Ти - ханжа або він - збоченець?

% Рижевласка, автор JustLady. % % %
�� - ����� ��� �� - ����������?
% Ваш чоловік ідеальний у ліжку - здається, він знає тисячу і один спосіб для досягнення вашого оргазму. Періодично він пропонує вам спробувати що-небудь новеньке. Почувши пікантні подробиці чергового привабливої ​​пропозиції, ви надовго впадаєте в ступор?
% Статті за темою «Ти - ханжа або він - збоченець? » %
Ти - ханжа або він - збоченець?
% Секс-іграшки: необхідність чи примха? %
Ти - ханжа або він - збоченець?
% Фастлав або секс на першому побаченні %
Ти - ханжа або він - збоченець?
% Інтимні стрижки: для себе чи для нього? %
Ти - ханжа або він - збоченець?
% Садомазохізм: страждання чи задоволення? %
% Давно відомо, що пристрасті і темпераменти у всіх різні. Те, що в сексі один вважає абсолютно нормальним, другий партнер може вважати брудним і абсолютно неприйнятним. У сексуальних іграх теж можна дотримуватися правил. Перелік допустимого в сексі залежить від виховання, моральних засад та особистих уподобань кожної людини. Часом вони виявляються настільки індивідуальними, що знайти однодумця не так-то просто.%

Якщо вам дістався чоловік, якого вельми цікавить те, що особисто ви вважаєте непотрібних і збоченням, знайте: він ніколи не відступиться від ідеї нав'язати вам свої принципи. Періодично він буде повторювати спроби зацікавити вас ідеєю, яка оселилася в його мозку. Якщо це садо-мазо, він постійно буде намагатися подарувати вам батіг чи прищіпки для сосків, якщо його заводить одна тільки думка про анальний секс, яка не знаходить у вас підтримки - він періодично буде намагатися як би «випадково» перейти від звичайного сексу до такого . Крики і скандали не допоможуть у цій ситуації - вони навіть можуть завдати непоправної шкоди вашим відносинам. Твердо усвідомивши, що ви проти його пропозиції, чоловік замислиться про те, що можна знайти партнерку, яка із захопленням його підтримає. Він може зважитися на зраду - і потім розбиту чашу любові вам буде дуже важко склеїти.

Якщо чоловік ображено називає вас ханжею, не поспішайте приймати це образа близько до серця. Можливо, він просто збоченець, і так він провокує вас на те, щоб ви довели йому свою «просунутість». Якщо він мріє про те, що в принципі могло б з вами статися з вашого дозволу, наприклад, про мінет, має сенс пересилити себе і спробувати хоча б один раз - заради коханого. Але якщо він пропонує свінгерство або розпечений віск в якості сексуальної гри, подумайте добре - а чи готові ви далі продовжувати відносини з таким чоловіком?

Теги: чоловік, перекручення, збоченець

Чому жінки не хочуть сексу

% Юлія Лог, автор JustLady. % % %
������ ������� �� ����� �����
% У більшості чоловіків часто виникає питання: чому жінка відмовляється від сексу, і як повернути пристрасть у відносини? Часом самі дами не розуміють, чому пропадає бажання інтимної близькості. І щоб не образити улюблених чоловіків, вони поступаються їх прохання і натиску, але при цьому не відчувають ні фізичного, ні морального задоволення.
% Статті за темою «Чому жінки не хочуть сексу» %
Чому жінки не хочуть сексу
% Чому жінки імітують оргазм %
Чому жінки не хочуть сексу
% Чому чоловіки втрачають інтерес до сексу %
Чому жінки не хочуть сексу
% Чому чоловік не хоче сексу %
Чому жінки не хочуть сексу
% Сексуальне байдужість. Чому жінки бувають фригидни? %
% Так уже склалося в процесі еволюції, що представниці слабкої половини людства не можуть говорити прямо про свої труднощі, а сильна половина часто не обтяжує себе розбором жіночих настроїв. Набагато легше розлютитися або образитися, ніж зрозуміти причину відмови. А винуватцями жіночого небажання можуть бути настрій дівчини, її темперамент, відносини між партнерами, конкретна ситуація або ж чоловічі вміння і навички. Якщо хоча б раз жінка зазнала насильство будь-якого роду (фізичне, моральне, психологічне), то вона буде намагатися уникнути дискомфорту різними способами. Звідси і виверти і вигадування причини для відмови від близькості, наприклад, сварки перед сном, образа і багато іншого.%

Підставою для утримання може бути і фізіологічний стан жінки. Наприклад, банальна втома. Адже, крім своєї роботи їй доводитися піклуватися і про господарство: прибирання, готування, прання і т.д., скрізь треба встигнути і все зробити. І до вечора у пані просто не залишається сил для задоволення бажання чоловіка. Дана ситуація не безнадійна, але за умови, якщо чоловік буде допомагати своїй половині з домашніми клопотами.

