Інтимофобія - стіни, які ми будуємо навколо себе

����������� � �����, ������� �� ������ ������ ����
% Психологи відзначають сумну тенденцію: все частіше і частіше до них звертаються люди з незвичайною формою фобії - інтимофобія. Причому така фобія однаково часто буває і у жінок, і у чоловіків, і у багатьох випадках для вирішення цієї проблеми необхідна допомога психологів. Статистика невтішна - третина населення світу боїться міцних відносин і шлюбу. Так що ж таке інтимофобія, наскільки вона серйозна, які причини її розвитку? Жіночий журнал JustLady буде розбиратися в цих питаннях разом з вами.
% Статті за темою «інтимофоби - стіни, які ми будуємо навколо себе» %
Інтимофобія - стіни, які ми будуємо навколо себе
% Я боюся сексу! %
Інтимофобія - стіни, які ми будуємо навколо себе
% Прикраси для свята %
Інтимофобія - стіни, які ми будуємо навколо себе
% Нерівний шлюб: магія грошей %
Інтимофобія - стіни, які ми будуємо навколо себе
% 7 помилок, які здійснюють більшість пар %

Є категорія жінок і чоловіків, які панічно бояться інтимних відносин - таких людей називають «інтимофоби». Втім, інтиму як такого в їхньому житті може бути більш ніж достатньо. Насправді під терміном «інтимофобія»Мається на увазі страх людини виявитися емоційно залежним від іншої людини. Ну, наприклад. Всі ми, жінки, з жалем, образою і обуренням відзначаємо, як чоловіки, які помічають, що їх подруга вже будує матримоніальні плани, пропадають без сліду. Бідні кинуті дівчата просто не розуміють: що ж такого вони зробили, чому не підійшли? Та нічим. Просто цей чоловік - інтимофоб, який відчуває страх перед емоційної та духовної близькістю. Таким чином,інтимофобія - Це боязнь не тільки фізичної близькості, але й духовної.

Це так знайоме багатьом з нас ... Ми боїмося опинитися відкритими, щирими, вразливими, беззахисними перед іншою людиною. У відносинах ми не дозволяємо бути собою, виливаючись байдужими і байдужими. Продумуємо стратегію захисту, вибудовуємо навколо себе стіни. Як ми чекаємо нападу, підлості, удару в спину, розчаруванні. Якщо нам колись зробили боляче, то ми не можемо це відпустити, і пам'ятаємо досі, а негативні картини минулого змушують нас боятися майбутнього. Кожні нові знайомства ми сприймаємо зі страхом і напругою, і перш, ніж зав'язати нові відносини, задаємо собі питання: «І навіщо воно мені треба? ». Так відчувають себе інтимофоби, розуміючи, що вони починають прив'язуватися до людини. Тоді вони вирішуються розірвати, розбити, знищити ці відносини, тому що підсвідомо впевнені, що розлучатися потім буде багато болючіше. Ось і пояснення того, чому чоловіки зникають, коли заходить про весілля ...

Такінтимофобія - Це хвороба?

Ні, це не хвороба. Тоді в чому причина таких страхів людини? Як дізнався журнал JustLady, більшість психологічних проблем родом з нашого дитинства. Найчастіше інтимофоби стають діти з неповних сімей або діти, які виросли під гнітом жорстокого батька чи матері. Нерідко буває й так, що інтимофоби стають дорослі люди, у яких раніше не було психологічних проблем. Зазвичай це відбувається тоді, коли йде улюблений людиною. Інстинкт самозбереження загострюється і не дозволяє людині будувати повноцінні відносини надалі, щоб уникнути нового емоційно зриву. Людина, яка перенесла нещасну любов, будує навколо себе стіну, залишається на дистанції від того, з ким зароджується прихильність, яка так і не дозріє.

Інтимофобія може розвинутися у жінок, яких у дитинстві покинув батько. Виростаючи, вони бояться, що їх знову кинуть і зрадять. Тому такі жінки починають уникати відносин з протилежною статтю, щоб їм в черговий раз не зробили боляче. Є категорія людей, які живуть з упевненістю, що будь-які стосунки приречені спочатку, що рано чи пізно вони закінчаться. З цієї причини вони підсвідомо бояться серйозних відносин.

Інший вид інтимофобії - страх перед інтимною близькістю. Причому такий страх буває так само як у чоловіків, так і у жінок. Є чоловіки, які бояться вступати в статеві стосунки з жінками. Ймовірно, у них була сувора мати, яка у всьому придушувала сина і контролювала його. Допомогти людині в ситуації, що склалася може тільки психотерапевт.

