Чому я не люблю правильних жінок?

������ � �� ����� ���������� ������?
% Що таке правильна жінка? Правильна жінка-це зразок, на який всім слід рівнятися, це ідеал мужів, свекрух та іншої рідні чоловіка. Правильна жінка завжди живе правильно, а тих хто правильно не живе, злегка зневажає. У правильній жінки і всіх її домашніх вихованців (чоловіка, дітей, кішок, собак і канарок) завжди чисті вуха і нігті, і добре налагоджений побут. Коротше, правильна жінка- це мрія, але от мене, чомусь від них (правильних) жінок, нудить. Спробуємо проаналізувати цей скорботний момент на сторінках журналу JustLady.
% Статті за темою «Чому я не люблю правильних жінок? » %
Чому я не люблю правильних жінок?
% Чому жінки закохуються в мерзотників? %
Чому я не люблю правильних жінок?
% Чому не щастить у коханні? %
Чому я не люблю правильних жінок?
% Як розкрутити чоловіка на подарунки: школа жіночих премудростей %
Чому я не люблю правильних жінок?
% Психологія макіяжу: чому жінки люблять фарбуватися %

Як виглядає правильна жінка?
% Правильна жінка, звичайно, виглядає правильно - відповідно до свого віку і соціального (при чоловікові) положенню. Правильно пофарбовані (в неяскраві тони) волосся, укладене в правильний (обов'язково скромний) хвіст або дуже класичну стрижку. Безбарвний або рожевий лак на нігтях і мінімум макіяжу на обличчі. Причому особа обов'язково має бути одухотворене (якщо можна так сказати), поточними та дуже важливими турботами (чим нагодувати чоловіка, як посолити огірки, де купити дешевше цукор - в магазині чи на ринку?). Правильна жінка вся така правильна - строгі брюки, безформні блузки, серйозні спідниці, і ніякої там нісенітниці, типу біжутерії. Якщо вже сережки- те золото, та й обов'язково обручку в підлогу пальця, щоб його (кільце) було помітно навіть з особистого літака Барака Обами.

Як живе правильна жінка?
% Правильна жінка обов'язково живе в правильному шлюбі. Якщо у жінки немає чоловіка, то її не можна назвати правильною. Чоловік для правильної жінки - це єдиний пропуск у світ таких же, як вона, правильних жінок. Причому чоловік може бути любим- алкоголіком, гулящим, дебілом, директором заводу - все одно, аби був. Улюблена пісня правильної жінки «жіноче щастя, був би милий поруч, ну а більше нічого не нааадо». Правильна жінка обов'язково обговорює зі своїми, такими ж правильними подругами, як вона втомилася від чоловіка, від побуту, від чоловіка і побуту, але при цьому страшно пишається тим, що все це (чоловік і побут) у неї є.

Правильна жінка обов'язково дивиться жіночі серіали і читає любовні книги. Плаче над побаченим і ридає над прочитаним. Правильна жінка просто зобов'язана бути доброю і скромною. Мати чисту носову хустинку і власний рецепт моторошно смачного пирога. Вона солить огірки, варить варення, чистить унітаз правильним миючим засобом і ніколи не лається «поганими словами». У правильній жінки завжди в квартирі ідеальна чистота, вона просто схиблена на прибиранні і зобов'язана доводити своїми докорами (зніми черевики! Не їж в кімнаті! Не чіпай шпалери! Не ходи! Чи не дихай!) Дітей і чоловіка. Правильна жінка завжди гладить постільна білизна, тому що не можна його не прасувати і обов'язково (!!!) займається рукоділлям (в'яже рукавиці, вишиває рушники, шиє моторошні нічні сорочки).

Правильна жінка дуже не любить «не правильний» жінок, які розлучаються, бо пройшла любов або закохуються в сорок років і знову виходять заміж. Правильні жінки «засуджують» «неправильних» жінок, які чомусь вибрали роботу або бізнес, а не «з милим рай і в курені». Правильні жінці не розуміють «неправильних» жінок, які водять автомобіль, стрибають з парашутом, мріють побувати на Марсі, присвячують своє життя науці, щоб знайти ліки від раку або фарбують волосся в непристойний «рудий» колір. Правильні жінки не люблять «неправильних», тому що їх просто не розуміють і ... бояться?

