Як бути, якщо коханий далеко

% Анастасія Іванова, автор JustLady. % % %
��� ����, ���� ������� ������
% Все більше пар дізнаються по собі, що значить жити в розлуці. Гостьові шлюби, робота, вимушені обставини та багато іншого - все це причини відносин між людьми на відстані. Багато хто скаже відразу, що такий союз приречений, але завжди є можливість зберегти почуття в розлуці. %
% Статті за темою «Як бути, якщо коханий далеко» %
Як бути, якщо коханий далеко
% Улюблений парфум: як продовжити запах %
Як бути, якщо коханий далеко
% Подарунок коханому чоловікові %
Як бути, якщо коханий далеко
% Якщо чоловік зраджує %
Як бути, якщо коханий далеко
% Любов на відстані. Можливо? %
% Якщо коханий далеко, налагодьте з ним постійний зв'язок. Сьогодні майже у кожного є інтернет і телефон. Тому можна максимально повно використовувати останні винаходи цивілізації, щоб спілкуватися з дорогою людиною. Якщо в даний момент такої можливості немає, то можна скористатися старим методом - писати листи. При бажанні можна відсилати звісточки хоч кожен день, так і час швидше пройде і буде чим зайнятися.%

Так, куди ж витратити години в очікуванні коханого? Ідеальним варіантом є навчання або робота. Можна зануритися в них з головою. Поліпшити свої оцінки, посилено готуватися до сесії, нарешті зайнятися курсової чи дипломом. Приділити увагу кар'єрі, задуматися про підвищення або просто переробити всі справи, які давно чекають своєї черги.

Розлука з коханим - це саме час для хобі. Прийшла черга реалізовувати давні мрії. Підтягнути англійську, закінчити курси перукаря, візажиста або навчитися танцювати, кататися на ковзанах, вишивати, шити, фотографувати і т.д. А хто з нас не хотів зайнятися спортом, і все відкладав цю справу на потім? Ось і момент, коли прийшов час записатися на фітнес, йогу, плавання або аеробіку. Струнке тіло ще нікому не завадило, а коли розлука з коханим буде позаду, він вас просто не дізнається, настільки ви покращає.

Особливе місце в цьому момент займають рідні та близькі. Підтримка з їхнього боку може дати додаткові сили і позитивний настрій. Час, проведений з родиною і друзями, просто безцінне, поки триває розлука з коханим. Важливо, щоб вони розуміли, як важко людині в даній ситуації і не нагнітали обстановку, а закликали вірити в краще і тільки тоді все вийде.

Розлука являє собою проміжок часу, який посильно пережити кожному.

Теги: ставлення, любов, розлука, час

Різні техніки поцілунку

��������� ������� �������
% Поцілунок - це якесь прояв почуттів, при якому відбувається дотик губами до чого-небудь. Він може бути пристрасним, крадькома, трепетним, ніжним. Дуже багато залежить від техніки, адже поцілунок може викликати пристрасть, потяг і навіть огиду.
% Статті за темою «Різні техніки поцілунку» %
Різні техніки поцілунку
% Техніка поцілунку: піднесена близькість %
Різні техніки поцілунку
% Мистецтво поцілунку %
Різні техніки поцілунку
% Техніка збуджуючого поцілунку %
Різні техніки поцілунку
% Що таке французький поцілунок? %
% Ви зустріли свою другу половинку, вас переповнюють почуття закоханості й ніжності. Напевно ви з трепетом і деяким хвилюванням чекаєте того моменту, коли зіллєтеся з коханою людиною в поцілунку. Але не варто квапити події! Так, безперечно, швидкі і жадібні поцілунки викликають сексуальний потяг, але вам зараз не потрібно це! Продовжите задоволення. Уявіть, що ваша любов переливається з уст в уста! Злегка посмокчіть мову або губу коханого, але тільки недовго.%

Розслабтеся. Пам'ятайте, що ви не повинні бути затиснутими. Нехай ваші губи будуть м'якими і податливими. Ви можете пограти з партнером язичком, як би дражнячи один одного. Не соромтеся. Якщо ваш улюблений людина не почав гру першим, подражнити його своєю мовою. Але не запихати його глибоко, досить використовувати лише кінчик язика. Постарайтеся стримати потік слюні, так як це може відштовхнути улюбленого і викликати огиду.

