок важлива емоційна складова сексу. Крім фізичного задоволення, чималу роль відіграють почуття, які відчувають до партнера. Якщо любов пройшла, то навряд чи вам вдасться повернути колишню гостроту емоцій.

Часом при відсутності почуттів може виникнути навіть відраза до близькості з колись коханим партнером.

Перешкодою до отримання задоволення може стати перший невдалий сексуальний досвід. Найчастіше це відбувається з дівчатами, адже саме вони відчувають біль в той час, як статевий орган чоловіка розриває дівочу пліву. Проте перший невдалий секс може поселити сумніви і в душі хлопця, якщо його перша коханка виявилася не чуйною і висміяла його.

Проблеми у стосунках чоловіка і жінки також можуть викликати проблеми і в сексі. Якщо між подружжям стався конфлікт, то у них навряд чи вийде довіритися в ліжку один одному. Швидше за все, їм і зовсім не захочеться вступати в близькість.

Розбіжність темпераментів - одна з поширених причин розладу в інтимній сфері. Парам, в яких один з партнерів хоче сексу кілька разів на день, а іншому досить пари раз у тиждень, доводиться нелегко: хтось у будь-якому випадку буде почувати себе небажаною або використаним.

Фізіологічні причини

Причиною невдач в інтимному житті може стати сексуальна дисфункція. Жінка може страждати аноргазмией, чоловік - еректильною дисфункцією. Багато хто вважає ці хвороби чимось ганебним і не наважуються сказати про це своєму партнеру.

Проте в переважній більшості випадків дисфункції можна вилікувати за допомогою фахівців.

Секс може не приносити розрядки тому, що його учасники не підходять один одному за розмірами. Якщо у чоловіка довгий член, а у партнерки - коротке піхву, то жінка буде відчувати неприємні відчуття. При зворотному розкладі задоволення не отримає ніхто.

Оргазм неможливий без певної стимуляції статевих органів. Проблеми в сексі можуть виникнути в тому випадку, якщо ваш партнер безграмотний і не бажає це виправляти. Незнання ерогенних зон і невміння підлаштовуватися під потреби своєї половинки унеможливлюють отримання задоволення. Це є поширеною жіночої сексуальної проблемою.

Теги: причина, виникнення, проблема, секс

Як поліпшити свою карму

% Рябініна Наталія, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� �����
% Карма в перекладі від санскриту - «причина-наслідок, заплату, справа, дія, праця» - одне з основних понять в індійській релігії, вселенський причинно-наслідковий закон, згідно з яким праведні або гріховні дії людини визначають його долю, випробовувані їм страждання або насолоди. Людина повністю занурений в цей процес і змушений постійно стикатися з наслідками своїх минулих вчинків. Карма - це космічний закон справедливості.
% Статті за темою «Як поліпшити свою карму» %
Як поліпшити свою карму
% Як підвищити карму %
Як поліпшити свою карму
% Як поліпшити розумову пам'ять %
Як поліпшити свою карму
% Як поліпшити форму грудей %
Як поліпшити свою карму
% Кольоротерапія як спосіб поліпшити настрій %
% Для того щоб поліпшити свою карму, людина в першу чергу повинен зрозуміти, що в житті він повинен навчитися приносити користь людям. Потрібно уникати брехливих і нечесних людей, а в навколишніх бачити самого себе.%

Будь-яка проблема є випробуванням карми. І до тих пір, поки людина не позбудеться негативних емоцій, що виникають у важких ситуаціях, він не позбудеться кармічного кола і не зможе його порвати. Випробування триватимуть протягом усіх життєвих перевтілень душі.

Мета життя людини полягає в досягненні звільнення від усіх видів карми. Якщо ця мета не досягнута, то вважається, що народження в людській формі життя витрачено даремно. Найгіршою кармою є наша звичка турбуватися. Люди турбуються через дрібниці і прив'язуються до матеріальних речей. Прояви занепокоєнь є кармічні наслідками. Тому потрібно щиро каятися у вчинках, просити вибачення. Краще це робити щодня, можна взяти за звичку просити прощення за гріхи перед сном.

Людині, яка іде по шляху звільнення від кармічних оков, слід медитувати, співати мантри, правильно харчуватися, відвідувати храми, зберігати спокій в будь-якій ситуації, і коли його хвалять, і коли лають. Потрібно не піддаватися таким почуттям як хвилювання, жадібність, слава, гордість, гнів і страх. Направляти розум, розум і силу до звільнення, уникати уподобань.

