10 ознак того, що тобі терміново потрібен секс

% Леля Ужегова, автор JustLady. % % %
10 ��������� ����, ��� ���� ������ ����� ����
% Одна з пісень гурту «Ундервуд» називається «Секс - це брудна справа». Насправді, справа це дуже корисне і необхідне, крім того, допомагає вирішити цілий набір дрібних проблем, з якими не виходить справитися ніякими іншими засобами. %
% Статті за темою «10 ознак того, що тобі терміново потрібен секс» %
10 ознак того, що тобі терміново потрібен секс
% Ознаки пологів %
10 ознак того, що тобі терміново потрібен секс
% Найбільш ранні ознаки вагітності %
10 ознак того, що тобі терміново потрібен секс
% Чому чоловікам секс потрібен більше? %
10 ознак того, що тобі терміново потрібен секс
% Секс не зовсім за власним бажанням %
% Депресія%

Згідно з науковими даними, тільки дельфіни і люди займаються сексом не лише заради продовження роду, а й для отримання задоволення. За задоволення в людському організмі відповідає гормон ендорфін. Це найкращі ліки при неврозах і затяжних депресіях. Якщо ви відчуваєте себе пригніченою, спустошеною, якщо навколишній світ перестав вас радувати, секс може стати найкращими ліками.

Зайва вага

Чи можна схуднути під час регулярних занять сексом - питання спірне. Вчені, наприклад, вважають, що не так вже й багато калорій спалюється під час статевого акту. Однак ви точно піднімете загальний тонус організму і зміцните м'язи всього тіла, так що скинути зайву вагу буде куди простіше.

Постійні болі

Зрозуміло, якщо у вас щось болить, то в першу чергу ви повинні звернутися до лікаря. Однак знайте, що під час сексу в кров викидається гормон окситоцин, який притуплює біль. Так що відмовка «у мене болить голова» абсолютно недоречна. Секс якраз і допоможе вам зняти цей біль.

Погана пам'ять і неуважність

Справа в тому, що заняття сексом покращують кровообіг у всьому тілі, в тому числі і в головному мозку. А це значить, ви почнете куди краще міркувати і концентрувати свою увагу.

Безсоння

Якщо ви страждаєте безсонням або просто довго і виснажливо засинаєте, а з ранку не відчуваєте себе відпочила, вам терміново потрібен регулярний секс. Крім того, що він кілька вимотує фізично, окситоцин, що викидається в кров під час оргазму дозволяє заснути швидко і міцно.

Поганий стан шкіри

Недарма кажуть, що якщо у підлітка на обличчі прищі, швидше за все, вони пройдуть, коли він почне займатися сексом. Справа в тому, що гормон прогестерон, що виробляється під час сексу, допомагає позбутися від дрібних недоліків шкіри. До речі, доведено, що старіння шкіри у людей, що регулярно займаються сексом, відбувається повільніше.

Недостатній тонус шкіри тіла

Крім цього, в процесі статевого акту виробляється колаген, який робить всього тіла більш гладкою, підтягнутою і пружною.

Слабкий імунітет

Імунітет у людей, що мають регулярні заняття сексом, набагато вище, тому що під час статевого акту виробляється куди більше антитіл. Ці люди рідше підхоплюють віруси і взагалі рідше хворіють.

Невдоволення розміром грудей

Під час сексуального збудження відбувається приплив крові до молочних залоз, у зв'язку з чим їх розмір може збільшитися, іноді на цілих 25%.

Низька самооцінка

Під час сексу жінка відчуває себе бажаною, спокусливою. Це прекрасно позначається на самооцінці - ви навіть відчувати себе почнете більш впевнено. Станете більш відкритою, розкріпаченої і полюбите себе.

Теги: користь, ознака, причина, секс

Як поводитися, якщо вас застали зненацька

% Geo, автор JustLady. % % %
��� ���� �����, ���� ��� ������� ��������
% Вас з коханою людиною перервали в розпал пристрасті, як себе вести в подібній ситуації? Малогабаритні квартири, хороша чутність, чужа бесстактность @. @ Часом залишитися наодинці з чоловіком не так-то просто.
% Статті за темою «Як поводитися, якщо вас застали зненацька» %
Як поводитися, якщо вас застали зненацька
% Як зняти різкий біль %
Як поводитися, якщо вас застали зненацька
% Як схилити чоловіка до сексу %
Як поводитися, якщо вас застали зненацька
% 8 головних речей, які завжди повинні бути у жіночій сумочці %
Як поводитися, якщо вас застали зненацька
% Як сказати начальнику "ні" %
% Ставитися до ситуації слід залежно від того, хто вас застав за приємним заняттям. Якщо це дитина, зберігайте незворушність. Спокійно попросіть малюка вийти, оскільки ви не одягнені. Або поскаржтеся, що ніяк не можете заснути, ворочаєтеся, крутіться @. @ Паніка або вимога негайно покинути кімнату змусять крихту думати, що він застав батьків за дуже нехорошим справою. І невідомо як це відіб'ється на ньому в майбутньому.%

Щоб більше не потрапляти, встановіть на двері спальні замок. А якщо спите з малюком в одній кімнаті, поставте ширму. Прослідкуйте, в який час дитина спить найбільш міцно, зазвичай це буває через півтори - дві години після засипання. Постарайтеся не шуміти, користуйтеся ванною, кухнею. Усамітнюватися можна не тільки в кімнаті.