Ще одним приводом для ухилення є погане самопочуття. Коли підвищена температура, болить горло, спина, голова - тут дійсно не до сексу. Вихід один: треба лікуватися. Погано якщо хвороба є хронічною і використовується як маніпуляція. З одного боку вимога особливої ​​турботи, співчуття і розуміння, а з іншого боку постійний відмова від інтимної близькості, чоловік може не витримати такого тиску і знайти іншу, здорову дівчину.

Іноді причиною небажання бувають неприємні відчуття під час статевого акту: біль, внутрішнє неприйняття способів або позицій, вимовлені слова і т.п. В даному випадку близькість не приносить задоволення і сприймається як насильство. Замість того, щоб страждати, мучитися і ухилятися від сексу, краще коректно (щоб не образити) розповісти про свої відчуття партнера і разом з ним знайти вихід.

Пристрасть вщухає і при занадто частому сексі. Він втрачає новизну, інтригу і стає свого роду щоденним ритуалом, як умивання або чищення зубів. Повернути колишню радість від сполучення допоможе зменшення частоти зносин та підвищення якості сексу різними способами (рольові ігри, створення романтичної обстановки та ін.).

Відсутність бажання і пов'язані з цим труднощі носять тимчасовий характер. Варто тільки відверто поговорити з партнером, розібратися в причинах і усунути дратівливий чинник, як на зміну відмов, прийде пристрасть.

Теги: причина, близькість, секс, жінка

Які бувають поцілунки: від братньої любові до гарячої пристрасті

% Kathy, автор JustLady. % % %
����� ������ �������: �� �������� ����� �� ������� �������
% Пристрасний поцілунок любові, ніжний поцілунок матері, братський поцілунок однополчан, милий поцілунок дитини - в світі величезна кількість поцілунків, які несуть в собі певний сенс, але кожен з них виражає конкретне почуття, яке не зможуть висловити ніякі слова.
% Статті за темою «Які бувають поцілунки: від братньої любові до гарячої пристрасті» %
Які бувають поцілунки: від братньої любові до гарячої пристрасті
% Різні знаки Зодіаку: хто як цілується %
Які бувають поцілунки: від братньої любові до гарячої пристрасті
% Секрети поцілунків %
Які бувають поцілунки: від братньої любові до гарячої пристрасті
% Значення поцілунків %
Які бувають поцілунки: від братньої любові до гарячої пристрасті
% Чим корисні поцілунки %

Поцілунок турботи і любові

Навіщо люди цілуються? Немає точної відповіді на це питання. По-перше, це неймовірно приємно, а по-друге, за допомогою поцілунку люди передають свою турботу і любов. Поцілунок - це свого роду культура, якої вчать з дитинства. Так дитина, яка тільки з'явилася на світ, отримує свій перший поцілунок матері. Таким чином вона виражає свою безмірну любов. Коли дитина підростає, він через поцілунок показує мамі, як сильно її любить.

Любов і поцілунки пов'язані воєдино. Адже поцілунки без любові неможливі. Люди, цілують один одного, обов'язково повинні відчувати один одному певну симпатію. Тільки такі поцілунки можуть принести справжнє задоволення і позитивні емоції. Для закоханих перший поцілунок - це чарівний момент, який вони пам'ятають все життя. Крім того, подібна подія сприймається як початок романтичних відносин.

Під час поцілунку відбувається справжня хімічна реакція. У цей момент люди обмінюються жирами, білками і солями. Крім того, з поцілунком передається величезна кількість бактерій. Але 95% з них не завдадуть шкоди організму.

Такі різні, але дуже приємні

Які бувають поцілунки? На це питання відповіли вчені, які придумали спеціальну класифікацію поцілунків. На їхню думку, існують різні поцілунки. Отже, які є поцілунки - братський, споріднений, дружній, поцілунок примирення, вітальний і прощальний, любовний, еротичний або пристрасний, дипломатичний.

Чи існує психологія поцілунку? Для кожного вона своя. Хтось цілує близьких людей, віддаючи данину традиціям. А для когось це неймовірне початок пристрасної ночі. До речі, еротичні поцілунки прийнято вважати прелюдією для інтимних відносин.

Світовий рекорд по пристрасним поцілунків поставили закохані з Чикаго. Їх ласки тривали 17 діб 10 годині 30 хвилин.

Найяскравіший поцілунок - французька, під час якого партнери використовують не тільки губи, але і язик. Поцілунок без мови називається поцілунком взасос. Але яким би не був ваш поцілунок, ніколи не займайтеся цим без любові. Тільки поцілунок коханої людини принесе вам масу позитивних емоцій.

Теги: людина, любов, пристрасть, поцілунок