Невинність: міфи і факти

% Pauler, автор JustLady. % % %
�������������: ���� � �����
% Невинність вже тися років оточується найрізноманітнішими міфами. Про її втрати складено чимало легенд. Що є міфом, а що науково доведений факт? У медичному розумінні невинність - це наявність у дівчини дівочої пліви на вході в піхву.
% Статті за темою «Невинність: міфи і факти» %
Невинність: міфи і факти
% Щасливе сімейне життя: міфи і факти %
Невинність: міфи і факти
% 10 міфів про невинності %
Невинність: міфи і факти
% Наркоз - міфи і реальність %
Невинність: міфи і факти
% Найпопулярніші жіночі міфи про секс %
% Головний міф говорить про те, що втрачати цноту дуже боляче. При нормальному ході подій неприємні відчуття будуть недовгими і швидко пройдуть в процесі статевого акту. Пояснюється це тим, що в момент порушення жіноче піхву виробляє спеціальну мастило. Якщо мастила мало, то можна використовувати спеціальну, що продаються в спеціалізованих магазинах або аптеках. І необхідно всіма силами і засобами відволіктися від думок про те, що в перший раз обов'язково повинно бути боляче і страшно.%

Другий міф полягає в тому, що якщо дівчина не займається сексом, то їй не потрібна консультація гінеколога. Насправді до гінеколога приводити дівчаток потрібно в 6 років. Це пов'язано з тим, що будь-які гінекологічні захворювання краще лікувати в ранньому віці.

Третій міф - при першому статевому акті неможливо завагітніти. Завагітніти можна з початку першої менструації. Тому необхідно обов'язково використовувати засоби контрацепції, щоб уникнути вагітності та венеричних захворювань.

Четвертий міф - втрата цноти в пізньому віці шкідлива для здоров'я. Насправді здоров'я не залежить від наявності дівочої пліви. Відсутність статевих контактів ніяк не впливає на роботу статевої, гормональної та імунної систем.

П'ятий міф - перший статевий акт супроводжується рясним кровотечею. При дефлорації крові може не бути і зовсім. Це буде залежати від ступеня збудженості дівчата і від індивідуальних особливостей.

Шостий міф - цноту краще втрачати у ванні. Вода, звичайно, знімає больові відчуття, але вона так само змиває мастило з пеніса і піхви.

Правдою є наступне:

- Починати статеве життя занадто рано - погано. Ранні статеві контакти, до яких ви не готові ні морально, ні фізично, більш небезпечні.

- Бажано, щоб перший статевий партнер був досвідчений. Досвідчений чоловік розуміє, що відбувається в процесі статевого акту, вміє дбати про оберігання і про партнерку.

Теги: втрата, факт, міф, невинність, цнотливість, пліва

Як приймати протизаплідні таблетки

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����������������� ��������
% Сучасна гормональна контрацепція - це зручний засіб запобігання від небажаної вагітності. Але воно ефективно тільки тоді, коли прийом протизаплідних таблеток ведеться правильно і згідно інструкції. % %
% Статті за темою «Як приймати протизаплідні таблетки» %
Як приймати протизаплідні таблетки
% Як приймати протизаплідні таблетки %
Як приймати протизаплідні таблетки
% Вагітність при протизаплідних пігулках: яка ймовірність? %
Як приймати протизаплідні таблетки
% Протизаплідні таблетки: міфи і реальність %
Як приймати протизаплідні таблетки
% Як пити гормональні таблетки %
% Важлива річ, яку необхідно зрозуміти перед початком прийому гормональної контрацепції - таблетки повинні бути рекомендовані лікарем. Тому перш за все запишіться на консультацію до гінеколога. Він огляне вас, можливо, призначить аналізи і після цього зможе прописати вам конкретний препарат.%

Кожен препарат залежно від свого типу має специфічну схему прийому. Наприклад, багатофазні контрацептиви передбачають вживання таблеток з різними дозами гормонів протягом циклу. Тому виконуйте інструкцію. Пити таблетки потрібно щодня згідно зі схемою для конкретного препарату. Щоб не забути про прийом, найкраще призначити його на певний час, наприклад, вранці перед сніданком або ввечері перед сном. Якщо ви запізнилися з прийомом на 12 годин, це не знизить ефект ліків. А ось при пропуску дня вам потрібно буде до кінця циклу оберігатися додатково.