Про що мріє правильна жінка?
% Про нову прасувальної дошки. Про тихому будиночку на краю міста, про свій сад і городі. Про сімейний відпочинок (вона, чоловік і дитина) за містом. Про ремонт в квартирі. Про те, щоб не підвищували гроші за комунальні послуги. І дізнатися, чим все-таки закінчиться новий серіал по НТВ. І щоб чоловік ніколи, навіть у страшному сні, не дивився в бік «неправильних» жінок.

Післямова: правильна жінка- це шалено нудно, тому що в своїй більшості, крім дитячого проносу, вітрянки та нового рецепта курки, з ними поговорити нема про що. Тому, що правильні жінки завжди знають, «як треба правильно жити», і всіх хто, на їхню думку, так не живе, із задоволенням вчать. Правильна жінка ніколи не падає, тому що ніколи не злітає, так вона і проживає своє довге, нудне і нудну життя правильно. І навіть помирає правильно- «зі склянкою води» в руці.
% Правильна жінка- це як білий хліб, він, звичайно, всьому голова, але якщо їм харчуватися постійно, то буде заворот кишок.

Олена Гордина / Жіночий журнал JustLady
% Фото: veer.com

Як визначити небезпечні дні

% Pauler, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������� ���
% Розрахунок небезпечних днів - один з методів фізіологічної контрацепції, що припускає припинення статевого життя. Але користуватися таким способом можуть тільки жінки з усталеним менструальним циклом.
% Статті за темою «Як визначити небезпечні дні» %
Як визначити небезпечні дні
% Як визначити алерген %
Як визначити небезпечні дні
% Як визначити тип шкіри обличчя? Тест %
Як визначити небезпечні дні
% Небезпечні міфи про сонцезахисні засоби %
Як визначити небезпечні дні
% Інфекції, небезпечні при вагітності %
% У здорової жінки овуляція, тобто вихід з яєчника яйцеклітини, відбувається в середині менструального циклу, якщо рахувати від першого дня останньої менструації до першого дня наступної. Запліднення настає при зустрічі сперматозоїда і яйцеклітини і розвивається вагітність. При визначенні небезпечних для вагітності днів враховується тривалість життя сперматозоїда, складова 2-5 доби, і тривалість життя яйцеклітини, яка може бути до 2 діб.%

При визначенні небезпечних днів ви повинні знати тривалість менструальних циклів за останні пів року чи рік. Виберіть з них найменшу і найбільшу тривалість. Наприклад, 28 і 31 день. Тепер з меншої величини відніміть 18, т.е.28-18 = 10, а з більшою 11, тобто 31-11 = 20. Ви отримали небезпечний період з 10 по 20 дні менструального циклу. При використанні даного способу з вашої нормального сексуального життя виключаються 10 днів, але це не всім підходить.

Іншим більш зручним і достовірним способом є вимірювання базальної температури щодня. Виміряйте її вранці до підйому з ліжка в прямій кишці. Отримані дані запишіть в блокнот. Продовжуйте вимірювати її і записувати на протязі як мінімум трьох місяців. На початку менструацій температура в прямій кишці становить 36, 5 - 36, 7 градусів, тобто менше 37 градусів. Під час овуляції вона падає до 36, 1-36, 4 градусів, а потім стійко тримається вище 37, 0 градусів. Щоб визначити небезпечні дні визначте порядковий номер дня циклу, в який відбувається овуляція і + - 3 дні. Цей метод не підходить для жінок, які мають нерегулярний менструальний цикл, а також для тих, хто приймає гормональні препарати. Крім невисокої ефективності, цей спосіб запобігання доставляє деякі незручності сексуальним партнерам.

Теги: овуляція