Як стати секс-бомбою за п'ять днів: докладна інструкція

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ����� ����-������ �� ���� ����: ��������� ����������
% Є кілька привабливих образів, які хочуть приміряти на себе жінки, щоб спокушати чоловіків і керувати ними. Секс-бомба, жінка-вамп, фатальна красуня - кожна знаменита актриса має риси якогось із цих персонажів. Але голлівудським дівам допомагають відповідати образу гримери, стилісти, модні дизайнери та їх акторський талант. Звичайна дівчина може розвинути свою жіночність і еротизм, змінити свій імідж, щоб буквально за п'ять днів стати карколомної секс-бомбою.
% Статті за темою «Як стати секс-бомбою за п'ять днів: докладна інструкція» %
Як стати секс-бомбою за п'ять днів: докладна інструкція
% З скромниці в секс-бомби %
Як стати секс-бомбою за п'ять днів: докладна інструкція
% Урок стилю від Кайлі Міноуг %
Як стати секс-бомбою за п'ять днів: докладна інструкція
% Христина Хендрікса: тіло як доказ %
Як стати секс-бомбою за п'ять днів: докладна інструкція
% Як можна передбачити свою долю %
% Перший день%

Якщо у вас лише кілька днів на те, щоб зробити свій образ сексуальним і привабливим, почніть з того, що знайдіть зображення тих жінок, яких вважаєте відповідними ідеалу. Одні дівчата прагнуть бути схожими на Мерилін Монро з її жіночними формами, інші вважають еротичним силует жінки-підлітка Кейт Мосс.

Але секс-бомба - це скоріше внутрішнє відчуття себе, ніж зовнішнє відповідність параметрам 90-60-90. Тому на фотографіях привабливих жінок звертайте увагу на вираз їхніх облич, на погляд, на посмішку. При створенні образу не можна втратити з виду навіть саму мікроскопічну дрібниця. Відзначте, як одягається секс-бомба, стан її волосся, стиль макіяжу, моделі взуття.

У цей перший вам потрібно приміряти на себе образ фатальної жінки і зрозуміти, чого ж вам не вистачає. Дуже важливо відпрацювати свої манери, щоб вони не були вульгарними, адже справжня секс-бомба - це не «нічний метелик» з узбіччя.

Другий день

В даний момент для вас найважливішим буде набуття чуттєвості і відчуття своєї еротичності. Цьому допоможе якісне сексуальну білизну. Обов'язково вибирайте комплект з приємною тканини, до якої хочеться торкатися. Усвідомлення того, що на вас надіто красиву білизну, розкріпачує, адже вам не соромно буде роздягнутися.

Третій день

Цей день краще присвятити зовнішніх змін і шопінгу. Перемерьте в магазинах все жіночні сукні, адже секс-бомба носить тільки спідниці. Саме вони надають образу якусь доступність і витонченість одночасно. Сама можливість швидкого спонтанного сексу збуджує чоловіків надзвичайно. Зайдіть в салон краси і поясніть майстрам, якою ви хочете вийти звідти.

Четвертий день

Спробуйте розкрити себе, граючи і репетируючи свою роль перед дзеркалом. Міміка, жести, вираз обличчя, ваблять погляди - дивіться на себе і оцінюйте з точки зору чоловіків. Щоб запам'ятати різні образи, вам потрібно буде організувати фотосесію у хорошого професіонала. Перегляньте отримані знімки, напевно ви виявите досить цікаві кадри. Порівняйте ваші картки і фотографії красунь, які ви відклали в перший день.

П'ятий день

Пора виходити в люди! Приймайте овації, компліменти, квіти та номери телефонів шанувальників.

Теги: образ, бомба, секс, жінка

Як дізнатися, чи хоче він від вас дітей

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� ������, ����� �� �� �� ��� �����
% Практично кожна дівчина, яка складається в серйозних відносинах з молодою людиною, рано чи пізно замислюється про дитину, адже першорядна жіноча місія полягає в тому, щоб подарувати життя маленькій людині. Як же дізнатися, чи хоче коханий чоловік від вас дітей чи ні?
% Статті за темою «Як дізнатися, чи хоче він від вас дітей» %
Як дізнатися, чи хоче він від вас дітей
% Як зрозуміти, що хлопець закохався? %
Як дізнатися, чи хоче він від вас дітей
% Як дізнатися, чи підходить чоловік на роль чоловіка? %
Як дізнатися, чи хоче він від вас дітей
% Як дізнатися, чи можу я мати дітей %
Як дізнатися, чи хоче він від вас дітей
% Чи варто розповідати чоловікові про «своїх колишніх» %
% Закоханий чоловік, наміри якого серйозні, обов'язково хоча б раз, але обмовиться про те, що хоче стати батьком вашого спільного дитини. Можливо, він скаже про це не напряму, а натякне. Наприклад, запитає, на кого, на вашу думку, більше буде схожий малюк - на нього або на вас. Важливо не пропустити таку інформацію. Вона вказує на те, що він бачить ваше спільне майбутнє і розглядає вас не тільки як тимчасовий подруги.%

