Мистецтво поцілунку

% Катерина Ананьєва, автор JustLady. % % %
��������� �������
% Поцілунок є невід'ємною частиною життя. На губах, мові і в області рота зосереджена величезна кількість нервових закінчень, які й посилають імпульси в відділ головного мозку, саме в той, який контролює емоції. Будь-яке сексуальне дослідження починається з поцілунку, який здатний розпалити пристрасть і бажання. Таким чином можна висловити свою ніжність, любов, прихильність і оголосити про примирення.
% Статті за темою «Мистецтво поцілунку» %
Мистецтво поцілунку
% Техніка поцілунку: піднесена близькість %
Мистецтво поцілунку
% Хитрощі для приємного поцілунку %
Мистецтво поцілунку
% Техніка збуджуючого поцілунку %
Мистецтво поцілунку
% Хімія поцілунку %

Щоб задовольнити свою природну потребу, люди прагнуть навчитися цілуватися. Це також необхідно, як і їжа і питво. Що потрібно зробити для того, щоб перший поцілунок запам'ятався назавжди?

- Не варто соромитися і говорити партнеру про те, що вам не доводилося ще цілуватися. У вас тремтять коліна і крутиться голова - це лише ознаки того, що ви насправді закохані, але найцікавіше попереду;

- При можливості зробіть обстановку більш романтичною та інтимної, чудово підійдуть неяскраві лампи або свічки;

- Не варто забувати про свіжому диханні, так як неприємний запах з рота може відбити у партнера бажання цілуватися. У цьому випадку прийде на допомогу жувальна гумка або ополіскувач для рота;

- Перед поцілунком скажіть своєму партнеру що-небудь ласкаве, але не мовчіть. Торкніться його волосся, плечей, спини, вух;

- Не зупиняйтеся на одному виді поцілунку, багато чоловіків віддають перевагу французький поцілунок. Ніжне посмоктування і покусування його губ призведе партнера в більше збудження, ніж звичайне спілкування з вашою мовою.

Існує безліч різних видів поцілунків: м'які і сильні, повільні і швидкі, пристрасні, грайливі, чуттєві та інші. Неможливо все перерахувати і передбачити, що підійде саме вашій парі. У світі не існує людей з однаковою формою мови і губ, однакових характерів, любителів одного смаку і запаху. Щоб додати поцілунків більше різноманітності і смаку, спробуйте додати морозиво, мед або шматочки фруктів. Це буде вельми незвично і хвилююче.

Кожна людина повинна мати різноманітними техніками поцілунку, так як жодне інше дотик до партнеру не може зрівнятися з цим воістину магічним ритуалом.

- Під час вакуумного поцілунку слід злегка всмоктати в себе губи партнера. Такий поцілунок не повинен бути тривалим, але не варто різко відривати губи несподівано. Якщо все зроблено правильно, то приємне відчуття оніміння і заціпеніння пошириться по всьому тілу. Ви переживете одночасно втому і незвичайне блаженство;

- Під час обмеженого поцілунку ви повинні лише злегка торкатися губ свого партнера, при цьому намагайтеся не притискатися до них;

- Досліджує поцілунок - закрийте очі партнера долонею і цілуйте його нижню губу, періодично пестьте її кінчиком язика;

- Сутичка мов - ваш язик пристрасно досліджує мову партнера, небо, зуби і ясна;

- Французький поцілунок. Про нього написано багато статей, він вважається найбільш популярним, і вся суть зводиться до того, що рот залишається відкритим, а партнери в цей час досліджують один одного мовами. На початку потрібно лише злегка торкатися один одного кінчиками мов, далі його можна трохи посмоктати і злегка прикусити. Цей поцілунок діє найбільш збудливо. Якщо ви дозволили таким чином поцілувати себе, будьте готові до того, що партнер попросить сексу.

Теги: мистецтво, технік

Як доставити справжнє задоволення чоловікові в ліжку

% Півтони, напівнатяки, вечірній сутінок, напівзітхання ... Але ж хочеться не тільки за ручки триматися і на луну милуватися, хочеться інший раз і пристрасті такий, щоб одяг з тріском зривали і щоб голова обертом, і щоб метелики в животі, і ... так що говорити ... щоб чоловік просто помирав від бажання володіння, і щоб він вже ніколи не зміг забути ні ніч, ні ту, яка в ночі зводила його з розуму. Жіночий сайт JustLady представляє репортаж прямо з місця любовних битв і прояснює ситуацію - як принести задоволення чоловікові? %
% Статті за темою «Як доставити справжнє задоволення чоловікові в ліжку» %
Як доставити справжнє задоволення чоловікові в ліжку
% Чого очікувати від чоловіка в ліжку? %
Як доставити справжнє задоволення чоловікові в ліжку
% Самозакоханий егоїст в ліжку %
Як доставити справжнє задоволення чоловікові в ліжку
% Як принести задоволення хлопцю %
Як доставити справжнє задоволення чоловікові в ліжку
% Ігри в ліжку %

У рубриці Худнемо разом: Ксенія Бородіна схудла після пологів, як схудла Бородіна після пологів

Наука зваблювання - це захоплююча гра і для жінок і для чоловіків. Тільки останнім часом, якось науку цю відсунули на другий план, забувши про основні правила еротичної гри, секс - це фінал, а щоб отримати задоволення, потрібно пройти всі пункти: від швидких поглядів, до безпосередньої прелюдії. Чоловіки - вони як діти - обіцянка солодкого їх вже призводить в збуджений стан очікування. А що може бути солодше для чоловіка, ніж секс? Тільки його очікування.