Втручання рідних теж може затьмарити вашу інтимну близькість. Зайва тактовність в цьому питанні з вашого боку може призвести до того, що батьки все частіше і глибше будуть вторгатися в особистий простір. Почуттю незручності тут не місце, це їм має бути соромно за нетактовність. Розрядите обстановку який-небудь жартом. Подумайте, як урізноманітнити відпочинок батьків. Чим менше подій відбувається у них, тим більше їм цікава ваша життя.

Буває, що пристрасть захоплює на вечірці у друзів. У такі моменти не до думок про сторонніх, знайшли затишне місце - і відмінно! І раптом чийсь веселий вигук за спиною. Висловіть різке невдоволення безтактністю людини, може бути так ви його збентежило, і він швидко ретирується. Але так ви точно приховаєте незручність, не виправдовує і не намагайтеся вибачатися.

Чим впевненіше ви тримаєтеся, тим менше спокуса у людини іронізувати на тему ваших з чоловіком інтимних забав. Не варто боятися бути захопленим в момент пристрасті, важливо знати як до цього ставитися, щоб не відчувати почуття провини надалі. Така позиція дозволить зберегти гідний вигляд в будь-якій ситуації.

Теги: свідок, близькість

Як порушити хлопця по телефону: секрети зваблювання чоловіки

% Пластилінова ворона, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����� �� ��������: ������� ���������� �������
% Збудливо-млосним голосом і еротичним підтекстом фраз, прихованими напівнатяками на секс, описом частин свого тіла і інтимних деталей гардеробу - всім цим можна легко порушити коханого чоловіка по телефону. Головне - не перегинати палицю і вибирати відповідний момент, інакше можна нарватися на подив, нерозуміння і навіть грубість.
% Статті за темою «Як порушити хлопця по телефону: секрети зваблювання чоловіки» %
Як порушити хлопця по телефону: секрети зваблювання чоловіки
% Жіночі секрети зваблювання: посмішка, погляд і сльози %
Як порушити хлопця по телефону: секрети зваблювання чоловіки
% Секрети зваблювання великих коханок %
Як порушити хлопця по телефону: секрети зваблювання чоловіки
% Техніка флірту: 10 секретів зваблювання %
Як порушити хлопця по телефону: секрети зваблювання чоловіки
% Мистецтво і секрети зваблювання %

Як спокусити хлопця по телефону

Зваблення хлопця по телефону починається з вашого щирого бажання. Холодна скутість - а вона обов'язково відіб'ється у вашому голосі - навряд чи кого здатна порушити. А ось варто тільки чоловікові відчути себе бажаним, як він відразу ж відгукнеться на ваші «сигнали» (якщо, звичайно, обстановка йому дозволяє). Тому просто розслабтеся і спробуйте уявити собі наяву вашу приємну близькість з коханою.

Можна скільки завгодно повторювати найвідвертіші і викликають фрази, але якщо вони вимовляються монотонно і сухо, відштовхуючим, різким, а то й неприродно-писклявим голосом, ефекту не буде. І в той же час низький і грудний, сексуальний, м'який, загадковий і томний, з легкої хрипотою і придихом голос може будь-яку фразу зробити привабливою.

Важливо не тільки і не стільки те, що ви говорите, скільки збудливий тембр вашого голосу.

Отже, перш ніж почати ненав'язливо запрошувати хлопця до сексу, уточніть, в якому настрої і за яких обставин він знаходиться. Почніть діалог з питань, як у нього справи, чим він зайнятий і коли планує зустрітися з вами. Далі вже розвивайте телефонну розмову з хлопцем в бажаному для вас напрямку.

У мистецтві спокушання не обійтися без уміння тонко вести бесіду. Намагайтеся не суперечити чоловікові і продовжуйте його думки, задавайте навідні і уточнюючі питання, уважно слухайте. Це дозволить співрозмовникові на тому кінці дроту відчути себе вільно і впевнено.

Коли хлопець відчує себе розкуто, ви зможете делікатно перевести розмову в трохи більше відверте русло.

Що говорити дівчині по телефону, щоб хлопець збудився

Сексуальним голосом можна говорити все що завгодно, і навіть сама банальна фраза, сказана так, ніби ви нашіптує її на вушко сидить поруч з вами чоловікові, здатна придбати еротичний відтінок і розбурхати уяву партнера. Можна описувати подробиці колишньої ночі з ним або розповідати, яку білизну на вас зараз одягнуто. Згадайте, які стогони і зітхання ви мимоволі видаєте в ліжку під час сексу, і спробуйте їх повторити.

Якщо ви вирішили влаштувати хлопцю секс по телефону, майте на увазі, що занадто відверті фрази можуть і збентежити його. У цьому випадку дійте обережно і підводите до інтиму поступово. Говоріть про сексуальні речах ненав'язливо і як би між іншим - наприклад, натякніть на відсутність трусиків або згадайте про недавні ніжних дотиках хлопця. Напевно ваш співрозмовник зреагує на настільки витончені натяки і продовжить далі фантазувати в цьому напрямку.

Теги: чоловік, телефон, хлопець, секс, секрет, омана