Якщо ж ваш улюблений жодного разу не обговорював тематику продовження роду, включіть винахідливість і запитайте про його плани на майбутнє щодо дітей. Дізнайтеся, в якому віці він хотів би стати батьком, і якого рівня матеріальної забезпеченості він бажає досягти перед цим відповідальним кроком. Намагайтеся уникати прямолінійності, нехай ваша мова звучить просто і ненав'язливо, інакше він може злякатися і неадекватно відреагувати. Завжди враховуйте вік вашого обранця. Якщо він ще молодий, можливо, він не замислюється про перспективи батьківства. Зазвичай представники сильної статі вперше замислюються про дітей, коли вони вже отримали освіту, домоглися професійної стабільності, заробили грошей на житлоплощу і машину, Нагулялися і встигли втомитися від розваг і неробства. Словом, найчастіше це відбувається в досить зрілому і обдуманому віці.

Крім того, ви завжди можете дізнатися про його плани, використовуючи напівнатяки. Наприклад, розкажіть йому про те, що ваші знайомі стали батьками і чекайте його реакції. Уважно вислухайте, що він скаже на це. Скоріше всього, він висловить своє справжнє ставлення з приводу народження і виховання дітей.

Гуляючи з ним на вулиці, звертайте увагу на те, як він дивиться на малюків і що при цьому говорить. Важливо, щоб ваше ставлення до дітей сходилося, щоб у вас були спільні цілі на спільне майбутнє. Ні в якому разі не квапте його, якщо ви вже готові до батьківської місії, а він - ні. Пам'ятайте, що всьому свій час. Поспіх в питанні життя маленької людини може обернутися плачевними наслідками.

Теги: дитина, батько, намір, чоловік

Секс заради кар'єри

���� ���� �������
% Анекдоти про секретарок широкого профілю давно набили на зубах. Тим не менш, цей стійкий стереотип підтримується сьогодні оголошеннями типу: Потрібна дівчина на посаду секретаря-референта, вік - 18-25 років, ефектною зовнішності, зріст, вага .... і так далі по тексту. Не викликають сумніву основні обов'язки такого співробітника. Жіночий журнал JustLady пропонує розібратися, чи виправданий секс заради кар'єри, і чи тільки горезвісні секретарки отримують дивіденди від сексу з начальником.
% Статті за темою «Секс заради кар'єри» %
Секс заради кар'єри
% Секс заради кар'єри %
Секс заради кар'єри
% Секс на роботі: бути чи не бути? %
Секс заради кар'єри
% Сара Джессіка Паркер в ролі мами %
Секс заради кар'єри
% Секс - те, що лікар прописав %

Чомусь більшість з нас упевнено, щосекс з начальником - Чисто жіночий спосіб просування службовими сходами. Проте дані опитувань показують, що піти на такі жертви готові не тільки жінки, а й чоловіки.

Причому кількість жінок, готових на секс з начальником шокувало навіть самих дослідників: за даними опитувань на це погоджуються три чверті жіночої аудиторії. Чоловіки вели себе цнотливі, з них лише п'ята частина відповіла на питання ствердно.

Дуже цікаві дослідження з питаннясексу заради кар'єри, Які в недалекому минулому були проведені італійськими фахівцями. Ними було опитано близько 700 чоловіків. У процесі з'ясувалося, що вступати в інтимні стосунки з начальницею погодилися б більше 30% опитаних. Близько чверті чоловіків навіть заявило про свою готовність до тривалих відносин з босом, якщо це обіцяє довгострокові вигоди.

50% беруть участь в опитуванні чоловіків у віці від 18 до 35 років, відзначили, що самі вони нічого подібного робити б не стали, але дуже добре розуміють тих, хто зважився насекс заради кар'єри.

