Чим небезпечний ранній секс

% Катерина Ананьєва, автор JustLady. % % %
��� ������ ������ ����
% Заняття сексом - справа досить приємне і корисне, але тільки для повністю сформувався організму. Сучасна сексуальна революція практично перевернула всі принципи і засади, особливо насущним і гострим стало питання про секс в ранньому віці. Не варто поспішати, адже ранній секс таїть у собі багато небезпек.
% Статті за темою «Чим небезпечний ранній секс» %
Чим небезпечний ранній секс
% Небезпечний "безпечний" секс %
Чим небезпечний ранній секс
% Як не залежати від сексу %
Чим небезпечний ранній секс
% Міфи про секс %
Чим небезпечний ранній секс
% Як захиститися від наслідків випадкового сексу %
% Організм підлітка насправді ще не готовий до відносин сексуального характеру, а життєві сили й енергія необхідні виключно для розвитку і зростання. Тому варто почекати до вісімнадцяти років для першого сексуального досвіду. Перший статевий контакт з чоловіком залишає великий слід на все подальше життя дівчини, саме від цього залежить якість вашої статевого життя в подальшому.%

Невдалий і ранній сексуальний досвід, коли статевий акт занадто грубий і швидкий, а партнери не відчувають теплих почуттів один до одного (можливо навіть все відбувається не за бажанням, а з примусу), це може привести до огиди або розчарування в сексі. Як результат - може з'явитися важка форма депресії, розвинутися безліч комплексів, або навіть виникнуть думки про суїцид (що, до речі, не рідкість).

Досвідчені сексологи все ж рекомендують молодим дівчатам втрачати свою невинність виключно з коханою людиною і в затишній обстановці. При цьому має бути обопільна згода і бажання з боку обох партнерів. Важливо бути повністю впевненою в тому, що молода людина не хворіє на венеричні захворювання і повністю виправдовує надану довіру.

Секс в ранньому віці знаходиться в групі високо ризику по венеричним захворюванням. Адже молоді люди часом забувають про небезпеку і не вважають необхідністю використовувати засоби запобігання, самовпевнено вважаючи, що їх пронесе. Ранній сексуальний досвід може стати причиною серйозних запалень і навіть безпліддя.

Як відзначають вчені, дівчата, що почали сексуальне життя в ранньому віці, мають великі шанси надалі захворіти раком шийки матки. Це пов'язано з тим, що юний організм ще не повністю дозрів, а слизова оболонка не підготовлена ​​до початку сексуального життя, тому є вразливою до агресивного впливу середовища. А різноманітні запальні процеси в ранньому віці здатні привести надалі до проблем вагітності та народження дітей.

Кожен батько повинен встановити зі своєю дитиною довірливі стосунки. Постарайтеся ще в малому віці роздобути своє дитя в друзі, не йдіть від відповідей і не соромтеся відвертих розмов. Якщо вести зрозумілі і нескладні бесіди, підліток зрозуміє, що секс - це зовсім не огидно і небезпечно, це прояв до партнера ніжних почуттів. Поясніть найголовніше - важливість запобігання, якщо не можете розповісти все самостійно, підготуйте спеціальну літературу. Проведіть розмову в дружній формі, але не як вчитель і учень.

Теги: вік, небезпека

Перший секс у дівчини: кращі поради незайманим

% Пластилінова ворона, автор JustLady. % % %
������ ���� � �������: ������ ������ �������������
% Перший секс стає хвилюючою подією для дівчини, спогади після якого залишаються на все життя. Важливо, щоб він був приємним і комфортним і не мав негативних наслідків.
% Статті за темою «Перший секс у дівчини: кращі поради незайманим» %
Перший секс у дівчини: кращі поради незайманим
% 5 впливають на статеве життя міфів про секс %
Перший секс у дівчини: кращі поради незайманим
% Перший секс в 30 років %
Перший секс у дівчини: кращі поради незайманим
% 10 міфів про невинності %
Перший секс у дівчини: кращі поради незайманим
% Таємниці першої шлюбної ночі: обряди народів світу %
% Підготовка до першого сексу може викликати багато запитань у молодих людей і дівчат. З чого почати, яку позу вибрати, як зменшити ймовірність болю - ці та інші проблеми можуть хвилювати недосвідчену пару. Між тим успіх від першої близькості залежить саме від обізнаності в цих питаннях і грамотної поведінки обох партнерів.%

Як зрозуміти, що ви готові до сексу

Не варто піддаватися тиску з боку «досвідчених» подружок або позбавлятися невинності чисто з цікавості. Це рішення з вашого боку має бути обдуманим і усвідомленим, і ви повинні відчувати, що готові до цього як фізіологічно, так і психологічно.

Майте на увазі, що перший досвід нерідко «задає тон» для всієї подальшої інтимного життя, тому постарайтеся уникнути розчарування.

Про що необхідно подбати під час першого сексу

Подбайте про те, щоб процес пройшов безпечно для вас. Тут важливо, щоб ви відчували себе добре і не шкодували про скоєне. Необхідно захистити себе не тільки від небажаної вагітності і венеричних захворювань, але і від емоційного дискомфорту, тобто передбачити і фізичний, і психологічний ризики.

Особливо важливо розуміти, що навіть будучи дівою можна завагітніти вже після першого сексу. Тому, якщо ви не плануєте, тільки-тільки позбувшись невинності, відразу ж обзаводитися потомством, використовуйте надійні засоби контрацепції.

Звичайно, не варто довіряти своє тіло випадковим малознайомим людям. Перший досвід статевого життя краще придбати з людиною, якій ви дуже добре довіряєте і який здатний належним чином подбати про ваш комфорт і безпеку. Оптимально, коли перший секс стає закономірною стадією розвитку відносин з коханим хлопцем, а не спонтанним стусаном «пальцем в небо».

Як зробити цей процес приємним і комфортним

Статевий акт починається з попередніх ласк і отримання сексуального збудження. Велику роль під час прелюдії грають дотики, поцілунки, погладжування, тактильне «знайомство» з ерогенні зони партнера та інші види стимуляції.

Сексуальне збудження у дівчини проявляється певними фізіологічними ознаками. З піхви починає виділятися мастило, з'являється відчуття вологості між ніг. Соски у збудженому стані набухають і стають твердими на дотик.

Чим краще дівчина збуджена, тим більше мастила і менше ризик неприємних відчуттів під час сексу.

Для першого сексуального досвіду найкраще підходить класична «місіонерська» поза. Дівчина в цій позиції лежить на спині, а чоловік розташовується зверху. Ви полегшите проникнення пеніса, якщо сильно зігнете ноги в колінах і стегнах. Можна навіть покласти ноги на плечі хлопцю, однак контролювати глибину проникнення вам так буде вже важче. Підтримуйте словесний контакт з партнером, щоб виразити схвалення у випадку приємних для вас відчуттів і застерегти його від необережних дій.

Нерідко перший секс буває все ж болючим і супроводжується кровотечею. При цьому багато що залежить від ступеня збудження дівчини і делікатності чоловіки. Досягти оргазму в перший раз, швидше за все, теж не вдасться, оскільки таке неординарна подія є сильним стресом для організму.

Навіть якщо кровотечі не було або воно було не сильним, в перші кілька днів після дефлорації від статевого життя краще утриматися, щоб дати можливість ранам зажити. Також після першого досвіду дівчині необхідно відвідати фахівця.

Теги: дівчина, досвід, позбавлення, рада, незаймана, невинність, дефлорація, секс