Мистецтво любовної прелюдії

% Анна, автор JustLady. % % %
��������� �������� ��������
% Любовна прелюдія - найкращий спосіб висловити своє бажання і прихильність до партнера. Навіть якщо чоловік вважає попередні ласки порожньою формальністю, спробуйте довести йому, що він помиляється, перетворивши їх на захоплюючу гру для вас обох.
% Статті за темою «Мистецтво любовної прелюдії» %
Мистецтво любовної прелюдії
% Прелюдія до прелюдії %
Мистецтво любовної прелюдії
% Всі таємниці сексуальної прелюдії %
Мистецтво любовної прелюдії
% Прелюдія: чи довго уміючи? %
Мистецтво любовної прелюдії
% Що таке флірт %
% Для того щоб завести і подражнити свого партнера, постарайтеся зіграти на його інстинктах. Навіть всередині самого спокійного і домашнього чоловіки живе мисливець. Чому б не розбудити його? Зробіть вигляд, що стривожились напору коханого, його ласк, соромитеся роздягатися в його присутності. Нехай початок любовної гри буде кілька прохолодним - так чоловікові буде легше оцінити те, що відбудеться між вами надалі.%

Всі знають, що чоловіки люблять очима. Тому не варто метушливо стягувати з себе одяг. Кокетуйте, дражните його, спокушайте - така неквапливість напевно заведе вашого партнера.

До речі, ніжні слова діють на представників сильної статі нітрохи не менше, ніж на жінок. Так що можете сміливо шепотіти на вушко коханому компліменти його тілу, його темпераменту, його пристрасності. Нехай ваш улюблений відчує себе справжнім мачо!

Кращий спосіб викликати у чоловіка інтерес до любовної прелюдії - зламати усталені стереотипи. Будьте непередбачуваною, не дайте йому занудьгувати. Почніть ласки з чогось несподіваного, наприклад, проведіть кінчиками пальців по його гомілки або поцілуйте в шию, підійшовши ззаду. Словом, порушуйте звичну послідовність дій і техніку дотиків і поцілунків - так у вашого чоловіка з'явиться інтерес до процесу.

Починати любовні ласки слід з менш чутливих областей, поступово підігріваючи градус чоловічого збудження. Адже якщо ви відразу зверніть свою увагу на самі ерогенні зони партнера, то дотику до решти місцям вже не викличуть належного відгуку.

Поступово переходячи до поцілунків і дотиків до самих ерогенних зон, не перестарайтеся. У стані сильного збудження головка статевого члена стає дуже чутливою, і занадто інтенсивні ласки можуть доставити чоловікові певний дискомфорт.

Кульмінація прелюдії - це, звичайно, сексуальна близькість. Можна змінити позу або злегка підштовхнути партнера в бік спальні, тим самим натякнувши йому, що пора переходити до більш рішучих дій.

У цей момент можна трохи розслабитися і стати більш піддатливою, і нехай чоловік відчує свою силу і владу. Не приховуйте свої почуття - адже ніщо так не заводить чоловіка, як щире збудження партнерки.

Попередні ласки - важлива частина любовної гри, і, усвідомивши це, ви зможете отримувати ще більше задоволення від вашої сексуального життя.

Теги: зона, збудження, прелюдія, мистецтво, ласка

Як підвищити чутливість

% Avril, автор JustLady. % % %
��� �������� ����������������
% Сексологи стверджують, що якщо жіноча чутливість знижується, то необхідно досліджувати дві можливі причини: або виявляти захворювання, що призвели до цього, або вирішувати психологічні проблеми жінки.
% Статті за темою «Як підвищити чутливість» %
Як підвищити чутливість
% Підвищена чутливість зубів, її причини і лікування %
Як підвищити чутливість
% Як зняти чутливість зубів %
Як підвищити чутливість
% Як зменшити чутливість очей %
Як підвищити чутливість
% Як підвищити гостроту відчуттів %
% Сьогодні вчені довели, що здоровий спосіб життя значною мірою збільшує сексуальне бажання. Тому, перш за все, зверніть увагу на харчування. Воно має бути збалансованим, містити якомога більше вітамінів і мікроелементів. Дотримуйтеся режиму праці та відпочинку. Не варто приділяти весь час роботі, адже є і особисте життя. А якщо ви прийдете додому втомлена і завантажена виробничими проблемами, то розслабитися в ліжку вам однозначно не вдасться.%

Займайтеся спортом. Купуйте абонемент в тренажерний зал або басейн, бігайте вранці. Відмінна фізична форма буде сприяти підвищенню вашої чутливості.

Знайдіть собі постійного партнера для сексу. Важливо, щоб цей чоловік дійсно вас цікавив. Регулярне статеве життя не тільки розвиватиме вашу чуттєвість, але і захистить від можливих гінекологічних захворювань у майбутньому.

Для збільшення сексуального потягу постарайтеся продовжити прелюдію в сексі. Не бійтеся використовувати оригінальні способи, додавайте нововведення у ваші стосунки.