���� � �����������
% Серед основних причин, по яких чоловіки готові напружити уяву, лідирує, звичайно, кар'єрний ріст. Заради цього поступляться принципами більше третини опитаних. На другому місці - підвищення зарплати, за це готові «постраждати» близько 30% підлеглих. Близько 20% готові на секс з жінкою-начальником просто заради якихось поблажок і доброзичливого ставлення, 14% підуть на це в розрахунку на щедрі подарунки.

Дослідження проводилося серед різних соціальних верств, і ці показники теж виявилися досить цікавими. У лідери вибилися службовці та державні чиновники, серед тих і іншихсекс заради кар'єри вважають виправданим більше 20%. Не сильно відстали представники робочих шарів і, так званих, «вільних професій», з них згодні на секс з начальником 18% і 15% відповідно.

Журналісти набрали трохи більше 10%. Самі ж начальники і чиновники, по всій видимості, особливої ​​вигоди в цьому не бачать, погодилося б на секс заради кар'єри тільки 7%. І самими цнотливими виявилися викладачі вищих навчальних закладів, які набрали всього 3%.

Майже 90% чоловіків підлеглих зізналися, що відмовилися б від сексу відразу, як отримають очікувану вигоду, і майже всі заявили, що ні за що не проговорилися б про це своїй другій половині.

Так що,секс заради кар'єри не тільки жіноча «привілей», хоча жінки йдуть на це частіше і охочіше. Одні виправдовують це тим, що за їх переконанням кар'єру без сексу зробити взагалі неможливо, інші говорять про те, що якщо начальник загалом-то приємна людина, то чому б і не отримати зайву вигоду.

Є думка, що секс з начальником - мало не норма, і слідувати їй повинна кожна ділова сучасна жінка. Аргументи у всіх випадках майже однакові: отримати жадане чесною працею набагато важче, ніж за допомогою сексу. До того ж «всі ми дорослі люди і розуміємо, що мова йде про секс, а не про кохання».

Більшість, як чоловіків, так і жінок, інтимні стосунки з начальством, власне і за секс-то не вважають - так, якийсь ритуал для отримання бажаного. І вже звичайно важко знайти серед них тих, хто вважав бисекс заради кар'єри зрадою.

Так наскільки ж виправдані такі жертви? Як показує практика, тут багато як позитивних, так і негативних моментів. До позитивних можна віднести досягнення мети, тієї, заради якої все і затівалося. У навантаження до цього, якщо начальник людина порядна, можна придбати і багато інших великих і дрібних вигод.

Таких, наприклад, як підвищення зарплати, поїздки з начальником, в тому числі і за кордон, відпустку у зручний час і до нього путівку в хороший санаторій. Також до вас навряд чи будуть чіплятися по дрібницях і звинувачувати у всіх гріхах, начальник буде милий і усміхнений ... поки ви чудово виглядаєте і справляєтеся зі своїми «основними» обов'язками.

З мінусів, абсолютно природні насмішки і косі погляди колег. Хоча деяка їх частина, яка сама б не відмовилася від подібних привілеїв, можливо, визнає вас розумною і щасливої.

Ніхто не стане помилятися щодо ваших професійних здібностей. Навіть якщо ви чогось варті насправді і досексу з начальником вдалися тільки для того, щоб вас швидше помітили і просунули, то з моменту вступу в інтимні стосунки з босом вам приклеять ярлик ні на що не здатною, нікчемною особистості, яка вміє прокладати собі шлях тільки «відомим місцем».

Неважко собі уявити, що станеться, коли ви втратите «форму» або начальника знімуть (як варіант, переведуть в інше місце). У таких випадках вас, швидше за все, тут же «з'їдять» колеги, причому більше всіх намагатися будуть ті, хто ласкавіше всього посміхався у вашу бутність фавориткою боса.

Однак у вас є шанс зберегти обличчя і гідність, якщо ви вчасно відчуєте зміни і встигнете перейти на іншу роботу. Бажано знайти таку, де вас ніхто не знає. Хороший начальник, в подяку за ваше минуле завзяття, може бути, навіть замовить за вас слівце.

З усього вищесказаного кожен повинен робити висновки сам. По-моєму важко вирішити щось однозначно, особливо тим, хто поділяє секс і любов і не бачить великого гріха всексі заради кар'єри. І все ж, на мій погляд, вигідніше заслужити підвищення хорошою роботою і бездоганним виконанням обов'язків.

А бідних секретарок давно пора дати спокій ....

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: кар'єр