Покусувати партнера під час першого поцілунку не варто, адже це може відштовхнути або налякати його. До того ж покусування краще використовувати в тому випадку, якщо ви хочете викликати пристрасть і потяг, наприклад, коли ви знаходитесь в інтимній обстановці. Але не захоплюйтеся, досить злегка прикусити його губу.

Відкривати або закривати очі під час поцілунку - вирішувати вам. Але закривши очі, ви легше відчуєте смак поцілунку, до того ж це набагато приємніше. Звичайно, ви можете ненадовго відкрити очі для того, щоб подивитися на щасливе обличчя коханої людини. Ерогенною зоною є не тільки губи. Використовуйте в техніці маленькі часті поцілунки в щічку, вушко, ніс або навіть закритий очей.

Існує безліч технік поцілунку, використовуючи які ви доставите справжнє задоволення і собі, і партнеру. Головне - відчувати один одного, йти на поводу своїх емоцій і бажань.

Теги: технік

Навіщо нам потрібен секс

% Наталя, автор JustLady. % % %
����� ��� ����� ����
% У кожної жінки свої причини, за якими вона займається сексом. Звичайно, в більшості випадків, у одних жінок вони пов'язані з любов'ю, в інших - ні. За допомогою сексу можна не тільки отримати оргазм, але й таким приємним способом вирішити масу проблем.
% Статті за темою «Навіщо нам потрібен секс» %
Навіщо нам потрібен секс
% Кому потрібен секс без кохання? %
Навіщо нам потрібен секс
% "Слизький" секс, або навіщо потрібні лубриканти %
Навіщо нам потрібен секс
% Навіщо ми придумуємо любов там, де її немає %
Навіщо нам потрібен секс
% Фемінізм, або навіщо потрібні чоловіки %
% В даний час багато емансиповані дами займаються сексом, щоб відволіктися від зовнішнього світу, де їх дратує навколишня дійсність. Під час сексу з отриманням оргазму змінюється гормональний фон з виділенням «гормону радості», і настрій помітно поліпшується. Сприйняття світу навколо стає більш позитивним. І для цього не треба докладати ніяких зусиль, тільки розслабитися. Тим більше для деяких це хороший спосіб підняти самооцінку. Адже, коли тебе хоче чоловік, набагато легше полюбити себе будь-яку.%

Багато жінок займаються сексом в цілях профілактики різних захворювань, так званих «жіночих хвороб». Буває, що жінка, змучена всілякими дієтами для схуднення, знаходить для себе приємний і дешевий спосіб скинути вагу - зайнятися регулярним сексом. Ліжко може замінити деякі спортивні тренажери і спалити дуже багато калорій (за 30 хвилин сексу мінус 200 калорій) і м'язи підтягнути. А наскільки секс приємніше занять у спортзалі!

З часом для багатьох жінок стає очевидним, що секс в певні періоди її життя має різну значимість. На початку статевої активності юні створіння вступають у зв'язку з інтересу до процесу, знаходячи секс забавним. З віком жінка починає змінювати ставлення до сексу, чекати від нього нових відчуттів, які будуть охоплювати інші частини тіла. Виникає бажання перевести ці відчуття на новий, більш якісний рівень, та й вимоги до партнера будуть відмінними від тих, які існували в дні молодості. У більшості випадків в цей період секс допомагає зробити любов більш значущою і глибокою.

І, нарешті, класичної мотивацією для заняття сексом є маніпулювання чоловіком. На жаль, останнім часом секс перестав бути тілесним проявом любові, її кульмінацією. Жінка за допомогою сексу може домогтися бажаного, «обміняти» його на те, чого у неї немає. Тішачи самолюбство чоловіка, жінка забезпечує собі матеріальне благополуччя, перетворюючи інтимні стосунки в комерційну угоду. Багато жінок пропонують зайнятися сексом, щоб зміцнити своє становище або побудувати кар'єру.

Теги: рід, ліки, продовження, секс