Отже, приступимо. Жінки чомусь упевнені, що чоловіки клюють виключно на красунь модельних стандартів. І сильно дивуються, чому вони одружуються на «сіреньких мишок». А відповідь проста - мишкам не потрібно демонструвати свою сексапільність, чоловіки відчувають в них сексуальність початкову. У «мишок», від найменшого дотику, тверднуть соски, і погляд стає з поволокою. Готовність завжди розділити любовну падучу - ось основний козир непримітних з першого погляду секс-богинь.

Спокусити чоловіка можна виключно голими колінами і глибоким декольте. Правда, задоволення від такого спокушання ніякого - просто потрапите в список «перемог». Все це нісенітниця. Чим менше одягу, тим менше приводу пофантазувати. Полювання потрібно починати виключно в одягненому варіанті: чим довше спідниця, тим більше шансівпринести задоволення чоловікові від роздягання. Взагалі, до слова, чоловіки реагує не тільки на великі груди. Найбільше їх «заводить» запах. Запах справжньої жінки. Тому, якщо вже вирішили стати єдиною і неповторною - то в душ. І не просто треба постояти під струменями води, які пестять тіло, стікаючи струмками по животу - необхідно знайти той запах, який зробить вас привабливою і солодким, як плитка шоколаду.

Не варто забувати і про інтимну стрижку. Є, звичайно, чоловіки, яким подобаються зарості, але більшість воліють відчувати жіночу плоть без зайвих «прошарків». Та що й казати, коли жінка розсовує ноги, потрібно щоб у неї там все було красиво. І тонке мереживну білизну повинно лише підкреслювати бездоганність ліній жіночого єства.

Але це все лірика. Любовні ігри можна починати скрізь. У метро, ​​в автобусах, в таксі, на роботі і в кафе. Головне, щоб об'єкт вашого бажання знаходився в радіусі не більше двох метрів. Особливо це діє на чоловіків, коли дружина починає фліртувати з ним, так ніби бачить його вперше. Пару швидких поглядів, ковзне рух ногою по його нозі, випадковий дотик до своїх грудей - і він повністю в наших силах. Немає нічого більш запаморочливого, ніж обіцянки любовних утіх на вушко в переповненому метро, ​​коли рука непомітно ковзає в кишеню його штанів і починає легенько погладжувати крізь тканину його скарб. Але це вже важка артилерія. Просте погладжування пальців найпотужніше еротичне зброю, особливо якщо ваші груди в цей час здіймається, і соски чітко просвічують через тонку тканину, але !!! Ніяких дотиків до себе допускати не можна, ніяких французьких поцілунків ... Все це буде ... але трохи пізніше.

Погладжуйте свого коханого по голові, граючи пальцями, спустися до мочки вуха, злегка поцілуйте і трохи прикусіть. І дихайте так, як ніби ось-ось здастеся на милість переможця. Але не поспішайте. Нехай чекає.

Взагалі, якщо хочетедоставити чоловікові задоволення, Та й собі теж, не дозволяйте йому доторкатися до вас до самого останнього моменту - все потрібно робити самій: і одяг знімати на його очах, і трусики поправляти, і панчішки підтягувати. І його роздягати теж потрібно самій. Повільно, не поспішаючи, торкаючись до нього то губами, то сосками, то пальчиками ніг. І знімаючи останню деталь з нього, ласкаво, візьміть член губами і потихеньку, кінчиком язика, проведіть по колу. І крок назад. І знову. І знову - стоп. І трохи глибше візьміть його в себе. І трохи міцніше поцілуйте. Не захоплюйтеся. Відчувайте свого чоловіка. Нехай він буде збуджений до краю. Тягніть час. І пестьте його губами, грудьми, животом. Ковзаєте по ньому, обвивають і відходьте. Він повинен бути не тільки вашою здобиччю, але й мисливцем. Він повинен зловити вас на свій член. І як тільки це сталося, замріть на пару хвилин. Не дозволяйте йому рухатися всередині вас. Ритмічно стискайте піхву, але не занадто міцно. Такого масажу йому вистачить на кілька хвилин - потім він не витримає. І тепер ваша черга отримувати задоволення, віддавшись його влади. Він оцінить ваші зусилля і віддасть вам подвійно. 

��������� ������� ��������� ������������

фото як чоловікові принести задоволення

Сценаріївяк принести задоволення чоловікові може бути безліч. Хтось віддає перевагу вершки, хтось горілку з перцем. Комусь для порушення потрібно подивитися стриптиз, а комусь достатньо показати оголене плече ... Сексопатологи стверджують, що секс - це цемент любовних відносин, без нього життя стає прісною, але немає нічого гіршого прісного сексу - це вже точно. Жіночий журнал JustLady вважає, що еротика - це одне з головних насолод життя і їм треба насолоджуватися повною мірою, а не перетворювати в подружній нудний обов'язок.

Теги: соска, форум, відео, секс, задоволення, стрілець, постіль, самурай, чоловік