Жінки, які панічно бояться сексуальних відносин, швидше за все в дитинстві відчували домагання від чоловіків. Або можливий інший варіант, коли дівчинку виховували так строго, що у неї склалося враження про секс, як про щось забороненому і неприпустимому.

Жіночаінтимофобія також залежить і від віку жінки. Так, в 16-18 природно боятися інтимних стосунків, адже дівчата цього віку ще можуть бути психологічно не готові до сексу. Інша справа, коли жінці вже за 30, а вона страждає сексуальним відкиданням чоловіки. Журнал JustLady радить жінкам, які відчувають огиду навіть при думці про секс, постаратися розібратися в собі. Знайдіть причину такого розвитку інтимофобії у вас:

• Виховували чи вас батьки в строгості? Вчили вони вас, що секс - це брудно і непристойно?
% • Як ви ставитеся до свого оголеного тіла? Чи подобається вам воно чи ви соромитеся його?
% • Уявіть, що ви вступаєте з ким-небудь в інтимні стосунки. Як ви вважаєте, що з вами трапиться в цей момент, що ви будете відчувати, які емоції випробуєте?
% • Чи були у вашому дитинстві випадки, коли до вас торкалися, і думки про це досі вам огидні? Чи впливає це на ваші нинішні стосунки?

Чесні відповіді на ці питання допоможуть вам розібратися в причинах страхів, і може бути, поступово позбутися від них. Однак найкраще це зробити за допомогою психолога.

Відповідайте собі на ці питання чесно, постарайтеся знайти причину вашоїінтіміофобіі. Це стане першим кроком на шляху позбавлення від неї. Якщо ви відчуваєте, що самі не в силах вирішити свою проблему, то JustLady рекомендує вам попрацювати з психологом.

Пам'ятайте, що якщо людина хоче навчитися плавати - йому потрібно плавати. Це весь секрет! Зрозумійте, що через своїх страхів ви можете втратити дійсно того-самого людини. У кожних відносинах можна отримувати справжню насолоду, можна вчитися і набиратися досвіду. Так не давайте своїм страхам вирішувати за вас, як вам жити. Живіть повним життям!

 Аліса Терентьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: інтимофобія

Як викликати пристрасть

% Sanny, автор JustLady. % % %
��� ������� �������
% Будь-яка жінка здатна викликати пристрасть у свого обранця. Просто не всяка може вміло скористатися методами для її втілення в ліжку. Необхідно дотримуватись деяких рекомендацій, і ваш партнер вже буде згоряти від вогню пристрасті і любові до вас.
% Статті за темою «Як викликати пристрасть» %
Як викликати пристрасть
% Як розбудити в ньому пристрасть %
Як викликати пристрасть
% Як викликати чоловічу ревнощі? %
Як викликати пристрасть
% Знайди свою пристрасть %
Як викликати пристрасть
% 5 сценаріїв, щоб розбудити пристрасть %

Щоб ваш коханий чоловік був пристрасний з вами в ліжку, необхідно виглядати надзвичайно. У вас повинен бути сексуальний образ. Необхідно підібрати правильно макіяж, зачіску, сукню чи костюм, вибрати індивідуальний, а головне доречний аромат парфумів. Також ви можете скористатися ефірними маслами, такими як мускус, сандал або лаванда, які пробуджують бажання. Все до найдрібніших деталей повинно бути продумано у вашому образі. Звичайно, на вас має бути неймовірної краси нижню білизну, що підкреслює достоїнства вашої фігури, і панчохи. Краще, якщо вони будуть на поясі. Туфлі на високих підборах - завершення вашого стилю.

Одним з особливих методів пробудження пристрасті у вашому обранцеві є це еротичний танець під розташовує музику в красивому нижній білизні. Можна влаштувати своєму чоловікові невеликий стриптиз. Проявіть ініціативу: влаштуйте свого коханого на дивані, можете навіть зав'язати йому руки, щоб виконати свій танець до кінця. Ваш герой буде убитий таким приємним сюрпризом. Коли почнете танцювати, знімайте з себе одяг дуже повільно і еротично, викликайте в ньому почуття пристрасті та бажання. Але в танець не повинен бути вульгарним, а навпаки - загадковим і захопливою.

Після можете влаштувати своєму коханому легкий інтимний масаж. А далі необхідно приступити до пестощів і дотиків в тих місцях, де він очікує їх. Дуже збуджують сильну половину людства поцілунки області мочок вух. Небайдужий чоловік до пестощів пеніса, особливо головки члена. Будьте спокусницею, проявляйте ініціативу. Зіграйте роль жінки-вамп, яка без розуму від своєї жертви. Не сумнівайтеся, ваш обранець гідно оцінить ваші акторські таланти.

Теги: чоловік, бажання, пристрасть, вогонь, обранець