У кожної людини свій шлях, свій обов'язок по відношенню до рідних, друзів, навколишнього світу і самому собі. Поведінка людини визначає його долю, його майбутнє, тобто карму. Залежно від поведінки можна знайти знання, благополуччя, позбутися страждань і поліпшити карму. Людина, що володіє духовними практиками, ніколи не стане жертвою хвороб.

Є ще один спосіб для поліпшення своєї карми. В Індії, в штаті Керала знаходиться найпівденніша точка континенту - мис Каньякумарі. Мис вважається точкою злиття трьох вод - Аравійського моря, Бенгальської затоки і Індійського океану. Це священне місце. Туди з'їжджаються туристи і паломники. Якщо скупатися в цій воді на сході або заході сонця, то можна змити з себе всі гріхи і, отже, очистити карму.

Теги: карма, звільнення

Як підвищити лібідо

% Bezumnaya greta, автор JustLady. % % %
��� �������� ������
% На початку взаємин всі відчуття переживаються гостро і яскраво, і здається, що з коханою людиною інакше бути не може, що так буде завжди. На жаль, час, звичка і побут знижують лібідо, і сексуальне бажання вже не відрізняється колишньої силою, натиском і багатством відчуттів. Однак лібідо можна підвищити і повернути гармонію у ваші стосунки.
% Статті за темою «Як підвищити лібідо» %
Як підвищити лібідо
% Як підвищити жіноче лібідо %
Як підвищити лібідо
% Як посилити чоловіче лібідо %
Як підвищити лібідо
% Як підстьобнути згаслі лібідо %
Як підвищити лібідо
% Як посилити лібідо %
% Втрата сексуального бажання у чоловіка, як правило, пов'язана з порушенням статевої функції - тут обов'язкове допомога фахівця. Для її відновлення необхідні виявлення причини, лікування захворювання і рекомендації лікаря.
% В силу того, що жіноче лібідо нерозривно пов'язане з емоціями і психологічним станом, то можливі причини зниження бажання у жінок, не пов'язані із захворюваннями.%

Однак у першу чергу необхідно звернути увагу саме на здоров'я.

Здоров'я

На зниження лібідо можуть вплинути порушення діяльності щитовидної залози і зниження рівня статевих гормонів. Такі захворювання, як ендометріоз, запалення придатків і інші захворювання органів малого тазу призводять до повної відсутності сексуального бажання. Жіночий організм намагається захиститися від поглиблюють стан факторів. Тому зверніть увагу на своє здоров'я, здайте кров на визначення рівня статевих гормонів і гормонів щитовидної залози. Звичайний аналіз крові також покаже, чи є в організмі запалення.

Жіночий організм крихкий і чутливий до стресогенним впливам. Знизити лібідо можуть такі чинники:

Стрес

Перевтома, хронічна втома, порушення сну, астенія не кращим чином впливають на вироблення статевого гормону. Постарайтеся нейтралізувати цю причину: більше спати, відпочивати і розслаблятися.

Сексуальний партнер

Можливо, вас перестав цікавити ваш партнер. Причому, не тільки сексуально: як співрозмовник, як супутник життя. Якщо ви зрозуміли, що не любите чоловіка - пошук засобів підвищення лібідо втрачає сенс.

Психологічні причини

Психологічні комплекси жінки при неправильному поводженні партнера часто стають причиною зниження сексуального бажання. Якщо ви з'ясували, що проблема криється саме в цьому, зверніться за допомогою до психолога. Як правило, такі проблеми вирішуються.

Неправильне харчування

Неправильне харчування і, як наслідок, проблеми з шлунково-кишковим трактом призводять до зникнення лібідо. Відрегулюйте харчування - це корисно не тільки для сексуального життя, але й для організму в цілому: більше води, фруктів, овочів, зернових.

Малорухливий, сидячий спосіб життя

Малорухливість призводить до ще меншої активності. Чим менше ви рухаєтеся, тим більше втомленою себе почуваєте. Почніть з елементарної зарядки, більше ходіть. Надалі спробуйте зайнятися фізкультурою або спортом: біг, басейн, ковзани, фітнес і т.д. Бадьорий і активний організм здатний на тривалі навантаження і з радістю відгукується на такі природні для людини потреби, як секс. Загальний хороший тонус організму - гарантія його повноцінного функціонування.

Медикаментозні препарати

Прийняті ліки часто пригнічують лібідо. Це можуть бути антидепресанти, протизаплідні таблетки, засоби від тиску. Уважно вивчайте інструкції і консультуйтеся з лікарем.

Теги: бажання, лібідо, зниження