Секс-мова: як навчитися розуміти чоловіка в ліжку?

% Олександра Максимова, автор JustLady. % % %
����-����: ��� ��������� �������� ������� � �������?
% Гармонія в інтимних відносинах є гарячим бажанням розсудливих людей, для яких сексуальне благополуччя - вельми значуща сфера життя. Оскільки дуже часто душевну рівновагу, хороше самопочуття і навіть робочий настрій безпосередньо залежать від задоволеності в плані сексу, важливо знати, якими засобами досягається гармонія. %
% Статті по темі «Секс-мова: як навчитися розуміти чоловіка в ліжку? » %
Секс-мова: як навчитися розуміти чоловіка в ліжку?
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %
Секс-мова: як навчитися розуміти чоловіка в ліжку?
% Ініціатива в ліжку карна? %
Секс-мова: як навчитися розуміти чоловіка в ліжку?
% Головні помилки жінок в ліжку %
Секс-мова: як навчитися розуміти чоловіка в ліжку?
% Як розкріпачитися в ліжку %
% Мова сексу різноманітний. В інтимному спілкуванні використовуються слова, міміка, жести, пози, дотики, запахи, смаки, одяг, особлива обстановка ... Навіть книги та фільми. Крім того, секс-мову вкрай індивідуальний, і, до розчарування відмінниць, неможливо вивчити його раз і назавжди. Адже кожен висловлює свої почуття по-своєму і до того ж по-різному в різні періоди свого життя. Але чим краще пара знає про сексуальні запитах один одного, тим імовірніше, що їх близькість буде досконалою.%

Процес вивчення такої мови хвилюючий і захоплюючий, і використовувати при цьому можна самі різні способи і прийоми.

Розмовляти

Це найпростіший і найрезультативніший шлях. Запитайте партнера про його переваги: ​​які духи, кольору, одяг, білизна здаються йому найбільш хвилюючими? Яка обстановка розташовує до інтиму? І - якщо дозволяє ступінь близькості, звичайно - які пози і ласки він любить найбільше? І обов'язково у відповідь поділіться своїми вподобаннями. Адже хороший секс - це коли добре обом.

Спостерігати

Під час сексу (і не тільки) помічайте реакцію свого партнера на різні слова, фрази, дотики, жести, пози, антураж і т.п. Якщо бути досить уважною, навіть ледь помітний блиск в його очах може багато чого розповісти.

Експериментувати

Пробуючи нове, можна багато чого довідатися про свою половинку. Та й про себе теж. Тільки тут необхідно враховувати готовність партнера: надто сміливі і відверті експерименти, особливо на початковій стадії відносин, можуть і налякати. Розумніше діяти плавно.

Відчувати

Це, мабуть, головна умова успішного осягнення мови любові. Налаштовуючись на хвилю партнера і прислухаючись до власних відчуттів, можна поступово почати по-справжньому розуміти, чого саме він хоче і як найкраще це йому дати. Варто довіритися інтуїції, адже секс - її сфера.

І, нарешті, важливо не забувати про те, що все змінюється, і нормальний розвиток сексуальних відносин - це саме шлях змін. Те, що подобалося рік тому, може вже не викликати колишнього захвату, тоді як представлявшееся раніше немислимим - тепер в порядку речей. Змін боятися не варто, гнучко слідуючи за ними, жінка навряд чи скаже, що її сексуальне життя нудна й одноманітна.

Теги: мова, ставлення, життя, постіль, секс, чоловік

Найнадійніші способи запобігання від вагітності

% Karmela, автор JustLady. % % %
����� �������� ������� ������������� �� ������������
% Вибираючи засоби контрацепції, слід враховувати такі критерії, як надійність, зручність використання і наслідки застосування. Також попередньо рекомендується порадитися з лікарем-гінекологом, який допоможе вам у виборі з урахуванням індивідуальних особливостей вашого організму.
% Статті за темою «Найнадійніші способи запобігання від вагітності» %
Найнадійніші способи запобігання від вагітності
% Сучасні способи запобігання: який обрати? %
Найнадійніші способи запобігання від вагітності
% Контрацепція після пологів %
Найнадійніші способи запобігання від вагітності
% Міфи про оберігання від вагітності %
Найнадійніші способи запобігання від вагітності
% Запобігання від небажаної вагітності: екстрена контрацепція %
% Якщо ви займаєтеся сексом з малознайомою людиною або просто ще не плануєте заводити дітей, слід обов'язково подбати про відповідний метод контрацепції.%

До природних методів запобігання відносять перерваний статевий акт, розрахунок безпечних днів і спринцювання. З одного боку вважається, що вони дуже надійно захищають від небажано вагітності, але з іншого, не можна стовідсотково гарантувати, що вони спрацюють саме у вас. Основою природної контрацепції є виключення можливості запліднення жіночої яйцеклітини чоловічим сперматозоїдом. Таким чином, перериваючи статевий акт, займаючись сексом тільки не в дні овуляції або (і) промиваючи піхву розчинами лікарських трав після статевого акту, можна спробувати запобігти вагітності. Однак ці методи прийнятні тільки для жінок з ідеальним менструальним циклом або для тих, хто в разі настання незапланованої вагітності готовий народжувати.