Деякі гінекологи рекомендують у перший місяць прийому таблеток використовувати додаткові методи запобігання. Це пояснюється тим, що адаптація організму до пігулок може зайняти деякий час.

Якщо у вас після прийому таблетки трапилася блювота або сильний розлад шлунку, то її контрацептивний ефект може знизитися. Тому в цей і на наступний день користуйтеся презервативом. Також дія таблеток можуть зменшити деякі сильнодіючі ліки, наприклад, антибіотики. Тому перед початком прийому таких ліків проконсультуйтеся у лікаря, чи можна їх поєднувати з протизаплідними таблетками.

Також лікарі-гінекологи спростовують сформований міф про те, що через рік або пару років прийому таблеток потрібно робити спеціальний перерву. Припиняти прийом слід у разі поганого самопочуття через препарату або при плануванні вагітності. В інших ситуаціях користуватися гормональної контрацепцією можна безперервно аж до природного припинення фертильності під час клімаксу.

Застосування протизаплідних можливо і при годуванні груддю. Але при цьому не можна просто продовжити прийом таблеток, які ви пили до вагітності. Гінеколог зможе прописати вам той засіб, який не зашкодить лактації.

Теги: таблетка, прийом, контрацептив, контрацепція, застосування

Загадки сексуальної сумісності

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
������������������ �������������
% Шлюби укладаються на небесах, проте для того, щоб вони були довгими і щасливими, однієї духовної близькості мало. Необхідно, щоб між подружжям була сексуальна сумісність.
% Статті за темою «Загадки сексуальної сумісності» %
Загадки сексуальної сумісності
% Секрети сексуальної сумісності %
Загадки сексуальної сумісності
% Важливість сексуальної сумісності %
Загадки сексуальної сумісності
% Сексуальна сумісність знаків зодіаку %
Загадки сексуальної сумісності
% Як визначити сумісність %
% Вчені виділили три типи сексуального темпераменту. Вони є вродженими і обумовлюються кількістю статевих гормонів, які і впливають на сексуальні переваги людини. У жінок за статевий потяг відповідає естроген. Саме через його кількості деякі пані заводяться від одного дотику чоловіки, а іншим потрібні довгі попередні ласки, і навіть це не гарантує, що справа закінчиться успіхом.%

У людей з високим сексуальним темпераментом тяга до протилежної статі прокидається вкрай рано - в 10-11 років. Як чоловіків, так і жінок, що відносяться до цього типу, не надто цікавить прелюдія. Куди більше їх займає сам процес. Вони розкуті, винахідливі, люблять всілякі експерименти в ліжку. Займатися сексом їм необхідно щодня.

Для володарів низького сексуального темпераменту секс є аж ніяк не головним у відносинах. Вони згодні займатися ним пару раз на місяць і з куди більшим задоволенням стануть вирішувати під ковдрою японські головоломки. Цим людям потрібні довгі попередні ласки, причому партнер повинен знати місцезнаходження ерогенних зон і бути вельми досвідченим в любовних іграх.

Середній сексуальний темперамент є універсальним. До цієї групи належить більше 80% людей. Секс їм потрібно від декількох разів на тиждень до разу на місяць. Безсумнівним плюсом даного типу є його мобільність. Чоловіки і жінки із середнім темпераментом можуть легко пристосуватися як до більш активного, так і до менш зацікавленому в сексі партнеру.

Для того щоб у родині була гармонія, бажано, щоб подружжя володіли однаковим сексуальним темпераментом. Згода буде і в тому випадку, якщо один з партнерів відноситься до типу із середньою сексуальністю - він легко підлаштується під чоловіка. Однак сексуально несумісні ті пари, в яких один з подружжя володіє високим, а інший - низьким темпераментом. У цьому випадку один партнер буде вважати іншого стурбованим маніяком, а інший - сумніватися в наявність почуттів у своєї половинки.

Теги: сумісність, темперамент, партнер, загадка