На підвищення чутливості гарний вплив надає мануальна терапія і герудотерапия. Пройдіть курс лікування п'явками. А масаж вам може зробити і коханий чоловік. Застосовуйте для цього різні ефірні масла, які підвищують потяг.

Дуже добре використовувати також різні трави. Приміром, женьшень, селера, дикий ямс, лимонник, алое збільшують сексуальне бажання. Застосовуйте їх як відварів і настоянок, додавайте в різні приправи до страв, робіть інгаляції. Дуже хороший результат дає вживання соку алое з медом.

Підвищення чутливості сприяють і окремі продукти харчування. Особливо корисні морепродукти - морська капуста, устриці, ікра, риба. Вони виробляють гормони статевого потягу. Перець чилі, каррі, мускатний горіх, ваніль, м'ята сприяють виробленню ендорфінів - гормонів щастя. Обов'язково додавайте ці спеції в страви.

Придбайте мило або гель з вмістом натурального масла м'яти. Ви відчуєте охолоджуючий ефект, який збільшить сексуальне задоволення і вашу чутливість.

Теги: підвищення, чутливість, потяг, збільшення, жінка

Секрети зваблювання чоловіків: 12 кращих прийомів спокушання

������� ���������� ������: 12 ������ ������� �����������
% Жінка, яка змогла привернути увагу чоловіка хоча б на п'ять хвилин, може з легкістю його спокусити. Тут головне знати певні прийоми, які зможуть допомогти в цьому занятті.
% Статті за темою «Секрети зваблювання чоловіків: 12 кращих прийомів спокушання» %
Секрети зваблювання чоловіків: 12 кращих прийомів спокушання
% Обольщение чоловіків: секрети спокушання %
Секрети зваблювання чоловіків: 12 кращих прийомів спокушання
% Жіночі прийоми спокушання %
Секрети зваблювання чоловіків: 12 кращих прийомів спокушання
% Правила спокушання будь-якого чоловіка %
Секрети зваблювання чоловіків: 12 кращих прийомів спокушання
% Мистецтво спокушання: як підкорити серце чоловіка %
% Історія розповідає нам про легендарних спокусниці минулого: Клеопатрі, гейш, міфологічних сиренах і Афродіті. Кажуть, що жоден чоловік не міг встояти перед їх красою. Краса @. @ Насправді, як показує практика, краса жінки не є визначальним фактором, тут головне знати основні прийоми, які допоможуть добитися уваги і почуттів з боку будь-якого чоловіка.%

Головні секрети зваблювання

Зваба саме по собі - це, більшою мірою, застосування психологічних прийомів. Спокушаючи чоловіка, жінка тисне на його слабкі сторони: гордість, бажання бути лідером, бажання володіти недоступним і так далі. Саме тому головні секрети зваблювання чоловіків дуже прості, але жінці потрібно навчитися їх правильно використовувати на практиці, а також вміти знайти правильний підхід до різних чоловікам.

Жінка може навчитися мистецтву спокушання

% Секрети зовнішності:
% 1. Яскравий макіяж не завжди є запорукою успіху при спокушанні чоловіки, тут більш важливо використовувати блиск для губ, який імітує вологу на губах, це на рівні підсвідомості чоловіка це дуже збуджує.
Макіяж відіграє важливу роль при звабі чоловіків, але тут важливо бути максимально природності.

% 2. Очі є основним засобом для встановлення контакту, тому будь-якій жінці потрібно навчитися правильно грати очима, а також виділяти їх на своєму обличчі за допомогою макіяжу.
% 3. Чоловіки, за великим рахунком, люблять в жінці природність, особливо це стосується волосся, тому слід по мінімуму використовувати засоби для укладання.
% 4. Духи і парфум також краще використовувати в мінімальній кількості, постарайтеся зберегти свій природний запах.
% Важливо пам'ятати про те, що будь-який чоловік хоче стати завойовником, мисливцем і переможцям, тому, спокушаючи чоловіка, дайте йому взяти верх над собою, нехай він відчує свою перевагу.
% У кожному разі, головним секретом спокушання чоловіка є використання вродженої жіночною сексуальності. Жіночі секрети зваблювання чоловіків прості: томний погляд, спокуслива хода, ніжні дотики @. @

Зваба чоловіки як мистецтво

При звабу чоловіків важливо пам'ятати про те, що чоловіча психологія відрізняється від жіночої, тому жінці доведеться використовувати свою інтуїцію, яка допоможе зрозуміти, який прийом буде актуальний в даний момент і з даним чоловіком. Тут головне знати як підігріти інтерес чоловіка у відносинах, а не викликати його бажання повністю володіти жінкою.
% Жінка - створення, яке може вити з чоловіка мотузки, при цьому він може про це навіть не здогадуватися, все це жіночі секрети ladiessecrets, про які відомо практично кожній жінці на рівні підсвідомості.

Теги: секрет, прийом, зваблення, омана, чоловік