Найнадійнішим, мабуть, можна вважати бар'єрний спосіб контрацепції з використанням презерватива. Тим більше що він дуже зручний для тих, хто епізодично займається любов'ю. Але і тут не можна гарантувати 100% захист. Проблеми можуть виникнути в тому випадку, якщо презерватив неправильно надітий, що може призвести до його пориву або спадання прямо під час статевого акту. Щоб цього уникнути, обидва партнери повинні уважно ознайомитися з інструкцією по використанню контрацептиву.

Контрацепція за допомогою свічок, таблеток, кремів і т.п., які вводяться в піхву жінки безпосередньо перед статевим актом, підходить жінкам, які ведуть активне статеве життя. Дані кошти виготовляються з хімічних речовин спермицидов, яке мають властивість руйнувати сперматозоїди. Мінусом такого способу запобігання вагітності є короткочасний ефект, тому застосовувати їх слід чітко за інструкцією. Рекомендується поєднувати сперміциди з презервативами, що дає найбільш надійний результат.

Комбіновані оральні контрацептиви (КОК) є найпоширенішим способом запобігання від вагітності у жінок з постійним статевим партнером. Протизаплідні таблетки містять певні дози гормонів, які пригнічують овуляцію. При дотриманні всіх правил їх прийому цей метод можна вважати найбільш ефективним, але небажаним для жінок, які не впевнених у своїх партнерах, так як оральні контрацептиви не захистять вас від статевих інфекцій.

Теги: спосіб, використання, контрацептив, контрацепція, запобігання, засіб, вагітність

Секс-табу: 3 речі, які не можна робити в ліжку!

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
����-����: 3 ����, ������� ������ ������ � �������!
% Щоб партнеру подобалися заняття любов'ю, дуже важливо вміти придушити в собі егоїзм і постаратися зробити приємне коханій людині, зрозуміти, що саме він віддає перевагу в сексі. Але виконання цього правила часто буває недостатньо: є цілий ряд помилок, які жінки іноді здійснюють під час занять любов'ю.
% Статті по темі «Секс-табу: 3 речі, які не можна робити в ліжку! » %
Секс-табу: 3 речі, які не можна робити в ліжку!
% Секс-табу: речі, які не можна робити в ліжку %
Секс-табу: 3 речі, які не можна робити в ліжку!
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %
Секс-табу: 3 речі, які не можна робити в ліжку!
% Головні помилки жінок в ліжку %
Секс-табу: 3 речі, які не можна робити в ліжку!
% Ігри в ліжку %
% Любов і біль
% Одне з найважливіших секс-табу - це спроба займатися любов'ю навіть при виникненні неприємних відчуттів. Часом жінки розцінюють секс як свій обов'язок, як щось, що потрібно витерпіти. Вони не зупиняють чоловіка, якщо він дозволяє собі грубі ласки. Більш того, деякі жінки здатні змушувати себе займатися сексом навіть за наявності захворювань, які можуть перетворити статевий акт на справжні тортури. Робити цього не можна ні в якому разі. По-перше, це може призвести до розвитку захворювань. По-друге, саме частий болючий секс нерідко стає причиною жіночої фригідності. Заняття любов'ю втрачають свою привабливість, а це не тільки неприємно, але й загрожує частими стресами, погіршенням фізичного і психічного стану і відносин з чоловіком.%

Бовтанки проти тихонь
% Друге табу стосується як тих, хто дуже балакучий в ліжку, так і тих, від кого чоловік не може добитися навіть ледве чутного стогону насолоди. І те, і інше неприпустимо. Постійна балаканина відволікає і викликає у чоловіка роздратування, навіть якщо жінка говорить щось приємне і збудливу. Ще гірше, якщо вона раптом під час занять любов'ю просить купити їй шубку, нагадує про необхідність зробити ремонт і взагалі говорить про речі, які не мають ніякого відношення до сексу. Інша крайність - гробове мовчання. Чоловік може почати всерйоз сумніватися в собі, якщо його партнерка навіть у момент кульмінації старанно стискає губи і не видає ні звуку. Не соромтеся своїх емоцій, проявляйте їх.

Секс на мінному полі
% Краще взагалі відмовитися від занять любов'ю, ніж мучити партнера причіпками. Іноді жінки бояться, що чоловік помне їх плаття, зіпсує макіяж та зачіску та ін. У підсумку до чого б партнер ні доторкнувся, обов'язково отримає догану. В результаті чоловікові доводиться думати не про те, як принести задоволення коханої, а на те, як не зачепити жодне з заборонених місць. Це нервує і в кінцевому підсумку веде до погіршення відносин, а також до небажання чоловіка займатися любов'ю з конкретною жінкою.

Теги: річ, любов, секс